Inter news :: פיולי עד 2018

אינטר-מילאנו

(Spaceman Nerazzurro) #2034

[QUOTE=Interista;1668427]בראיון לאחר המשחק, מנצ’יני אומר שאיקארדי ויובטיץ’ כנראה לא יהיו כשירים למשחק מול רומא. וזה בנוסף לפלאסיו שמוצהב.[/QUOTE]
משהו עם יובטיץ’ מריח לי מסריח מאוד. פתאום ככה הוא נפצע להרבה זמן? וזה בלי הרבה זמן משחק שהיה יוצר עומס או משהו כזה.

(shai94) #2035

פלאסיו המוצהב ייעדר מהמשחק של רומא- אינטר. בשורות מעולות עבורינו.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(shai94) #2036

דניאלה אורסטו ישפוט במשחק החשוב במחזור הקרוב בין אינטר לרומא.

(Interista) #2037

אינטר [B]אמורה [/B]להשתתף בטורניר משחקי הידידות של International Champions Cup גם השנה, ואלו המשחקים הצפויים: מול פ.ס.ז’ ביוג’ין (אורגון) ב24/7, מול באיירן בשארלוט (קרוליינה הצפונית) ב30/7 ומול סלטיק באירופה ב13/8.

למה רק אמורה? כי זה תלוי באיך שתיגמר העונה הזו.

אם אנחנו מסיימים במקום 3/4 - אין בעיות, אם אנחנו מסיימים במקום ה5 ובילאן לוקחת את הגביע אז זה בעייתי כי נשתתף בשלב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית כבר ב28/7, אם אנחנו מסיימים במקום ה5 ובילאן לא לוקחת את הגביע אז אין בעיה כי נלך ישירות לשלב הבתים של הליגה האירופית, אם אנחנו מסיימים במקום ה6 אז בטוח נשתתף בשלב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית.

(Filippo Tramontana) #2038

http://www.football-italia.net/82456/nagatomo-earns-new-deal

הקבוצה הזאת מתעקשת להוציא את החשק לאהוד אותה.

(shai94) #2039

אני לאט לאט חוטף כאפות מהקבוצה הזאת, אני התחלתי לאהוד את הקבוצה מתחילת עונה 2005/06 ונולדתי לתוך התקופה שבה אינטר שלטה. אפילו לא חיכיתי הרבה בשביל טראבל, אבל עכשיו אני מבין לאט לאט מה האוהדים חוו 18 שנה בין האליפיות. אכזבות, עצבים וחוסר תקווה. אינטר של ה-5 שנים האלו מתחילים להזכיר לי את ליברפול של הליגה האנגלית. [B]אינטר ב-5 שנים האחרונות לא הביאה שום רכש נוצץ שמוכח, אלא רק שחקנים פוטניצאלים. אינטר לא התקדמו ב-5 שנים הללו. אינטר לא למדה מהטעיות שלה ב-5 שנים הללו. אינטר כבר לא מעניינים ב-5 שנים האחרונות.
[/B]

בבצורת הקודמת היה רכישות, שאיפות ורצונות של מוראטי כמו ברכשים שלו ומינוי מאמנים, ועדיין היה לנו כוח הרתעה. אני זוכר שאינטר לקחו גביעים, 3 גביעי אופ’'א ומדי פעם הגיעה קצת רחוק לליגת האלופות. שחקנים ברמה הגיעו כמו רונאלדו, ויירי, סיאמונה וכולי…
עכשיו זה נראה מת ואם בקיץ האחרון נלחמנו על פרסיץ קיץ שלם, אז בקיץ הזה אנחנו נמצא את עצמינו נלחמים קיץ שלם על שחקן ברמה של דפו.
נראה לי שהכל מת שם במערכת וחסר שם מנהיגות רצינית שתנער את כל המערכת שם. טוהיר בקטע הפיננסי גם נכשל, לפי דעתי, משום שאם הקיצוצים האלו באים לי על חשבון ליגת האלופות ותארים אז לא נראה לי שחוסכים יותר מדי. נכון שהשיווק הוא מאוד חשוב, אבל זה נראה כאילו זה המטרה הראשית שלו רק השיווק.
מענקי ליגת האלופות הם מענקים מאוד משמעותיים שאי אפשר להתעלם מהם.

