NBA 2014 Offseason ::

(Forza Lazio) #1656

מי שאוהב את מייקל חייב לאהוב את קובי.
הסגנון, הווינריות, הקשיחות, האישיות. אחד לאחד.

[YT]JnB9bvud6IU[/YT]

(Shusaku) #1657

[QUOTE=Forza Lazio;1563584]מי שאוהב את מייקל חייב לאהוב את קובי.
הסגנון, הווינריות, הקשיחות, האישיות. אחד לאחד.[/QUOTE]
אני לא יכול להפסיק לראות משחקים של הראשון, פשוט תאווה לעיניים. השני אחד השנואים עליי בכל הזמנים בכל ענף ספורט.

תעשה לי טובה אישית, בבקשה, ואל תרשום את השם שלהם באותו משפט שוב, לעולם.

(m.p.w) #1658

אחד הבין איפה שהוא במהלך הקריירה שאם הוא לא יהיה אגואיסט הוא יהיה הגדול מכולם. אחד עדיין לא הבין.

(k_700) #1659

מאיזה מחסן אתם מוציאים את הסיסמאות המשעממות האלה??

(Forza Lazio) #1660

מוזר שקוראים לקובי אגואיסט, שכן למייקל פי כמה יותר זריקות בקריירה, שהינה אף קצרה יותר.
אכן, סיסמאות.

(Forza Lazio) #1664

איפה בדקת?
כנס:http://www.basketball-reference.com/leaders/fga_career.html

הגיפים של מייקל מדהימים.

(Scouser) #1667

יש מצב שזה טרייד נהדר לכספי? אאוטלו ואייסי משחקים על העמדה שלו לא?

(XA14) #1668

[QUOTE=Scouser;1563779]יש מצב שזה טרייד נהדר לכספי? אאוטלו ואייסי משחקים על העמדה שלו לא?[/QUOTE]

זה אמור לעזור לו קצת, אבל רודי גיי עדיין שם וגם דריק וויליאמס שהוא המחליף הראשון לעמדה…

למי שחיכה לאישור מווז’, זה הגיע:

[TW]497371259916005376[/TW]

גם שון מריון בדרך לחבורה של בלאט. הציפיות בשמיים.

(k_700) #1669

מריון במחיר של גבינה צהובה בדרך לחבורה של לברון.
על זה התרעתי עוד כשהיה במיאמי.

אשכרה כמו זבובים שנמשכים לחרא.
הטרייד של לאב מצוין לקליבלנד ולבלאט בפרט.

(k_700) #1671

הציפיות העונה צריכות להיות גמר מזרח מינימום.
לא משהו שסביר שלא יקרה.
ואם משהו יחרוק בשיקגו, כמו פציעות של גאסול ורוז אז מעצבנת הקלות שהם יגיעו לגמר מבלי להוריד אגל זיעה אחד על הפארקט.

יחד עם זאת זו קבוצה שבנינו תהיה בנויה לאליפות.
ירפדו את כל הרוסטר בקלעי חוץ כמו שלברון אוהב.

[B]mettaworldpeace.com[/B] :heavy_check_mark: @MettaWorldPeace
Follow
I’m changing my name for the China this season !!! You guys will love it

[FONT=Arial]Ron Artest will now be called [B]Panda Friend
[/B]
[/FONT]

(Rude) #1672

תשמע אירווינג, ולאב הם לא בדיוק ההגדרה לאיירון מן, ואני גם לא הייתי ממהר לקבוע שזה יתחבר. זה נראה מרשים על הנייר בנתיים.

(k_700) #1673

אין שום סיבה שזה לא יעבוד.

לאב הוא בבוודאות אחד מ-10 השחקנים הטובים בליגה.
ובריווח של המשחק שזה מה שלברון ובלאט הכי רוצים הוא טופ 3 בכל קטגוריה כמעט.

הגנה גם קיירי וגם לאב לא יתנו את הטון אבל בדיוק בשביל זה מגיע בלאט ומגיעים שחקנים כמו מריון.
לא רואה סיבה שזה לא יתחבר בטח כשמדובר על המזרח.
יש להם כל כך זמן ומקום להסריח ולקחת את הזמן ועדיין בלי חשש משום דבר.

גם לפרויקט של מיאמי לקח 20 ומשהו משחקים עד שהעסק התחיל לדפוק(למי שזוכר).
המזרח מאפשר את זה.

אני הייתי משתמש גם בווייטרס+ תומפסון כדי לחזק עוד יותר את ההגנה.
אחרי שלאב ינחת שם זה רק עניין של זמן עד ששורה של וטרנים יקחו מספר ויעמדו בתור על הזכות להרוויח משכורת מינימום בחבורת הזבל הזאת.

(Shusaku) #1674

החשיבה המיידית של קליבלנד תפגע בה בטווח הארוך. להביא חבורה של זקנים ולשלוח את וויגינס החוצה זו טעות שאולי תספיק לטבעת או שתיים אבל תתפרק מהר מאוד.

(Scouser) #1675

אני חושב שמועדון לוזר כמו קליבלנד שלא חווה אליפות מימיו “יסתפק” בסבירות טובה לטבעת או שניים מאשר תקווה לעתיד.

(Alvarito) #1676

[QUOTE=Shusaku;1563935]החשיבה המיידית של קליבלנד תפגע בה בטווח הארוך. להביא חבורה של זקנים ולשלוח את וויגינס החוצה זו טעות שאולי תספיק לטבעת או שתיים אבל תתפרק מהר מאוד.[/QUOTE]

על מה אתה מדבר? יש להם את אחד הסגלים הכי צעירים בליגה גם בלי וויגינס ובנט. אירווינג, ווייטרס, תומפסון, דלאבדובה, קווין לאב בסה"כ בן 25, לברון בשנות השיא שלו בקריירה… כל ה"זקנים" שהם הביאו זה שחקנים על חוזה לשנה-שנתיים ולא מעבר.

(Alvarito) #1677

http://www.philly.com/philly/sports/sixers/20140808_Source__Sixers_in_Cavs-Wolves_trade.html

פילי בדרך להיכנס לטרייד של לאב לקליבלנד. במסגרת העיסקה הסיקסרס יקבלו את אנטוני בנט וישלחו את תדאוס יאנג למינסוטה.

סונדרס עושה בית ספר לליגה באיך להתמודד עם כוכב שרוצה לעזוב את הקבוצה ואיך לקבל תמורתו את המחיר הכי הגבוה שניתן. שאפו.

(Rude) #1678

מי שאוהב את מייקל חייב לאהוב את סקלבריני.

הסגנון, הווינריות, הקשיחות, האישיות. אחד לאחד.

//youtu.be/x4VqPaoliBw

(Rude) #1679

ממליץ בחום גם לראות את ה 30 על 30 שעשו עליו ב ESPN, רק בשביל לקבל פרספקטיבה עד כמה שהשחקן הזה אנדרייטד.

[video=youtube_share;8kRq7K-xHDM]http://youtu.be/8kRq7K-xHDM[/video]

(Forza Lazio) #1680

חחח איזה הזוי אתה רוד.

(Madridista#1) #1681

מה זה “ירד” לי מריי אלן.

הוא מאוהב ללברון על התחת, הלך אחריו למיאמי ועכשיו שמועות רציניות שהוא הולך בעקבותיו לקליבלנד. זה נראה לי לפעמים שגם אם הוא יעבור למכבי ת"א הוא יעבור ביחד איתו.

הוא כל כך רוצה עוד טבעת שזה כבר שקוף. לא שזה דבר פסול, זה מעולה, גם מלו רוצה. אבל ההתנהלות של אלן כבר שקופה והוא הולך אחרי המפלצת לכל מקום.