La Selección de España :: אלופת אירופה כבר לא!.. מודחת בשמינית ע"י האיטלקים

(Paul Heyman) #25

שוב, אני לא מבין למה אתה מצפה בדיוק.

אתה מדבר פה על שחקנים כמו אינייסטה ובוסקטס(על סילבה ופאברגס אני לא אדבר), ובלי קשר שאינייסטה [U][B]כן[/B][/U] הצליח לספק כמה מסירות מדהימות ששברו חלקית את הבונקר; למה בדיוק אתה מחכה מול בונקר שכזה? סללום? גם אם אתה עובר שחקן אחד מחכים לך מיד שניים נוספים מאחורה…

הטקטיקה הזאת בנוייה כדי להקשות ולחסום את כל הדברים האלו שאתה דורש. מה שנשאר זה לשחק בסבלנות מצד לצד ולחפש את הפרצה.

איפה בעולם ראית קבוצה שמשחקת בצורה שאתה דורש מספרד מול בונקר כזה? ברצלונה, ריאל מדריד ובאיירן מינכן נראים לא יותר טוב מול בונקר כזה…

(Pedja Mijatovic) #26

אינייסטה בלי ספק מצליח לספק מסירות שפורצות את ההגנה הצ׳כית, לא טענתי אחרת. הבעיה שלי היא שזהו הנשק האחד והיחיד של ספרד במשחק. בדקות האחרונות זה מעט השתפר כשסילבה התעורר ותיאגו החליף את ה0 תרומה של ססק, אבל עד איזור הדקה ה70 המשחק של ספרד הסתכם במסירות עומק של אינייסטה.
אפשר לדבר רבות על כלים לפריצת בונקר, אבל אני בטוח שאתה כאוהד בארסה מומחה בהם יותר ממני. מביעטות מרחוק, תרומה כלשהי של המגנים (כשלספרד שני מגינים תוקפים מהטובים בעולם), דאבל פסים ותנועה אלכסונית של הקיצוניים.
ברצלונה נגד בונקר מגיעה למצבים הרבה יותר מגוונים מאך ורק כדורי העומק המצויינים של אינייסטה, שלא נדבר על באיירן מינכן שציינת. ריאל אכן מתקשה במשחק מסוג זה, אך עדיין מצליחה לכבוש עקב יכולת אישית של ההתקפה. אף לא שחקן אחד של ספרד, מלבד אינייסטה, מספק איזשהי תנועה או יכולת התקפית ראויה לשבח.

ד״א, לריאל יש שחקן אחד שהיה נשק מיוחד נגד בונקרים העונה, והוא לא נכנס אפילו לדקה אחת.

(moshe34) #27

מוזר שהאוהדים של ספרד לא שורקים בוז לפיקה יותר.
[TW]742367446493974528[/TW]

איניסטה מבשל לפיקה.
איניסטה לבד במגרש מבחינה התקפית, פלוס הירידה שלו להגנה
ללא ספק איש המשחק.
ספרד עם דל בוסקה תתקשה להשיג את המטרה.
מצטער, פדרו במקום נוליטו. בחיי שאני מפסיק להגן על המאמן הזה (והיתי מגדלי הסניגורים שלו פעם)
מה שכן דה חאה בהחלטה הנכונה היחידה שלו.

(asaf1919) #28

לא יודע על מה אתם מדברים. ספרד הגיעו להמון מצבי הבקעה ונכון לעכשיו היא נתנה את המשחק הכי מרשים מכל שאר הנבחרות עד עכשיו.
למרות הסופר בונקר הצ’כי ספרד הגיעו להמון הזדמנויות ועם מעט יותר מזל וריכוז זה היה נגמר הרבה יותר מוקדם.
כשאתם אומרים שסספרד הכי משעממת ביחס לגדולות זה אחרי שראיתם את גרמניה, צרפת ואנגליה משחקות?
אגב, איך זה שאינייסטה לא הקפטן?

(LS7) #29

נוליטו קיבל הייפ ענק מהתקשורת בעונה הזו אבל בסופו של דבר הוא שחקן טוב וזהו. לא לרמות האלה, הוא לא מכיר את הרמות האלה וקבלת ההחלטות שלו והביצוע של הפעולות לא ברמות האלה לצערו.
פדרו חייב לפתוח, ההבנה שלו עם אינייסטה חשובה ובאה לידי ביטוי בגול, הוא יותר מוכשר מנוליטו והוא מתאים הרבה יותר לסגנון המשחק של בארסה, סליחה ספרד.

