דיון ה-Live היובנטיני :: כל הדיווחים, הצבע וההתרחשויות בזמן אמת

יובנטוס

(קאלצ'יוהוליק) #963

2-0 . רוגאני הכובש!

(קאלצ'יוהוליק) #964

טורינו - יובנטוס
דקה 16: טורינו עולה ליתרון משער נגיחה של אנדראה בלוטי. דווקא יובה הגיעה לכמה מצבים טובים, אך טורינו מבקיעה.
נראה שהמאץ’ אפ של רוגאני ובלוטי יותר עובד עבור האחרון.

(humusman) #965

יובה דווקא פתחה טוב, סתם עקיצה של טורינו, חבל.

(קאלצ'יוהוליק) #966

דקה 27: פי-פי-טה!!!
1-1.
מנדז’וקיץ’ בבישול חכם מוסר להיגוואין לאחד על אחד מול הארט והארגנטינאי יודע את העבודה.

(קאלצ'יוהוליק) #967

2-1 היגוואין!!!

איזו עקיצה! אחרי דקות ארוכות של לחץ חזק מצד טורינו, דווקא יובה עולה ליתרון. כדור ארוך להיגוואין שמסתובב יפה על השומר שלו ומול הארט כובש את השני שלו.

(קאלצ'יוהוליק) #968

3-1!!! פיאניץ’!!!
מבצע אישי יפה של דיבאלה מוביל לשתי עצירות נהדרות של הארט (בהתחלה היגוואין ואז מיראלם) אך לבסוף הבליץ נגמר בכדור ברשת.

(SantiagoBernabeu) #969

איזה גולאסו.
היגוואין כל כך חד, אחד השערים הכי גדולים שראיתי ממנו.

(קאלצ'יוהוליק) #970

יובנטוס מול רומא:

דקה 14: גולללללזאלוווווווו!!!

שער ענק של פיפיטה. הרבה נחישות בדרך לכדור ברשת!

(AlexDP) #971

אין ת’רד לסופרקופה אז אני פשוט אכתוב פה ותעבירו לאן שתרצו אחרי זה.

אני אחמיא למילאן ואגיד שהם קבוצה די מרגש העונה. עם האיטלקים הצעירים ורעב ורצון להצעיד את מילאן חזרה לקדמה זה נראה כמו פרוייקט מאוד מבטיח וכל הכבוד להם שצליחו להכניע את הקבוצה הטובה באיטליה כבר פעמיים העונה. מנגד, אני אגיד שיובה העונה היא קבוצה מאוד שבעה וכבויה.

נתחיל בזה שההרכב של יובה נראה חסר ברק כמעט תמיד. הקרדיט הממושך למנז’וקיץ’ לא מצדיק את עצמו לדעתי; כן, הוא רץ, הוא משקיע, אבל בשביל יש את סטורארו על המגרש, לא? למה צריך שני שחקנים כאלה בהרכב במיוחד שאחד מהם הוא חלוץ? הדבר הזה גרם לאלגרי להכניס את דיבאלה במקום פיאניץ’ דווקא שבמסירה אחת טובה או מצב נייח היה יכול לסיים את המשחק, וההתעקשות הזאת על מנז’וקיץ’ היא לא במקום. ליכשטיינר ואברה כבר מעבר לשיא שלהם, אני מודה להם על הכל, במיוחד ליצ’י שהיה מגן יציב ומעולה 5 שנים, אבל הגיע הזמן להפרד. משחק האגפים שלנו היה מזעזע אתמול.

כל משחק אנחנו מבזבזים חילופים על פציעות וזה באמת מעצבן כי שחקנים כמו קוואדרו ופיאצה נשארו על הספסל. יובנטוס חייבת לקחת את עצמה בידיים ולפתור את כל הבעיות שלה, כי למרות שעל הנייר אנחנו מסיימים חצי עונה לא רעה, עדיין, הפסדנו תואר, ואנחנו לא משכנעים באף זירה. אני מאוד מקווה ש-2017 תהיה יותר טובה ואני מקווה שההפסד הזה יצעיד את יובה קדימה. פעם אחרונה שיובה הפסידה את הסופרקפ, גם כן הייתה בדוחא, גם כן בפנדלים, הגענו לגמר ליגת האלופות. אני מקווה שיווצר אפקט דומה גם הפעם.

ודיבאלה, זה בסדר ילד. אל תקח את זה קשה. למרות שזה היה מאוד שקוף לאן הוא יבעט את הפנדל, זה עדיין הייתה הצלה טובה של דונארומה מאש החמצה של דיבאלה. הפנדל של מנז’וקיץ’ לעומת זאת…

(humusman) #972

מילאן אכן קבוצה מרגשת העונה וכל הכבוד להם, למרות שזה לא מדוייק להגיד שהם הכניעו אותנו פעמיים, עדיין פנדלים וגם במשחק הראשון פסלו לנו שער חוקי אחרי שכבר אישרו אותו, בכל מקרה, לא רוצה שזה ישמע כמו חוסר פירגון למילאן שבאמת עושה עונה טובה מאוד אבל גם צריך לקחת דברים בפרופורציות.
אני גם לא חושב שהתואר הזה כואב יותר מדי, ברור שכולנו רצינו לנצח אבל נסכים שזה התואר הכי פחות חשוב ומשמעותי בשבילנו, אפילו כאן בפורום לא נפתח על זה נושא.
לגבי מה שרשמת על ליצ’י, אני ממש לא מסכים, ליצ’י עדיין טוב ובטח שיותר טוב מדני אלבס, לא צריך לשרוף כל שחקן שנתן משחק פחות טוב.
מעבר לזה, מסכים איתך שיובה נראית פחות רעבה ואין ספק שמילאן רצתה יותר אתמול, גם לגבי פיאניץ אני מסכים שהוא מסוג השחקנים שכן צריכים להישאר על המגרש כמה שיותר.
מאוד מפריעה לי העובדה שסטורארו מתחיל לקבל מקום של קבע בהרכב, אני אוהב את הלחימה שלו והכל אבל הוא לא מספיק טוב בשביל יובה, אנחנו צריכים דחוף קשר איכותי.
לגבי דיבאלה, כואב לי עליו מאוד, אין לי טיפה של כעס עליו, קורה לגדולים ביותר, אתמול יכל להכריע את המשחק בדקות האחרונות של הארכה, סנדרו היה ממש חסר
כרגיל, השחקן הכי טוב ביובה, ומהרגע שהוא יצא מהמגרש היינו פחות טובים.
מקווה שההפסד הזה יחזיר את הרעב, אם להפסיד תואר אז את התואר הזה, הפנים קדימה, יותר חשוב זה להביא קשר טוב בינואר ואיכשהו לדאוג שדונארומה יגיע לפה עוד שנה וחצי, שוער ענק.

(קאלצ'יוהוליק) #973

לצערי, לא היה לי מספיק זמן לפתוח אשכול מסודר וpre-view למשחק וגם לא לעופר.
נקווה שלא יקרה שוב (לא זה ולא התוצאה בסיום).

(AlexDP) #974

חומוס,

זה לא עניין של משחק אחד לא טוב של ליצ’י. זה כבר לא זה, הוא מתחיל להגיע לרמה של אברה בחוסר תרומה שלו. הוא אף פעם לא היה מגן שיודע להרים כדור טוב לחלוצים, אבל אתמול זה היה כבר מגוחך. הרבה התקפות האגף שלו פשוט היו מעצבנות. הוא כבר פחות מהיר ופחות שורף את המגרש. הוא בדיעכה בחינת יכולת, וגם העונה הזו שמצבו ביובה לא כל כך ברור ולולא הפציעה של דני אלבס כנראה שהיה מקבל הרבה פחות דקות. הוא אחד השחקים שאני הכי אהובים עלי ביובה ומבחינתי הוא אחד הפקטורים המרכזיים בחזרה של יובה לקדמה ב5שנים האחרונות ויש לי רק הערכה כלפיו, המגן הכי טוב שהיה לנו מאז זמברוטה, אבל צריך להביא מגן ימני במקומו ולא דני אלבס. הוא כל כך לא קשור לדבר הזה שנקרא “יובנטוס”.

סטורארו הוא שחקן מוזר. הוא הורס התקפות מבריק, יש לו כושר נהדר והוא נראה כמו בחור מפחיד שאתה עם הכדור ורואה אותו רץ אלך כמו שור. אבל הוא כל כך מוגבל התקפית שזה פשוט מביש. שחקן המסוג הזה הוא מאוד מועיל בכדורגל של היום, אבל סטורארו פשוט לא מספיק טוב. היה לנו אחד וורלד קלאס כזה - וידאל. והתרומה ההתקפית וההגנתית שלו הן מהדרגה הראשונה. רק טבז כבש יותר ממנו. שחקנים כמו קאנטה, שהם גרזים שיודעים כמה להניע כדור ולהיות חלק מהשטף. למינה מנגד נתן כמה פעולות מאוד חיוביות כשהחליף אותו.

בכל מקרה, החולשה של הקישור שלנו ניכרת מאוד.

(Ofer g) #975

לצערי הרב באמת לא היה לנו זמן לפתוח אשכול לסופרקאפ ואני מקווה מאוד שזה לא יקרה לנו בעתיד. הסופרקאפ, תואר משני ככל שיהיה, הוא עדיין תואר ויובנטוס הייתה צריכה לזכות בו מול קבוצה שהיא חלשה ממנה בהרבה, עם כל הכבוד לתשוקה והלחימה שמילאן מציגה.

מילאן צעירה מאוד ויש בה איכות, גם כיף מאוד לראות את הקבוצה הזו משתקמת בתהליך בריא עם צעירים איטלקיים, בידיוק כמו שקבוצה צריכה לשקם את עצמה. אבל היא לא יובנטוס והיא לא מתקרבת לרמה של יובנטוס, זה היה אמור להיות משחק קל שהסתבך רק בגלל דברים מרגיזים מאוד.

הפציעות זה החלק העיקרי והמרגיז ביותר. אני לא מדבר על החיסרון של שחקנים אלא על החילופים הכפויים שפשוט דופקים משחק. לא יכול להיות שבכל כך הרבה משחקים יובנטוס הייתה חייבת להחליף לפחות שחקן אחד אם לא 2 עקב פציעות, זה משבש את כל תוכנית המשחק שלה. להכניס את אברה במקום סנדרו ואת למינה במקום סטורארו זה משהו שלא היה קורה לולא הפציעות. סטורארו גרוע ככל שיהיה, יש לו כושר מעולה והוא היה שורד את ה120 דקות ולעומתו, חדירה פשוט לא מסוגל לעמוד על הרגליים במשך 90 דקות אז בטח שלא יצליח לתפקד ב120 דקות.
גם אלכס סנדרו לא היה מוחלף במשחק כזה בגלל שהוא יכול להחזיק 120 דקות בזמן שמנדזוקיץ’ בקושי מסוגל לעמוד על הרגליים. הפציעות הללו פשוט גומרות לאלגרי כל אפשרות לשפר את המשחק ולעשות שינוי שינצח, זה פשוט מנטרל כל יכולת טקטית של מאמן לשנות משהו וזה מטריף.

בסוף המשחק תפסו בוידאו את אלגרי צורח על מארוטה ופרטאצ’י, לא ברור על מה מדובר, שמועות אומרות שהוא אמר:“אני רואה להעיף אותם מפה” אבל אלו שמועות. אני מקווה מאוד שאלגרי כעס על מצב הפציעות בקבוצה ודרש מההנהלה לטפל בזה ביחד עם רכישה של שחקנים איכותיים. לא הגיוני שנמשיך לראות את שחקני הספסל שלנו מככבים בהרכב ובאותו הזמן נאבד גם אותם במהלך כל משחק.

הדבר השני שמרגיז אותי זה סטורארו. באמת שאם לילד היה מעט כישרון מעבר ללחימה ולהגנה הוא יכל להיות ענק, אבל אין לו. יובנטוס חייבת להביא קשר שיהיה מסוגל להכניס את כל השערים שסטורארו מחמיץ במשחק. כל כך הרבה היזדמנויות שנגמרו בכלום ונתנו לדונוראמה עוד נתון נחמד לסטטיסטיקה.

ההפסד של התואר הזה מרגיז אותי לא פחות מאותו הפסד לנאפולי שהיה אסור שיקרה. שני המשחקים התרחשו בדוחא, שזו בושה אחרת של ההתאחדות האיטלקית שמנסה להשיג כסף על חשבון כדורגל וקהל. אני מקווה שהפסד התואר הזה נתן לשחקנים שלנו סטירה מצלצלת. הם לא בלתי מנוצחים, הם לא יכולים להשיג הכל בלי מאמץ והם חייבים להשתפר. ינואר הקרוב הולך להיות קריטי מאוד, יובנטוס חייבת לחזק את הקישור שלה ואולי גם את ההתקפה. יובנטוס חייבת לחזור בכל הכוח לחצי השני של העונה ולעשות עונה לפחות טובה כמו העונה הקודמת בה הפסדנו את הסופרקאפ. תואר אחד הפסדנו, אסור לנו להפסיד אף אחד מ3 התארים הנוספים.

מה הקטע עם אלגרי?

בגאזטה מפרסמים שמעמדו התערער אחרי הסופרקאפ והמתיחות בינו לבין ההנהלה.

(AlexDP) #977

כן, כי הם ראו אותו צועק על [RIGHT]מארוטה ופרטאצ’י וניצלו את ההזדמנות לשים משהו בעיתון בפגרה. לא הייתי מתרגש מזה יותר מדי. [/RIGHT]

(La leggenda Alex) #978

אני די שמח לשמוע את זה ואפילו די שמח אם אלגרי היה מתפטר כבר עכשיו
אני לא יודע מה עבר עליו מאז עונת הגמר המופלאה. עונה שהוא הוכיח יצירתיות, התקפיות, גמישות. מאז הוא פשוט קפא והפך למאמן, מה לעשות, פשוט לא טוב.
את ההישגים של 2 העונות האחרונות, כל מאמן אחר ביינוני כמוהו היה משיג.
אז לדעתי ימיו של אלגרי ספורים וזה טוב כי די נמאס לי (ולשחקנים?) לראות את הפרצוף שלו

(Ofer g) #979

כמו שנאמר, מדובר בשטויות שפורסמו אך ורק בגלל הריב שצולם בין אלגרי למארוטה ופארטצ’י אחרי הסופרקאפ. העיתונים תפסו על זה טרמפ ועוד דאגו למועמדים חדשים.
המעמד של אלגרי לא מוטל בספק, הסופרקאפ עם כל הכבוד לעובדה שהוא תואר שיובה צריכה לזכות בו, זה לא מה שיפיל את המועדון.

(קאלצ'יוהוליק) #980

דקה 7 שער גדול של גונזאלו היגוואין אחרי בישול נהדר של פיאניץ’! 1-0 יובנטוס!!!

(קשה לי להסביר את זה, אבל אחרי כמה מסירות של יובנטוס בדקות הפתיחה בסגנון של צ’יפ קדימה הייתה לי ממש תחושה חזקה שככה ייראה השער של היגוואין הערב)

(קאלצ'יוהוליק) #981

דקה 41: סטורארו סוחט פנדל שבועט ומבקיע לה ג’ויה!

2-0!

(Ofer g) #982

דיבאלה! 2-0 ליובה מפנדל של שסחט סטורארו וכבש פאולו דיבאלה שלנו.

משחק לא רע של יובה, הצד השמאלי עם סטורארו ואסא זוועה אבל כל השאר פשוט מעולה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk