NBA 2014 Offseason ::

(k_700) #1790

הבשורות הכי טובות מהמשחק של הלייקרס בליל זה:

1. קובי נראה פשוט מצוין ב-2 רבעים ששיחק.

2. ג’וליוס רנדל- הבהמה הזה הוריד משקל והפך אותו לשרירים(כאילו שהיה חסר לו).
    אין דרך להתמודד עם הטנק הזה כשהוא נכנס לסל, שילוב של כוח וזריזות וגם כדרור נדיר מאוד לPF.

קלטו את הBASELINE REVERSE LAYUP-
[YT]Psd9MrNkxrM[/YT]

(Rude) #1791

Nikoooollllaaaa

זאת הולכת להיות עונה כזאת משעממת אין לשום קבוצה מזרחית סיכוי לנצח את הבולס האלה (למעט קליבלנד) זה גם עם כל אחת מהן תביא כושי מחמד כמו פירס שנעזר בעובדות סוציאליות במקלחת אחרי ערב של פרובוקציות. חבל באמת שהוא לא נכנס מכות עם ג’ואקים אולי היינו מתפטרים מהחטייר הזה אחת ולתמיד. בן כמה הוא כבר 44? הוא נראה כמו גוויה בגופיית כדורסל. ביזיון שנותנים לכושי הזה לדרוך על הפרקט של היונייטד סנטר ולבדר את הקהל המקומי.

[video=youtube_share;UdP750Ff7g4]http://youtu.be/UdP750Ff7g4?list=UU-Ba10Rmz8pFivAVdQNeFyw[/video]

(k_700) #1792

הדבר החשוב ביותר שהחתייאר הזה יביא להם(ואני לא מזלזל בזה) זה כבוד מהשופטים בפלייאוף.

כשצריך לעשות קצת צעדים ולסחוט עבירה מושחטת, או לעשות קצת פייקינג בשביל להוציא עבירה מג’ימי באטלר במשחק 4 בחצי גמר מזרח יהיה את פירס על הפארקט בשביל זה.
כבוד מהשופטים הוא עוד מקבל ויקבל.

חוץ מזה לוויזארדס אם תשמר מפציעות יש קייס רציני למקום 1 במזרח בעונה הזאת.
לא מפליא אותי בכלל שהם נבנו בצורה כזאת.
מי שזוכר לפני שנתיים כשהיו הבדיחה של הליגה אני סימנתי אותם בחצי השני של אותה עונה, היה ברור שהם רחוקים כמה מהלכים צפויים כדי להיות משהו רציני במזרח.
היום יש להם כמעט הכל כדי להתמודד עד הסוף במזרח, קליעה, אתלטיות בכל עמדה, חמישייה שנייה אולי הכי אתלטיות בליגה, גובה וגם קצת יותר ניסיון.

(בני-קנטור) #1793

עכשיו אחרי התחזית הזאת שלך אני בספק אם הם יגיעו לפלייאוף :rollmyeyes:

(Rude) #1794

ג’ואקים בחוץ היום למשחק מול הפיסטונס. מי שבונה עליו כאן לעונה סטייל 13/14 יכול לשכוח מזה הוא עבר ניתוח בברכיים אחרי חצי שנה שהוא שיחק עליהם פצוע ואת התוצאות היה ניתן לראות אתמול הוא רחוק מאד מלהציג את היכולת שלו מהעונה שעברה וסביר להניח שהוא הולך לקבל קיצוץ רציני בדקות משחק השנה בשביל לשמור אותו בריא לפלייאוף.

(Forza Lazio) #1795

אמנם זה עוד מוקדם, אבל ההגנה של הלייקרס נשארה אותו חרא.
כואב בעיניים לראות, התקפית יש לנו כלים להתמודד יפה עם כל יריבה. נראה אם סקוט יצליח לשפר משהו, זו המשימה העיקרית שלו.

אני בספק אם זה יקרה. לא ממש התלהבתי מהמינוי שלו, אבל נראה, חובת ההוכחה עליו.

(k_700) #1796

כן אין ספק בזה ימדד סקוט בלשחק הגנה כשיש לו שומר אחד נורמלי בקבוצה(ווס ג’ונסון), בדיוק בשביל זה הביאו אותו לגרום לנו לשחק הגנה בעונה…פגעת בינגו.

(Raul Gonzalez Blanco) #1797

תרסיס, שכחת מקובי ומה-12 all defensive שלו?

ובנימה יותר רצינית - מה האבחנה לגבי ההגנה של רנדל? ללייקרס תהיה תשובה לביגמנים שיעלו מולם?

(k_700) #1798

קובי היה שומר ענק, ברמה היסטורית בלי ספק.
אבל כבר שנתיים וחצי לדעתי הוא לא באמת עקבי בהגנה וזה טבעי שעם השנים לא יהיה לו את היכולת להתקיף כל כך טוב במשך משחק שלם ולתת גם את הטון בהגנה(משהו שהוא עשה נהדר במשך 14-15 עונות).

ההגנה של רנדל כרגע היא לא רלוונטית.
אף אחד לא בונה שיתן את הטון בהגנה בשנה.
זו שנת התפתחות לרנדל, הוא יתחיל אותה מהספסל ולאט לאט יקבל יותר ויותר דקות ויבנה. וחביבי חתיכת שחקן תפסנו אין לי ספק לגביו.
הייתי הרבה יותר סקפטי לגבי היכולת שלו לאורך העונה בקטנאקי אבל היום אין לי ספק שהלייקרס לקחו בחירה נהדרת במקום 7 ועוד יותר חשוב שהשאירו אותה אצלהם.

השחקן הזה הולך לרמוס הרבה מאוד סנטרים בליגה בדרך לסל, כל כך פיזי וכל כך צעיר שזה מדהים. הוא חי על המגע, יש לו כדרור פשוט נדיר לשחקן בגבהים האלה.
אם אני צריך לשלוף מהראש אז בכדרור ובזריזות שהוא מגיע לטבעת הוא מזכיר שניים- 1. בלייקר גריפין של ימינו ו2. צ’ארלס בארקלי הקליל והזריז בשנותיו הטובות.

הוא עבד על הגוף שלו בקיץ בצורה מדהימה, הוא חתך משקל מפלג הגוף העליון והפך לשרירים(לכו תסתכלו איך נראה בקיץ שעבר). בגדול הוא הפרויקט הכי טוב לעונה הזאת.

נצחונות, הגנה וכל השטויות האלה זה לא מה שצריך לעניין את הלייקרס השנה.
יש קבוצה חביבה עם הרבה מציאות בכלום כסף ועם אפשרות לא לשלם לירה אחת שחוקה עבור שחקן שלא צריך לשלם לו בקיץ הקרוב, איפה שהעין הגדולה של הכוכבים הגדולים בליגה תפתח יותר מתמיד.

(Forza Lazio) #1799

קיי, לטובת הפורום עדיף שלא תגיב לי יותר בנושא לייקרס.

כי יש לנו סוג אחר לגמרי של חשיבה לגבי הקבוצה, ואני מטבעי תמיד רוצה לנצח, גם עם הקבוצה של שנה שעברה. בטוח שקובי כזה. אתה מחפש כל קיץ את הקיץ הבא בתקווה שיפלו לך סוכריות מאיזה עץ שאתה נטלה עליו. אז עזוב, לא נסכים בחיים ואני עם הפיוז שלי יכול לאבד את הכלים. תמשיך הלאה.

(Raul Gonzalez Blanco) #1800

סבבה לאציו, שיהיו לך ציפיות - אני מכבד את זה. המציאות כרגע היא שאתם קבוצה בינונית מינוס במערב חזק מאוד. אז רק לטובת הפורום אל תגיב כאן 82 פעם במהלך העונה על כמה שההגנה היא ביזיון או על כמה הקבוצה מאכזבת אותך או מבזבזת את קובי.

(k_700) #1801

[QUOTE=Forza Lazio;1579729]קיי, לטובת הפורום עדיף שלא תגיב לי יותר בנושא לייקרס.

כי יש לנו סוג אחר לגמרי של חשיבה לגבי הקבוצה, ואני מטבעי תמיד רוצה לנצח, גם עם הקבוצה של שנה שעברה. בטוח שקובי כזה. אתה מחפש כל קיץ את הקיץ הבא בתקווה שיפלו לך סוכריות מאיזה עץ שאתה נטלה עליו. אז עזוב, לא נסכים בחיים ואני עם הפיוז שלי יכול לאבד את הכלים. תמשיך הלאה.[/QUOTE]

לא יודע לאציו אני עדיין מחכה למונרו, גורדון הייווד ופאו גאסול על מינימום כדי לחבור לקובי ומלו, איפה כל האגדות האלה??