אינייסטה איש המשחק, בתחזיות כתבתי שיהיה גם ה MVP של הטורניר, ככה זה כשהשחקן הזה מופיע לכל טורניר ומשחק גדול.
גאון.

(Pedja Mijatovic) #30

[QUOTE=asaf1919;1683845]לא יודע על מה אתם מדברים. ספרד הגיעו להמון מצבי הבקעה ונכון לעכשיו היא נתנה את המשחק הכי מרשים מכל שאר הנבחרות עד עכשיו.
למרות הסופר בונקר הצ’כי ספרד הגיעו להמון הזדמנויות ועם מעט יותר מזל וריכוז זה היה נגמר הרבה יותר מוקדם.
כשאתם אומרים שסספרד הכי משעממת ביחס לגדולות זה אחרי שראיתם את גרמניה, צרפת ואנגליה משחקות?[/QUOTE]

לדעתי זה הייתי רק אני עם הטענות האלה, לא ״אתם״. :slight_smile:
וכן, ראיתי את כל המשחקים ביורו עד עכשיו. קרואטיה, פולין, גרמניה, אנגליה וצרפת שיחקו נגד בונקרים דומים לשל הצ׳כי היום, אולי מעט פחות קיצוניים. כולן שיחקו מעניין יותר מה-אין שיטת המשחק של ספרד היום. צרפת ואנגליה אמנם היו פחות טובים בסך הכל, אבל הן שיחקו משחק הרבה פחות שבלוני ומרובע, ואני מאמין שהדברים יתחברו להם בהמשך.
הבעיה של ספרד היא שהדברים כן ״התחברו״ לה היום, פשוט זה מה שיש לה להציע. אף שחקן חוץ מאינייסטה לא יוזם משהו לא שגרתי, וזה מאכזב לאור הכשרון שבסגל ומחוץ לסגל.
בתור אוהד ניטרלי בטורניר (הולנד), עם חיבה קלה לספרד, אני בספק אם יהיה לה מה להציע בהמשך. המבחן יהיה נגד קרואטיה, אני סקפטי.

נוליטו הצהריים הציג שילוב קטלני של קבלת החלטות בינונית ויישום גרוע. הוא יכול טוב יותר, אך גם זה לא מספיק בשביל הנבחרת. פדרו/ואסקז בבקשה.

(asaf1919) #31

הייתי ממתין עם התלייה של נוליטו. הוא באמת נתן עונה מעולה(עד הפציעה לפחות) והראה יכולות גבוהות. פדרו מעולם לא ידע לעשות את מה שנוליטו עשה השנה וגם במשחק היום למרות שבאמת לא נתן משחק גדול בכל זאת ייצר כמה מצבים לחברים לידו(לתיאגו הבולט מבינהם). לעלות עם פדרו במשחק כמו היום זה בערך כמו לעלות עם פחות שחקן. המהירות שלו לא רלוונטית כי אין שטחים ועל שטח קטן הוא די חסר תועלת.

[QUOTE=Pedja Mijatovic;1683847]לדעתי זה הייתי רק אני עם הטענות האלה, לא ״אתם״.
וכן, ראיתי את כל המשחקים ביורו עד עכשיו. קרואטיה, פולין, גרמניה, אנגליה וצרפת שיחקו נגד בונקרים דומים לשל הצ׳כי היום, אולי מעט פחות קיצוניים. כולן שיחקו מעניין יותר מה-אין שיטת המשחק של ספרד היום. צרפת ואנגליה אמנם היו פחות טובים בסך הכל, אבל הן שיחקו משחק הרבה פחות שבלוני ומרובע, ואני מאמין שהדברים יתחברו להם בהמשך.
הבעיה של ספרד היא שהדברים כן ״התחברו״ לה היום, פשוט זה מה שיש לה להציע. אף שחקן חוץ מאינייסטה לא יוזם משהו לא שגרתי, וזה מאכזב לאור הכשרון שבסגל ומחוץ לסגל.
בתור אוהד ניטרלי בטורניר (הולנד), עם חיבה קלה לספרד, אני בספק אם יהיה לה מה להציע בהמשך. המבחן יהיה נגד קרואטיה, אני סקפטי.

