NBA 2014 Offseason ::

(Forza Lazio) #1607

הבעלים שלה כבר ספג חוזים גבוהים כמו קווין מרטין וכו’.
אנחנו גם רואים שטוב עשו שם שלא התפתו לתת להארדן מקס, הוא לא שווה את זה, לא קידם במאומה את יוסטון אפילו עם דווייט.

הם יחליפו מאמן אני מקווה, וכל עוד יש להם את דוראנט ו-ווסטברוק רק חסר מושג יכול לחשוב שהם לא יעשו ה-כ-ל כדי לבנות שם קונטנדרית מדי עונה.
בתור לייקר, אגב, לא מתלהב מהאפשרות שדוראנט יגיע לכאן.

(m.p.w) #1608

[QUOTE=Forza Lazio;1560048]בתור לייקר, אגב, לא מתלהב מהאפשרות שדוראנט יגיע לכאן.[/QUOTE]
אפשר לשאול למה? והאם אתה רוצה לראות את מסי בלאציו?

(Alvarito) #1609

מבחינתו תשאיר את קובי עד גיל 50, אפשר עדיין לבנות סביבו קונטנדורית.

(Forza Lazio) #1610

מה הקשר לקובי הוא יפרוש הרבה לפני.
לא מחזיק מדוראנט כמו שעושים ממנו, זה הכל.

לוקח את מלו לפניו ANY DAY.

(Azzurro) #1611

[QUOTE=Forza Lazio;1560079]מה הקשר לקובי הוא יפרוש הרבה לפני.
לא מחזיק מדוראנט כמו שעושים ממנו, זה הכל.

לוקח את מלו לפניו ANY DAY.[/QUOTE]
על סמך מה אתה לוקח את מלו לפני דוראנט?

על בסיס המקצוענות הבלתי מתפשרת של מלו? המנהיגות? היכולת לשחק כדורסל באופן רציני ולהוביל קבוצה לגמר ה-NBA?

(m.p.w) #1612

מלו עדיף על דוראנט, גריפין על לברון, עולם הפוך ראיתי…

(Forza Lazio) #1613

על סמך זה שהוא אף פעם לא בורח מהכדור ומאחריות כמו דוראנט, שמתחבא מאחורי ווסטברוק.
אין לי גם ספק שמלו סקורר טוב יותר.

תגיד וראן איפה ראית שכתבתי שגריפין טוב מלברון? עכשיו גם התחלת להכניס לי מילים לפה?

(Scouser) #1614

אני אשמח אם תיתן איזשהו נתון סטטיסטי שתומך בכך שכרמלו סקורר יותר טוב מדוראנט. כי פשוט אין כזה.

(k_700) #1615

לואו פוסט זה אולי התחום היחידי שמלו עולה על דוראנט במשהו והיות ודוראנט בקושי בן 25 אפשר להאמין שבעוד זמן לא ארוך גם את זה הוא יוסיף למשחק שלו.

כל דבר אחר מהגנה, כדרור, בטחון, אופי נוח, עבודה באימונים, קלאטץ’, קליעה טובה ובחירת זריקות טובה יותר, מסירות- כל אלה דוראנט עולה על מלו בעשרות מונים.

אבל ממה אנחנו מופתעים? זה אותו אחד שחשב שגאסול ישאר בלייקרס על מינימום.

(Azzurro) #1616

[QUOTE=Forza Lazio;1560088]על סמך זה שהוא אף פעם לא בורח מהכדור ומאחריות כמו דוראנט, שמתחבא מאחורי ווסטברוק.
אין לי גם ספק שמלו סקורר טוב יותר.

תגיד וראן איפה ראית שכתבתי שגריפין טוב מלברון? עכשיו גם התחלת להכניס לי מילים לפה?[/QUOTE]
איזו אחריות מלו לקח על עצמו? איך אפשר לתרץ בכלל מקום תשיעי במזרח כל כך חלש? מדובר במישהו שאמור להיות יותר טוב מהשחקן שנחשב לשני הכי טוב בעולם, כלומר, חוץ מלברון, הוא השחקן הטוב בליגה. האם השחקן ההיסטורי הזה, מלו, לא יכול להוביל את הקבוצה שלו למקום השמיני במזרח החלש בהיסטוריה?

(Alvarito) #1618

שימו לב לעמנואל מודיאי, קומבו גארד שנחשב לאחד הכשרונות הגדולים של הדראפט הבא, שחתם בליגה הסינית תמורת 1.2 מליון דולר במקום ללכת לשחק אצל לארי בראון בSMU. תכלס אני יכול להבין אותו, למה שילך לשחק בקולג’ים בחינם אם הוא יכול לעשות בוחטות מחוץ לארה"ב?

(k_700) #1619

החלטה ממש מטומטמת של מודאיי שיכולה לעלות לו בהמון כסף בעתיד.
מיותר לציין שהוא לא היה לוקח אותה אם היה יכול לצאת לדראפט של השנה.

ההחלטה הזאת היא עד כדי כך מטומטמת שמשחקן שסומן כאחד מ-2 הכשרונות הגדולים ביותר בCLASS הזה הוא יכול למצוא את עצמו מחוץ ללוטרי.

חוץ מזה שהוא יצטרך למצוא הסבר ממש טוב להמון GM שישאלו אותו בקומביין הבא למה לעזאזל הוא ויתר על מילגה אצל לארי בראון(איש מקצוע שכולם מעריכים בארה"ב) בטח אחרי שבראון דיבר לשבחו כל כך הרבה בעונה האחרונה.

זו החלטה מטומטמת מאוד. בשני המקרים הבולטים האחרים זה נועד לכשלון חרוץ.

שרידן:
EXCLUSIVE: Bulls have offered Gibson, McDermott and Mirotic for Love
Read more at http://www.sheridanhoops.com/2014/07/23/exclusive-bulls-have-offered-gibson-mcdermott-and-mirotic-for-love/#Cg6qr64jcRZiPddB.99

זה חתיכת טוויסט שמגיע יום אחרי שקלבילנד אוגרת לעצמה 3 חוזים לא מובטחים מיוטה.
חוזים שבין היתר יאפשרו למינוסטה להיפתר בעצמה מכמה חוזים מעיקים אם יהיה טרייד בין הקאבס למינוסוטה.

זה מעניין כי אתמול בלילה הקאבס הגדילו עוד יותר את הערך של הטרייד שהם יכולים לתת עבור לאב ועכשיו שיקגו נותנת את הקונטרה הזאת…(שזה המקסימום אגב ששיקגו יכולה לתת ועדיין זה מטורף), אני במקום שיקגו מנסה לצרף עוד חוזה ולוקח גם את דיינג.

(Rude) #1620

אני כבר חושב כמה ימים שמיניסוטה ממציאה את כל ההצעות האלה בכדי לדחוף את הקאבס לפינה. אין שום סיכוי שלאב יגיע לבולס, ואני לא מאמין שהם בכלל יערבו את מקדרמוט בעסקה דמיונית כזאת. קיצור לא קונה מעורבות של הבולס בשיחות על קווין לאב מה גם שיש כאן כל כך הרבה דברים שלא מסתדרים, גם מירוטיץ’ בכלל קיבל הבטחה לפני הביי-אאוט שהוא לא יעובר בטרייד. מקדרמוט חתם אתמול. גאסול יעלה מהספסל? הכל חארטה, הוא יעבור לקליבלנד בסופו של דבר. אני אפילו לא מתיחס לזה ברצינות.

(Madridista#1) #1621

יפתיעו?

(Rude) #1622

אנחנו נפתיע כן (בעתיד) עם שמות שלא הכרת עד היום.

[TW]492056554745913344[/TW]

(Forza Lazio) #1623

מה עשית מהמירוטיץ’ הזה, תהיה לי בריא…

(Forza Lazio) #1625

תדפקו את לברון עם לאב, אינשאללה.

(Rude) #1628

[QUOTE=k_700;1560887]מה שכן זה ברור לכולם שבחודש הקרוב טרייד כזה לא יכול להיעשות.[/QUOTE]

בנוגע לדאג זה חודש, בנוגע למירוטיץ’ באמת שאני לא בטוח, אני חושב שרק מדצמבר הוא נפתח. רוקיז זה חודש, פרי אייג’נט כמו מירוטיץ’ זה רק מדצמבר עד כמה שידוע לי.

(k_700) #1629

גם מירוטיץ’ זה חודש, ביררתי את הנושא.

(uriahg) #1630

מינסוטה חייבת לצאת מהסיטואציה הזאת עם ויגינס ביד. כל השאר פחות משנה.
משם יש להם לא מעט כלים לעבוד איתם לקראת העתיד, תוך שנה-שנתיים הם יוכלו לחזור להיות רלוונטיים להערכתי כי לא חסר שם כשרון ברוסטר.

השאלה הגדולה לדעתי היא כמה גבוהה התקרה שלי קליבלנד עם קיירי, לברון ולאב. על הנייר מדובר בשלושה all-stars מובילים, איך זה ייראה על המגרש פתוח לדיון.