NBA 2014 Offseason ::

(serginhо) #1729

תענה לי דוגרי בלי זיוני שכל, הייתה לו קבוצה לאליפות או לא? האם הייתה בעבר אלופה ברמה של קליבלנד 07-10?

(kenny) #1730

קיי 700 אתה יודע למה אתה דמגוג? כי התגובה שלך הדגישה משחק אחד בסדרה הזאת כדי להוכיח שלברון צ’וקר למרות שהוא ממש סחב על גבו את קליבלנד לאורך כל הסדרה הזאת. רק תסתכל על השורה הסטטיסטית המדהימה שלו לאורך כל הסדרה הזאת כדי להבין כמה אתה דמגוג.
למה אתה לא מזכיר באותה נשימה את ה8-24 של קובי נגד בוסטון במשחק שבע או את תצוגת האימים שלו מול דטרויט ב-2004 עם לייקרס הגדולה? (רק אבהיר, קובי שחקן גדול, אבל גם לו היה תצוגות חלשות בפלייאוף, כמו כמעט לכל סופרסטאר)

מהתגובה שלך ניתן לחשוב שהווארד שחקן ווינר ואיכותי יותר מלברון. להזכירך גם לברון הגיע לגמר עם קליבלנד.

והניסיון שלך להעצים את הסגל הבינוני של קליבלנד פתטי אף יותר. תבדוק מהרגע שלברון עזב מה עשו קליבלנד והשחקנים ששיחקו לידו ותבין מה הסגל שלו באמת היה שווה.

אם אתה רוצה לבקר את לברון, תבקר אותו על תצוגת האימים מול דאלאס, שם הוא באמת לא נראה כמו סופרסטאר אבל לזכותו ייאמר שזה לא שבר אותו ושנה אחרי זה הוא נראה אחרת לגמרי.

תשתחרר מהשנאה ותדבר לעניין, כי בסה"כ אתה מבין כדורסל.

(Alvarito) #1731

[QUOTE=kenny;1568279]
אם אתה רוצה לבקר את לברון, תבקר אותו על תצוגת האימים מול דאלאס, שם הוא באמת לא נראה כמו סופרסטאר אבל לזכותו ייאמר שזה לא שבר אותו ושנה אחרי זה הוא נראה אחרת לגמרי.
[/QUOTE]

מה עם ההחנקויות שלו מול בוסטון ואורלנדו? זה לא נחשב?

אי אפשר לנקות את לברון מאחריות. עד השנה השנייה שלו במיאמי לברון היה נחנק על בסיס קבוע במשחקי פלייאוף מכריעים, להוציא את המשחק ההוא מול דטרויט ב2007.

(k_700) #1732

[QUOTE=serginhо;1568274]תענה לי דוגרי בלי זיוני שכל, הייתה לו קבוצה לאליפות או לא? האם הייתה בעבר אלופה ברמה של קליבלנד 07-10?[/QUOTE]
אתה קורא לי דמגוג ומביא לי את השאלה הכי דמגוגית שניתן להביא ואחרי שכבר הסברתי לך שלהתחיל להשוות לאלופי עבר זה לא רלוונטי לשנה הספציפית שנתתי שבה לברון ג’יימס הענק, כנראה אחד מעשרת השחקנים הגדולים בהיסטוריה, מפסיד לקבוצה הפצועה של דוויט האוורד, זה שכל כך נהננו לצחוק עליו בשנתיים האחרונות. הקבוצה שלו הייתה מספיק חזקה כדי לנצח את אורלנדו, זאת שהיא סיימה מעליה בכל עונה מטווח השנים שנתת.
הקבוצה שלו נבנתה קודם כל להתמודד בהצלה במזרח חלש ואת זה הם נכשלו לעשות כי קודם כל הכוכב הגדול שלהם פשוט לא תפקד מתי שהיה צריך אותו.