נוליטו הצהריים הציג שילוב קטלני של קבלת החלטות בינונית ויישום גרוע. הוא יכול טוב יותר, אך גם זה לא מספיק בשביל הנבחרת. פדרו/ואסקז בבקשה.[/QUOTE]
גם מוס העלה טענות דומות ולכן זה היה “אתם”. אם תוכל להסביר לי מה זה יותר מעניין אני אשמח. אני ראיתי את אנגליה בעיקר מעיפה כדורים קדימה ואת צרפת מבולבלת בלי שיטה בכלל ואת גרמניה מנסה לחקות את ספרד 2012 עם הנעת כדור עם 0 תכליתיות.
כמובן, מדובר רק על משחק אחד והכל יכול להשתנות פשוט לא ברורה לי הקביעה הזאת שספרד שיחקה כל כך משעמם(גם ביחס לפוטנציאל שלה זה לא נכון) כאשר היא הגיעה להמון מצבי הבקעה נגד בונקר היסטרי.
מסכים איתך לגבי מוראטה וססק. מוראטה מוסיף מימד חדש לנבחרת. לגבי השני, הייתי רוצה לראות את קוקה במקומו.

(Pedja Mijatovic) #33

[QUOTE=asaf1919;1683849]
גם מוס העלה טענות דומות ולכן זה היה “אתם”. אם תוכל להסביר לי מה זה יותר מעניין אני אשמח. אני ראיתי את אנגליה בעיקר מעיפה כדורים קדימה ואת צרפת מבולבלת בלי שיטה בכלל ואת גרמניה מנסה לחקות את ספרד 2012 עם הנעת כדור עם 0 תכליתיות.
כמובן, מדובר רק על משחק אחד והכל יכול להשתנות פשוט לא ברורה לי הקביעה הזאת שספרד שיחקה כל כך משעמם(גם ביחס לפוטנציאל שלה זה לא נכון) כאשר היא הגיעה להמון מצבי הבקעה נגד בונקר היסטרי.
מסכים איתך לגבי מוראטה וססק. מוראטה מוסיף מימד חדש לנבחרת. לגבי השני, הייתי רוצה לראות את קוקה במקומו.[/QUOTE]

יותר מעניין= נסיונות מגוונים, שונים ויצירתיים לפרוץ הגנה. בעוד ששיטת המשחק של ספרד הייתה להתמסר עד אינייסטה ושהוא יעבור כדור עומק למוראטה (שמחמיץ בחוסר מזל) או לנוליטו (שעשה תנועה רעה).
אנגליה וצרפת שתיהן כנראה הציגו משחק [U]פחות טוב[/U] מספרד בסופו של דבר. עם זאת, לאנגליה היה את היצירתיות של דלה אלי, המהירות של סטרלינג, הגובה והפיזיות של קיין, כדורי עומק חכמים של רוני, ועל הספסל שחקנים כמו וארדי וסטארידג׳ שמוסיפים כל אחד מימד שונה לגמרי. צרפת שיחקה עם בניית המשחק של פאייה, הקילריות של גריזמן, משחק הראש של ג׳ירו, וההצטרפות האדירה של פוגבה. מהספסל עלו קומאן ומרסיאל שהוסיפו מימד עצום של מהירות. על היכולות של גרמניה אני לא צריך להרחיב, למרות משחק לא טוב אתמול.
ספרד לעומתן, התמסרה עד שאינייסטה נתן כדורי עומק מדהימים. וזהו. ססק, סילבה ונוליטו לא תרמו כלום. מוראטה הוסיף מעט משהו אחר ולכן מבחינתי היה השני בטיבו על הדשא, אבל זה לא מספיק.
סך הכל אנחנו מדברים על אוויר אחרי מחזור אחד בלבד והכל יכול להשתנות, אך ספרד הנבחרת הגדולה שפחות הרשימה אותי בינתיים, דווקא מהסיבה שזה לא היה ״משחק לא טוב״ שלה עקב פתיחת הטורניר וחוסר תיאום. קשה לי לראות איך ההרכב הזה מספק תצוגה יותר טובה מהיום.

(Shusaku) #34

לעולם לא אבין אנשים.

משחקים אחד רע - גומרים את נוליטו.

5 עונות רעות - נותנים אמון בפדרו.

(Tomerick) #35

יש לי רק דברים טובים להגיד על המשחק. צפינו כאן במעדנייה של בונקריזם שלדעתי צ’כיה יכלה להימנע ממנו. רוצה להאמין שיש לה יותר מרוסיצקי קשישא להביא לשולחן.

אין לי בעיה עם נוליטו כי אין לי בעיה עם לתת הזדמנות לשחקן שאתה מאמין בו גם אם לא שיחק קודם. הצדקתי את זה לגבי דייגו קוסטה וזה נכשל לחלוטין, אני חושב שבמקרה הזה יש פוטנציאל, אבל שוב אני מגיע מנקודת מוצא של חוסר אונים כי יש לי טראומות מהמשחקים ההזויים האלה בלי שחקני התקפה בכלל אלא אינייסטים ובוסקטסים מסתובבים סביב עצמם. אני רואה משהו יותר דינמי וחי וזו נקודת אור חיובית עבורי, ספרד הגיעה מול צ’כיה העקשנית לאינספור מצבים וזה דבר טוב. היא גם שיחקה מצוין while doing so שזה עוד יותר טוב.

שמח על הצבתו של דה חאה ומודה שלא נרגעתי עד השניה האחרונה שראיתי שאכן חואנפראן סוף סוף פותח בהרכב היורו כמו שהיה צריך לעשות במונדיאל. מה שכן, לא מבין למה לעזאזל לבחור בססק פברגאס הפרווה במקום להכניס את קוקה הצמא והרעב בו זמנית שיכול להיות מנוע במשחק הזה יותר מכל הקישור ביחד. מה שאפשר פוטנציאלית לקבל מקוקה, לא רואה איך נצליח מתישהו לקבל מססק. מבאס.

(LS7) #36

אף אחד לא גומר את נוליטו, כמו שכתבתי, שחקן טוב שמנופח מעבר לכל פורפורציה.
יש סיבה למה הוא בסלטה ויגו בגיל 29, הוא שחקן מגניב, עשה כמה דברים יפים מול בארסה וריאל העונה זה נכון, אבל אני לא חושב שהוא לרמות האלה.
שוב, לא היה לו משחק רע או קטסטרופלי הוא פשוט לא הכוכב שהתקשורת מנסה לצייר אותו והוא ממש לא יהיה המושיע של ספרד ביורו.
יותר הרשים אותי אלבארו מוראטה אגב למרות שהחילוף של אדוריז כן היה במקום והביא משהו שונה למשחק.

מוס,

פדרו של הנבחרת או פדרו של צ’לסי זה לא פדרו של בארסה, יש הבדל בין הציפייה ממנו בבארסה (לעשות את הדברים הפשוטים, או איך שהוא פירש את זה בשנים הרעות שלו בבארסה “למסור למסי את הכדור בכל מצב”) לבין הציפייה בנבחרת.
אני ראיתי ממנו העונה דברים שלא ידעתי שהוא מסוגל לעשות כשהיה בבארסה, ואני גם חושב שבעונה הבאה עם קונטה העסק כן יניע וזה ישפיע גם על פדרו לטובה, אז לפחות במשחק הבא מגיע לו את הצ’אנס.
וכן, אין שום אלטרנטיבה אחרת לפדרו, יש בעצם את דניס סוארז אבל הוא לא נמצא שם.
אולי אולי טיאגו אלקנטרה, שהוא בעצם קשר עם יכולות של ווינגר, זה גם יכול לעבוד (וגם פפ שיחק איתו בכנף העונה כמה פעמים העונה אם אני לא טועה).

(Raulito-7) #37

המשחק שהיה בשלוש נקודות:

1. יש ימים ספורים כאלה בשנה שאני, אוהד ריאל מדריד - יכול ליהנות מאגדת כדורגל במלוא הדרה, כי רוב השנה אני סובל. אנדרס בעל הנס. כל מילה נוספת לגבי אינייסטה פשוט מיותרת. וכן, אפילו קפצתי בגול של פיקה.
  2. “כל-כך מוזר להסתכל אחורה לאיש בין הקורות ולא לראות שם את קסיאס”(סרחיו ראמוס). אבל זה מה שהיה צריך לקרות. חבל שדל-בוסקה מקובע לגבי שאר הנבחרת. דויד סילבה, פדרו וגם פברגאס, למרות שהציל גול - זה כל-כך 2012.
  3. נכון שצ’כיה החנתה את האוטובוס וספרד שלטה ללא עוררין, אבל עדיין חוסר המחץ ברחבה יהיה בעוכרינו. מוראטה היה לא חד מספיק והוא משחק בעיקר עם אמוציות ומהירות ופחות עם שכל. גם הבחירה באדוריץ’ היא לא מושלמת. געגועים לדויד ויאה.

קצת מספרים:

[RIGHT]- בעקבות התוצאה ספרד העלתה את רצף המשחקים שלה ללא הפסד ביורו ל-13. הפעם האחרונה בה נכנעה היתה ב-2004 - 1:0 לפורטוגל.

• ספרד ספגה רק שער אחד ב-16 שעות האחרונות של כדורגל בטורנירי היורו. על הדרך היא הפכה לראשונה בתולדות הטורניר ששומרת על שער נקי 6 פעמים ברציפות.
  • אנדרס אינייסטה וססבק פברגאס הפכו לשחקנים הראשונים שמנצחים 10 משחקים ביורו.
  • ספרד גם שברה סוג של מנחוס: עד היום היא שיחקה 5 פעמים ב-13 ביוני ומעולם לא ניצחה. 4 הפסדים ותיקו אחד היו לה עד הערב. במונדיאל 2014 היא הובסה נגד הולנד בתאריך הזה.

[/RIGHT]

[RIGHT]
בתקשורת הספרדית עשו מטעמים מ’אווירת השלום’ בין סרחיו ראמוס וג’רארד פיקה שידעו מלחמות משעשעות העונה. פיקה העלה לטוויטר תמונה שלו חוגג עם ראמוס את השער הערב ומי שענד את סרט הקפטן בהיעדרו של קסיאס הגיב ‘אני מניח שלא צריך להוסיף יותר מידי. שמח על הניצחון, צוות נהדר’. ראמוס התייחס גם לקסיאס לאחר המשחק. המאמן דל-בוסקה שיבח את איקר ואמר שהוא פתח על הספסל וקיבל את המצב כמו גדול וראמוס עצמו אמר “מוזר להסתכל לאחור ולא לראות את איקר איתנו”. ראמוס החמיא בהמשך לדה-חאה ואמר שהוא שיחק מצוין ועל הפרשה ההיא? זה מזמן נשכח.

ב-AS כתבו - “פיקה סחב את ספרד” וציינו את השער היוצא דופן של הבלם בדקה ה-86 שמנע הרבה לחץ במשחק הבא וכן את ההדיפה של דה-חאה| במארקה הלכו על ‘כל הארצות ספרד’ ודיברו על השילוב בין קטלוניה ומדריד - “הביצועים המעולים של אינייסטה, השער של פיקה והיכולת של דה-חאה עזרו לנבחרת”.

[/RIGHT]

אגב, בעולם משתחווים לאינייסטה - “[B]אנדרס אינייסטה הוא נצחי”[/B]
“אינייסטה מוצא פירצה בכל הגנה והיה אדריכל הניצחון של הנבחרת בזכות הרעיונות והדיוק שלו”.
טיאגו הצטרף למחמאות ואמר - “אינייסטה הביא לנו את גביע העולם ועוד אלפי רגעים טובים במדי הנבחרת”.
נוליטו הוסיף - “בעוד 30 שנה אוכל לספר לכולם ששיחקתי עם אינייסטה”

[B]עוד קצת אינייסטה[/B]. השחקן האהוב ביותר בכדורגל הספרדי. ככה ייעשה לאיש שכבש את השער ההיסטוריה בגמר מונדיאל 2010. אנדרס בעל הנס. “אינייסטה או-לה-לה” שרים לו האוהדים הספרדיים במרץ רב. גם ריאל מדריד, גם ברצלונה, גם אתלטיקו, כולם יחד. השיערות שמקבלות אט-אט גוון אפור במקרה הטוב ונעלמות לחלוטין במקרה הרב הן הסימן היחיד לכך שתש כוחו, אחרת לא היינו יודעים שהוא בן 32. “היה מחמיא מאוד לשמוע את כל הפרגונים של כולם אבל מה שחשוב הוא שניצחנו”, אמר אנדרס שזכה למחמאות רבות גם מהמחנה הצ’כי(פטר צ’ך - “אחד הטובים איי-פעם”, המאמן הצ’כי - “הוא שחקן פנטסטי, לא הצלחנו להסתדר איתו”) וגם מריו פרדיננד(“תנו לאינייסטה את הכדור בעיגול האמצע והוא יסתדר”). דויד סילבה אמר ‘זה פשוט מופע שראינו מקרוב’ ואדוריץ’ אמר - “כמעט צחקתי מרוב שהוא תיסכל את שחקני צ’כיה. זה היה פלא”. אינייסטה רשם 9 נצחונות ו-3 תוצאות תיקו ב-12 משחקי היורו האחרונים שלו בנבחרת, פשוט נתון בלתי-נתפס. הוא בניגוד לראמוס וסילבה למשל כן שיחק נגד יוון ב-2008. [B]התמונה שלו[/B] מוקף בים שחקנים של צ’כיה התפרסמה שוב ושוב בכלי התקשורת. “אנחנו כבר עם הראש בתורכיה ורוצים לנצח ולהבטיח את המקום ברבע הגמר”, אמר השחקן שסיפר שישמח אם גם הבן שלו יילך בדרכו ויהיה שחקן כדורגל. “אני לא שבע אף-פעם. על המגרש אני תמיד מחפש את המסירה הטובה”. “האם זה היה המשחק הכי טוב שלנו מאז המונדיאל? - אני לא יודע. היו עוד כמה טובים”.

