NBA 2014 Offseason ::

(k_700) #1683

אני לא כל כך מעריך שחקנים כל כך גדולים שהולכים בשביל איזה 10 דק’ להיות שוליה של השחקן הכי טוב בליגה.
לא מפאר אותם(וגם לא אותו).
אליפויות לא חסר לריי אלן, תהילה גם כן לא.
כסף הוא לא ירוויח יותר מזה.
עוד אליפות כשוליה לא תקפיץ אותו באף דירוג.

אבל שלא תגידו שזה לא היה צפוי.
אמרנו כבר, מילר כיס ימני וריי אלן צריך להחזיק כיס שמאלי.
ג’ונס מביא את המגבות ודואג למים החמים במקלחת.

(Shusaku) #1684

אתם שוכחים שהבן אדם נושק לגיל 40. שנת פרישה עם לברון זה כל מה ששחקן בדור הנוכחי יכול לבקש.

(k_700) #1685

אהה אני מדמיין? הוא רק עכשיו חובר להחזיק ללברון כדי להחזיק לו את הכיס השמאלי??

המרדף הזה של ריי אלן אחרי לברון(כולל ההשתהות של לוודא שיהיו עוד כמה סופרסטארים לידו) היא פשוט פתטית.

אם קוראים לך רוברט הורי זה אולי מובן, אם אתה אחד מהקלעים הגדולים בכל הזמנים ושחקן שבשיאו היה אחד מהSG הטובים בליגה ואולסטאר כמעט קבוע אז קצת פחות מצטער.

(Scouser) #1686

אז עדיף לו לקבל יותר כסף ולבזבז את הזמן שלו במילווקי?
זה מראה גם על איזושהי גדולה של לברון, שחקנים כמו אלן ומייק מילר אשכרה מוותרים על כסף כדי לשחק איתו.

(Alvarito) #1687

על איזה כסף הם מוותרים בדיוק? הם לא שווים יותר מהמינימום לותיקים וזה מה שהם הולכים לקבל בקליבלנד. אני לא רואה קבוצות עומדות בתור לקלוט אותם.

(Madridista#1) #1689

אני רק אגיד שK700 צודק ב100 % והוא תיאר בדיוק את מה שאני חושב על ריי אלן.

[QUOTE=Alvarito;1564677] אני לא רואה קבוצות עומדות בתור לקלוט אותם.[/QUOTE]

קבוצה שלא תרצה את ריי אלן, שעדיין מתגלה כקלף חשוב מאוד מהספספל? דחילאק…דחילאק. ריי אלן חולה ללברון על התחת, זה כל הסיפור.

(Scouser) #1690

[QUOTE=Alvarito;1564677]על איזה כסף הם מוותרים בדיוק? הם לא שווים יותר מהמינימום לותיקים וזה מה שהם הולכים לקבל בקליבלנד. אני לא רואה קבוצות עומדות בתור לקלוט אותם.[/QUOTE]

מילר ויתר על הצעה יותר טובה מדנבר, והייתה לו גם הצעה מדאלאס אם אני לא טועה.

(k_700) #1691

ריי אלן לא היה צריך להיות בשום קבוצה.
הוא כבר היה עם רגל וחצי בחוץ בפרישה.

שחקן כל כך ענק כמו ריי אלן, אחרי קריירת מכללות ענקית, 10 פעמים אולסטאר, אחד מהSG הכי טובים למשך כמעט עשור, לקח כבר 2 אליפויות, באחת מהם היה סייד קיק או רול פלייר.
שחקן כזה לדעתי רק מזיק לעצמו ברמת המרדף אחרי תארים בכל מחיר ועל הגב של השחקן הטוב בליגה.
אני מנסה לחשוב על עוד שחקנים כל כך גדולים בהיסטוריה שעשו את אותם מהלכים אחרי שכבר זכו בתארים וממש מתקשה למצוא.
אולי אוסקר רוברטסון שב71 ממש בשלהי הקריירה רכב על הגב של השחקן הטוב ביותר בליגה(קארים) כדי להשיג אליפות ראשונה.
ההבדל שבאמת היה מדובר בשחקן ענק שרצה להשיג אליפות אחת בקריירה.
המצב פה לא דומה בכלל, מה גם שביג O היה שחקן מאוד רלוונטי באותה תקופה ובסהכ בן 32.

תדמיתית זה רק יכול להזיק ללגאסי של שחקנים בלבל הזה.

מייק מילר בכלל לא רלוונטי לדיון הזה מפני שהוא לא שחקן בלבל הזה. מעולם לא היה ומעולם לא יהיה.
הוא סתם מצטייר כטמבל כי באמת וויתר על כסף גדול יותר והצעות לא פחות אטרקטיביות, אבל זה דיון אחר.
המשותף להם זו כנראה הסגידה הבלתי נלאית לאליל שלהם, מעניין מי מפנק אותו יותר.

(Shlomix) #1692

אתם מגזימים. אולי אלן ומילר מוותרים על כסף אבל אחרי כל הקריירה שלהם, ההפרש בין הסכומים האלו כבר לא כ"כ משמעותיים. זה לא שהם הולכים להרוויח פירורים.
דבר שני, אם יש להם אפשרות לשחק יחד עם אדם שהם אוהבים ומעריכים, ועל הדרך הוא השחקן הכי טוב בליגה, אז למה לא? נכון שזה קצת מוריד מהתדמית והערך שלהם, אבל אם הסיפור יסתיים באליפות, תאמינו לי שלא יהיה להם אכפת מזה.

(Rude) #1693

קיצור זה הכל צביעות, חלאס לבלבל את הביצים. ואם הגלאקטיקוס של LA היה מצליח מלפני שנתיים ואלן היה מחליט להצטרף לשם השנה כי היה לו חיבור עם בראיינט המנגינות והלייקים כאן היו הולכים למקום שונה לחלוטין. הוא מצא חיבור עם לברון, מילר גם מצא אחד כזה. וסחתיין על לברון שהוא מצליח לגרור אחריו את שני המכונות יריה האלה במשכורות מינימליות.

וזה לא יפגע בשום לאגסי של אף אחד, גם על הביג 3 בזמנו שמעתי זיוני שכל של לאגסי. ראיתי מה יצא מזה.

(serginhо) #1694

http://www.dagger.co.il/orangeball/?p=932

לכל עכברי הפנטאזי.
קומיש מה דעתך על הטופ 20?

(Rude) #1695

החלק הראשון של הכתבה סבבה פחות מתלהב מהדירוג.

(k_700) #1696

לא מסכים ממש עם הרשימה הזאת, סורי.

הוא דחף בכזו קלות את דייוויס מעל קרי שזה ממש NO BRAINER ועוד עם הנימוקים שלו.

פנטאזי זה קודם כל שלשות לדעתי, כשיש לך קלעי שלשות כל כך בטוח אז אתה קודם כל תלך עליו.
נכון שאנטוני דייוויס זה מכונה שמיועדת להתפוצץ בכל רגע ועדיין השיטה, הסגנון, המאמן ובעצם כל המערכת נועדו למקסם את היכולת בהתקפה של קרי.
לא פוסל אפשרות שהוא משפר עוד יותר את הסטט’ שלו מהעונה שעברה. 24 נק’ עם כמעט 43 אחוז ל-3, 88 אחוז מהעונשין לזה תוסיף 8.5 אסיסט’ למשחק.

הוא קלעי טהור מדי כדי שהערך שלו ילך לאיבוד בשביל שחקן שצפוי לעשות דאבל דאבל ולשפר עוד יותר את הסטט’ שלו.

גם עניין הבריאות לא ממש נלקח פה בחשבון בשיקול.

המשך הרשימה לא פחות מצחיקה-

מילסאפ לפני האוורד? מישהו כנראה ממש שכח שמילסאפ בעונה האחרונה שיחק את רובה המוחלט בלי איזה אל הורפורד אחד ולשניהם תוסיפו איזה אדריאן פיין שהגיע בדראפט.

כריס בוש לפני אל ג’פרסון??

קיירי איירווינג מקום 23?? בשביל להגיד דבר כזה צריך לגמרי להיות מנותק מהמציאות.

אני מאוד מאוד מאוד יופתע אם קיירי לא משפר את רוב הסטט’ שלו מהעונה שעברה(בעיקר אחוזים, איבודים והליכות לקו) כשהוא ליד לברון ולאב.

הבדיחה הכי מצחיקה פה זה סרג’ איבאקה מקום 12(כשבדירוג שעבר שלו הוא עוד שם אותו 10).
אני אישית לא לוקח את איבאקה לפני ויוצ’יביץ’ מאורלנדו, לא יודע מה אתכם.

נ.ב.
לפני שהוא מכניס שחקן של הפלאח(מי בכלל שם שחקן של הספרס בטופ 20 בפנטאזי?) נראה לי שהוא שכח איזה דמיאן ליליארד אחד.

(serginhо) #1697

האמת ראיתי כמה אתרים אמריקאים ששמים את דייוויס כבחירה שניה
קרי ופול כל עוד הם משחקים אלה בחירות טופ 5 וודאיות (הארדן ומלו ממש אחריהם).
קיצר תרסיס יש לך כאב ראש רציני, או שתלך על לברון, המניה הבטוחה, מבחינת יציבות ובריאות?
לגבי איבקה, עם כמה שזה הזוי, ראיתי מספר אתרים שמדרגים אותו מקומות 12-15. ממש הזוי בהתחשב בעובדה ששנה שעברה הוא לא היה גם בטופ 40

(k_700) #1698

דירוגים כאלה ואחרים עוד יכולים להשמע סבירים אם אתה מציג נימוקים משכנעים.

רוב הנימוקים שלו בסך הכל נראים כמו ניסיון לנמק איזה שחקן הוא יותר טוב לבחירה הנתונה.

הוא מתעלם לחלוטין מפרמטרים שהם מרכזיים בפנטאזי שכמו שאמרתי זה קודם כל שלשות.

שלשה=6 נק’. מפה אתה יכול להבין לבד שלדחוף 9 גבוהים לטופ 20 זו כבר נקודת מוצא בעייתית.

ועוד תסתכל מי מהגבוהים הרציניים הוא משאיר בחוץ- בלייק גריפין וקאזינס ששניהם הם חיות פנטאזי מהלכות(שבטוח נכנסות לפני בוש, איבקה, מילסאפ).

פה לדעתי הוא מחמיץ את כל הרעיון של הפנטאזי אבל מה אני מתפלא הוא בעצמו מודה שהוא גם לוקח הימורים בבחירה הראשונה שלו בסיבוב הראשון(דירק רוז).

בנושא איבקה- כל דירוג ששם אותו 12-14 הוא לא רלוונטי מבחינתי.
אני בשיא הרצינות עומד על זה שאני לוקח את ויוצ’ביץ’ מאורלנדו לפניו.
לולא הפציעות שלו בקרסול שנה שעברה הטרייד הזה היה נראה מגוחך מאוד לטובתי.

(Rude) #1702

LOL הוא התעצבן לשניה חח … הוא חשב שהוא הולך לשפוך על עצמו את הצדנית הקטנה הזאת

אין על בני דה בול

[video=youtube_share;Q4ZHjhPRZis]http://youtu.be/Q4ZHjhPRZis[/video]

(k_700) #1703

משעשע הייתי אומר.

את הראיון הזה צריך להראות לכל אם עבריה ברחבי הארץ:
[YT]QxCPIEl4Aj8[/YT]

(k_700) #1704

מריון על מינימום מצטרף לכנפיים של לברון.

מישהו עוד חושב שהם לא הולכים להיות קונטנדרים??

(Alvarito) #1705

פילדלפיה שולחת את ת’אד יאנג למינסוטה בתמורה לאלכסיי שבד, לוק ריצ’ארד מבה-א-מוטה ובחירת סיבוב ראשון של מיאמי (שמינסוטה מקבלת מקליבלנד בתמורה לקווין לאב, מוגנת טופ-10). טרייד שמשרת את האינטרסים של שני הצדדים. פילי מקבלת בחירת דראפט ושחקנים שהיא יכולה להיפטר מהם בקלות, מינסוטה מקבלת stretch-4 שיחליף את לאב ומשאירה אצלה את אנתוני בנט.

(k_700) #1706

מה שעצם מסגיר את זה שמינוסוטה תהיה פתוחה לטריידים על דינג או בנט אחרי ה-23.

אני הייתי מנסה לשווק אותו בחבילה עם רוביו שגם ככה לא מרוצה שם.

פילי- מעמיקה עוד יותר את הטנקינג הלא נגמר שלה בטרייד שמבטיח שהיא לא תקבל כלום השנה…
מה השלב הבא- הגופה של אמקה אוקאפור?

אמביד ונואל ביחד זה אמור להיות מרתק ואני מקווה מאוד שינסו את זה. אני בהחלט רואה את נואל גודל לשחק כPF בליגה הזאת סטייל גארנט.

אגב, בטרייד הזה פילי מקבלת את המנטור של אמביד- אמבה מוטה, זה שבין היתר גרם לו להתחיל לכדרר ולזרוק לסל.