NBA 2014 Offseason ::

(XA14) #1631

[QUOTE=Rude;1560884]ממנו פחות, הוא עוד שחיף יש המון עבודה איתו (בחייאת XA אין לכם ג’ם במדריד? מזה זה? להיינריך יש זרועות יותר רחבות משלו) [/QUOTE]

שתבין, זה אחרי שבשנתיים האחרונות הוא התחזק במידה משמעותית. ועדיין הוא צריך לתת חתיכת עבודה לגבי הפיזיות שלו… אין מה לעשות, האתגר העיקרי של האירופאים בNBA זה להסתגל לאתלטיות הלא נורמלית.

ואגב אנשים מאותגרים אתלטית, הנציגות הישראלית בNBA מתדרדרת מדחי אל דחי: מקל עומד לקבל בנוסף לדווין האריס ולפלטון גם את ג’מיר נלסון על הראש, ולמרות ששלושתם די חטיארים זה אמור לסגור את הסיכויים שלו בדאלאס פחות או יותר; כספי במקרה הטוב יגיע לקינגס לחמם את הספסל לרודי גיי ובמקרה הרע יישאר בלי קבוצה.

(Árbitro) #1632

אנטישמים :grin:

בכל מקרה, אני לא מאמין ששיקאגו באמת רוצים את לאב. יש להם קבוצה מדהימה עכשיו גם בהגנה וגם בהתקפה. בנוסף יהיה להם ספסל לא פחות טוב מהימים של אשיק ויהיה חבל לוותר על כל הנכסים האלה בשביל קוין לאב. לדעתי גם אם לאב עובר לקליבלנד שיקאגו עדיין קבוצה יותר טובה ומאוזנת.

75% מרוז + באטלר + מקבאקטס(הבחור הזה מטורף) + גאסול + נואה זאת חמישייה מאוזנת הם יתרון אדיר בקו הקדמי.

(k_700) #1634

מישהו? יש לי משלוח חינם למעוניינים.

להפועל חטפו איזה גבוה עכשיו לא?

(serginhо) #1635

http://www.hoops.co.il/?p=31340

חושב שהוא קצת מגזים עם ה MVP כבר העונה, כי בשביל זה ניו אורלינס צריכה להיות לפחות בפלייאוף, אבל הכיוון ברור.
תרסיס, הנה לך בחירה מספר 2 בפנטאזי…

(בני-קנטור) #1636

[QUOTE=serginhо;1561482]http://www.hoops.co.il/?p=31340

חושב שהוא קצת מגזים עם ה MVP כבר העונה, כי בשביל זה ניו אורלינס צריכה להיות לפחות בפלייאוף, אבל הכיוון ברור.
תרסיס, הנה לך בחירה מספר 2 בפנטאזי…[/QUOTE]

השחקן הצעיר הזה, רק שנתיים מאז שהיה סטודנט תחת ג’ון קליפרי, התפתח במהירות שיא כמעט להיות אחד משחקני האול-אראונד הטובים בליגה. חסרונו היחיד? במקום שתי גבות יש לו גבה אחת. מה לעשות? מלבד K-700 אין הרבה מושלמים בעולם.

תרסיס?

(Alvarito) #1637

חחחחח מנחם לס הזה… אבל הוא צודק הפעם. אולי לא MVP כבר העונה אבל לדעתי ב3 השנים הקרובות זה יכול לקרות. ראיתי תמונה שלו מהקיץ והוא התנפח ממש. אם הוא ישאר בריא הוא בקלות יכול להיות שחקן ההגנה של השנה.

(Rude) #1638

החד-גבה יהיה מס’ 1 בליגה, זה הכל שאלה של זמן. יש לו בדיוק עוד שנתיים לסחוב בחור הזה ואז לחזור הביתה למקום שממנו הוא בא.

//youtu.be/KzdoYlRV5SM

(k_700) #1639

3 עונות עם ה[FONT=arial]Qualifying*.

לא רואה מצב איך הלייקרס לא מסתערים עליו עד אז.

תחשבו לרגע על סינריו של דוראנט ואנטוני דייוויס בקבוצה אחת(תסריט אפשרי ולדעתי שניהם יחפשו אפיק כזה), אני באמת מרחם על כל הליגה אם זה קורה.

בקשר למנחם לס- כן הוא פיתח לפני 5 שנים אובססיה אליי, כבר שלחתי לו כמה תמונות בדואר אוויר אוויר כדי שיתלה בחדר. יש ביננו אחלה של שיח, אם יש משהו שאני אוהב בו זה שהוא תמיד לוקח הכל בהומור ומשתבח עם השנים.

חבל רק שהוא לא מבין גדול בכדורסל אבל אני עובד על זה כבר 5 שנים… בסוף גם הוא יקלוט.

קשה לי לראות את דייוויס לוקח MVP העונה למרות שבלי ספק גם אני רואה שזה רק עניין של זמן עד שהוא הופך לאחד מה-3 הטובים בליגה.
הסיבה שאני מתקשה לראות אותו עושה את זה זה כמובן המערב הקשה.
הוא יצטרך לסחוב את החבורה הבינונית סביבו לאיזור הטופ 3 במערב כדי שהשם שלו רק יעלה בהצבעה.

אם היה משחק במזרח זה היה יכול לקרות העונה(כמו שהשם של האוורד למשל השתרבב כמה פעמים בטעות לדיונים האלה כששיחק באורלנדו).
אבל המציאות במערב שונה לצערו.

יש משהו אירוני ומשעשע במה שמנחם עושה עכשיו עם דייוויס. כל כך משבח אותו אבל חדי הזיכרון בטח זוכרים את אחד מהדיונים המפורסמים ביני לבינו לפני הדראפט של דייוויס.

הוא טען שהבחירה של דייוויס כראשון ממש לא ודאית(עונה שלמה ניסיתי להסביר לו שכן) ותחזיקו חזק הוא טען באיזשהו שלב שיהיה קשה מאוד להחליט מי יהיה גבוה טוב יותר(דייוויס) או תומאס רובינסון(שאז עשה בקנזס דאבל דאבל עונתי בעוד דייוויס “רק” לקח אליפות אבל עם סטט’ צנועה הרבה יותר בהתקפה, בהגנה כמובן הוא היה מס’ 1 במכללות).

[/FONT]

(Alvarito) #1640

זאק לאבין עם וינדמיל מקו העונשין:

(Rude) #1643

תשמעו אני מזפזפ לי קצת ב EBAY חרמן על איזה זוג סניקרס חדשות, ואני חייב לציין שלבראיינט יש ביי פאר… את הקולקצית נעליים הכי יפה שראיתי. איפה הכושי הזה היה עד היום עם הסניקרס האלה ואיך לא שמתי לזה לב? קיצור אבל יקר רצח, נראה לי שאני אנסה להיתביית שם על איזה זוג ויעשה לו עליה לישראל.

(Rude) #1644

…RELIEF

אז הוא כנראה יגמור בקליבלנד, ולא שחשבנו כאן שהבולס באמת הציעו עליו חבילה כזאת כי הוא ממש לא שווה את זה. בכל אופן אני חושב שאם הוא גומר בקאבס זה מוריד אותו משמעותית בדירוג של הפנטזי העונה. שזה מה שבאמת חשוב בעונה הסדירה של הליגה הרקובה הזאת, זה כבר לא הולך להיות אותו לאב מגדודי אל קאסם שעושה ביגועים רק בשביל לאדר את הסטט’ האישית שלו.

(Alvarito) #1645

פילי מתנגדים לשינוי שיטת הלוטורי שיוזם אדם סילבר, כרגע זה נראה שהם היחידים שמתנגדים. הסיבה להתנגדות שלהם ברורה לכולם: הם הולכים להיות הקבוצה הכי גרועה בליגה בעונה הבאה ולפי השיטה החדשה של סילבר ל-14 הקבוצות בלוטורי יש סיכוי דיי שווה להשיג את הבחירה הראשונה.

(Rude) #1646

Just saying#

מי שעשה מנוי לליג-פאס עונה שעברה יוכל להנות מכל ה Exhibition Tour של הנבחרת לייב או On demand ללא תשלום נוסף.

*שימו לב שזה בכרטיסה נפרדת תחת השם: USAB

(m.p.w) #1647

באיזה שעה זה יוצא בארץ? ואיפה אפשר לראות את זה למי שאין ליג-פאס?

(Rude) #1648

תוסיף 7 שעות לשעה הנקובה. בנוגע לשאלה השניה שלך: אין לי מושג. אבל בטוח שב reddit ידאגו לך ללינקים טובים אם אתה בעניין של לייב.

לאציו? שלא תגיד שלא דואגים לך בבית הזה: http://i.instagram.com/p/rH8PBWBtgY/

(XA14) #1650

רוד אתה שותף לאורגזמה ההמונית שאוהדי הבולס ברחבי העולם חווים ברגעים אלה? די, אתה לא יכול להמשיך לכעוס על הבחור כשהוא עושה דברים כאלה :shifty:

(k_700) #1651

מצד אחד זה מדהים לראות את הכניסות האלה.

ביחד עם אייברסון אלה הכניסות הכי מהירות וקטלניות לסל שאני זוכר.

מצד שני אין סיכוי שהקריירה שלו תחזיק יותר מדי בחיים אם זה הכלי שלו.

omg
[YT]Fi2R0IlCXlA[/YT]

(Alvarito) #1653

זאת התגובה של השחקנים:

וזאת התגובה של ג’יימס הארדן:

(uriahg) #1654

נראה שמשהו למעלה מאוד אוהב את לברון.

(Scouser) #1655

אל תדאג, גם עם ג’ורג’ אינדיאנה לא הייתה מהווה איום כלשהו במזרח. שיקגו (אם רוז יחזור לכשירות סבירה) הולכת לדבר חזק העונה, ולדעתי וושינגטון תיתן עונה טובה.

אני אפילו מרחם על הפייסרס, אשכרה עונה שלמה להסתמך על רודני סטאקי ודייויד ווסט. הם איבדו בקיץ אחד את 2 השחקנים הכי טובים שלהם, ויותר מכך - את שני השחקנים היחידים שיכולים ליצור משהו מכלום. זה הולך להיראות רע מאוד השנה.