(Shusaku) #38

ובינתיים אופ"א משאירה אותו מחוץ ל"נבחרת המחזור הראשון" של היורו. ביזיון.

(hasanElmatador) #39

[QUOTE=Shusaku;1684103]ובינתיים אופ"א משאירה אותו מחוץ ל"נבחרת המחזור הראשון" של היורו. ביזיון.[/QUOTE]

בפעם האלף, ההרכב שהתפרסם זה לא ההרכב של המחזור הראשון אלא “הרכב הכושר” מה שנקרא, והוא מחושב על ידי אלגוריטם שכולל כל הנתונים של השחקן [B]מתחילת 2016[/B]. האלגוריטם נותן יותר משקל למשחקים האחרונים יותר. הכל מפורש באתר UEFA.
וזאת הסיבה למה רונאלדו נמצא שם.

(Raulito-7) #40

הרבה ביקורת נמתחת מצד אוהדים ופרשנים על הקיבעון של ויסנטה דל-בוסקה, אולם בסקר של המארקה לגבי ההרכב הרצוי במשחק השני של הנבחרת ביורו, מחר נגד תורכיה - האוהדים מבקשים רק שינוי אחד: קוקה מאתלטיקו ע"ח ססק פברגאס. [B]שאר ההרכב[/B] זהה לחלוטין - עם דויד סילבה ועם מוראטה. בסקר השתתפו למעלה מ-11 אלף מצביעים. השחקן שקיבל את הכי הרבה קולות הוא סרחיו ראמוס, אחריו כובש שער הניצחון פיקה ובמקום השלישי נמצא ה-MVP אינייסטה. ססק ופדרו נמצאים ממש בתחתית הדירוג כשאיקר מקבל יותר נקודות מהם.

המגן [B]חואנפראן[/B] התראיין לכלי התקשורת וזכה לכתבת שער במארקה. המגן שסיים את העונה עם אתלטיקו בטעם חמוץ אחרי החמצת הפנדל בגמר ליגת האלופות מאמין שאת גביע היורו הוא כן יצליח להניף. “החמצת הפנדל הייתה מאכזבת וכואבת אבל זה יהפוך אותי לשחקן טוב יותר וחזק יותר ואדם טוב יותר”, הוא אומר. חואנפראן מדבר על מערכת היחסים הנהדרת בין כל שחקני הנבחרת ואומר שהוא וראמוס חברים טובים, ואומר - “יש לנו את הכישרון והאמונה שאנחנו מסוגלים להמשיך את ההיסטוריה ולזכות שוב ביורו ומה שחשוב הוא השקט הנפשי שלנו. יש לנו סבלנות ואנחנו לוקחים הכל בפרופורציות לטוב ולרע לגבי כל משחק בנפרד”. חואנפראן יפתח גם מחר בהרכב וירשום את הופעתו ה-20, די מעט.

מעבר לכך בספרד מדברים על השיא של [B]דויד דה-חאה[/B] שהשווה את המספרים של גורדון בנקס האנגלי מזה 50 שנה. השוער לא ספג אף שער בארבעת המשחקים הראשונים הרשמיים שלו בנבחרת. בכתבה במארקה משווים בינו לבין שוערי על אחרים: ואן דר-סאר כן ספג שער אחד וכך גם פטר צ’ך. קסיאס ובארטז ספגו שניים. אוליבר קאן ספג לא פחות משישה שערים. מציינים שאיקר למשל שמר על שער נקי בחמישה מעשרת משחקיו הראשונים.

(t.a.l4) #41

[QUOTE=Shusaku;1684103]ובינתיים אופ"א משאירה אותו מחוץ ל"נבחרת המחזור הראשון" של היורו. ביזיון.[/QUOTE]

לא נמאס לך לבכות על שטויות כאלה,כאילו פאק נראה לי שאתה היחיד שמתייחס לזה ברצינות.
תמיד אכלו לי שתו לי וקונספירציות הזויות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(Shusaku) #42

השחקן שלקח דאבל, הMVP של גמר הגביע, MVP של המשחק של ספרד, וחד מ2 השחקנים הכי טובים של המחזור הראשון של הטורניר לא בנבחרת שלהם.

אבל שחקן שלקח תואר אחד, כשבאותו מפעל כל ההתקפה של הקבוצה לא כובשת בחצאי הגמר ובגמר, וכשהוא לא משמעותי ב3 המשחקים הללו, משחק כמו חרא ומוציא תיקו מול פאקינג איסלנד, נמצא באותה נבחרת.

מה אני אגיד לך. ככה נראהה כל הכדורגל באירופה.

(Pedja Mijatovic) #43

[QUOTE=Shusaku;1684271]השחקן שלקח דאבל, הMVP של גמר הגביע, MVP של המשחק של ספרד, וחד מ2 השחקנים הכי טובים של המחזור הראשון של הטורניר לא בנבחרת שלהם.

אבל שחקן שלקח תואר אחד, כשבאותו מפעל כל ההתקפה של הקבוצה לא כובשת בחצאי הגמר ובגמר, וכשהוא לא משמעותי ב3 המשחקים הללו, משחק כמו חרא ומוציא תיקו מול פאקינג איסלנד, נמצא באותה נבחרת.

מה אני אגיד לך. ככה נראהה כל הכדורגל באירופה.[/QUOTE]

1. מה כל זה קשור לנבחרת המחזור הראשון של היורו?
  2. איך בדיוק הכדורגל באירופה נראה? מהפעם האחרונה שבדקתי הוא נראה מעט יותר טוב מהכדורגל בדרום אמריקה, צפון אמריקה, אפריקה, אסיה ואוסטרליה.
  3. איך בחירה גרועה של אופ״א לנבחרת המחזור הראשון של היורו הופכת את הכדורגל האירופי להראות ״ככה״?

(Shusaku) #44

[QUOTE=Pedja Mijatovic;1684273]1. מה כל זה קשור לנבחרת המחזור הראשון של היורו?
2. איך בדיוק הכדורגל באירופה נראה? מהפעם האחרונה שבדקתי הוא נראה מעט יותר טוב מהכדורגל בדרום אמריקה, צפון אמריקה, אפריקה, אסיה ואוסטרליה.
3. איך בחירה גרועה של אופ״א לנבחרת המחזור הראשון של היורו הופכת את הכדורגל האירופי להראות ״ככה״?[/QUOTE]

1. פאייט מקום ראשון בדירוג. איך זה קשור, אה?
  2. רונאלדו זוכה בכדור הזהב 2014 אחרי הנתנו הארכה בפעם היחידה בהיסטוריה בטענה ש"ההצבעה צריכה להיות תקפה לכל השנה".
  3. אלופת אירופה עוברת מסלול של ליגה אירופית בדרך לתואר, ונשיא פיפ"א לשעבר אומר שהוא יודע שבאופ"א משתמשים בכדורים קרים וכדורים חמים על מנת לסדר הגרלות.

קיצר גועל נפש אחד גדול.

(Pedja Mijatovic) #45

הנבחרת הזו היא של המחזור הראשון ביורו, זה לא כדור הזהב. כדור הזהב 2014 הוא פרס השחקן המצטיין של כל שנת 2014, נבחרת המחזור הראשון של היורו היא של המחזור הראשון של היורו. לא גמר הגביע הספרדי ולא חצי גמר ליגת האלופות.

הגיע הזמן שתצאו מצורך ההוכחה והנחתיתות הזה. אחד הקשרים הכי טובים בכל הזמנים משחק אצלכם, אתם לא צריכים את בחירת נבחרת המחזור הדגולה של היורו שתוכיח את זה.