דיון ה-Live היובנטיני :: כל הדיווחים, הצבע וההתרחשויות בזמן אמת

יובנטוס

(Ofer g) #881

הנה הילד!!! ועוד במקום מריו! חילוף גדול!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

(Yoni-Juve fan) #882

[QUOTE=קאלצ’יוהוליק;1701636]יש לי הרגשה שמויס קין יהיה החילוף השלישי והאחרון של אלגרי.[/QUOTE]
יא אללה בעל הבית השתגע

(Blaz00r) #883

סוף סוף!!

(Yoni-Juve fan) #884

עכשיו השאלה אם יספיק לגעת בכדור , בדקות האלה אנחנו בדרך כלל סתם מעיפים את הכדור ומוסרים אחורה במקום להנות מהמשחק קצת

(Yoni-Juve fan) #885

נראה שפיפיטה סוחב רגל ואני לא אוהב את זה בכלל

(Yoni-Juve fan) #886

טוב הייתה נגיעה בכדור

(Yoni-Juve fan) #887

טוב מאוד, אהבתי מה שראיתי!

(קאלצ'יוהוליק) #888

מי ששיחקה היום לא היתה יובנטוס אלא יובנטוס ב’. אמאמא של הרוטציה.

(BannedT) #889

אני מקווה שהאגפים הכפולים שלנו יקשו על המגנים של סביליה לעשות משהו. אני די מרוצה מההרכב, ככה אלגרי היה צריך לשחק עם היגוואין מאז הפציעה של דיבאלה. אני רק מקווה שהגישה היום תהיה של ווינרים, זה מה שיעשה את ההבדל.

(Ofer g) #890

אשכרה עומדים במגרש ב4-3-3, כל הכבוד לאלגרי. עכשיו רק לשרוף את הדשא!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

(קאלצ'יוהוליק) #891

גול משומדבר ובלתי נמנע.
1-0 סביליה.

(קאלצ'יוהוליק) #892

על סף השריקה למחצית. פנדל ליובה!
מרקיזיו… 1-1!!!

סביליה בעשרה שחקנים החל מהדקה ה-40 בערך.

(BannedT) #893

מצידי שנקבל גם את קייזרסלואטרן בשמינית אני לא יודע אם נעבור אותם. אני באמת מתחיל לחשוב שיובה תעשה צ’לסי 2012 ותיקח ליגת אלופות עם יכולת ממש גרועה בגלל מזל.

(Yoni-Juve fan) #894

סיכום מחצית:
גול של סביליה שכולו פוקס אחד גדול
יובנטוס נראית רע ולא מתואמת בשליש שלה של המגרש
ברמות האלו מרגישים מאוד את החיסרון של לה ג’ויה, פיפיטה ובראצלי
דווקא מרכז המגרש וה4-3-3 גורמים לנו להיראות טוב
מקווה שאלגרי לא יחכה לדקה 84 כדי להעלות את קין
מרקיזיו פשוט חזר ובענק

(Yoni-Juve fan) #895

[QUOTE=BannedT;1702059]מצידי שנקבל גם את קייזרסלואטרן בשמינית אני לא יודע אם נעבור אותם. אני באמת מתחיל לחשוב שיובה תעשה צ’לסי 2012 ותיקח ליגת אלופות עם יכולת ממש גרועה בגלל מזל.[/QUOTE]
בדרך כלל אני איתך בראש שאנחנו נראים רע, דווקא הערב אנחנו נראים טוב, ביחס ליריבה מצויינת ועם הרכב חסר מאוד בהגנה ובהתקפה

(grande_alex) #896

מחצית ראשונה סוערת לגמרי.
שיפוט לא טוב שדי עודד את הבלגן. צריך להודות, אמנם אנחנו בצד הנכון של הטעויות עד כה, אבל האדום היה די מוזר ויש לי חשש שהוא יחפש לאזן בהמשך. הפנדל מצד שני היה מוצדק והשריקה הייתה אמיצה.

במשחק עצמו, 20 דקות ראשונות קיבלנו בית ספר למשחק לחץ של סביליה. שיתקו אותנו לחלוטין. עוד לפני ההרחקה הייתי בטוח שהם יפלו מהרגליים בהמשך המשחק ועכשיו, עוד יותר.
הצורה שהם שיתקו אותנו מטרידה. לחץ על הבלמים וסגירת המסירה למרקיזיו ואנחנו לא יודעים איך להוביל כדור. פיאניץ מאוד מאוד נעלם בעזרה בהיבט הזה. חייב לבוא קרוב למרקיזיו ולספק עוד אופציה למסירה.

נקודת אור: קוואדרדו. חייב לשחק תמיד כשהוא כשיר. ברמה אחרת מבחינה התקפית ביחס לכולם אולי חוץ מסנדרו ביום יותר מופקס (וכמובן דיבאלה כשישנו).

אני די בטוח שנראה את סטורארו, אולי יחסית מוקדם, כדי לנצל את העייפות שתגיע. אני מקווה שגם קין יקבל הזדמנות.

מחצית קריטית לפנינו.
פורצה יובה!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(Yoni-Juve fan) #897

פתחנו את המחצית השנייה גרוע ביותר, לא מורגש בכלל שאנחנו ביתרון של שחקן. אלבס ואברה פשוט הורסים לנו את המשחק אגפים.

(Yoni-Juve fan) #898

גם אם ירחיקו להם עוד שחקן אנחנו לא ננצח פה היום, הכתובת על הקיר, לאלגרי טוב תיקו ונראה שהשחקנים שלנו בראש שלו

(BannedT) #899

צריך להשלים עם זה ששום דבר ביובה העונה לא טוב חוץ מיכולות אינדיבידואליות של כמה שחקנים.

(BannedT) #900

והנה מויס קין שיש היגיון רב לחכות עם זה עד הדקה ה-84. אלגרי פשוט הזוי.
ובונוצ’י מציל את אלגרי, תוצאה אחרי תוצאה כשכולן שקר.