Mercato 2017/18 :: ידיעות רשמיות של חלון ההעברות

יובנטוס

(Ofer g) #45

פריירה תמיד היה סימפטי ומעניין אבל הוא לא הצליח להתעלות ולהגיע לרמה הנדרשת.
אני מאחל לו הרבה בהצלחה, יובה עשתה טוב שמכרה אותו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

(Ofer g) #46

באופן רישמי סימונה זאזא עוזב את יובנטוס ומצטרף לווסטהאם בהשאלה תמורת 5 מיליון יורו. לווסטהאם קיימת אופציית רכישה תמורת 20 מיליון יורו שתהפוך לחובת רכישה לאחר 10 משחקים במדי הפטישים. בנוסף, קיימים סעיפי בונוס של 3 מיליון יורו.

זאזא נפרד באופן רישמי מהאוהדים, השחקנים והמועדון. הוא תרם המון במעט מאוד זמן שהוא היה במגרש ואהבתי אותו מאוד.
לדעתי מדובר בחלוץ פנטסטי ולוחם אמיתי, אבל הוא לא שווה 20 מיליון יורו והערך שלו רק ירד אם ישאר ביובה, עסקה פנטסטית של מארוטה לטעמי.

שיהיה לו בהצלחה! אני מקווה לראות אותו בפסגת מלך השערים של אנגליה.

(קאלצ'יוהוליק) #47

רשמית: קוואדראדו ביובנטוס ל-3 עונות.

יובה תשלם 5 מיליון יורו על כל שנת השאלה וקיימת חובת רכישה בהתאם להישגי הקבוצה. במידה ויירכש, סכום ההשאלה ינוכה מהמחיר.

(Ofer g) #48

בסך הכל העסקה יכולה להגיע עד ל29 מיליון כאשר כל עונה יובה תשלם 5 מיליון וברגע שתרצה לקנות אותו תצטרך להוסיף ל25 מיליון. סעיף הבונוסים עומד על 4 מיליון נוספים בהתאם להישגי השחקן.

עסקה גדולה של מארוטה שבעצם הביא את קוודראדו באופן מוחלט ליובה במחיר שפוי לשחקן מעולה שכזה.

(קאלצ'יוהוליק) #49

הסתיים מארקטו 2016-7 (לפחות עד ינואר).

שנסכם?

(humusman) #50

מבחינתי המראקטו מקבל ציון 8.5/10 זה בסקאלה שלי זה נחשב מרקאטו טוב, אם ויטסל היה מגיע אתמול, הייתי מחשיב את המרקאטו 9/10, אם פוגבה היה נשאר זה
היה מרקאטו 10/10 כנל לגבי אם היו מגיעים מטווידי וויטסל ופוגבה היה עוזב, או אנדרה גומש.
בסך הכל שחקנים משמעותיים שעזבו הם פוגבה, מוראטה וזאזא כשהשניים האחרונים מן הסתם ניתנים להחלפה בשחקנים יותר טובים, וכך באמת היה.
הגיעו: אלבס, פיאצה, בנעטיה, פיאניץ, היגוואין והצלחנו לשמור על קוואדרדו.
פיאצה צריך להוכיח את עצמו אבל אין לי ספק שמדובר בכישרון וזאזא גם ככה בקושי קיבל דקות אז זה שינוי מבורך, היגוואין לטעמי בין שלושת החלוצים הטובים בעולם,
אחרי סוארס ובערך באותה רמה עם לבנדובסקי.
אלבס בהעברה חופשית זאת עסקה נהדרת, בנעטיה מדהים וכשהוא בהרכב הוא משכיח לגמרי את החיסרון של אחד משלושת הBBC ופיאניץ אחד הקשרים
הבודדים שיכולים להיכנס לנעליים של פוגבה, קשר שאני מאמין שרובנו רצו אותו עוד לפני שהוא הגיע.
סך הכל נחלשנו בקישור, התחזקנו מאוד בהגנה ובהתקפה וקיבלנו עומק לספסל.
בפן הכלכלי, יכלנו להוציא יותר מפוגבה, זה בדיחה ששילמנו את העמלה של ראיולה והדירה של פוגבה, טוב שאנחנו גם לא אחראים על מסאז’יסטית צמודה לשנתיים.
שילמנו גם יותר מדי על היגוואין, לדעתי בסביבות ה60 מיליון היה מחיר פייר.
מעבר לזה, העברנו מסר שאם אנחנו רוצים שחקן אנחנו נשלם עבורו ושאין לנו בעיה להגדיל את תקרת השכר ושהכל עניין של רצון אצלנו ומבחינת יכולת המועדון אנחנו
יכולים להתמודד עם כולם.
מבחינת מכירות, חבל שנתקענו עם הרננס, אבל טוב שהצלחנו להיפטר מאיסלה, פאדואין גם הוא לא היה מספיק טוב, עם כל האהבה, וגם על זאזא במידה ויעבור את
מס ההופעות, נקבל סכום יפה.
היה מרקאטו טוב, יכל להיות יותר טוב, אבל בסך הכל התחזקנו מעונה שעברה בתמונה הכוללת, ואני מאמין שבינואר נביא את ויטסל או עוד קשר אחר ואז ויטסל
יגיע בחינם ביולי ושיהיה לנו בהצלחה.

