NBA 2014 Offseason ::

(Árbitro) #1

פלייאופס? בשעה טובה הדבר האמיתי מתחיל. להרבה אנשים עונת ה NBA מתחילה רק עכשיו. מי תלך עד הסוף? מי תפתיע? ואיזה סדרה הכי מעניינת אתכם? שתפו אותנו.

(Rude) #2

Bulls All The Way#

(Árbitro) #3

סחטין על ה GIF. אני אישית לא מוכן לפספס דקה אחת מהסדרה של LAC - GSW. נראה לי הולכת להיות הסדרה הכי טובה בסיבוב הראשון.

(Rude) #5

כאחד שראה אותך עושה כמה עסקאות בעבר, אני מאמין לך.

(serginhо) #7

חחחח רוד יא רע
אם אתה רוצה את קרי או פול תכין מזומנים כבר עכשיו…

אני מסכים עם תרסיס לגבי השורה האחרונה שלו, אם יש סדרה שאני מחכה לה במזרח המגעיל, זה ברוקלין נגד מיאמי, אפילו יותר מפייסרס מיאמי (אין לי כבר אמונה בפייסרס). אבל האמת כלל לא בטוח שהם עוברים את טורונטו.

(Rude) #8

לשיקגו אין שחקן שיכול לסגור משחקים זה נכון. (למעשה אין להם שחקן הרכב אחד שיכול לקלוע 14.0 נק’ למשחק נכון להיום) אבל כבר שנתיים אנחנו לא משחקים עם אחד כזה. או משהו שקרוב לזה (ורובינסון הוא לא כזה, הוא פסיכי מידי בשביל להכנס להגדרה הזאת) אבל כן יש לנו את המוטיביטור הכי גדול בליגה, אגדה בהתהוות. ולאלה שלא רואים את טום תיבודו עובד על בסיס יומי אני ממליץ להם על הסדרה הזאת. אני לא חושב שהבולס ישאירו סיכוי לויזארדס ומהרגע הראשון הם יראו עליהם עליונות ויכפו עליהם לקחת זריקות קשות. כשאני חושב על משהו שיכול לתת להם סיכוי זה פשוט יום קליעות מטורף. אחרת הם אוכלים אותם. מי שחושב שההגנה של הבולס בעונה הסדירה זה מה שהם יציגו בפלייאוף מול וושינגטון שיחשוב על זה עוד קצת, כי האנטיסיביות תעלה משמעותית. הם כן יכולים לתפוס את הבולס מתי שהם מרפים בהגנה ואז לנסות להכנס למשחק, והיו להם רגעים כאלה. אבל בסופו של יום אני רואה את הבולס לוקחים את הסדרה ב 6 משחקים.

(k_700) #9

רובינסון הוכיח בפלייאוף אשתקד שהוא בדיוק כזה, הוא היה CLOSER מדהים. תמיד היה גאנר שידעת שיכול להתפוצץ, ים של כישרון מבוזבז.

היום לבולס אין אף אחד כזה. יש להם אולי את ג’מיר שאם תיבודו היה מריץ קצת לפני היה אפשר לבנות עליו.
בלי גאנר כזה אין לבולס סיכוי מול ברוקלין.

עזבו CLOSER, איזה שחקן בבולס יכול לקלוע שלשה מכדרור?? אני מדמיין את פירס נותן שלשה ברבע ה-4, מי מחזיר מהצד השני? ואז ג’ונסון נותן אחת, ואז דרון וויליאמס נותן אחת, מי עונה בצד השני?? (כמובן בהנחה וזאת ברוקלין שמגיעה לצורך העניין לגמר מזרח, אם זו תהיה מיאמי המצב יהיה אפילו נורא יותר מבחינת שיקגו).

ברוקלין גם בלי לופז היא סיוט לבולס בפלייאוף הקרוב ובשונה משנה שעברה אני רואה את היתרון אצל ברוקלין(ותסלח לי טורונטו, לא רואה אותם עוברים סיבוב 1).

המזל הגדול של הבולס שהפלייאוף ממש הסתדר להם.
כי גם לאינדיאנה אין עילויים בהתקפה, ככה שעם המון לחימה והגנה טובה אפשר עוד לעשות גמר מזרח ואז זה כמובן יחשב הצלחה כבירה.

אני לוקח אתכם יומיים אחורה והתמונה לא הייתה כזאת.

(Rude) #10

לא הבנתי איך הגענו לברוקלין אחי, המצ’אפ הוא וושינגטון תודות לג’ייסון קיד. כולם יודעים שהוא זייף נגד הניקס והקאבס. אבל הבולס לא לקחו חלק בזה, הם ניסו לנצח את שארלוט והפסידו בהארכה בזמן שקיד נתן 39 דקות לג’ייסון קולינס, ו 41 דקות למרקיז טיג וכמובן ספסל את כל הכוכבים שלו. כל השחקנים של הבולס התבטאו בתקשורת השבוע ודיברו על המצ’אפ מול ברוקלין. קיד רצה אחרת.

(Árbitro) #11

ג’בארי פארקר נכנס לדראפט הקרוב. לא נפלתי מהכסא.

(רוד אני אכניס את הבולס לסקר ASAP, כרגע אין לי אפשרות לערוך את הסקר)

(Rude) #12

מוזססססס…

“They’re going to believe when no else believes”

צ מ ר מ ו ר ו ת!

(k_700) #13

כל הזמן אמרתי לא להתרגש מהספקולציות שהוא יעני הולך להשאר עוד עונה.

רק נזק למניות שלו הוא היה עושה אם זה היה קורה(וכמובן היה מפסיד הרבה מאוד כסף שהוא הולך לעשות כבר עכשיו עם חוזה רוקי גבוה+סעיף לשנה אחרונה וכמובן חוזה אדידס/נייק שכמעט בטוח יקבל כאחד מ-3 השחקנים הגבוהים בדראפט).

הוא עשה מזה אובר דרמה, בשבת הודיעו ש"ההחלטה" תתקבל בפריים טיים של יום רביעי כאילו הוא מינימום לברון ג’יימס.

(Rude) #14

ציטוטים מהמסיבת עיתונאים אולי האחרונה של כרמלו כניקס:

“I want to come back…I also want to win.”

“I don’t know if I can afford another season of losing.”

“At this point in my career I’m not concerned about the money.” Knicks can offer more than any other team: five years, $129 million

(Rude) #15

My man Lu

[TW]456862511011098624[/TW]

(Alvarito) #16

[QUOTE=k_700;1521739]כל הזמן אמרתי לא להתרגש מהספקולציות שהוא יעני הולך להשאר עוד עונה.

רק נזק למניות שלו הוא היה עושה אם זה היה קורה(וכמובן היה מפסיד הרבה מאוד כסף שהוא הולך לעשות כבר עכשיו עם חוזה רוקי גבוה+סעיף לשנה אחרונה וכמובן חוזה אדידס/נייק שכמעט בטוח יקבל כאחד מ-3 השחקנים הגבוהים בדראפט).

הוא עשה מזה אובר דרמה, בשבת הודיעו ש"ההחלטה" תתקבל בפריים טיים של יום רביעי כאילו הוא מינימום לברון ג’יימס.[/QUOTE]

בונה מי הוא חושב שהוא?

(k_700) #17

זה שיווק ממש טוב.
ג’בארי ואנדרו וויגינס הם סוג של כוכבים שמדברים עליהם מגיל 14 בערך.

פארקר גם נתן את הסטט’ המרשימה ביותר מבין הפרשמנים(אם כי טיילור אניס היה המשפיע והטוב ביותר מהכתה הזאת) ככה שיש מה לשווק.
יש לו גם את כל הגורויים האלה מהקהילה המורמונית אז היה אפשר לייצר אקסטרה דרמה(שאולי הם יבקשו ממנו לא לשחק כדורסל).

