Mercato 2017/18 :: ידיעות רשמיות של חלון ההעברות

יובנטוס

(קאלצ'יוהוליק) #25

ברור לי שברור לו שביובה הוא יהיה רוטציה. אבל עם כמות המשחקים שיובה שואפת לשחק (3 מסגרות לאורך כל העונה) הוא בוודאי יראה לא מעט דקות.
אני מקווה שהוא אכן ישדרג את החלק האחורי שלנו וימנע מצבים בהם אברה משחק בלם או אלתורים כאלה ואחרים.
בגמר מול ברצלונה היינו בלי קייליני, השנה מול באיירן כנ"ל וזה הכריח את אלגרי לשנות שיטה וחבל.

(JuveNumber1) #26

אל תשכחו שבנעטיה יכול גם לשחק קשר אחורי הוא יכנס לרוטציה של הקישור יחד עם פוגבה, חדירה, למינה, פיאניץ’, מרקיזיו וסטורארו כל השאר צריכים ללכת.

(קאלצ'יוהוליק) #27

בנעטיה הוצג רשמית ביובה וילבש את החולצה של קאסרס עם הספרה 4.
הבלם הושאל מבאיירן תמורת 3 מ’ יורו עם חובת רכישה (במידה יצבור מס’ מינימלי של הופעות) בסך 17 מ’ יורו.

(uvwxyz5) #28

שלום רב,

רציתי לאחל עונה יובנטינית מופלאה ורוויה בתארים.

שלכם,
uvwxyz5

(קאלצ'יוהוליק) #29

[QUOTE=uvwxyz5;1688113]שלום רב,

רציתי לאחל עונה יובנטינית מופלאה ורוויה בתארים.

שלכם,
uvwxyz5[/QUOTE]

נגעת בלב של כולנו.

(Ofer g) #30

פיאצה שחקן יובנטוס!
עסקת פיאצה נגמרה והשחקן הקוראטי בן ה21 יעבור ליובנטוס תמורת 22.5 מיליון יורו ויחתום על חוזה ל5 עונות.

את פיאצה ראיתי בפעם הראשונה ביורו, לא הכרתי אותו בכלל אבל הוא הרשים אותי מאוד והיה פשוט מעולה נגד ספרד. מדובר בכישרון גדול, אבל הוא משחק כקיצוני ולכן לא ברור לי עדיין לאיזה תפקיד הוא מגיע ביובנטוס. אם הוא מגיע כמחליף של קוודראדו, הוא יאלץ ללמוד לעשות הגנה ואם הוא מגיע להתקפה, יובנטוס תיאלץ לשנות מערך. אני לא מצליח לראות איפה הוא משתלב במערך של יובנטוס.

מי שלא מכיר את הילד יכול לצפות בסרטון המצורף ולראות קצת מהכישרון שיש לו ברגליים.

//youtu.be/FUL3rw5phXY

(acmilan3) #31

רכש מעולה.

לפי הדיווחים שמגיעים גם מאנגליה וגם מאיטליה- פוגבה רגל וחצי ביונייטד

(Ofer g) #32

יובנטוס הבהירה מעל לכל ספק שפוגבה אינו למכירה ושהדרך היחידה שהוא ימכר למועדון אחר תהיה אך ורק אם השחקן בעצמו יבקש לעבור.
נכון לעכשיו, אין שום דיווח אמין מספיק על כך שיובנטוס קיבלה הצעה רישמית, הסכימה להצעה רישמית והשחקן ביקש מיובנטוס לעבור. ישנם דיווחים שמינו ראיולה יגיש הצעה רישמית מהיונייטד ליובנטוס היום, אבל הצעה עדיין לא הוגשה ויובנטוס צפויה לסרב לה.

כל עוד אין שום דבר רישמי לגבי עזיבה של פוגבה(ואני ומניח שבידיוק כמו בקיץ שעבר, גם בקיץ הזה לא יהיה שום דבר רישמי לגבי עזיבה של פוגבה אלא רק שמועות “אמינות” עד לתחילת עונה הבאה), הדיון על פול יתקיים אך ורק באשכול הפנטזיות.

(Ofer g) #33

תגידו שלום לילד החדש! פיאצה הגיע לJ-medical ועובר בדיקות רפואיות.
יובנטוס רכשה אותו ב22.5 מיליון יורו והוא יחתום על חוזה ל5 שנים עד 2021.

(Ofer g) #34

כשזה רישמי זה רישמי.
גונזאלו היגוואין, שחקן יובנטוס. יובנטוס שילמה 90 מיליון יורו ותשלם להיגוואין 7.5 מיליון יורו לעונה.

ברוך הבא פיפיטה, שיהיה בהצלחה!

(קאלצ'יוהוליק) #35

מפחיד מה שיובה הולכת להיות העונה, בתקווה שהכל יתחבר.
הצהרת כוונות פר אקסלנס!

(La leggenda Alex) #36

וואו עכשיו שזה עבר לדיון באשכול הזה אני מתחיל לעכל שזה באמת קרה.
בהנחה שפוגבה נשאר, סופסוף, בדיוק אחרי 10 שנים, אפשר להגיד שגראנדה יובה חזרה.
לא יכול לחכות שתתחיל העונה כבר!!

(Ofer g) #37

מפחיד. ככל שאני מעכל את זה אני מבין גמה מפחיד הסגל של יובה. היגוואין-דיבאלה בחוד, סוף סוף הסקורר האמיתי שהיה חסר ליובנטוס כל כך הרבה שנים.
המחיר גבוה, לא בצדק רק בגלל הגיל של היגוואין אבל הסגל של יובה פשוט וזה כנראה יהיה שווה את זה.

פארטצ’י אמר שהוא מתייחס לכסף של יובנטוס כאילו יצא מהכיס שלו, אני מאמין לו, אם הוא מרגיש שזה השחקן, הוא יודע.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

(humusman) #38

כולם מסכימים על הסכום הגבוה מדי, אבל אני לא חושב שאפשר להתווכח עם היכולות והאיכות שהוא יביא לנו, 36 שערים בליגה האיטלקית זה דבר שאי אפשר לזלזל בו בכל קנה מידה.

(humusman) #39

איסלה נמכר לקליארי תמורת 4.5 מיליון יורו.

(Yoni-Juve fan) #40

פול פוגבה נמכר תמורת 105 מיל’ יורו + 5 מיל’ בבונוסים על יכולת, בהצלחה לשחקן הענק הזה.

(קאלצ'יוהוליק) #41

סרטון פרידה מפוגבה:

//youtu.be/xEHMS3xg1ZI

(Ofer g) #42

[QUOTE=humusman;1690592]איסלה נמכר לקליארי תמורת 4.5 מיליון יורו.[/QUOTE]
אחת הידיעות המשמחות של המארקטו, ברוך שפטרנו וסוף סוף לא בחינם.

(humusman) #43

רוברטו פריירה סיכם את תנאיו בווטפורד ל5 עונות, יובנטוס תקבל עליו 16 מיליון אירו.

(קאלצ'יוהוליק) #44

[QUOTE=humusman;1691713]רוברטו פריירה סיכם את תנאיו בווטפורד ל5 עונות, יובנטוס תקבל עליו 16 מיליון אירו.[/QUOTE]

מצער, אך הדבר הנכון לעשות.
פריירה תמיד היה צעד אחד לפני הפריצה הגדולה אך בפועל מיעט להבריק.
זכור לטובה מה-3:0 בחוץ מול דורטמונד.

בהצלחה רוברטו!