NBA 2014 Offseason ::

(Forza Lazio) #1769

[QUOTE=nabuko;1573415]אולי יש דברים גרועים יותר מפציעה…

http://sports.walla.co.il/?w=/3825/2784616[/QUOTE]

קשה לי לצחוק עליו האמת, כי זה קרה לי ויותר מפעם אחת (לא, לא השתנתי במכנסיים, סתם שיכור בחזור הביתה).
כשאתה מסטול ואחרי שעות של שתייה, אלו דברים שיכולים לקרות.

העיקר שחזר הביתה בשלום (אממ, או שהכניסו אותו לקלבוש, יותר גרוע)

(Raging Bull) #1770

//youtu.be/-YpKgFlZXjY

נו כבר… :sad:

(Forza Lazio) #1771

זה נראה כמו נצח מאז הפעם האחרונה שראיתי את קובי על הפרקט.
לא מאמין שעוד פחות מחודש הוא חוזר!

כאילו האנרגיות שלי קמות לתחיה מחדש!
גם אם הלייקרס יהיו suck,
fuck it אני הולך להנות מזה.

(Árbitro) #1772

מי שמעוניין להשתתף בהכנת אשכול פתיחת העונה שייצור איתי קשר בפרטי.

(Alvarito) #1773

בריאן ונדהורסט מESPN מדווח שמינסוטה דוחפת לsign&trade על אריק בלדסו ומוכנה לתת לו חוזה מקסימום בשווי 63 מיליון דולר ל-4 עונות. עושה רושם שבלדסו לא יהיה שחקן של הסאנס בעונה הקרובה או יעבור בשלב כזה או אחר של העונה לקבוצה אחרת שתהיה מוכנה לשלם לו את הכסף הגדול שהוא דורש.

אנדריי בלאץ’ מצטרף לסוללת השחקנים שחותמים בליגה הסינית ומצטרף בחוזה לעונה אחת לקבוצת שינג’יאנג תמורת 2.5 מליון דולר. מירוסלב רדוליצה הסרבי ועמנואל מודיאיי גם כן הצטרפו לליגה הסינית במהלך הקיץ, כשלפי השמועות האחרונות גם ארון ביינס האוסטרלי בדרך לשם. עוד שחקנים בולטים שמשחקים בליגה הסינית: סטפן מארבורי, פו ג’טר, רון ארטסט ויוהאן פטרו.

(serginhо) #1774

בלאץ’ לא יכל להשיג חוזה דומה באן בי איי??

(k_700) #1775

ברור שיש פה קריצה לחוזי פרסום ונעליים סיניות(הוא גם עם אזרחות צהובה לא?).

(serginhо) #1776

::lipsrsealed:

(Madridista#1) #1777

בהצלחה

(Rude) #1778

[TW]519099275381575680[/TW]

(Forza Lazio) #1779

רק אלוהים יודע איך בלאט ישתלט על כל האגו שמסתובב לו בין הרגליים.
כבר אתמול ראינו בלאט מרוכך יותר ממה שהכרנו, אני מאוד מקווה שהוא לא ישתנה בגלל הג’וב הזה.

(k_700) #1780

רציני אתה מסיק מסקנות לפני המשחק של אתמול???

ואגב ציינו גם כמה פעמים בשידור האמריקאי שהוא מאוד דומיננטי וצעקני על הקווים ביחס למאמנים אחרים בליגה.

איך הוא ישתלט על האגו?? בתוצאות ובעיקר בהשגת מטרות שהציב לעצמו ובין היתר אחראים לכך הוא נמצא בליגה הזאת, שזה קודם כל ההגנה משהו שלא שמעו עליו בקליבלנד ב-4 שנים האחרונות.

לעשות קבוצת הגנה טובה עם 2 שחקנים מרכזיים בחמישייה שהם שומרים נוראיים זה אתגר ראשוני וישים בהחלט.
ככה אתה מרוויח את האמון של הכוכבים שלך.

ללכת נגד הכוכבים שלך זה לא משהו שעובד בNBA אלא אם כן קוראים לך פיל ג’קסון וכבר זכית ב-9 טבעות.

אגב וויזארדס-בולס בספורט 5 היום לפנות בוקר.

(Rude) #1781

מהמעט שראיתי אתמול בלאט ממש לא היה נראה איך שאתה מתאר לאציו. איזה מרוכך ואיזה בטיח הבחור היה דרוך לגמרי למרות שהיריבה שעמדה מולו נתנה הרגשה של משחק נוער. בכל אופן אני לא יודע אם הוא ישתנה אבל הוא בטוח יצטרך להתאים את עצמו לסביבה החדשה שהוא מאמן בה. בנתיים הוא עושה את זה יופי.

נ.ב - התגעגעתי לתיבו!!1 יש גם מאנדי נייט. נראה לי קאזינס הולך לקבל היום טיפול אחושילינג מהסיהוקס. #צערבעליחיים

(k_700) #1782

אין 5 דק’ של preseason וכבר הילדים מתקוטטים להם.

איזה מצחיק זה לראות את תיבודו השמן מנסה להפריד.

(Rude) #1783

שיזרקו תכושי הזה קיבינימט כבר כולה משחק אימון מה משחק אותה בא לעשות עלינו פרובוקציות.

(k_700) #1785

מראות קשים, אתה קלטת את זה?? ג’ימי באטלר חוטף כדור, עושה צעדים, מחטיא ליי אפ, לוקח ריבאונד, מחטיא שוב ליי אפ, נואה נתקע בו לוקח את הריבאונד וגם הוא מחטיא לי אפ.

לא להאמין שאנשים מוותרים על שעות שינה יקרות בשביל that shit.

חוץ מזה הרוקיס מקדרמוט וגלן רייס JNR בצד השני מרשימים מאוד.
בכלל לוושינגטון יש העונה חמישייה שנייה מצוינת וביחד עם חמישייה ראשונה מצוינת שצברה ניסיון הם צריכים לכוון לטופ 3 במזרח.

(Forza Lazio) #1786

חבל שפירס לא נתן לו אחת לפרצוף

(Forza Lazio) #1787

he’s back!

[YT]K8C6Vswodcs[/YT]

(Nedved 02) #1788

נושא האגו הוא בעיה מאוד משנית ואפילו שולית לטעמי בקליבלנד. עם צעיר כמו ארווין שאומר שהוא אף פעם לא היה מנהיג ומעריץ את לברון ושחקן כמו לאב שמאוד שקט במתן ההוראות לשחקנים במגרש ואומר תודה לאלוהים שהצליח לנחות בקבוצה נורמלית שגם תראה פלייאוף, זה משאיר את המנהיגות ללברון בלי יותר מידי בעיות וזה גם חוסך כאב ראש למאמן שרק צריך להסתדר עם הכוכב הראשי של הקבוצה ואז הכל בסדר. נראה כאחד האתגרים הפחות מאתגרים של לברון ובלאט שם בקבוצה. זה לא דומה אפילו בקצת למאבקי אגו של שאק, קובי וג’קסון שמסוגלים היו גם לאכול אחד את השני חיים או משהו בסגנון. קליבלנד צריכים לנסות ללמוד לשחק כדורסל נכון יחד, זה הדבר העיקרי שיש להם לעבוד עליו וזה בטח שלא מעט.

(m.p.w) #1789

מרגש!

//youtu.be/78ClAp9oSaQ

חוזה ליום אחד זה חוקי?:rollmyeyes:

אהבתי את אחת התגובות שם: dunk of the year