Mercato 2017/18 :: ידיעות רשמיות של חלון ההעברות

יובנטוס

(Ofer g) #1

[B]חלון ההעברות לעונת 2016/2017 מתחיל!

[/B][SIZE=2]כמו בכל קיץ, גם השנה נרכז את כל ידיעות המארקטו הרשמיות (בלבד!) של יובנטוס באשכול זה.
מי הגיע? מי עוזב? כמה ולמה.
[/SIZE]
אז זה כבר רישמי, מיראלם פיאניץ’ הוא שחקן יובנטוס וזו הרכישה הרישמית הראשונה של יובנטוס במארקטו קיץ.

נעביר את הדיון על פיאניץ’ לפה, איפה לדעתכם הוא ישתלב במערך של יובנטוס, מחשבות על הרכישה, תפקוד טקטי ועוד.

לדעתי רכישה אדירה ליובנטוס, פיאניץ’ יכנס לעמדה של מרקיזיו וישחרר את מרקיזיו לעמדה קצת יותר התקפית. הוא יחזק את יובנטוס ב2 נקודות החולשה שלה, הבעיטות החופשיות שיובנטוס לא מנצלת כראוי והכי חשוב, הקרנות, המקום ממנו יובנטוס נכשלת הכי הרבה למרות שיש לה נוגחים מצויינים. אני מלא אופטימיות בכל הקשור לפיאניץ’, שחקן יוצא מן הכלל שיכול בקלות ביובנטוס לקפוץ מדרגה ולהפוך לאחד הטובים בעולם, רכישה אדירה.

(humusman) #2

רכישה אדירה, מוריד המון המון לחץ, פיאניץ יכול לשחק גם במקום מרקיסיו וגם כקשר התקפי, אני חושב שעד שהמארקטו לא יסתיים ולא נדע בוודאות
אם אחד ממסצ’ראנו/גומס/מחטיריאן/קובאציץ יצטרף, אז קשה להחליט איפה הכי טוב להציב את פיאניץ מכיוון שכל אחד מהם ישפיע על המיקום שלו.
במידה וגומס או מחטיריאן יחתמו, אז עדיף שהם ישחקו כקשרים התקפיים, ופיאניץ ינהל את המשחק עם פוגבה מהאמצע, במידה והם לא יגיעו, אז
אני חושב שב4-3-1-2, פיאניץ ישחק כקשר התקפי, אני לא יודע אם מרקיסיו יהיה יותר טוב ממנו התקפית, ובכלל לגבי מרקיסיו, בגיל 30 עם פציעה כזאת קשה,
אנחנו נצטרך לראות איך הוא יתאושש מהפציעה, בכלל לא בטוח שנקבל את אותו שחקן לצערנו.
בתרחיש אופטימלי ההרכב שלנו הקישור שלנו יראה ככה:

----------גומס/מחטיריאן---------

------פיאניץ-------פוגבה--------

-----------מסצ’ראנו------------

בכל מקרה אנחנו חייבים עוד קשר כדי להתחיל את העונה כמו שצריך, אחרת נפתח את העונה עם סטורארו בהרכב.

(אליאור) #3

לדעתי, המערך צריך להיות משהו בסגנון הזה:
מארקיזיו\חדירה\למינה

פוגבה\קרוס\גומס\אסמואה פיאניץ’