אינטר תאבד הקיץ עוד שחקן/שתיים מרכזיים בקבוצה ושוב השלד נהרס. הקיץ הזה בנינו שלד נהדר שיכל לרוץ ל-6 שנים. פשוט להחליף את מנצ’יני. מונטויה, ברוזו, קונדו, איקרדי, האנדה, מוריירו, סאנטון ומדל זה שלד איכותי שיכל לרוץ לעוד הרבה שנים. לאט לאט מתפרק לנו פה שלד חזק. אינטר לאט לאט לא תמשוך שום שחקן גדול ברמה בקצב הזה משום שכרגע היא לא מעניינת מקצועית ולא כספית תוסיפו לזה שהליגה האיטלקית בירידה.

[B]אנחנו חייבים להכין את עצמינו מנטלית לעוד 18 שנה קשות. עצוב שאני מדבר ככה, ונכון שמוקדם לדבר ככה, אך זה המצב ואם לא יהיה שיפור אז כן נהפוך לליברפול בגרסה האיטלקית או ארסנל.[/B]

(shai94) #2040

רשמי- יוטו אצלינו עד 2019 ואמור להשלים אצלינו כמעט עשור במדי אינטר.
לא ידוע כמה צעדים אחורה חזרנו עכשיו בתור מועדון אחרי הפעולה הזאת.

(Interista) #2041

הסטטיסטיקה מבשרת שעם השער היום איקארדי נמצא ב-50 שערים מתוך 100 הופעות באינטר.

לא רע בכלל.

(Interista) #2042

בעיתון ‘לה רפובליקה’ מתפרסם היום סיפור די הזוי מתוך המועדון: בישיבה שנערכה מוקדם היותר החודש, מייקל בולינגברוק, מנכ"ל אינטר הציג לעובדי המועדון מכשיר ציטוט שהונח מתחת לשולחן במשרדים.

חוץ מזה, היום הקבוצה הסינית Suning Commerce נפגשה עם אריק תוהיר בהקשר רכישת 20% ממניות המועדון וברגעים אלו הקבוצה נמצאת באפיאנו ג’נטליה. צפו להתפתחויות.

(רז) #2043

הדיבור שהם ישלמו 60 מיליון יורו בלבד עבור 20 אחוז מהמניות.
הסיבה שטוהיר מוכן למכור במחיר כל כך זול היא שהסינים יתחייבו להביא כסף לכיסוי חובות ענק שיש לאינטר (מעל 400 מיליון יורו) ולהשקיע כסף ברכש.
נשמע כמו עסקה טובה מאוד - טוהיר שהוא מנהל טוב מאוד איש עסקים רציני שיודע מה הוא עושה נשאר איתנו יחד עם מוראטי שאוהב את המועדון יותר מכל ומצטרפים משקיעים חדשים שאמורים לכסות חובות ולדאוג לרכש.

(Interista) #2044

הלו"ז של אינטר לקיץ הקרוב כפי שהוא מסתמן נכון לעכשיו לפי הקוריירה:

• ב-3 או ב-4 ליולי מתכנסים וחוזרים להתאמן באפיאנו ג’נטילה
  • ב-6 או ב-7 ליולי יוצאים למחנה אימונים ברוניקו ב-6 או ב-7 לעשרה ימים.
  • ב-17 או ב-18 ביולי יוצאים לארה"ב שמה יערכו משחקי ידידות מול PSG ובאיירן כחלק מטורניר גינס וייתכן כי ייערכו שם עוד משחקי ידידות (רומא עולה כיריבה פוטנציאלית).
  • עם החזרה לאירופה, ייערכו עוד כמה ימי אימונים בברוניקו ועוד 2 משחקי ידידות באיטליה ובצרפת/טורקיה בנוסף למשחק ידידות כחלק מטורניר גינס ב-13/8 מול סלטיק באירופה.

