נבחרת איטליה :: La Squadra Azzurra :: חוסר מזל מזמן הפסד בפנדלים מול גרמניה ברבע הגמר

לאונרדו בונוצ’י דיבר בשבחו של אנטוניו קונטה אחרי הניצחון כל ספרד: “המאמן מחדיר בנו המון מוטיבציה, יותר ויותר בכל משחק. היינו צריכים להרכיב נבחרת עם סגנון ייחודי, וקונטה הוא המאסטר בכל הנוגע לכך. במשחק הבא נפגוש את אלופת העולם, 23 גברים יפגשו 23 אנשים שחולמים בגדול, אבל אנחנו קבוצה. זה היתרון שלנו. אנחנו רוצים לשמח את קונטה”.

טיאגו מוטה קיבל כרטיס צהוב הערב והוא יחמיץ את גרמניה.

קנדרבה יהיה כשיר לגרמניה?

(Azzurro) #24

לא ברור, אני מקווה שכן מכיוון שהוא צריך לפתוח בקישור במקום מוטה. סטורארו פחות טוב לדעתי.

(sh4rky) #25

[QUOTE=Azzurro;1685471]לא ברור, אני מקווה שכן מכיוון שהוא צריך לפתוח בקישור במקום מוטה. סטורארו פחות טוב לדעתי.[/QUOTE]

בקישור? דה רוסי יחמיץ את גרמניה גם הוא?

אגב דה רוסי, שיחק כקשר אחורי יחידי לאורך הטורניר, ונגד ספרד היה בכל מקום על המגרש כשמולו שניים מקשרי האמצע הטובים בעולם ופברגאס. משחק מאוד מרשים שלו, ואני מקווה שהפציעה שלו לא רצינית כי הוא סופר חשוב מול גרמניה.

(BannedT) #27

אם יש דבר אחד שסטורארו יודע לעשות זה להגן, אבל דה רוסי כל כך יותר מנוסה והוא מוסר בעל יכולת לנווט את המשחק, אני ממש מקווה שזה לא יפגע במשחק של האיטלקים (ראינו את איטליה מדהימה בלי קאנדרבה המצוין). לא יפליא אותי אם סטורארו יפתח ודה רוסי החצי כשיר יכנס בסביבות הדקה ה-60.

(La leggenda Alex) #28

סטוררו כקשר אחורי מרכזי?! השם ירחם. רק עם דה רוסי יש סיכוי
מישהו יכול לעדכן מה מצבו של דה רוסי

דה רוסי וקאנדרבה לא התאמנו היום והסיכוי שלהם להיות כשירים בזמן למשחק מול הגרמנים נמוך מאוד.

(La leggenda Alex) #31

דה רוסי הוא השחקן הכי טוב של איטליה. מכה אנושה, טוב לא שלפני זה הסיכויים היו גדולים…
איטליה תצטרך לתפוס יום טוב וגרמניה יום חלש ועייף כמו שספרד נראו.
נקווה לטוב, וגם אם לא נעפיל, לא נורא היה קמפיין מכובד מאוד

(AlexDP) #32

//youtu.be/grwuuXD9siI

//youtu.be/0k7uq0adt5E

הדמעות של ברצאלי בן ה35 ודמעות של ג’יג’י בן ה38 פשוט אומרים הכל. שניהם זכו ב2006 (ועוד ג’יג’י מצהיר שהוא יהיה שם גם ברוסיה 18, לא להאמין), ועדיין אפשר לראות את התשוקה שלהם ואת התסכול אחרי ההדחה, לראות כמה הם מותשים אחרי טורניר לא קל פיזית ומנטאלית. קשה לי להאמין שיש שחקנים שעבדו יותר קשה מהאיטלקים בטורניר הזה.

בכל מקרה, לא היו ציפיות מאיטליה, אבל היא הייתה מאוד קרובה להיות בחצי, ואני חושב שזה המקסימום שקונטה יכל להוציא מהסגל הבינוני שלו. בלי מארקיזיו ווראטי, ואז גם שני השחקנים הכי חשובים שלה בטורניר קנדרבה ודה רוסי, אין באמת הרבה מה לעשות מול אוזיל, קרוס, מולר ושות’. איטליה הראתה שמואד קשה להכניע אותה והיא חוזרת הביתה בראש מורם.

אני משער שעוד שנתיים נבוא עם פחות ציפיות מהיורו הזה.

(oded23) #33

ברזאלי לא היה בורג מרכזי של ממש בזכיה ב2006, ובין אותה תקופה לבין החזרה שלו לקדמת הבמה ביובנטוס הייתה לו תקופה ארוכה של חושך. הקריירה שלו די מפוספסת, בפלרמו הוא היה הבטחה גדולה וביובנטוס הפך לאחד הבלמים הטובים בעולם ואולי הכי טוב בחלק מהזמן, אבל בין לבין היו לו שנים מאד רעות, והוא לא הצליח לזכות לא באלופות ולא ביורו, וגם במונדיאל אין לו חלק משמעותי מדי (עלה כמחליף מול אוסטרליה החלשה ופתח מול אוקראינה החלשה גם היא).

(Forza Lazio) #34

איזה גבר ונשמה אמיתית

//youtu.be/hTggE_-uTMs