גצה\איסקו 

לוקאקו\קאבאני       דיבאלה 
  • כמובן שיש הרבה משתנים במערך. אם פוגבה ימכר, צריך להביא אחד מבין גומס או קרוס. בנוסף, אני מקווה שמוראטה ימכר ויפנה מקום ותקציב לחלוץ טוב יותר. אם חדירה יהיה כשיר, הוא יכול לתפוס את המקום מלפני הבלמים באופן קבוע. צריך גם לעקוב אחרי ההתקדמות של למינה והחזרה של מארקיזיו.
  • בכל מקרה, אני חושב שזה הכרחי להחתים קשר מאחורי החלוצים. גצה הוא סוג של הימור אחרי חוסר ההצלחה בבאיירן מינכן, אבל יש לא מעט שחקנים מצוינים שלא הצליחו בקבוצות גדולות מסוימות. גצה גם יהיה זול יותר מאיסקו, שיגיע רק במסגרת טרייד כזה או אחר, ובכל מקרה זה הרבה יותר ריאלי להביא את גצה אם אנחנו שומרים על פוגבה.
  • היתרון של המערך הוא שזה בקלות יכול להשתנות ל-4-3-3, כשגצה\איסקו ודיבאלה מגיעים לצדדים לקבל כדורים. כמו כן, הסגל הוא גם מספיק עמוק כשברארדי ופריירה מחליפים.

(LIOROM12) #4

פיאניץ’ בשום מצב לא יכול לשחק במקום מרקיזיו. הקישור שלכם יקרוס כמו שהוא קרס בריאל מדריד עם קרוס כקשר אחורי.
פיאניץ’ ישחק את הקשר ההתקפי ביהלום המתוכנן ו/או ברוטציה עם חדירה בקישור המרכזי. תלוי ברכשים הנוספים שיובנטוס תעשה.
בכל מקרה- רכש מצוין של יובנטוס. נראה שרומא בסכנה לקראת העונה הבאה עם הפירוק הצפוי של הקישור שלהם(פלוס נוסף ברכישה, למרות שהיא לא שהיא באמת איום ממשי).

(humusman) #6

[QUOTE=אליאור;1683808]לדעתי, המערך צריך להיות משהו בסגנון הזה:
מארקיזיו\חדירה\למינה

פוגבה\קרוס\גומס\אסמואה פיאניץ’

גצה\איסקו 

לוקאקו\קאבאני       דיבאלה 
  • כמובן שיש הרבה משתנים במערך. אם פוגבה ימכר, צריך להביא אחד מבין גומס או קרוס. בנוסף, אני מקווה שמוראטה ימכר ויפנה מקום ותקציב לחלוץ טוב יותר. אם חדירה יהיה כשיר, הוא יכול לתפוס את המקום מלפני הבלמים באופן קבוע. צריך גם לעקוב אחרי ההתקדמות של למינה והחזרה של מארקיזיו.
  • בכל מקרה, אני חושב שזה הכרחי להחתים קשר מאחורי החלוצים. גצה הוא סוג של הימור אחרי חוסר ההצלחה בבאיירן מינכן, אבל יש לא מעט שחקנים מצוינים שלא הצליחו בקבוצות גדולות מסוימות. גצה גם יהיה זול יותר מאיסקו, שיגיע רק במסגרת טרייד כזה או אחר, ובכל מקרה זה הרבה יותר ריאלי להביא את גצה אם אנחנו שומרים על פוגבה.
  • היתרון של המערך הוא שזה בקלות יכול להשתנות ל-4-3-3, כשגצה\איסקו ודיבאלה מגיעים לצדדים לקבל כדורים. כמו כן, הסגל הוא גם מספיק עמוק כשברארדי ופריירה מחליפים.[/QUOTE]

על גצה הייתי מוותר, למרות שרציתי אותו בעבר, הבחור בקושי משחק כדורגל כבר שנתיים והוא הימור יותר מדי גדול, אם להביא אותו זה גג ב20 מיליון,
לא הייתי משקיע בו שקל יותר, עדיף להביא את קובאציץ כבר במחירים האלה.
מסכים עם ליאור12 שפיאניץ צריך לשחק בקישור המרכזי או כקשר התקפי, שוב תלוי כמובן איך יסתיים המרקאטו.

