Inter news :: פיולי עד 2018

אינטר-מילאנו

(Filippo Tramontana) #2014

נשגב מבינתי להבין, ואני חושב שאני יכול לומר גם מבינתנו, מדוע אינטר הציעה הארכת חוזים לנגאטומו ופלאסיו(העסקאות קרובות להיסגר). אפשר להביא בחינם ובמשכורת יותר נמוכה שחקנים שיתרמו הרבה יותר משני אלה.
נגאטומו, יחד עם ראנוקיה וגוארין, הם מבחינתי ה"סמלים" של אינטר שסיימה במקום התשיעי ב12/13 ובמקום השמיני אשתקד 14/15, ובעצם לכל ההשפלות של אינטר מאז עידן ראניירי(כולל). פלאסיו היה נקודות אור בחלקים גדולים מהעונות הללו אך הוא גמר את הסוס ולאחר חצי עונה, בה שיחק לא מעט, הוא זוקף לזכותו שער אחד בלבד שהובקע בגביע מול קבוצת סרייה B.

(Il Capitano Zanetti) #2015

[QUOTE=Filippo Tramontana;1659513]נשגב מבינתי להבין, ואני חושב שאני יכול לומר גם מבינתנו, מדוע אינטר הציעה הארכת חוזים לנגאטומו ופלאסיו(העסקאות קרובות להיסגר). אפשר להביא בחינם ובמשכורת יותר נמוכה שחקנים שיתרמו הרבה יותר משני אלה.
נגאטומו, יחד עם ראנוקיה וגוארין, הם מבחינתי ה"סמלים" של אינטר שסיימה במקום התשיעי ב12/13 ובמקום השמיני אשתקד 14/15, ובעצם לכל ההשפלות של אינטר מאז עידן ראניירי(כולל). פלאסיו היה נקודות אור בחלקים גדולים מהעונות הללו אך הוא גמר את הסוס ולאחר חצי עונה, בה שיחק לא מעט, הוא זוקף לזכותו שער אחד בלבד שהובקע בגביע מול קבוצת סרייה B.[/QUOTE]

מסכים. מהלך מיותר לחלוטין. לראנוקיה, גווארין, נגאטומו ופלאסיו אין יותר מקום בקבוצה הזאת ומבחינתי גם לא היה להם מקום אף פעם מלבד פלאסיו באמת שלתקופה קצרה הראה רמה גבוהה שכל השאר היו פח. באמת שאולי רק אצל פלאסיו אני מוכן לזכור לו חסד בנושא הזה ולתת לו עוד איזה חוזה של שנה כהכרת תודה. ראנו, גווארין ונגאטומו דחוף הביתה.

(רז) #2016

קצת חדשות טובות - רשמית וסופית:

ד"א הבנתי שאופ"א פסקה היום לטובת אינטר בנוגע לריקי אלברז וסאנדרלנד תשלם 10 מיליון יורו.

(shai94) #2017

שימו לב לנתון הבא: השער של הארגנטיני היה ה-60 ברציפות שמובקע לזכות אינטר ע"י שחקן זר, האיטלקי האחרון שכבש עבור הקבוצה היה אנדראה ראנוקיה ב-15 בדצמבר 2014.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(shai94) #2018

רשמית- פאלסיו נראזורו עד יוני 2017, לאחר הארכת חוזה בשנה נוספת.

(Filippo Tramontana) #2019

[QUOTE=shai94;1660066]רשמית- פאלסיו נראזורו עד יוני 2017, לאחר הארכת חוזה בשנה נוספת.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk[/QUOTE]
אני מעריך מאוד את התרומה של פלאסיו לאינטר מאז שהגיע לקבוצה, ואין ספק שבכל משחק הוא נלחם ונותן הכל - אבל זאת החלטה מטופשת. אין לו מה לתרום יותר מבחינה מקצועית, ואם בגיל 33 הוא מציג יכולת כזאת אז אני לא רוצה לחשוב מה יהיה בעונה הבאה בגיל 34. אינטר הייתה צריכה לתת לו לסיים את החוזה ולהיפרד כידידים.

