דיון ה-Live היובנטיני :: כל הדיווחים, הצבע וההתרחשויות בזמן אמת

יובנטוס

(Ofer g) #858

סטורארו הצליח להחמיץ את השער הקל בקריירה שלו.

(humusman) #859

וואו חואןןןן, איזה מבצע, כזה חבל כי יכלנו לראות את אחד השערים היפים, כמה טכניקה יש לשחקן הזה, כל כך חבל שזה לא נגמר בשער.

(קאלצ'יוהוליק) #860

קוואדראדו… אוי קוואדראדו…

(Ofer g) #861

ואחרי סטורארו קוודראדו עושה את אחד המהלכים היותר יפים של העונה אבל מחטיא בצורה מזעזעת אחרי שעבר איזה 4 שחקנים בתוך הרחבה של קייבו.
עם המצבים של המחצית הראשונה יובה יכלה לסיים את המשחק עם עשירייה בשער של קייבו.

(Yoni-Juve fan) #862

זה לא אמיתי ההרכב שאלגרי עולה איתו, אני מבין שומרים שחקנים למשחק מול סביליה, אבל זה פשוט ליצנות וזלזול לא סביר ביריבה… לא אתפלא אם גם במשחק הזה ניראה רע ונספוג שער, למרות שאני בטוח שבזכות האופי עדיין ננצח

(Ofer g) #863

עד עכשיו יובה נראית טוב. משחק מאוד מסודר ויש מצבים טובים אבל הכי חשוב, לראשונה העונה נראה שהשחקנים בטירוף, נותנים 300% מעצמם.

עד עכשיו אני נהנה מאוד מהמשחק.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

(קאלצ'יוהוליק) #864

דקה 25 קוואדראדו נכנס במקום ליצ’י.
למה? נפצע?

(Ofer g) #865

כן כנראה שפציעה. איזה אכזבה, זה גם אומר שליכשטיינר לא כשיר וגם אומר שאלבס יפתח נגד סביליה.

(Yoni-Juve fan) #866

[QUOTE=Ofer g;1701618]כן כנראה שפציעה. איזה אכזבה, זה גם אומר שליכשטיינר לא כשיר וגם אומר שאלבס יפתח נגד סביליה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk[/QUOTE]
ליצ’י גם ככה לא רשום לצ’מפיונס, נראה לי הפגרה הוציאה אותך מפוקוס

(Ofer g) #867

[QUOTE=Yoni-Juve fan;1701619]ליצ’י גם ככה לא רשום לצ’מפיונס, נראה לי הפגרה הוציאה אותך מפוקוס[/QUOTE]
לא… הכוונה הייתה שאם הוא הכניס את קוודראדו אז הוא יתן לאלבס לשחק במקומו בצמפיונס.
לא חייב לעקוץ בכל הודעה.

חדירה בשער מעולה, יובה נראית לא רע בכלל היום, הרנאנס במשחק מעולה ורוגאני פשוט נפלא.

(Ofer g) #869

אני זוכר איבוד כזה של בונוצ’י אבל אולי לא שמתי לב.

תראה אין ספק שזה לא אידיאלי, אבל אולי בגלל שאחרי שראיתי את הרכב הפותח הנמכתי ציפיות בצורה כמעט אבסולוטית אז אני דיי מבסוט מהמחצית הראשונה. ציפיתי למשחק מזעזע בלי היזדמנויות בכלל.

(קאלצ'יוהוליק) #871

[QUOTE=Ofer g;1701628]
סימונה פפה נכנס, התרגשות!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk[/QUOTE]

גם הקהל מתרגש.
אני כבר לא יכול לחכות שלורד פדואין יגיע לביקור…

(קאלצ'יוהוליק) #872

כל מטאטא יורה!
3-0 והרננס סוף סוף כובש!!!

(Ofer g) #873

הוא מנסה את הבעיטה הזו כבר 8 שנים, סוף סוף זה נכנס. כבר תקופה שהרנאנס סביר פלוס, מגיע לו גם לכבוש שער חסר משמעות מידי פעם.

(Yoni-Juve fan) #874

[QUOTE=Ofer g;1701620]לא… הכוונה הייתה שאם הוא הכניס את קוודראדו אז הוא יתן לאלבס לשחק במקומו בצמפיונס.
לא חייב לעקוץ בכל הודעה.

חדירה בשער מעולה, יובה נראית לא רע בכלל היום, הרנאנס במשחק מעולה ורוגאני פשוט נפלא.[/QUOTE]
סתם התלוצצתי, קליל אחי

אני לא מבין אגב למה להכניס את סטורארו במצב כזה ולא את קין

(Ofer g) #876

אני חושב שרוגאני מעולה, גם אברה פנטסטי בעמדת הבלם היום.

סטורארו נכנס כדי לתת לחדירה מנוחה אבל אני גם כועס על אלגרי שהוא לא נותן לילד דקות.
דקה 75, 15 דקות שהוא יכול לתת לו, מריו כבר כבש את השער ועשה את שלו, יאללה אלגרי יאללה!

(קאלצ'יוהוליק) #877

יש לי הרגשה שמויס קין יהיה החילוף השלישי והאחרון של אלגרי.

(Blaz00r) #878

[QUOTE=קאלצ’יוהוליק;1701634]אני לא מבין את השליליות הזו.
הילד פותח בהרכב, צובר ביטחון ומשתפר. הוא העתיד של איטליה. נספור לו כל טעות עכשיו?

נ.ב דרך אגב, רוגאני בתחילת דרכו ביובנטוס היה מרבה למסור אחורה ולצדדים לבונוצ’י וקייליני וכמעט שלא רץ קדימה. הערב, וגם מול גרמניה בנבחרת הוא שיפר מאד את האספקט הזה וכבר לא מפחד לרוץ קדימה.[/QUOTE]
ההפך, אני דווקא מאוד מאמין בו, רק היה מוזר לשמוע את עופר מגדיר את המשחק בכלליות ואת של רוגאני בפרט כמצויין

(Ofer g) #879

ליד סטורארו הרנאנס נראה לי כמו זידאן.

(Yoni-Juve fan) #880

[QUOTE=קאלצ’יוהוליק;1701636]יש לי הרגשה שמויס קין יהיה החילוף השלישי והאחרון של אלגרי.[/QUOTE]
בסבירות גבוהה יותר שהוא יכניס את למינה במקום הרננס