(bianconeri89) #7

[QUOTE=LIOROM12;1683809]פיאניץ’ בשום מצב לא יכול לשחק במקום מרקיזיו. הקישור שלכם יקרוס כמו שהוא קרס בריאל מדריד עם קרוס כקשר אחורי.
פיאניץ’ ישחק את הקשר ההתקפי ביהלום המתוכנן ו/או ברוטציה עם חדירה בקישור המרכזי. תלוי ברכשים הנוספים שיובנטוס תעשה.
בכל מקרה- רכש מצוין של יובנטוס. נראה שרומא בסכנה לקראת העונה הבאה עם הפירוק הצפוי של הקישור שלהם(פלוס נוסף ברכישה, למרות שהיא לא שהיא באמת איום ממשי).[/QUOTE]

כל מילה זהב

(JuveNumber1) #9

מה הקשר קרוס? להזכירכם מרקיזיו שיחק עם פירלו פוגבה ווידאל וגם לפעמים פריירה היה במקום אחד מהם.
כל עוד זה לא סטוארו שאין לו יכולת התקפיות או הרננס שאין לו יכולות בכלל אני שמח.

(קאלצ'יוהוליק) #11

[B]ברוך הבא מיראלם!
הרכש הראשון לעונה - מיראלם פיאניץ’, קשרה הבוסני של רומא.

[/B][SIZE=2]תמורת 32 מיליון יורו, השלימה יובנטוס את מעברו של פיאניץ’ לשורותיה. הקשר חתם ל-5 עונות בהן ישתכר כ4.5 מיליון יורו בכל עונה.

רכש נהדר!

[/SIZE]
//youtu.be/EDo_AUqC9Hk

(LIOROM12) #12

מה הקשר קרוס? שמנסים פה להפוך קשר 50/50 עם אוריינטציה התקפית לקשר אחורי מנהל משחק. זה לא השחקן לשים בעמדה הזאת.

(Ofer g) #13

[QUOTE=LIOROM12;1683925]מה הקשר קרוס? שמנסים פה להפוך קשר 50/50 עם אוריינטציה התקפית לקשר אחורי מנהל משחק. זה לא השחקן לשים בעמדה הזאת.[/QUOTE]
מערך הקשרים ביובנטוס עובד בצורה שונה מעט מקבוצות אחרות. השחקן שמאחוריי שני הקשרים מתפקד ברג’יסטה, עושה משחק שהתפקיד שלו זה לקשר בין ההגנה לקישור וההתקפה ולנהל את המשחק של הקבוצה. פיאניץ’ יכול להשתלב בתפקיד הזה בצורה יוצאת מן הכלל ולהיות מן פירלו כזה. התפקיד ההגנתי של הרג’יסטה הוא לא כמו של קשר אחורי מובהק(cdm) הרי פירלו היה נורא מבחינה הגנתית, הוא קשר והוא יעשה הגנה כמו כולם, אבל שני הקשרים האחרים מחפים עליו במידה והוא מצטרף להתקפה או נמצא קדימה מידי, מרקיזיו ווידאל עשו את העבודה הזו עבור פירלו בשנה הראשונה של קונטה ולאחר מכן גם פוגבה וכל קשר אחר ששיחק במערך הזה ביובנטוס.
פיאניץ’ יוכל להשתלב בתפקיד ה50\50 ששיחק וידאל, אבל לדעתי הוא יכנס ישירות לתפקיד של פירלו כרג’יסטה ולידו ישחקו 2 מתוך למינה, פוגבה, מרקיזיו, חדירה וקשר נוסף שצפוי להגיע ליובנטוס הקיץ כאשר תהיה רוטציה בינו לבין למינה ומרקיזיו שעשו עבודה טובה בתפקיד הרג’יסטה בעונה האחרונה.
לגבי קשר מאחורי חלוצים, יכול להיות שפיאניץ’ יוצב שם למרות שאני לא בטוח שאלגרי ישתמש שוב במערך הזה.

בנוסף, קרוס ופיאניץ’ שונים מאוד ברקע שלהם וביכולות שלהם על המגרש. לפיאניץ’ יש יכולות הגנתיות לא רעות בכלל, אפשר לראות את זה בעבודה המעולה שהוא עשה ברומא בליגה האיטלקית, אני בטוח שהוא לא יתקשה לעשות הגנה איכותית ביובנטוס כאשר יקרא לדגל, בכל תפקיד אשר יוצב בו.

(La leggenda Alex) #14

עופר, על סמך מה אתה חושב שפיאניץ ישחק בעמדה של פירלו? באמת שאני לא יודע הרבה על פיאניץ לא זוכר אותו במשחקים מול רומא, הוא נראה לי שחקן לא פיזי אבל מאוד מהיר, אולי מתאים יותר מתחת לחלוץ או 50-50?

אגב אם אני אלגרי, אני שם את אלבס קשר 50/50 חצי ימין. זה יכול להיות ההברקה של השנה. תזכרו מי כתב את זה קודם

(LIOROM12) #15

עופר, במערך עם שלושה בלמים יש סיכוי גדול שהוא יכול לשחק כמו פירלו ולנהל את המשחק מאחורה. אבל, לשים אותו בעמדה הזאת שבה תפקידו יסתכם רק בלנווט את המשחק מאחורה זה בזבוז של היכולות ההתקפיות הנהדרות שלו. ואני נשאר בעמדתי בנושא שלעלות איתו כקשר האחורי ברביעיית יהלום(כשהדיבורים הם שאלגרי כנראה ישחק בו בעונה הבאה) עם ארבעה שחקני הגנה זאת הפקרות.

(Ofer g) #16

דני אלבס נחת בטורינו כדי לעבור את הבדיקות הרפואיות ולחתום ביובנטוס!
אז מה אתם אומרים? איך הוא ישתלב ביובנטוס? באיזה מקום במערך? איך תסתדר הרוטציה בינו לבין ליכשטיינר?

(La leggenda Alex) #17

אין סיבה לערער את מעמדו של ליצ׳י. ביום רע שלו הוא אחלה מגן, ביום טוב הוא הטוב בעולם בתפקידו.
אם הייתי יכול להגיע לטורינו הייתי הולך לאימון וצועק לאלגרי מהגדר שישים את אלבס קשר 50/50 חצי ימין. תפור עליו!

(humusman) #18

אלבס בחר את מספר 23

(JuveNumber1) #19

רוביניו השוער השלישי של יובנטוס שוחרר, במקומו ארדאו יכנס כשוער שלישי מהלך הגיוני בעקבות החוקים החדשים בליגה

(קאלצ'יוהוליק) #20

המלך, הלורד, האחד והיחיד ואחד מ-7 שחקנים שחתומים על חמש אליפויות בשחור לבן - סימונה פדואין, עוזב רשמית את יובה ויצטרף לקליארי.

(קאלצ'יוהוליק) #21

מיראלם פיאניץ’ הוצג היום ביובה. הבוסני בחר החולצה מס’ 5.

(Ofer g) #22

מהדי בנעטיה נחת בטורינו והגיע כבר לJ-medical כדי לעבור את הבדיקות הרפואיות ולחתום ביובנטוס לעונה אחת בהשאלה עם אופציית רכישה, שתהפוך לחובת רכישה כעבור מספר משחקים מסויים.

כמו שכבר אמרתי, רכישה יוצאת דופן. בנעטיה בלם מעולה שיחזק את חוליית ההגנה שלנו ויעמיק את הסגל במידה ושוב נחווה חוזר מזל של פציעות.

מה אתם חושבים על העסקה? החזרנו לבאיירן על וידאל?

(Ofer g) #24

אני לא יודע כמה דקות יקבל בנעטיה ביובנטוס. 3 הבלמים של יובה ישארו בלמים פותחים ובנעטיה מגיע ישירות חרוטציה לצד רוגאני. אם הוא לא יהיה טוב, אלגרי לא ישתמש בו כדי שלא נתחייב לרכוש אותו.

אני בטוח שברור לבנעטיה שהוא מגיע ליובה כדי לשבת על הספסל.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk