Inter news :: פיולי עד 2018

אינטר-מילאנו

(JZ4) #2078

אני כל הזמן רואה בפייסבוק הודעות על הפייר פליי הפינאנסי ואינטר, לפי גוגל טרנסלייט רשום שאינטר סידרה את החובות שלה וכו… מישהו יודע להרחיב על זה ? היה בכלל עדכונים ?

(Filippo Tramontana) #2079

חדשות רעות לפני קליארי:
http://www.football-italia.net/node/92998

(Spaceman Nerazzurro) #2080

צודקים לכמרי. שילך לעזאזל.

(רז) #2081

רק מקווה שיגיעו לסולחה כמה שיותר מהר.
אין ספק שהוא לא נקי מטעויות , אבל לטוב ולרע הוא חתם ל5 שנים נוספות וכרגע הקפטן שלנו. ועם כמה שזה עצוב לא רואה כרגע דמות ראויה לקפטן אחרת.

(Il Capitano Zanetti) #2082

כעת גם מגיע ההסבר וההתנצלות של איקרדי:

למה הוא לא יכל לפרסם ספר ביוגרפיה בסוף הקריירה כמו כל שחקן נורמלי…זה פשוט לא להאמין אין רגע דל עם הבנאדם הזה שייתן כבר קצת שקט לקבוצה. לא רואה מצב שלא ישרקו לו בוז היום, אני מקווה מאוד שלא אבל…

(Filippo Tramontana) #2083

זאנטי התראיין ואמר שאינטר תטפל באופן משמעתי בנושא איקרדי לאחר המשחק, ולא פסל גם את האפשרות שסרט הקפטן יילקח מהחלוץ. הולך להיות “שמח” באינטר.

(Ultras inter) #2084

המצב מחמיר מרגע לרגע 40 אוהדים מהנורד חיכו לאיקרדי ליד הבית ותלו שלט שעליו כתוב “אנחנו כאן איפה החברים שלך?” בתגובה למה שאמר שיביא 100 עבריינים מארגנטינה שירצחו את כל הקורבה.

(רז) #2085

איקרדי ימשיך לענוד את סרט הקפטן , ובפגישה עם ההנהלה פרסם התנצלות:
“אני מתנצל על כל מה שקרה. העמודים שפגעו באוהדים כבר לא חלק מהאוטוביוגרפיה שלי. מבחינתי הסיפור הזה מאחוריי, אני רק רוצה לתרום ככל יכולתי לאינטר. אני מבטיח להיות אחראי יותר. פורצה אינטר”.

את הקורבה זה לא ממש מרגש - הם אמרו שההחלטה לא מקובלת עליהם ושוב אמרו :“איקרדי מת מבחינתנו”

(napels) #2086

כשאתה רואה התנהגות כזו מחפירה של בנאדם, אתה מבין מאיפה באה הבגידה.
לא מכחיש שאני אוהב את איקרדי השחקן, אבל הבנאדם - שומר נפשו ירחק. זוועה.

(Filippo Tramontana) #2087

האולטראס של אינטר: “איקרדי הוא לא הקפטן שלנו, אבל נמשיך לתמוך בקבוצה. כשהוא יבקיע, נודה לקבוצה כולה ולא לו. הקפטן של אינטר אמור להיות סמל: ניסיון, כריזמה, צניעות, הגינות, אינטליגנציה - פיצ’י, פאקטי, מאצולה, ברגומי, זאנטי - ההיפך הגמור מאיקרדי”.

לכתבה המלאה: http://www.football-italia.net/93099/inter-ultras-%E2%80%98icardi-not-our-captain%E2%80%99

(shai94) #2088

איקרדי מצטרף לטרי ולגיגס על רוע לב שבו, וחוסר ערכים. קפטן זה לא עוד שחקן טוב בשבילי- קפטו בשבילי זה כמו התכונות הנ’'ל, שהאולטראס ציינו. איקרדי אולי ספורטאי כי אני אישית אף פעם לא שמעתי על חוסר משמעת שלו בנושא העבודה, אבל הוא נבל ופוזיאיסט כמו ילד שקטן. הוא מעלה כל דבר לאינסטגרם, רושם בספר איך הוא גנב(כן השתמשמ במילה הזאת)לחברו הטוב את החברה רב עם הקהל וכולי… זה שחקן שיכול לתת 50 גולים בעונה ולמחוא כפיים למהלכים שלא מציליחם לבוא לידי ביטוי, אולי הוא מוסיף גם אווירה בחדר ההלבשה, אבל זה לא משנה כלום. איקרדי לא יכול להיות קפטו, זה מוריד מהערך של סרט הקפטן. הסרט הזה מסמל מודל לחיקוי. כמו שזאנטי הווה דוגמא אישית עבורי, אני גדלתי עליו. זה קצת לרדת ברמת הקפטניות מזאנטי, ראנוקייה ועכשיו איקרדי. זה כבר מעליב.
איקרדי מבינתי עוד שחקן טוב שאולי הוא יכול להיות נאמן, אבל אני לא רוצה שחקנים כאלו בקבוצה עם סרט קפטן שלשדר לדור הצעיר על האופי המסריח שלו. גולים זה לא הכל בחיים.

זה מזכיר לי את הקטע עם גיגס שתמיד הייה דוגמא אישית לכדורגל, וגם הוא התגלה כנבל.
רט הקפטן אמור להינתן לשחקן שהוא גם בנאדם ולא רק כדורגלו תותח. אסור לנו לתת לשחקנים האלו במה.

(shai94) #2089

גארי מדל הורחק לשלושה משחקים בעקבות העבירה הגסה שלו במשחק האחרון מול אטלאנטה בשחקן קרסטיץ’. התקשורת תפסה אותו ללא כדור פוגע בקרסטיץ’ עם היד השמאלית.

(רז) #2090

מאז הזכייה בליגת האלופות לא קיבלנו חדשות כל כך טובות.
עכשיו התפנה מקום בהרכב לפליפה מלו

(INTER BOYS) #2091

[QUOTE=רז;1699071]מאז הזכייה בליגת האלופות לא קיבלנו חדשות כל כך טובות.
עכשיו התפנה מקום בהרכב לפליפה מלו[/QUOTE]
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי אחי!! אבל ברצינות, עכשיו זאת ההזדמנות להראות למאמן האידיוט שמדל לא צריך להיות בהרכב…

(Filippo Tramontana) #2092

לצערנו אם מלו יהיה כשיר הוא יפתח. בכל זאת, מקווה שמי שיעמוד על הקווים יפתח עם שלישיית קישור של מריו וקונדוג ומעליהם באנגה.

(Ultras inter) #2093

כנראה שדה בור יעמוד עדיין על הקווים מול טורינו ויכול מאוד להיות שההרחקה הזאת של מדל זה מה שיציל לו את הג’וב אבל כמו שכתבו פה לפני הוא כנראה יהיה מספיק טיפש ויפתח עם מלו.

(Azzurro) #2094

לפי הגאזטה אין פליפה מלו (תודה לאל).

(Il Capitano Zanetti) #2095

בסדר במקרה הכי גרוע מלו ישחק יחטוף אדום ואז משחק הבא נזכה לראות שלישיית קישור נורמלית…סתם אם הוא גם עכשיו לא יעלה עם ברוזו/קונגדו ובאנגה+מריו הוא כנראה ממש רוצה לאבד את המשרה שלו.

(Spaceman Nerazzurro) #2096

דיווחים שלוראן בלאן הוא כנראה המאמן החדש שלנו.

(Filippo Tramontana) #2097

לא ברור לי. הוא אמנם שיחק שנתיים באינטר לפני 16 שנים, אבל מה חושבים שם בהנהלה, שלא יהיו לו קשיי שפה והסתגלות לכדורגל האיטלקי? יובה עם אלגרי, רומא עם ספאלטי, נאפולי עם סארי ומילאן עם מונטלה. פיורנטינה אמנם עם סוזה אבל הוא היה יותר שנים באיטליה והיה לו זמן לבנות את הוויולה הנוכחית. אני חושב שגם אינטר צריכה מאמן איטלקי שמכיר את הליגה ומסוגל להנהיג כדורגל טוב. מנדורליני עשה את זה בוורונה והוא אינטריסטה. עד שסימאונה יתפנה, אני מעדיף מקומיים. מנצ’יני לא נחשב כי הוא תמיד היה עוף מוזר ומתנשא שהחשיב עצמו מאמן “זר” עם טקטיקות מליגות אחרות כאשר ניסה להביא את הפרמיירליג איתו לאינטר בטענה שהליגה האיטלקית צריכה ללמוד מהליגה האנגלית(וראינו כמה זה עבד לו).

עוד דבר שחשוב לציין זה שבלאן, כמו דה-בור, ידרוש חוזה ל3 שנים ובמידה וההנהלה לא תהיה מרוצה והוא יוחלף, אינטר תיתקע עם תשלום שכר לשני מאמנים מובטלים. מאמן איטלקי יסכים להתמנות עד סוף העונה כדי להוכיח את עצמו.