והאם הייתה לו קבוצה לאליפות, למה לא?? הוא סיים את העונה הסדירה במקום הראשון בליגה.
ניצח סדרות עונתיות בצורה מרשימה מול דנבר(שנייה במערב), ספרס, פורטלנד, ניצח את יוסטון(עם וורלד פיס באחת העונות הטובות שלו, עם יאו מינג בעונה אדירה ומלאה).

לקליבלנד הייתה את ההגנה הטובה בליגה באותה עונה אז בטח שהיה לה על מה להשען. היא הייתה מספיק טובה כדי להקרא קונטנדרית באותה עונה.
כמובן שאני כאוהד לייקרס התלהבתי בכל העונה מהקבוצה שלי וחזרתי וטענתי לאורך כל העונה שאנחנו הטובים ביותר.
אבל מה זה רלוונטי? באף עונה אין קונטנדרית אחת.

[RIGHT]kenny,
את הכסף סופרים במדרגות ובמשחקים המכריעים. שם מצפים מלברון לקחת אחריות, לגלות מנהיגות ולהוביל ועד האליפות הראשונה שלו הוא נכשל בדיוק בנקודה הזאת.
העקיצה על קובי ילדותית ולא קשורה לדיון.
כן אתה מביא לי דוגמה שהיא אנומליה מוחלטת של קובי בראיינט כשאני מדבר על תופעה שחזרה על עצמה כמעט מדי עונה עם לברון.
JUST SAYIN כשנצטרך לסכם דברים ולהכניס אותו בספר דברי הימים אז יהיה איזה צ’אפטר מאוד לא מחמיא שנמתח ליותר מדי שנים.

אגב, תודה על הציון בסוף ההודעה שלך, חבל שאני לא יכול להגיד את אותו דבר עליך.

[/RIGHT]

(kenny) #1733

קיי 700 נכון שהוא לא הפך להיות ג’ורדן ואפילו לא קרוב לזה כמו שציפו ממנו בתחילת הקריירה אבל בהקשר של הסדרה מול אורלנדו הוא היה חלש רק במשחק השישי, וכמו שציינתי הוא לא היה חלש יותר מקובי במשחק 7 מול בוסטון, ההבדל הוא שלקובי היו סביבו שחקנים שידעו לחפות על היום החלש שתפס. ולא ניסיתי לעקוץ את קובי, המטרה שלי הייתה לציין שלכל שחקן היו תצוגות נפל בפלייאוף, זה קורה.

להפיל את האחריות על הכישלון מול אורלנדו רק על לברון זה טמטום. לברון הוא שחקן בתוך קבוצה, עצם העובדה שהוא סיפק את הסחורה בשאר המשחקים בסדרה עם סטטיסטיקה שלא הייתה מביישת את ג’ורדן ובכל זאת הקבוצה הפסידה שלושה משחקים לעומת שניים (כשאחד הוא ניצח על הבאזר, איזה צ’וקר), מראה שהשחקנים סביבו פשוט לא היו מספיק טובים. כמו שאמרתי, תסתכל על קליבלנד ועל השחקנים שהיו בקבוצה אז בעידן פוסט לברון ותראה מה הם עשו, אתה תקבל תשובה מצוינת. קבוצות זוכות באליפויות, לא אינדיווידואלים, סן אנטוניו אהובתך היא דוגמא מצוינת לכך.

ולך אחרי נבואות הזעם על סן אנטוניו בעונה החולפת אין זכות להתנשא על אף אחד פה בהבנת המשחק. היא הייתה האלופה הכי ראויה ששיחקה את הכדורסל הכי איכותי מזה שנים, וגם במקרה הזה נתת לשנאה העיוורת והאובססיבית שלך להשפיע על שיקול דעתך, במקום להיות ענייני.

(Scouser) #1734

לברון ג’יימס עם 34 נקודות בממוצע במשחקי 7. אאל"ט הוא מס’ 1 בהיסטוריה בקטע הזה, ובכל מקרה הוא מעל ג’ורדן והרבה הרבה מעל קובי.

