NBA 2014 Offseason ::

(Alvarito) #1707

רישמי:

[TW]503222516442488832[/TW]

לסיכום: קווין לאב לקליבלנד, אנדרו וויגינס, אנתוני בנט, ת’דאוס יאנג ו-6.3 מיליון בtrade exception למינסוטה, פילי מקבלים את מבה אמוטה, אלכסיי שבד ובחירת סיבוב ראשון של מיאמי ב2015.

(sanyok86) #1708

אז איפה הליצן שטען שורזאו ווייטרס חייבים להיות חלק מכל טרייד על לאב?

(dkaro) #1710

אני לא מבין. אני כבר שנה שלמה שומע אתכם פה מפמפמים על וויגינס, ועל כך שקבוצות יפסידו בכוונה כל העונה רק בשביל הסיכוי לקבל אותו.

מה אני מפספס?

(בני-קנטור) #1711

ללברון אין זמן לחכות להתבשלות שלו, הוא רוצה אליפות כאן ועכשיו. עם לאב יש לו בשנה-שנתיים הקרובות יותר סיכוי.

(k_700) #1712

[QUOTE=sanyok86;1567674]אז איפה הליצן שטען שורזאו ווייטרס חייבים להיות חלק מכל טרייד על לאב?[/QUOTE]
כן שיערתי עד היום שלא תבין את המשמעות של הטרייד המשולש בין קליבלנד-בוסטון והנטס שבין היתר אפשר לחתוך את החוזים של ג’ק, טיילר זלר וקארסב ואפשר לקלבילנד להוציא אל הפועל את הטרייד על לאב במסגרת הנוכחית(שבזמנו לא היה עוד באוויר).

[RIGHT]dkaro,
[/RIGHT]מה שאתה מפספס זה שקליבלנד מחזיקה בשחקן הטוב בליגה והייתה לה אפשרות להביא עוד שחקן שהוא טופ 10 בליגה לעזור לו, אז עם כל הכבוד לטנקינג שהתחולל בליגה השנה יש כנראה דברים דחופים יותר.

(uriahg) #1713

בעניין אחר: איך רודי גיי מצא את עצמו בסגל הסופי של נבחרת ארצות הברית? והאם אני היחיד שחושב שהדרך של הנבחרת האמריקאית הזו לזהב צפוייה להיות קשה מהמצופה?

(m.p.w) #1714

כולכם שכחתם דבר חשוב וויגינס היה חשוב מאוד לקליבלנד, הוא הביא להם את לאב.

(Alvarito) #1715

[QUOTE=uriahg;1567883]בעניין אחר: איך רודי גיי מצא את עצמו בסגל הסופי של נבחרת ארצות הברית? והאם אני היחיד שחושב שהדרך של הנבחרת האמריקאית הזו לזהב צפוייה להיות קשה מהמצופה?[/QUOTE]

לא חושב. חוץ לספרד גם לשאר הנבחרות החזקות יש חיסורים גדולים. אם זה לצרפת בלי פארקר ונואה או ארגנטינה בלי ג’ינובילי. לדעתי הדרך שלהם לגמר סלולה, אם הם יפגשו שם את ספרד זה כבר אופרה אחרת לגמריי.

לגביי מינסוטה, הם הולכים להיות אחת מהקבוצות הכי מלהיבות בליגה. לפלייאוף הם כנראה לא יתקרבו בשנים הקרובות, אבל השילוב של וויגינס ולאבין הולך להיות מטורף.

(serginhо) #1717

ואלה אם גיימיסון ומו וויליאמס זה כינור שני בקבוצה אלופה, אז גם סמוש פארקר וקוואמי בראון היו כאלה בלייקרס מודל 2006.

(Forza Lazio) #1718

לא קוואמי ולא סמוש התקרבו לממוצע של מעל 20 נק’ למשחק.
למה אתה מזלזל בזה? אני מנחש - בשביל לברון.

זה שהמלכה לא ידעה להפיק מג’יימסון את המיטב, זאת כבר בעיה אחרת. אבל שחקן טוב הוא בטח היה.

ומו אולסטאר. אתה קולט? להגיד קוואמי או סמוש ומשחק אולסטאר זה כמו לספר בדיחה.

(serginhо) #1719

פיפן, קובי, פארקר/מאנו/רובינסון, שאקיל, ווייד, קווין גארנט (או אם תרצה פירס או אלן), גאסול, דאנקן. אלה כינורות שניים באלופות של 16 השנים האחרונות. יוצאות מהכלל הן דטרויט שהייתה קבוצת הגנה רצחנית (וגם שם אני לוקח כל אחד מהחמישייה ע"פ כלומניקים, גם בשיאם, כמו מו וויליאמס וג’יימיסון) ודאלאס שבאו משום מקום.

עכשיו תסתכל על הרשימה למעלה ותנסה להשוות מישהו מהם עם מו או ג’יימיסון. בהצלחה…

(serginhо) #1720

ולשאלתך, כן, הפעם יש להם סגל לאליפות, אם כי עם לא מעט סימני שאלה ומאמן טירון ברמות האלה.
לא להגיע לגמר זה כישלון מבחינתי, מעבר לזה אני לא מצפה מהם בעונה הראשונה. לפחות העונה אני שם את הכסף על קבוצה מהמערב.

(m.p.w) #1721

//youtu.be/u2YhDQtncK8

(Forza Lazio) #1722

לפחות לא הזכרת את סמוש וקוואמי יותר. כבר התקדמות.

מן הסתם הלכת קיצוני מדי עד פיפן וקובי.
אני בוחר להשוות לצוות של דירק בדאלאס. צ’נדלר, טרי, פג’ה, ג’ייסון קיד הרבה אחרי שיאו וכו’.
בקצרה? ללברון היה צוות יותר טוב.

(k_700) #1723

לדוויט האוורד ב2009 הייתה קבוצה יותר טובה משל לברון?? לא זוכר שזה הפריע לו לשחוט ללברון את הצורה בפלייאוף.

לכו למשחק 6 המכריע בגמר מזרח.

לברון בעוד משחק צ’וקרי לחלוטין נחנק שם עם 8 מ-20 וידיים רועדות.
דוויט פאקינג האוורד נראה שם כמו איזה ווילט צ’מברליין עם 40 נק’.

לא זכור לי שהאוורד ששיחק עם פיטראוס הצרפתי, רייפר אלסטון(בחמישייה), רשארד לואיס, הידו וקורטני לי- התלונן שאי אפשר לקחת ככה אליפות.

זה בערך מה שמשותף לכל הקריירה שלו בקאבס.
כל העונה הקבוצה מספיק טובה כדי להתברג בטופ של הליגה אבל כשהוא נחנק בפלייאוף אז נזכרים שבעצם הוא שיחק עם נגרים.
אהה טוב…
לברון מארגן לעצמו אחלה של צבא שרץ ומתרץ בשבילו את הכשלונות.

ולהכניס את סמוש פארקר וקוואמי בראון כדוגמא למשהו- זה בכלל לא שווה התייחסות.

(Shlomix) #1724

[QUOTE=k_700;1568218]לדוויט האוורד ב2009 הייתה קבוצה יותר טובה משל לברון?? לא זוכר שזה הפריע לו לשחוט ללברון את הצורה בפלייאוף.

לכו למשחק 6 המכריע בגמר מזרח.

לברון בעוד משחק צ’וקרי לחלוטין נחנק שם עם 8 מ-20 וידיים רועדות.
דוויט פאקינג האוורד נראה שם כמו איזה ווילט צ’מברליין עם 40 נק’.

לא זכור לי שהאוורד ששיחק עם פיטראוס הצרפתי, רייפר אלסטון(בחמישייה), רשארד לואיס, הידו וקורטני לי- התלונן שאי אפשר לקחת ככה אליפות.

זה בערך מה שמשותף לכל הקריירה שלו בקאבס.
כל העונה הקבוצה מספיק טובה כדי להתברג בטופ של הליגה אבל כשהוא נחנק בפלייאוף אז נזכרים שבעצם הוא שיחק עם נגרים.
אהה טוב…
לברון מארגן לעצמו אחלה של צבא שרץ ומתרץ בשבילו את הכשלונות.

ולהכניס את סמוש פארקר וקוואמי בראון כדוגמא למשהו- זה בכלל לא שווה התייחסות.[/QUOTE]

ומצד שני היה לו את ואן גנדי, הבדל ענק לעומת ה"מאמן" בקאבס.
הצוות של לברון בקאבס בזמנו היה סביר, אבל מפה ולהשוות אותו לצוותים המסייעים של האלופות בשנים האחרונות זה כבר הגזמה. כן, הוא היה יכול לקחת אליפות או לפחות להגיע ליותר גמרים, אבל פספס.

מו וויליאמס אולסטאר? בסדר.

(kenny) #1725

קיי 700 התגובה האחרונה שלך היא אולי התגובה הכי דמגוגית שראיתי אי פעם.

(k_700) #1726

הוא הפסיד לקבוצה עם סגל שברמתו משתווה לסגל שהיה לו ב2009(אולי אפילו פחות מאוזן וכזה שגם סחב המון פציעות בפלייאוף ובסדרה הזאת ספציפית). הוא הפסיד לא כי היה לו רק את מו וויליאמס לידו או את דיוויד ווסט. הוא הפסיד כי הוא שיחק חרא, לא ידע לקחת מנהיגות, רעדו לו הידיים ונכנע ללחץ.

כמו שאמרתי אני לא שמעתי את האוורד באותה עונה מתרץ את זה שהוא היה צריך לשחק 29 משחקים(וחלק לא קטן מהפלייאוף) עם רייפר אלסטון או פיטרוס הצרפתי.

הצוות של לברון(ב2009) היה טוב מאוד, לא סביר אלא טוב מאוד. שנה אחר כך ב9/10 היה לו אפילו צוות מסייע טוב יותר.

להשוות לצוותים של השנים האחרונות? איזה הגיון יש בזה? אין צורך. מסתכלים על מה שהיה בליגה בשנים הרלוונטיות.
לברון בחבירה שלו לשני אול אוף פיימרס בשנות השיא שלהם גרם להיווצרות של מפלצות בליגה.
ברור שלהיום זה לא מספיק.

אבל בשביל לנצח את אורלנדו הפצועה של האוורד? פה אין תירוצים וזה רק חלק מהנפילות של לברון בפלייאוף עם קליבלנד שלכולם מאפיין משותף- אי עמידה בלחץ ובציפיות.

(serginhо) #1727

וואו איזה דמגוג אתה תרסיס

ומה עם הווארד, לקח אליפות בסוף? האישיו פה האם עד למיאמי היתה מתישהו ללברון קבוצה לאליפות ולא אם הוא לוזר או ווינר. ואם היה עובר את אותה אורלנדו, היה חוטף בראש מלייקרס, גם אם רעדו לו הביצים וגם אם היה עושה 45 נק’, 20 ריב’ ו 15 אסיסטים בממוצע.

(k_700) #1728

מה אם?? לא יודע אני לא אוהב משחקים של מה אם. אני יודע שהוא לא עמד בלחץ והפסיד לקבוצה פצועה וחבולה של האוורד, שבשיאה הייתה קרובה לרמה של קליבלנד של אותה עונה.