אבל כאמור אין כל הגיון ששחקן כזה בקלאס הכי מרשים של הפרשמנים שהיה פה בעשור האחרון ישאר לעוד עונה. הוא רק היה מפסיד מזה.

הטור של ג’בארי פארקר בSL:
http://m.si.com/4135578/my-decision-why-i-made-the-difficult-choice-to-leave-duke-for-the-nba/

(Forza Lazio) #18

[QUOTE=Rude;1521744]ציטוטים מהמסיבת עיתונאים אולי האחרונה של כרמלו כניקס:

“I want to come back…I also want to win.”

“I don’t know if I can afford another season of losing.”

“At this point in my career I’m not concerned about the money.” Knicks can offer more than any other team: five years, $129 million

[/QUOTE]

בגלל זה אמרתי שהוא יתפשר בלייקרס אם יראה שנבנית פה קונטנדרית בקיץ. אין לי ספק שגם 16-17M יספיקו כדי להחתים אותו, הלייקרס צריכים לפעול ומהר, כי אם לא מלו אני לא יודע אם יש שחקן ברמה הזו ששווה להחתים על מקס ולבנות עליו קבוצה. אני מצפה ממיץ' להגיש לו הצעה ביום הראשון שהוא יוצא לחופשי (סיכוי טוב לפי ההתבטאויות שלו).

לגבי הסדרות, יוסטון-פורטלנד הכי מרתקת בעיניי. הווארד-אולדרידג’ זה מצ’אפ קטלני. שתי קבוצות התקפיות, מגרש פתוח, הרבה נקודות. הולכת להיות אכבר סדרה.

עם המצב של לברון ו-ווייד, לא אתפלא אם שארלוט לוקחת את מיאמי ל-6-7 משחקים.

(Madridista#1) #19

אכן פורצה, אתה יכול להיות די אופטימי, מלו אמר שהוא מוכן להשאר אך רק בתנאי שהניקס יציבו לו קבוצה שתתמודד על האליפות, ולא רק על הנייר(חחחחחח).

להשאר עם הרוסטר הנוכחי ולהביא שחקן שניים זוטרים זה התאבדות ומלו מבין את זה, הוא לא טיפש. הניקס צריכים איזה כריס פול או קווין לאב כדי לדגדג את החזקות.

אני לא פוסל אפשרות שהוא יחתום בבולס או בלייקרס. Melo til the die.

(Forza Lazio) #20

ברגע שפיל שם הדברים משתנים, אבל אני לא יודע איזה הוקוס פוקוס הוא יכול לעשות תוך זמן קצר כדי לספק את מלו.
בכל מקרה מלו בתסביך כאן, ההחלטה שלו תקבע את הקריירה שלו כי הוא לא הולך ונהיה צעיר. לא הייתי רוצה להיות בנעליים שלו כרגע.

(Rude) #21

הוא הסביר לך במסיבת עיתונאים הזאת שהוא לא מוכן לבניה, ואתה שולח אותו לקבוצה בבניה? מילא היית כותב מיאמי. אבל עד לקבוצה הכי מפורקת ב Western Conference שלחת אותו? לדעתי שום כוכב בכלל לא צריך לשקול לחתום בקונפרנס הרצחני הזה בעשור הקרוב. בטח לא כרמלו שכבר בן 30. המזרח זה הבית הטוב ביותר לסופרסטארים נכון להיום.

[TW]456844854446678017[/TW]

(Forza Lazio) #22

מי אמר משהו על בנייה?
ללייקרס יש אפשרויות ותקרה לבנות קונטנדרית הקיץ. אם אכן ניפטר מנאש יש רק את החוזה של קובי ומשהו כמו 35M פנויים.
אם הלייקרס סוגרים עם מלו, יש כבר בסיס טוב לצד קובי ומשם אפשר להשלים את הפאזל. מיותר לציין גם שללייקרס יש שחקנים משלימים מעולים, אתה לא צריך לבנות סגל חדש מאפס. הנרי, ברוקס, יאנג, מרשל, היל, ועוד זה יותר טוב מכל מה שיש לבולס בספסל.