(Forza Lazio) #1735

קני היקר,

הפואנטה פה היא לא מי קלע פחות או זרק באחוזי גבינה לבנה, אלא מי רצה יותר, ומי רצה פחות.
על קובי ראו שהוא עושה הכל כדי לנצח - לא הלך קליעה? הלך הגנה (שיתק את רונדו), ריב’ (14), אס’ (כולל אחד מכריע לארטסט), בעוד לברון ברח מהכדור מול אורלנדו, ספרס ב-2007 וכמובן דאלאס. מצידי שלברון היה עם 0.0.0.1 אחוז מהשדה, אבל עם מחוייבות ורצון לנצח. זה לא קרה ועל זה הדיון.

לברון ג’יימס עם 34 נקודות בממוצע במשחקי 7. אאל"ט הוא מס’ 1 בהיסטוריה בקטע הזה, ובכל מקרה הוא מעל ג’ורדן והרבה הרבה מעל קובי.

כמה משחקי 7 כאלה היו? 1,2?

(Scouser) #1736

הוא היה ב5 משחקים כאלו. והם אינדיקציה יותר טובה מאשר משחק אחד בודד שאתם בונים עליו תיאוריות. (תוך התעלמות מכך שלברון נתן סדרה של 38,8,8)

(Alvarito) #1737

אם אתה כבר משווה את הממוצע שלו אל מול אלו של מייקל וקובי, אולי תביא לנו את כמות המשחקים שלהם ואת המאזן שלהם במשחקים הללו?

(kenny) #1738

[QUOTE=Forza Lazio;1568610]קני היקר,

הפואנטה פה היא לא מי קלע פחות או זרק באחוזי גבינה לבנה, אלא מי רצה יותר, ומי רצה פחות.
על קובי ראו שהוא עושה הכל כדי לנצח - לא הלך קליעה? הלך הגנה (שיתק את רונדו), ריב’ (14), אס’ (כולל אחד מכריע לארטסט), בעוד לברון ברח מהכדור מול אורלנדו, ספרס ב-2007 וכמובן דאלאס. מצידי שלברון היה עם 0.0.0.1 אחוז מהשדה, אבל עם מחוייבות ורצון לנצח. זה לא קרה ועל זה הדיון.

כמה משחקי 7 כאלה היו? 1,2?[/QUOTE]

אני מסכים איתך שהאנמיות שהציג לברון בסדרת הגמר מול דאלאס הייתה מביכה עבור שחקן ברמתו, במקרה הזה אני לא מתווכח. לברון ביזה את עצמו לאורך כל הסדרה הזאת וזה יהיה כתם על הקריירה שלו. ובכל זאת אני מעריך אותו שאחרי נקודת השפל הזאת הוא לא יתפרק, הוא הסיק מסקנות, ועשה פלייאוף מצויין ואליפות עונה אחרי זה.

לא ניסיתי להשוות בין קובי ולברון. הם שני שחקנים שונים שעברו מסלולים שונים לחלוטין בקריירה שלהם. רק ניסיתי להבהיר ששניהם תפסו ימים רעים.

לא כל הפסד בסדרה של קליבלנד הייתה באשמתו, אם הקבוצה מפסידה זה בגלל שהיא פשוט לא הייתה מספיק טובה.

כל הקלישאות על מנהיגות ושחקן שסוחב על גבו לא משנות, שחקן לבד לא יכול לזכות באליפות.

(Alvarito) #1739

[QUOTE=kenny;1568647]
כל הקלישאות על מנהיגות ושחקן שסוחב על גבו לא משנות, שחקן לבד לא יכול לזכות באליפות.[/QUOTE]

אתה צודק במיליון אחוז, אבל, וזה אבל מאוד מאוד גדול, הוא הגיע לגמר רק פעם אחת. איך שלא תהפוך את זה הקדנציה הראשונה בקליבלנד היא כתם ענק על הקריירה שלו. הוא הצליח לתקן את זה עם מיאמי, הוא יכול להשכיח את זה עם אליפות בקדנציה הנוכחית.

(serginhо) #1740

אני באמת שלא מבין איך זה כתם. אולי כתם על גילברט האידיוט שבשבע עונות הביא לו ככינור שני את לארי יוז, מו וויליאמס ואנטואן ג’יימיסון
אם כבר, כמו שציין קני, כתם זה הנפקדות המוחלטת שלו בגמר מול דאלאס.
עצם זה שהוא הביא בעונה הרגילה את קליבלנד למאזנים הזוים, לבד ראוי להערכה. לא חושב שהרבה שחקנים לאורך ההסטוריה היו יכולים לעשות את זה עם סגל מסייע כ"כ מוגבל.

(Rude) #1741

דווקא קליבלנד ההיא זה כתם על הקרירה שלו? בואנ’ה זאת קבוצה שבלי ברון אני אפילו לא הייתי נותן לה סיכויים מול מכבי תל אביב 13/14. עצם זה שהוא עשה גמר איתם זה הישג עצום בפני עצמו, ואף אחד לא באמת חשב שהם ינצחו את הספרס באותה שנה. לול ועוד עם מייק בראון על הקווים, מילא תגידו היה לו שם איזה תיבו שהופך גושי חרא מטילי זהב. אבל פאקינג מייק בראון, חח ועוד איפה הם שיחקו? בעיר הכי כושלת בספורט מאז ומעולם ק ל י ב ל נ ד - א ו ה י ו

קיצור ברון עשה לא מעט פדיחות בקריירה שלו, הקאבס 0.1 היא ממש לא אחת מהם.

(Alvarito) #1742

כאלה גרועים שהם עשו 66 ו-61 נצחונות בשתי העונות האחרונות שלו שם? כן מול אורלנדו הוא דפק סדרה מטורפת אבל מה עם ההופעות החלשות נגד בוסטון שנה אחרי זה? אל תגידו לי קבוצה, הבנאדם נראה כמו רוח רפאים בשלושת המשחקים האחרונים שלו שם. ראו עליו שהראש שלו כבר לא שם.

אגב, בשעה תשע יתחיל משחק ההכנה האחרון של ארה"ב נגד סלובניה של גוראן דראגיץ’. מצפה לסטרים איכותי ממך, רוד.

(Rude) #1743

תזכיר לי מה היה המאזן של הקבוצה הזאת אחרי שהוא עזב לסאות’ ביץ’? או מי הם היו בכלל לפניו?

האמת היא שעד לברון ג’יימס אני בספק כמה אנשים בעולם אשכרה היו מודעים שקיימת עיר כזאת.

(Alvarito) #1744

מה זה קשור למה שאמרתי? הוא היה MVP באותה עונה, הם סיימו במקום הראשון במזרח ועפו בסיבוב השני בפלייאוף. אותה קבוצה הגיעה לגמר המזרח שנה לפני כן והוא העמיד ממוצעים של כמעט 40 נק’ למשחק באותה סדרה מול אורלנדו. הסדרה מול בוסטון לא עניינה אותו. תסתכל שוב פעם על המשחק האחרון בסדרה הזאת ותראה איך הוא ירד מהפרקט. ראו את זה עליו, זה לא הזיז לו כי הוא ידע שחודשיים אחרי זה הוא הולך למיאמי.

(Rude) #1745

והמשחק מתחיל 10, ננסה לארגן משהו מכאן. בכלל אני אומר לך אחי, תתחיל להתרגל ל Reddit.

בי פאר הפורום הכי חזק ברשת על כל ענף ספורט שתבחר. (ולא רק)

(Alvarito) #1746

זה מתחיל עכשיו, הנה סטרים מצויין:

http://bosscast.net/espn2.php

(Rude) #1747

מיזה מס’ 6?

(Alvarito) #1748

לברון