(Interista) #2045

אינטר מסיימת את העונה עם ממוצע של 45,548 צופים למשחק, עלייה של יותר מ-8,000 צופים למשחק מהעונה שעברה. כנראה שתוהיר עושה לפחות משהו טוב אחד בשיווק של המועדון - הבנתי שעכשיו מחוץ לסן סירו יש קצת יותר ‘פסטיבל’ לפני כל משחק וגם פתחו יציע למשפחות בעונה האחרונה.

עריכה: אציין גם שזה מקום ראשון בסרייה א’.

(shai94) #2046

תמיד אתאכזבתי מהתרבות הכדורגל באיטליה ששונה מאוד מהאנגלית והגרמנית.
מאכזב נורא לראות קבוצה מהטובות בעולם בקושי ממלאת את החצי איצטדיון. ובכלל ביזיון שהמגרשים ריקים מאוד באיטליה.
45 אלף או 40 זה לא משנה כשאינטר יכולה להביא גם 120 אלף אוהדים למשחק.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(JZ4) #2047

נראה לי שפה זה הכי מתאים לשאול את זה? מישהו יודע להגיד משהו על השמועה שמוראטי מוכר את המניות שלו לקבוצת ההשקעות הסינית ?
האם גם טוהיר מוכר חלק ? דובר על כך שהוא ימכור 20% ובזמנו דובר על כך שמוראטי לא ימכור אפילו חצי מנייה …

(Filippo Tramontana) #2048

כלי התקשורת באיטליה מדווחים פה אחד שקבוצת “סנינג” הסינית על סף רכישת 100% מהמניות של אינטר(שזה אומר 70% של תוהיר ועוד 30% של מוראטי). בהתחלה המו"מ דיבר על רכישת 20% בלבד מתוך המניות של תוהיר, אבל כנראה שלסינים יש תכניות גדולות יותר. תוהיר טרם הגיב, אבל מוראטי לא הכחיש ואמר שהעניין נמצא תחת בחינה.

מנצ’יני, ששוהה בחופשה בUSA, זועם שכל התהליך התבצע מבלי לעדכן אותו ושוקל להתפטר(סימאונה מועמד להחליפו). לא ברור כיצד הדבר ישפיע על התקציב של אינטר, הFFP ושוק ההעברות הקרוב.

(רז) #2049

דווקא הבנתי שמדובר על רכישה של 70 אחוז מהמניות תמורת 650 מיליון יורו , כשמוראטי מוכר את כל החלק שלו ותוהיר נשאר עם עוד
30 עד ששום דבר לא נסגר אז יהיה מלא שמועות חרטא. מוראטי אמר שהמשא ומתן יקח לפחות עוד חודש , אבל מדובר בתשובות הרגילות שהוא נותן לעיתונאים.
בכל מקרה אם מאנצ’יני מאיים להתפטר אז רק טוב יצא מזה.

(Interista) #2050

נראה שהמו"מ עם סאנינג ממש מתקדם, ומחר צפויה כבר מסיבת עיתונאים רשמית בעניין.

(Interista) #2051

המתחם בו תיערך המסיבת עיתונאים בה יודיעו על העברת אינטר לידיהם של סאנינג, נראה שהעסק גמור וחתום. נקווה שיהיה טוב איתם…

(shai94) #2052

מה הסיפור שמתרחש שם בדיוק?
מוראטי שולט 30 אחוז והסינים קנו מטוהיר את ה70 אחוז והאינדונזי עוזב את הקבוצה?

(bianconeri89) #2054

[QUOTE=nader.inter;1682903]סאנינג 68.55%
טוהיר 31%
טוהיר נשיא עד יוני 2017 .[/QUOTE]

אפשר קצת הסבר על מה זה אומר מבחינת אינטר? כמה סונינג אמרה שתשקיע ברכש? מה המדיניות כרגע?
והאם בתור אוהד יובה אני צריך לחשוש? :grin: