MY7H - יובנטוס אלופת איטליה בפעם השביעית ברציפות!

יובנטוס

(קאלצ'יוהוליק) #1

:trophy::it: יובנטוס אלופת איטליה :it: :trophy:
דאבל רביעי ברציפות לאלגרי

אז העונה זה היה קצת יותר קשה והוכרע רק במחזור ה-37 אבל יובנטוס רושמת לבסוף דף נוסף בהיסטוריה. בפעם השביעית ברצף, בופון וחבריו יניפו את צלחת האליפות שתהיה האליפות ה-36 של המועדון.

זה הזמן לסכם את העונה שהיתה:

שחקן העונה:
תגלית / הפתעת העונה:
אכזבת העונה:
משחק העונה:
שער העונה:
הרגע שבו ידעתם שזה שלנו גם העונה:
הצעות / שינויים לקראת העונה הבאה:

(קאלצ'יוהוליק) #2

זהו הסיכום שלי. מה אתם חושבים?

(momi) #3

בדיוק הבחירות שלי חוץ מהרגע בו חשבתי שיובה תקח אליפות, שזה רגע פתיחת העונה, אני לא חשבתי לרגע שנאפולי תקח אליפות על יובה.
ולגבי עונה הבאה, אלגרי הראה שהוא יודע לאמן מצוין, יש חילופי דורות טובים, יש שלד טוב ואני לא רואה צורך ב"חיזוקים משמעותיים". אה וכמובן זהות האלופה לא תשתנה ועם קצת מזל, גם יהיה טרבל.

(קאלצ'יוהוליק) #4

הרבה ותיקים עוזבים ואת זה אי אפשר לשנות. בופון, ברצאלי, ליכשטיינר. חדריה אולי. כל אלו לא יכולים להיות השלד לעונה הבאה.
לאליפות אולי רכש בינוני יספיק אבל אם יובנטוס רוצה לזכות סוף סוף בליגת האלופות - היא חייבת קישור חזק יותר ממה שהיה השנה.
כמו כן, לשחקנים החדשים שיגיעו ולצעירים יקח זמן להפנים את השיטה והמנטליות. בשביל זה צריך שחקנים ותיקים שינהיגו.

(momi) #5

שחקן שתיים, זה מצוין כמעט לכל קבוצה, (לכל קבוצה)
אבל להביא יותר זה לקנות תארים, ונראה לי שזה ממש לא מה שיובה רוצה להיות.(לא יודע אם יש גם את הכסף לזה)

(קאלצ'יוהוליק) #6

שחקן או שניים זה מצויין. העיקר שיהוו באמת חיזוק.

(humusman) #7

שחקן העונה: מאוד צמוד בין דיבאלה לקוסטה, אולי אפשר לתת את זה לדיבאלה בגלל ששיחק יותר והיו לו יותר הזדמנויות
להכריע כמה משחקים חשובים כמו לאציו וטוטנהאם והבישולים מול אינטר, אבל קרוב מאוד, שניהם נתנו עונה נהדרת.

תגלית/הפתעת העונה: אני רוצה לתת את זה לקוסטה, העניין הוא שממש לא הופתעתי מהיכולת שלו ובטח שלא גיליתי אותו רק עכשיו, תמיד ידעתי שהוא שחקן אדיר עם יכולות מטורפות, והרבה זמן שרציתי אותו ביובה.
אני אתן את זה לשצ’סני, הרבה יותר טוב ממה שחשבתי, במשחקים ששיחק לגמרי לא הרגישו שאנחנו משחקים עם שוער שני,
אני לגמרי מבין למה נלחמנו עליו, שוער ברמה גבוהה מאוד ונתן הופעות מצויינות בכל פעם שנקרא לדגל.

אכזבת העונה: אלכס סנדרו, לא ברור איך מהשחקן הכי טוב שלנו בעונה הקודמת, הוא הפך לאכזבה ענקית, כנראה חוסר מוטיבציה או שקר כלשהו מנטלי אחר, כי כדורגל הוא כבר הוכיח שהוא יודע, לא מבין את הירידה הקיצונית ביכולת העונה.

משחק העונה: אינטר-יובנטוס קללל, משחק אדיר ומלא אקשן, לגמרי המשחק שחתום על האליפות.

שער העונה: מסכים שדיבאלה מול לאציו, לא בגלל היופי של השער, אלא נטו הדרך והדקה, הנחישות שלו בשער פשוט הטריפה
אותי, פשוט fino alla fine של גול.

הרגע שבו ידעתם שזה שלנו גם העונה: אחרי המשחק מול אינטר הרגשתי את זה, למחרת בהפסד של נאפולי כבר ידעתי.

הצעות/שינויים לקראת העונה הבאה: עונת של שינויים גדולים בשבילנו, בופון, ליצ’י, ואסא עוזבים, כנראה גם מריו וחדירה
ובהרגשה שלי גם סנדרו יעזוב, ספינצולה וקאלדרה מגיעים, כנראה גם אמרה צ’אן יגיע במקום חדירה.
אם סנדרו עוזב, חייבים עוד מגן שמאלי ברמה גבוהה, גם בעמדת המגן הימני אנחנו חייבים שחקן איכותי, לא יודע לגבי דרמיאן,
ואני חושב שדה שיליו לא מספיק טוב בשבילנו.
בקישור אנחנו חייבים עוד קשר איכותי בנוסף לאמרה צ’אן וחייבים עוד חלוץ איכותי, מאוד מקווה שמוראטה יחזור.
אה וסטורארו הביתה דחוף, קשה לי לראות אותו ביובה.