לא ברור לך שיש פה עונה כלכלית לגמרי?? חבל על טיפוח הציפיות.

אחרי לין ברוב העונה יעמוד לרשותך רוני פרייס הדרדס, אולי הPG המחליף החלש בליגה.
חסר לך סטופרים הגנתיים(פרט לווס ג’ונסון שחתם על מינימום) וגם הגנה רצינית על הטבעת.
בלי הדברים המינימליים האלה אתה לא מצליח להשתחל לפלייאוף במערב, מצטער אם זה לא היה ברור לך.

אבל שקוף לגמרי שהמטרה של הלייקרס העונה היא בכלל לא להכנס לפלייאוף.

המטרה היא להיות כמה שיותר נקיים מבחינת שכר לקיץ הבא וכן גם לזה שאחריו.
באחד מהם יתפנה איזה קווין דוראנט אחד, מקווה שאתה מכיר.

(Rude) #1802

יא מכורים פאקינג קווין דוראנט נפצע ואני לא רואה כאן אפילו תזכיר!? חח. מה כאילו שאף אחד בטעות לא ירגיש שראסל הולך לפרק כל מה שזז עד שהכושי הארוך יחזור? הולך להיות כיף עם ראסל בחודשיים הראשנים של העונה. למרות שאתם יודעים איך זה הפציעות האלה זה מתחיל מדיווח של חודשיים ואיכשהו בסוף מתארך לחצי שנה.

(serginhо) #1803

או שכמו עם דייוויס מדווחים על חודש וחצי והוא חוזר אחרי שבוע וחצי
תשאירו לי את דוראנט ב #4 ואני מבסוט

(k_700) #1804

6-8 שבועות שזה בכייף יכול להמתח לרבע עונה פלוס מינוס.

צריך לחשוב טוב טוב בשקלול אם זה כדאי לבחירה ראשונה.
מקווה מאוד שהוא לא יפול ל-2 אין לי כוח לשבור את הראש על זה.

(serginhо) #1805

וואלה הלוואי טטיאנה ייבחר בו. זה אומר שאתה תבחר את לברון, ארביטרו חם על קרי והגבה יישאר על הלוח בשבילי. מתאים לי הסידור הזה.

(k_700) #1806

אתה נשמע כאילו חלום חייך מתגשם.

לא היית רוצה את לברון על הגבה??

אגב, לפני AD וקרי אני הייתי לוקח בחשבון את לאב.

מצטער, שחקן שליד כל הנכים במינוסוטה נתן מספרים שדומים למה שנתן מוזס מלון(או בשפת הפנטאזי 63.3 נקודות בממוצע) הוא לא שחקן שאתה פוסח עליו.

אני לא חושב שהממוצעים שלו הולכים לרדת במיאמי.
אולי קצת בריב’, לא משהו קריטי.

בקליעה ל-3 אני רואה אותו משתפר העונה(מ37 אחוז כן?).

(serginhо) #1807

את לברון אני משאיר לך, אתה חולה עליו. אבל עזוב אני לא מאמין שתשאירו לי את דייוויס ב 4, ממש הזוי אם הוא ישאר עד אז. אם זה קורה, תביא לי כתובת נשלח זר לך ולארביטרו כאות תודה

(Rude) #1808

אגב המאמן שלו הודיע עכשיו שהוא יעדר עד 10 שבועות, שזה בעצם אומר לפחות חצי עונת פנטזי בחוץ.

(k_700) #1809

מחר אמורים לדעת אם הוא צריך ניתוח לרגל.

בכל מקרה ביאהו כבר הלכו הכי רחוק שיש, דלטון מוריד אותו לאיזור ה15-20 בהסתמך על העובדה שהוא הולך להחמיץ לפחות רבע עונה בדראפט(ואצלנו בעונה מקוצרת זה עוד יותר משמעותי).

אנדי בהרנס מיאהו לא מוציא אותו מסיבוב ראשון אבל בוחר אותו בין 9-12.

יהיה מעניין.