הנדא האריך, פלאסיו האריך, אני מקווה שעם נגאטומו המו"מ יתפוצץ(למרות שהעלוקה כנראה יתעקש להישאר גם בהתנדבות).

(shai94) #2020

וידיץ’ קרוב מאוד להתרת חוזה באינטר והודעה רשמית צפוייה לצאת בימים הקרובים, סוכנו של הסרבי התראיין היום ואמר:’’ דנים עם אינטר על יציאה של וידיץ מהקבוצה’’. הבלם הסרבי לא בתכניות של מנצי’ני ואחרי אינפלציית הבלמים זה הרגע שבו אינטר מתכננת להיפרד מוידיץ. תקופה בה הסרבי לא ירצה להיזכר.

(shai94) #2021

איבן פרסיץ’ נפצע היום באימון ובספק למפגש עם יובנטוס. לא פורט מי.ום הפציעה שלו, והקרואטי יבדק בשעו בקרוב אצל צוות הרפואי.

(Filippo Tramontana) #2022

בשבוע האחרון התפרסמו דיווחים סותרים על כך שתוהיר אינו מרוצה מחוסר ההתקדמות של אינטר תחת בעלותו ומחפש למכור את חלקו בקבוצה ומנגד שהוא בכלל מחפש משקיעים בסין ע"מ לצרף אותם ולהגדיל את הפרויקט.

מאסימו מוראטי התראיין והרגיע את אוהדי אינטר בכך שאמר שהוא לא ייתן למועדון לקרוס ובמקרה הצורך משפחת מוראטי תרכוש חזרה את המניות, אם כי הפעם לא הוא יהיה זה שיעמוד בראש הפירמידה.

צפו להתפתחויות?

(shai94) #2023

אינטר לא התראיינה לתקשורת אחרי המשחק נגד פיורנטינה.
עוד דרך של בכיינות, לפי דעתי ולא נראה לי שזה צעד חכם.

(Filippo Tramontana) #2024

באינטר הוציאו הודעה רשמית שהשחקנים יהיו “סגורים” במתחם האימונים לסוג של מחנה אימונים [U][B]לפחות[/B][/U] עד המשחק מול סמפ. מנצ’יני רוצה לנתק את השחקנים מכל מה שקורה בחוץ כדי להוציא אותם מהמשבר.

בינתיים, קונדוגביה קיבל הרחקה לשני משחקים וייעדר מול סמפ ויובה. טלס ייעדר רק מול סמפ.

(רז) #2025

הגזימו עם קונדוגביה , לא היה מקום להרחקה לשני משחקים.

(shai94) #2026

מוריניו בא לצפות במשחק של אינטר מול סמפדוריה בשבת הקרובה. מוראטי אכל איתו בלונדון, ואישר את הגעתו של המיוחד למילאנו בשבת.

(shai94) #2027

איקרדי בראיון אופטימי על עתידו במועדון ועל המשחק מול יובה.

" אני רוצה להיות בהיכל התהילה. יש לי את ההזדמנות להיות ה-קפטן. אני רוצה להמשיך בדרכו של זאנטי.אני משתוקק להישאר כאן ולנצח עם הצבעים הללו. אני הקפטן ואני רוצה לעשות פה דברים נהדרים. עכשיו המטרה שלנו להיות בשלושת המקומות הראשונים,ולחזור לשחק באירופה".

על יובנטוס:
“אנחנו חייבים לתת הכל נגד יובנטוס. תמיד יש לנו הרעב לנצח משחקים. זה המנטליות הנכונה. אפשר להיות בגמר הגביע. אנחנו נעשה את הטוב שביכולתינו ברביעי. זה יהיה משחק קשה, אבל אנחנו ננסה עד הסוף. רק צריך לחשוב מה קרה בגמר ליגת אלופות של 2005 בין ליברפול למילאן. בכמה דקות ליברפול כבשו שלושה שערים, לנו יש 90 דקות זמינות לעשות זאת”.

(Interista) #2028

ג’ובאני גרדיני מצטרף להנהלת אינטר בתפקיד ה-Chief football adminstrator, בין היתר יהיה אחראי על ניהול העברת שחקנים.

קצת פרטים עליו ועל התפקיד החדש באתר של אינטר: http://www.inter.it/en/news/51425

(Interista) #2029

הערעור אושר: בוטלה הרחקתו של קונדוגביה מהמשחק מול פיורנטינה והצרפתי יוכל לשחק ביום ראשון מול רובנטוס.

(Interista) #2030

ראיון של אוסיליו עם נימה מאשימה (בעיקר כלפי השחקנים, מנצ’יני זוכה לגיבוי) לאחר המשחק:

[B]למה אינטר הפסידה?
[/B]“אנחנו אשמים. החלקות כאלה של שחקני הגנה לא מתאימות לרמות האלו. אח"כ בנינו את עצמנו מחדש לאט לאט, אבל עדיין לא אהבתי את האופן בו שיחקנו במחצית השנייה. לעומת זאת במחצית הראשונה היינו טובים, למעט הרבע שעה הראשונה. אם איקרדי היה משתלט טוב על הכדור, זה היה אמור להיות שער. בכל מקרה, אם להיות כנה אני מאוד מעוצבן”.

[B]פתיחת העונה הייתה יותר מדי יפה או שהכושר הנוכחי של אינטר הוא יותר מדי רע?
[/B]“האמת נמצאת באמצע. ייתכן שלהתקדם מהר מדי היה יותר מדי מוקדם בשביל קבוצה חדשה עם פרויקט חדש. ועדיין זה לא מקובל, וחייבים להתחיל להתקדם כבר מהמשחק הבא”.

[B]ציפית ליותר משחקני הרכש?
[/B]כן. אני שומע שבתקשורת מדברים על כך שלא הבאנו רג’יסטה, אבל זה לא משנה - לא הגיוני שלשחקנים לא יהיה ביצים ואופי. אפשר לשחק כדורגל באלף דרכים, הרי אתה לא מפסיד לקארפי ולסאסואולו כי אין לך רג’יסטה. המצב הנוכחי לא קשור לרמה הטכנית, אלא לרמה המנטלית. היום היריבה הגיעה למצבים מהחלקות שלנו או מכדורים שהשארנו להם מול השער".

[B]יש בעיות עם המאמן?
[/B]“דיברתי רק על השחקנים, לא על מנצ’יני. רוברטו משביע את רצוננו ואפילו יותר, יש לנו פרויקט איתו ואנחנו ניתן לו את הזמן. הקבוצה צעירה ואיתו נבנה את אינטר העתידית”.

[B]ועדיין, האם חסר מארגן משחק במרכז המגרש?
[/B]“לא היה שחקן כזה בינואר. או שלא מכרו כאלה, או שמכרו כאלה במחירים גבוהים מדי. העדפנו לא לקנות מאשר לקנות רק לשם הקנייה”.

(Il Capitano Zanetti) #2031

האמת שהוא צודק ברוב דבריו ומדבר תאכלס. וזה ממש נכון שהשחקנים עולים בלי הביצים שלהם לכר הדשא ושמים לב לזה כבר הרבה זמן. אבל הוא טועה בדבר אחד, מי שצריך ויכול לשנות את הדבר הזה זה רק המאמן (או קפטן ממש חזק וכריזמטי - מה שאין לנו). בגלל זה אני טוען שצריך להביא את סימאונה בעד כל סכום כסף שבעולם. אם לא די בכך שהוא המאמן הכי גבר מאצ’ו שקיים כרגע בעולם, יש לו גם זיקה גבוהה לאינטר. ואם אוסיליו לא מבין את זה אני מקווה שלפחות טוהיר כן.

(shai94) #2032

אחרי שמועות של עזיבה אפשריתצשל ברוזוביץ באים שמועות אופטימיים.
יש דיווח שאתמול סוכנו של ברוזוביץ נפגש עם אינטר על הארכת חוזה בקבוצה. הפגישה הראתה סימניים חיוביים ואופטימיים על הארכת חוזה של הקרואטי.

(Interista) #2033

בראיון לאחר המשחק, מנצ’יני אומר שאיקארדי ויובטיץ’ כנראה לא יהיו כשירים למשחק מול רומא. וזה בנוסף לפלאסיו שמוצהב.