(bianconeri89) #51

[QUOTE=humusman;1693584]מבחינתי המראקטו מקבל ציון 8.5/10 זה בסקאלה שלי זה נחשב מרקאטו טוב, אם ויטסל היה מגיע אתמול, הייתי מחשיב את המרקאטו 9/10, אם פוגבה היה נשאר זה
היה מרקאטו 10/10 כנל לגבי אם היו מגיעים מטווידי וויטסל ופוגבה היה עוזב, או אנדרה גומש.
בסך הכל שחקנים משמעותיים שעזבו הם פוגבה, מוראטה וזאזא כשהשניים האחרונים מן הסתם ניתנים להחלפה בשחקנים יותר טובים, וכך באמת היה.
הגיעו: אלבס, פיאצה, בנעטיה, פיאניץ, היגוואין והצלחנו לשמור על קוואדרדו.
פיאצה צריך להוכיח את עצמו אבל אין לי ספק שמדובר בכישרון וזאזא גם ככה בקושי קיבל דקות אז זה שינוי מבורך, היגוואין לטעמי בין שלושת החלוצים הטובים בעולם,
אחרי סוארס ובערך באותה רמה עם לבנדובסקי.
אלבס בהעברה חופשית זאת עסקה נהדרת, בנעטיה מדהים וכשהוא בהרכב הוא משכיח לגמרי את החיסרון של אחד משלושת הBBC ופיאניץ אחד הקשרים
הבודדים שיכולים להיכנס לנעליים של פוגבה, קשר שאני מאמין שרובנו רצו אותו עוד לפני שהוא הגיע.
סך הכל נחלשנו בקישור, התחזקנו מאוד בהגנה ובהתקפה וקיבלנו עומק לספסל.
בפן הכלכלי, יכלנו להוציא יותר מפוגבה, זה בדיחה ששילמנו את העמלה של ראיולה והדירה של פוגבה, טוב שאנחנו גם לא אחראים על מסאז’יסטית צמודה לשנתיים.
שילמנו גם יותר מדי על היגוואין, לדעתי בסביבות ה60 מיליון היה מחיר פייר.
מעבר לזה, העברנו מסר שאם אנחנו רוצים שחקן אנחנו נשלם עבורו ושאין לנו בעיה להגדיל את תקרת השכר ושהכל עניין של רצון אצלנו ומבחינת יכולת המועדון אנחנו
יכולים להתמודד עם כולם.
מבחינת מכירות, חבל שנתקענו עם הרננס, אבל טוב שהצלחנו להיפטר מאיסלה, פאדואין גם הוא לא היה מספיק טוב, עם כל האהבה, וגם על זאזא במידה ויעבור את
מס ההופעות, נקבל סכום יפה.
היה מרקאטו טוב, יכל להיות יותר טוב, אבל בסך הכל התחזקנו מעונה שעברה בתמונה הכוללת, ואני מאמין שבינואר נביא את ויטסל או עוד קשר אחר ואז ויטסל
יגיע בחינם ביולי ושיהיה לנו בהצלחה.[/QUOTE]

דיי מסכים איתך , אני חושב שאני הייתי נותן 9 למרקט הזה .

אני חושב שלגבי החתמת היגואין יש פה פאן שאף אחד לא מתייחס אליו וציינת אותו , הפאן הפסיכולוגי
נהוג לחשוב על הכדורגל האיטלקי שאין בו ברק וכסף וש"הגדולות הן לא מאיטליה" , אבל הנה , באה יובנטוס , שתמיד שלפני שנתיים הייתה בגמר צ’מפיונס והדיחה את ריאל מדריד והיא עדיין לא ממש נספרת כמו מישהי שצריך לקחת כ “גדולה באמת” ומוציאה 94 מליון על שחקן אחד , יש פה השפעה פסיכולוגית אדירה , אפקט של "וואו מאיפה הכסף? " והעובדה שיובה ממשיכה לקנות גם אחרי הרכישה הזאת , אנשים היום לוקחים ברצינות קבוצות שמוציאות יותר כסף וקבוצות שמביאות את השחקנים היותר נוצצים , והיגואין לפי העונה הקודמת הוא השדרוג היחיד והמוכח ובדרג של המוכח שיובנטוס יכלה להביא .
הסטטטיסטיקה שלו ממש מפלצתית , ושלא כמו קבאני ואובמיאנג שמחוררים רשתות נגד אוקזר מונפלייה ופרייבורג היגואין עשה את זה גם בספרד וגם בליגה הרבה יותר טקטית וקשוחה כמו איטליה שפה מורידים אותך לקרקע כל פעם שאתה כמעט עובר מישהו .

אז מה בתכלס קיבלנו?

החלוץ הכי טוב של הסריה א’ - היגואין

הקשר הכי טוב של הסריה א’ (בהיעדר פוגבה , למרות שבבישולים ובגולים הוא לא נפל ממנו , פוגבה פשוט טוב הגנתית ) - פיאניץ’

הקיצוני הימני הכי טוב בסריה א’ ואחד הטובים בעולם - קואדרדו (רק על המשחק של נגד באיירן הוא צריך לקבל מדליה )

אחד הבלמים הכי טובים בעולם והבלם הרביעי בטיבו בסריה א’ - בנעטיה

הכישרון ההתקפי הכי גדול של הכדורגל הקרואטי - פיאצה

אחד המגנים הימניים הגדולים של הדור האחרון - דני אלבס

(BannedT) #52

אני גם חושב שהמרקאטו הזה היה 9 ולא 8.5.
מה שבאמת פוגע קצת בעיניי זה רענון מוגזם בסגל, משהו שמאוד מעודד אותי זה שהחזרנו את קוודראדו ולחלוטין אפשר לשחק גם עם שני קיצוניים או סתם לשים את קוואדרדו שישמיד את אגף ימין כמו שהוא כ"כ אוהב. בנעטיה הוא תוספת מבורכת, פעם ראשונה מזה הרבה זמן שיש לנו עמדה שיש לה מחליף מעולה על הספסל, גם אלבס-ליצ’י ואברה-סנדרו זה כבר עומק משוגע.

בעקרון קישור בריא ומתפקד יכול להיות ההבדל בין זכייה בצ’מפיונס לבין עוד קמפיין שמסתיים בתחושת החמצה, פיאניץ’-חדירה-מארקיזיו זה המון המון פוטנציאל של שחקנים שכבר הוכיחו את עצמם.

(קאלצ'יוהוליק) #53

הציון שלי יהיה גם באיזור ה8.5. הפסדנו בערך נקודה בדקות האחרונות של חלון ההעברות שהותיר תחושה מעט חמצמצה של פספוס.
נפטרנו מעודפים לא מועילים גם אם מאד מצערים (פדואין - חיים שלי בלב!, פריירה - פספוס גדול או שחקן בינוני. נחיה ונראה. ביי ביי איסלה, קאסרס - תודה ושלום).
מכרנו את זאזא בסכום מצויין. זאזא חלוץ מצויין עם אופי חזק שלדעתי הולך להצליח ולהיות חלוץ אירופי מעולה. הגיעו לו יותר דקות משחק. אם לא ביובה - אז במקום אחר.
מוראטה גם כן עזב וזה היה צפוי ובלתי נמנע. אין השפעה על הציון.
פוגבה נמכר בהרבה כסף. גם זה היה בלתי נמנע. אני רק מקווה שיובה השיגה עליו את המקסימום שיכלה.
הגיעו: היגוואין - חלוץ על. עלה הרבה כסף אבל יהיה שווה את זה. תמיד רצינו חלוץ שיידע לשים כדור ברשת. גונזאלו הראה שהוא יודע את זה מצויין.
פיאניץ’ - קשר מצוין ומוכח. יכול להשכיח את פוגבה, לפחות במספרים אם לא בכריזמה ובשואו.
פיאצה - כישרון. אני אישית לא מצפה ממנו ליותר מדי העונה. אשמח להתבדות.
אלבס - תוספת מבורכת ובחינם. רוטציה לאגף ימין.
בנעטייה - בלם טופ. מחליף ראוי לBBC. אלגרי שוב לא יצטרך לאלתר עם אברה כבלם במשחקים מכריעים.

בתכל’ס איבדנו בקישור את פוגבה וקיבלנו את פיאניץ’ ועדיין יש תחושה שהקישור נחלש. פוגבה שחקן מצויין אבל האם הוא באמת האקס פקטור שאיבדנו? האם הוא הברומטר של הקישור?
אולי בגלל שהפנמנו שמרקיזיו וחדירה פציעים מדי. איתם - הקישור לא נחלש ואולי אפילו התאזן.
התחושה היא של הרבה שמות חדשים וקצת בלגן בסגל. זה יכול להתחבר ולהפוך את יובנטוס לקבוצה מפחידה וזה יכול להתפקשש ולהיות רק כמעט טוב מאד.
על הנייר, רכישות רוחביות שמעמיקות את איכות הסגל. הרכב ראשון ומחליפים ברמה גבוהה.

(Ofer g) #54

[QUOTE=קאלצ’יוהוליק;1693612]
בתכל’ס איבדנו בקישור את פוגבה וקיבלנו את פיאניץ’ ועדיין יש תחושה שהקישור נחלש. פוגבה שחקן מצויין אבל האם הוא באמת האקס פקטור שאיבדנו? האם הוא הברומטר של הקישור?
אולי בגלל שהפנמנו שמרקיזיו וחדירה פציעים מדי. איתם - הקישור לא נחלש ואולי אפילו התאזן.[/QUOTE]

את האמת שאם חושבים על זה, ההגעה של פיאניץ’ תשחרר את מרקיזיו(לאחר שיחלים) לעמדה של פוגבה בקישור, העמדה בה מרקיזיו שיחק לצד וידאל ופירלו כשהוא כובש 9 שערים ומבשל 4 בעונה הראשונה שלו עם קונטה ו8 שערים ו9 בישולים בעונה השנייה. מרקיזיו וחדירה בקישור כשפיאניץ’ מאחוריהם יכול לתפוס את המקום של קישור יובנטוס לפני פוגבה עם וידאל, פירלו ומרקיזיו.

הכל תלוי בחזרה של מרקיזיו מהפציעה, זה יכול להיות עונג אמיתי ויכול להישאר עם טעם מעט חסר, ניאלץ לחכות ולראות.

(La leggenda Alex) #55

אני רוצה לעשות סדר בדברים לפני שאתם קופצים עם ציונים מגוחחים כמו 9/10 למארוטה הטיפש.
קודם כל אני חושב שהרבה אנשים מתבלבלים בין מארקטו טוב, למרקטו פעיל ומעניין.
לפעמים מרקטו טוב זה לא להביא שום שחקן ולשמור את כל השחקנים שלך מעונה שעברה.
עוד דוגמא יכולה להיות למרקטו טוב זה להפטר מכל מיני שחקנים שמחלישים את הקבוצה ויושבים לה על התקציב.
מרקטו מעולה יכול להיות גם בהבאת שחקן אחד וזהו.

אחרי שהבהרתי את הנקודה, אני לרגע אתייחס למרקטו כמו אוהד הצלחות מברסה, מי בא ומי הלך ללא קשר לעלויות ולגילאים ( שלא יטיבו עם הציון):

אז הלך זאזא ובא פיאצה- טוב מאוד!
הלך מארוטה ובא היגאוון - מעולה!
בא בנעטיה - טוב (אחלה שחקן אבל לא היה חייב, יש לנו כבר 3 בלמים לפניו)
בא אלבס - בינוני ( לא היינו צריכים חיזוק או מחליף בעמדה הזאת)
הלך פרירה - טוב מאוד, שחקן פרווה
הלך פוגבה - בא פיאניץ בינוני מינוס, זה לא חיזוק.
לא הלך- הרננס הפח זבל מהלך הזה (משום מהיש לו פרצוף של שחקן אינטר)

נקודות תורפה שלנו משנה שעברה-
חלוץ (שיוריד את גרועקיץ לספסל)
קשר מרכז שדה (ברמה גבוה במקום חדירה) וקשר מחליף מרכז שדה ( למקרה שפוגבה, או מארקיזיו פצועים)

התחזקנו בהגנה ובחלוץ
לא התחזקנו במרכז השדה, ואולי אפילו נחלשנו.

מצטער, אבל על הנייר הייתי נותן למארקטו הזה ציון 6-7 ( וחבל כי היה פוטנציאל ל9-10)

(Ofer g) #56

אני בדרך כלל לא מתייחס אבל בוא נעבור על ההודעה שלך:

[QUOTE=La leggenda Alex;1693653]
בא בנעטיה - טוב (אחלה שחקן אבל לא היה חייב, יש לנו כבר 3 בלמים לפניו)[/QUOTE]
לא היה חייב? בעונה שעברה יובנטוס סבלה מפציעות ארוכות של 3 בלמים ונשארה עם 2 בלבד, אתה יכול לדמיין בכלל מה היה קורה לו היה לה בלם אחד ולא שניים? איך יובנטוס יכולה לתפקד ללא בלם נוסף לאחר שקאסרס עוזב את הקבוצה? הגעת בנעטיה לא רק הייתה הכרחית, היא הייתה הרכישה החשובה ביותר של יובנטוס במארקטו הזה וזה בלי להתייחס לעובדה כי בנעטיה ברמה גבוהה מספיק כדי להחליף את 3 הבלמים שלנו ללא הרגשה.

בא אלבס - בינוני ( לא היינו צריכים חיזוק או מחליף בעמדה הזאת)[/QUOTE]
שוב שטויות. קוודראדו עזב בתחילת הקיץ, קאסרס עזב בתחילת הקיץ, אתה טוען שליכשטיינר מסוגל להחזיק עונה שלמה בעמדה הקשה ביותר בקבוצה ללא מחליף? לא היית צריך אף שחקן בעמדה הזו?
יובנטוס הייתה חייבת שחקן מחליף שיוכל לעשות רוטציה עם ליכשטיינר והביאה את המגן הימני המעוטר ביותר בכדורגל העולמי היום, עוד רכישה חובה וגדולה.

הלך פרירה - טוב מאוד, שחקן פרווה
הלך פוגבה - בא פיאניץ בינוני מינוס, זה לא חיזוק.[/QUOTE]
בינוני מינוס? לא חיזוק? על מה אתה מדבר? פיאניץ שחקן בינוני? פיאניץ’ קשר ענק שיחליף את מרקיזיו בעמדת הרג’יסטה ויחזיר אותו לעמדה של פוגבה בה הוא כבש 17 שערים ו13 בישולים ב2 עונות. פיאניץ’ זה החיזוק החשוב ביותר לקישור של יובנטוס מאז וידאל, הוא המחליף המושלם לפירלו שעזב ויהיה בעל בית אדיר בקישור של יובנטוס.
האם היה צריך לרכוש קשר נוסף? כן. אבל רק כדי להעיף את הרנאנס לעזאזל ולאפשר ליובנטוס להחזיק 6 שחקני קישור מעולים עם 4 קשרים מהטופ. יובנטוס נחלשה בעמדת הקישור רק כי מרקיזיו עדיין פצוע, קישור של חדירה, פיאניץ’ ומרקיזיו הוא קישור חזק בידיוק כמו שהיה וידאל, פירלו ומרקיזיו בעונה הראשונה של קונטה.

לא הלך- הרננס הפח זבל מהלך הזה (משום מהיש לו פרצוף של שחקן אינטר)[/QUOTE]
הרנאנס היה אמור ללכת וכבר הכל סוכם מול גנואה אבל בגלל שלא הגיע קשר נוסף, חייב להחזיק אותו במקרה של פציעות, בייחוד בגלל ש2 קשרים שלנו נוסעים לאליפות אפריקה באמצע העונה ואז נישאר עם 2 קשרים מחליפים בלבד.

חלוץ (שיוריד את גרועקיץ לספסל)[/QUOTE] מעולם לא הבנתי מה אתה רוצה ממנדזוקיץ’ אבל זה בכלל לא רלוונטי, היגוואין הוא החלוץ הפותח של יובנטוס לצד דיבאלה, ככה שמריו יורד לספסל.

בשורה התחתונה, יובנטוס הפכה את ההגנה של למפלצתית והתחזקה בעמדות הללו משמעותית, היא הפכה את ההתקפה שלה מבינונית להתקפה מפחידה ונחלשה במעט בקישור אך ורק בגלל טמטום של קבוצות אחרות ולא באשמתה. ציון 6? 10/10 על החיזוק ההתקפי, 20/10 על החיזוק בהגנה ועוד 7.5/10 על ההגעה המצויינת של פיאניץ’ ומימוש האופצייה של למינה לצד העזיבה של פוגבה.
בשכלול, ציון 9 לחלוטין של יובנטוס במארקטו הפשוט פנטסטי הזה. אתה יכול להגיד מה שתרצה על מארוטה, אבל אתה פשוט טועה שוב ושוב ועושה צחוק מעצמך בכל פעם מחדש, מארוטה עשה עבודה יוצאת דופן במארקטו הזה.

אתם קולטים איזה שינוי יובנטוס עברה הקיץ?

1. יובנטוס שברה את שיא המכירות של עצמה. היא שילמה על שחקן 90 מיליון!!! אתם מבינים מה זה אומר? יובנטוס מרשה לעצמה להשתולל בפעם הראשונה מאז 2001, יובנטוס מרגישה ענקית, יובנטוס שואפת להיות ענקית, יובנטוס מפחידה את כולן.
  2. יובנטוס לא מפחדת להשקיע כסף בעסקאות. רומא לא הסכימה לדבר על פיאניץ’, 32 מיליון יורו במקום, נאפולי לא רוצה לדון על היגוואין? 90 מיליון יורו במקום, פיאצה, 23 מיליון יורו, יובנטוס לא מחכה יותר מידי, היא מסיימת את העסקאות שלה כמו שצריך.
  3. שחקנים דורשים לבוא ליובנטוס! ויטסל, מטווידי, קוודראדו, אלבס, בנעטיה, פיאצה, היגוואין, כולם דרשו לעבור ליובנטוס, רובם סירבו להצעות אחרות, טובות יותר כלכלית או אפילו מקבוצות גדולות אחרות, רק כי הם רצו לשחק ביובנטוס. שינוי התדמית הזה הוא בלתי נתפס אחרי שבעונות האחרונות היה קשה ליובנטוס להביא שחקנים בגלל שהם לא נמשכו לליגה האיטלקית החלשה. יובנטוס יצרה לעצמה שם בפני עצמה שהולך הרבה לפני הליגה האיטלקית ושחקנים רוצים לבוא לשחק אצלה.

יובנטוס מסיימת את המארקטו הטוב ביותר שלה אי פעם לטעמי כשהיא עם פלוס של 23 מיליון יורו וזאת למרות שהיא פשוט השתוללה עם הרכש שביצעה. פשוט יוצא מן הכלל, לא דמיינתי בכלל בתחילת הקיץ שנצא מהקיץ הזה בצורה הזו.

(La leggenda Alex) #57

לגבי בנעטיה, אחלה שחקן, ואתה אמרת בעצמך שעונה שעברה יובה נתקעה עם 2 בלמים (ורוגאני) ואני אומר, מעולה! זאת סיבה לשחק עם שני בלמים כמו כל קבוצה נורמלית! ועוד רוגאני עדיין רק מחליף!

לגבי פיאניץ, שיקום אחד פה ויגיד לי שפוגבה עזב, פיאניץ בא במקומו, וזה חיזוק.
לא יעזור לך כלום, פיאניץ לא יותר טוב מפוגבה.
פיאניץ כמובן לא שחקן ביינוני, אבל ה״טרייד״ הזה של הקישור שהלך פוגבה ובא פיאניץ, לא מחזק את יובה.

לגבי אלבס, כנראה לא הבנת אותי נכון אז אני אפרט.
כשאני מסתכל על הסגל לליגת האלופות היום לעומת שנה שעברה, ובוחן שחקנים על הנייר, באגף ימין אני רואה את קוודרדו שהיה שנה שעברה וגם השנה- לא חיזוק ולא התחלשות, סבבה!
ואני רואה שבמקום המגן הימני הפחות מעוטר והיותר צעיר וחסר הניסיון משנה שעברה בשם ליכשטיינר,
יש את המגן ימני הברזילאי בן ה-33 המהולל והאלוף לשעבר לשעבר שיודע לפתוח בקבוקי בירה עם סלטה לאחור בשם אלבס.
ולדעתי, גם זה לא חיזוק.

אני מסכים לגבי התופעה המעודדת ששחקנים רצו להגיע, אבל להתפס על זה זה להיות לוזר. כי עם רצונות והכמעטים, לא הולכים למכולת. אצל מוג׳י לא היה כמעטים ולא היה רצונות של שחקנים והיתה לנו את הקבוצה הטובה בעולם.

(bianconeri89) #58

[QUOTE=Ofer g;1693684]אני בדרך כלל לא מתייחס אבל בוא נעבור על ההודעה שלך:

לא היה חייב? בעונה שעברה יובנטוס סבלה מפציעות ארוכות של 3 בלמים ונשארה עם 2 בלבד, אתה יכול לדמיין בכלל מה היה קורה לו היה לה בלם אחד ולא שניים? איך יובנטוס יכולה לתפקד ללא בלם נוסף לאחר שקאסרס עוזב את הקבוצה? הגעת בנעטיה לא רק הייתה הכרחית, היא הייתה הרכישה החשובה ביותר של יובנטוס במארקטו הזה וזה בלי להתייחס לעובדה כי בנעטיה ברמה גבוהה מספיק כדי להחליף את 3 הבלמים שלנו ללא הרגשה.

שוב שטויות. קוודראדו עזב בתחילת הקיץ, קאסרס עזב בתחילת הקיץ, אתה טוען שליכשטיינר מסוגל להחזיק עונה שלמה בעמדה הקשה ביותר בקבוצה ללא מחליף? לא היית צריך אף שחקן בעמדה הזו?
יובנטוס הייתה חייבת שחקן מחליף שיוכל לעשות רוטציה עם ליכשטיינר והביאה את המגן הימני המעוטר ביותר בכדורגל העולמי היום, עוד רכישה חובה וגדולה.

בינוני מינוס? לא חיזוק? על מה אתה מדבר? פיאניץ שחקן בינוני? פיאניץ’ קשר ענק שיחליף את מרקיזיו בעמדת הרג’יסטה ויחזיר אותו לעמדה של פוגבה בה הוא כבש 17 שערים ו13 בישולים ב2 עונות. פיאניץ’ זה החיזוק החשוב ביותר לקישור של יובנטוס מאז וידאל, הוא המחליף המושלם לפירלו שעזב ויהיה בעל בית אדיר בקישור של יובנטוס.
האם היה צריך לרכוש קשר נוסף? כן. אבל רק כדי להעיף את הרנאנס לעזאזל ולאפשר ליובנטוס להחזיק 6 שחקני קישור מעולים עם 4 קשרים מהטופ. יובנטוס נחלשה בעמדת הקישור רק כי מרקיזיו עדיין פצוע, קישור של חדירה, פיאניץ’ ומרקיזיו הוא קישור חזק בידיוק כמו שהיה וידאל, פירלו ומרקיזיו בעונה הראשונה של קונטה.

הרנאנס היה אמור ללכת וכבר הכל סוכם מול גנואה אבל בגלל שלא הגיע קשר נוסף, חייב להחזיק אותו במקרה של פציעות, בייחוד בגלל ש2 קשרים שלנו נוסעים לאליפות אפריקה באמצע העונה ואז נישאר עם 2 קשרים מחליפים בלבד.

מעולם לא הבנתי מה אתה רוצה ממנדזוקיץ’ אבל זה בכלל לא רלוונטי, היגוואין הוא החלוץ הפותח של יובנטוס לצד דיבאלה, ככה שמריו יורד לספסל.

בשורה התחתונה, יובנטוס הפכה את ההגנה של למפלצתית והתחזקה בעמדות הללו משמעותית, היא הפכה את ההתקפה שלה מבינונית להתקפה מפחידה ונחלשה במעט בקישור אך ורק בגלל טמטום של קבוצות אחרות ולא באשמתה. ציון 6? 10/10 על החיזוק ההתקפי, 20/10 על החיזוק בהגנה ועוד 7.5/10 על ההגעה המצויינת של פיאניץ’ ומימוש האופצייה של למינה לצד העזיבה של פוגבה.
בשכלול, ציון 9 לחלוטין של יובנטוס במארקטו הפשוט פנטסטי הזה. אתה יכול להגיד מה שתרצה על מארוטה, אבל אתה פשוט טועה שוב ושוב ועושה צחוק מעצמך בכל פעם מחדש, מארוטה עשה עבודה יוצאת דופן במארקטו הזה.

אתם קולטים איזה שינוי יובנטוס עברה הקיץ?

1. יובנטוס שברה את שיא המכירות של עצמה. היא שילמה על שחקן 90 מיליון!!! אתם מבינים מה זה אומר? יובנטוס מרשה לעצמה להשתולל בפעם הראשונה מאז 2001, יובנטוס מרגישה ענקית, יובנטוס שואפת להיות ענקית, יובנטוס מפחידה את כולן.
  2. יובנטוס לא מפחדת להשקיע כסף בעסקאות. רומא לא הסכימה לדבר על פיאניץ’, 32 מיליון יורו במקום, נאפולי לא רוצה לדון על היגוואין? 90 מיליון יורו במקום, פיאצה, 23 מיליון יורו, יובנטוס לא מחכה יותר מידי, היא מסיימת את העסקאות שלה כמו שצריך.
  3. שחקנים דורשים לבוא ליובנטוס! ויטסל, מטווידי, קוודראדו, אלבס, בנעטיה, פיאצה, היגוואין, כולם דרשו לעבור ליובנטוס, רובם סירבו להצעות אחרות, טובות יותר כלכלית או אפילו מקבוצות גדולות אחרות, רק כי הם רצו לשחק ביובנטוס. שינוי התדמית הזה הוא בלתי נתפס אחרי שבעונות האחרונות היה קשה ליובנטוס להביא שחקנים בגלל שהם לא נמשכו לליגה האיטלקית החלשה. יובנטוס יצרה לעצמה שם בפני עצמה שהולך הרבה לפני הליגה האיטלקית ושחקנים רוצים לבוא לשחק אצלה.

יובנטוס מסיימת את המארקטו הטוב ביותר שלה אי פעם לטעמי כשהיא עם פלוס של 23 מיליון יורו וזאת למרות שהיא פשוט השתוללה עם הרכש שביצעה. פשוט יוצא מן הכלל, לא דמיינתי בכלל בתחילת הקיץ שנצא מהקיץ הזה בצורה הזו.[/QUOTE]

באתי להגיב לו והקדמת אותי , :bow::bow::bow::bow:
בהחלט leggenda alex נתת פה היסחפות ודעה(שזכותך לחשוב ככה) מנותקת מהמציאות , אתה כנראה הפסימיסט הכי גדול פה

(Ofer g) #59

גם אם יובה תשחק עם 2 בלמים היא לא יכולה להחזיק 4 בלמים כי אם 3 יפצעו לה כמו בעונה שעברה, תשחק עם רוגאני ואברה באמצע. המחשבה שלך לא נכונה, יש סיבה ברורה והגיונית שבגללה יש ליובה 4 בלמים מהטופ ובלם אחד שהוא צעיר מבטיח.

פיאניץ לא הגיע במקום פוגבה ולכן ההשוואה שלך פשוט לא נכונה מהיסוד שלה.
פיאניץ’ הגיע לתפקיד הרג’יסטה ולעיתים לתפקיד הקשר מאחורי החלוצים. הוא לא קשר 50/50 והוא לא אמור להיות. מי שכן צפוי למלא את מקומו של פוגבה עם הגעת פיאניץ’ זה מרקיזיו, שהוא לחלוטין מחליף ראוי לפוגבה, לא אותו שחקן אבל יכול לתת תרומה אדירה כמו שכבר ראינו.
מי שכרגע מחליף את פוגבה זה אסאמואה ולאחר מכן גם למינה.
הקישור של יובה נחלש במעט, אבל רק במעט, הוא עדיין חזק ואם הוא יהיה בריא הוא יהיה עוצמתי בידיוק כמו קישור של וידאל, פירלו ומרקיזיו.

אתה יכול להגיד על אלבס מה שתרצה, אבל אלבס אחד המגנים הטובים בעולם היום והתארים שלו הולכים לפניו. נכון, הצד ההגנתי שלו. חלש משל ליכשטיינר, אבל הצד ההתקפי שלו חזק מליכשטיינר וזו הסיבה שהוא הגיע ליובה. יובה צריכה שחקן שיבשל מהצדדים ויהיה. לו מספיק ניסיון ברמות הגבוהות ביותר, זו הסיבה שאלבס הגיע והוא פותח כדי להתרגל לליגה והמנטליות האיטלקית.

להיתפס על התופעה זה לוזריות? על מה אתה מדבר? שחקנים דורשים יובה, שחקנים גדולים! 5 הגיעו ליובה ו3 לא בגלל שהמועדונים לא שיחררו, איפה הלוזריות? אתה חושב שמוג’י לא פיספס שחקנים? אם מוג’י היה היינו משיגים כל שחקן? שטויות. מארוטה עושה עבודה אדירה ויש לך היום את אחת מ4 הטובות בעולם בלי ספק בכלל. כל התלונות שלך לא נכונות או לא הגיוניות.

(La leggenda Alex) #60

אתם חושבים שיובה טופ 4 בעולם עם שחקן כמו חדירה שאתם לא יודעים מתי יהיה המשחק הבא שלו, ועם מארקיזיו שלא יודעים באיזה כושר יחזור. ועם אסמואה שלטעמי אין פוטנציאל להיות שחקן טוב בקנה מידה עולמי. בסדר קיבלתי
אני חושה שהיחידי שיכול להציל את הקישור זה למינה. אם יפרוץ אז הוא יהיה הרכש שימלא את החסרון.
אבל בסופו של דבר כדורגל זה לא מדע מדוייק ואם הכל התחבר וסטורארו יתן משחק עילאי פה, חדירה לא ישבר שם, אפשר להגיע רחוק רחוק. הלוואי…

(JuveNumber1) #61

אני אתן למארקטו הזה 8.5\10
ההגנה של יובה הפכה מההגנה הכי טובה בעולם להגנה הכי טובה בפער עצום, אי אפשר לומר שאת בנעטיה לא היה צריך כי שנה שעברה לייכשטיינר שיחק בלם כמה פעמים אם אתם לא זוכרים. את אלבס גם היו צריכים (למרות שאני מעדיף מגן צעיר שילמד מליצ’י במקום מגן זקן שילך יחד עם ליצ’י). קוואדרדו לא יכול לשחק מגן ברביעייה ובמקרה של 4-3-1-2 או 4-3-3 צריך את אלבס
הקישור ירד ברמה, פיאניץ’ היה חובה אחרי שפדואין היה רג’יסטה בעונה שעברה כמה משחקים ואין שום ספק על היכולת של השחקן הענק הזה. מה שכן העזיבה של פוגבה והמרדף בשניה האחרונה אחרי שחקנים שיכלו לבוא קודם הוא מבחינתי הנקודה השחורה במארקטו הזה. הרי היה ברור ליובנטוס שהיא חייבת קשר 50\50 נוסף, אם פוגבה רצה לעזוב הוא לא יכול להודיע על זה בסוף אוגוסט ויובנטוס לא יכולה להישאר אדישה בנוגע לשחקן שקיבל את מספר 10 ואחרי עונה אחת ברח. לפחות אליפות אפריקה תחייב הנחתה של קשר כזה כבר בינואר.
בהתקפה אני מבסוט עם ההחלפה של היגוואין במוראטה וזו רכישה מדהימה, אבל פיאצ’ה מעולם לא היה חלוץ נסוג. מה קורה ליובה אם דיבאלה נפצע? אם רוצים לתת לו מנוחה? חייבים להחליף מערך.

(BannedT) #62

[QUOTE=La leggenda Alex;1693738]אתם חושבים שיובה טופ 4 בעולם עם שחקן כמו חדירה שאתם לא יודעים מתי יהיה המשחק הבא שלו, ועם מארקיזיו שלא יודעים באיזה כושר יחזור.[/QUOTE]

ההגנה של בארסה לא ברמה כזו גבוהה ועדיין היא מסוגלת לטרוף קבוצת. לפעמים איזון בקבוצה חזקה מספיק, באיירן שלקחה ליגת אלופות ב-2012/2013 שילבה בתוכה מושלמות טקטית ביחד עם שחקנים ברמה מאוד גבוהה בכל עמדה שהם לא רונאלדו/מסי. מה שאני אומר זה שאתה פסימי מידי כי חדירה המגה פצוע לא יהיה פצוע לנצח, אני גם חושב שיובה צריכה קשר בגלל הפציעות אבל אני לא הולך לחרוץ גורלות כבר עכשיו. אני בעד שנאכל את עצמנו כשפיאניץ’/חדירה/מארקיזיו יפצעו באמצע העונה באלופות ונמצא את עצמנו מחוץ למפעל, רק אז נוכל לבכות באמת. מה שמבאס אותי זה שביובנטוס ממש רצו עוד קשר ופיקששו את זה, כי חוץ מזה אני מסופק עם חדירה-פיאניץ’-מארקיזיו באמצע, בעיקר כי הבנתי רק בעונת גמר האלופות כמה האיטלקי שלנו מצוין וראיתי בעונה שעברה קשר וורלד קלאס שעוד יש לו מה לתת בשם סמי חדירה, על פיאניץ’ אין מה לדבר. בסופו של דבר אני לא רוצה להקדים את המאוחר, מה שיש לנו מספיק לבינתיים, נראה איך יראה הקישור שלנו כשיהיה מוכן.

(Madridista#1) #63

יובה גם השנה הולכת לדבר חזק בליגת האלופות. היגוואין הוא רכישת כמעט מושלמת עבורכם, מהיכרות עם השחקן הזה שהביא לנו אליפויות לבד ובמו רגליו, זכיתם. פיאניץ’ גם כן קשר נפלא ורק יתרום לכם. סה"כ מרקטו בהחלט משתלם שלכם, ועוד סיימתם בפלוס 23 מליון.

קוואדרדו, אסמואה, דני אלבס, אברה, אלכס סנדרו, חדירה, מרקיזיו, פיאניץ’…בהחלט מרשים. ומעליהם דיבאלה ופיפיטה, יובה מפחידה.

(Ofer g) #64

מתחת לאף של כולם ובלי הרבה רעש, יובנטוס החתימה את תומס רינקון, קשרה הונצואלי של גנואה.

רינקון כבר הספיק להתאמן אתמול עם הקבוצה. בואו נקווה שהוא יהיה גירסא משופרשת של סטורארו וידע איך משתמשים בכדור, יכול להיות מעניין.