Inter news :: פיולי עד 2018

אינטר-מילאנו

(Filippo Tramontana) #1929

קובאצ’יץ’ מצטרף לאוסבלדו: הקשר הקרואטי נפצע במפשעה והוחלף במהלך המשחק של קרואטיה היום במסגרת מוקדמות היורו. שני השחקנים היצירתיים היחידים של אינטר מתחילת העונה, ושניהם פצועים ברגע כזה של משבר מבחינת אינטר.

(ז'וליו סזאר) #1930

וזה נמשך: ד’אמברוסיו בחוץ ל-6 שבועות.

(Filippo Tramontana) #1931

[QUOTE=ז’וליו סזאר;1580492]וזה נמשך: ד’אמברוסיו בחוץ ל-6 שבועות.[/QUOTE]
עם כל הפציעות האלה, בסוף תוהיר עוד יוותר למצארי ויעשה לו הנחה במקרה של הפסד ביתי לנאפולי…

(האחיין של קרלס) #1932

[RIGHT]אריק טוהיר, על החלטת נשיא הכבוד של המועדון - מאסימו מוראטי לפרוש מתפקידו: “אני מכבד את החלטתו של מוראטי. דיברתי איתו ונפגשתי איתו. היחסים בינינו לא ישתנו. הוא רצה לכבד אותי בכך שקיבל את התפקיד, התקשורת צריכה לשאול אותו למה בחר לעזוב. באותה נשימה, מאחר ואני הנשיא, אני חייב לבחון פעולות מסוימות של המועדון”.

[/RIGHT]

(Filippo Tramontana) #1933

[QUOTE=האחיין של קרלס;1582232][RIGHT]אריק טוהיר, על החלטת נשיא הכבוד של המועדון - מאסימו מוראטי לפרוש מתפקידו: “אני מכבד את החלטתו של מוראטי. דיברתי איתו ונפגשתי איתו. היחסים בינינו לא ישתנו. הוא רצה לכבד אותי בכך שקיבל את התפקיד, התקשורת צריכה לשאול אותו למה בחר לעזוב. באותה נשימה, מאחר ואני הנשיא, אני חייב לבחון פעולות מסוימות של המועדון”.

[/RIGHT]
[/QUOTE]
בכלי התקשורת בטוחים שמוראטי התפטר מכיוון שתוהיר סירב לבקשתו להחליף את מצארי במאמן אחר לאור איך שאינטר נראית מאז ההשפלה מול קליארי.

(Filippo Tramontana) #1934

יאן מ’וילה הוחלף במהלך המחצית השנייה מול סנט-אטיין בגלל פציעה בברכו, כשהחשש הוא לנזק ברצועות. נקווה שלא מדובר במשהו חמור מדי.

(ז'וליו סזאר) #1935

רק עכשיו אני רואה את זה ובלי לדעת את הפרטים המדויקים, אני מרגיש שההתפטרות הזאת היא חלק ממשהו הרבה יותר גדול. אפשר לומר מה שרוצים על ההתנהלות של מאסימו מוראטי בתור הבעלים של אינטר לאורך השנים, אבל דבר אחד אי אפשר לקחת ממנו וזה ההתבטאויות שלו. מאז ומעולם הוא ידע להתבטא ולהתנסח כמו פוליטקאי, בזהירות רבה ואפילו בבזיונות של ימי סטרמאצ’יוני הוא שידר עסקים כרגיל. רק במקרים חריגים וקיצוניים שהגיעו לרוב מיד לפני הפיטורים כמו עם בניטס (אחרי שהאחרון פתח את הפה) והפתיחה הנוראית של גאספריני הוא הרשה לעצמו להתבטא בצורה גלויה, וגם אז בזהירות. לכן, הדברים שמיוחסים לו על מצארי קצת תמוהים ובגלל זה אני נוטה להאמין שזה רחוק מלהיות העניין המרכזי.

כבר תקופה ארוכה שמוראטי מתרחק מהנעשה באינטר. הוא לא הגיע למחנה האימונים של פתיחת העונה וחוץ מנוכחות בקהל במיאצה הוא בקושי נראה. כל זה, ע"פ הדיווחים באיטליה, קשור בחילוקי הדעות שלו עם טוהיר שעורך שינויים משמעותיים בהנהלה ומתנער מכל מני אנשים ובעלי תפקידים שהיו מזוהים עם מוראטי אבל בפועל לא עשו דבר או לא סיפקו את הסחורה. מוראטי לא מרוצה מהמדיניות העסקית-כלכלית הקרה של האינדונזי ואם שואלים אותי, ההתפטרות שלו לא קשורה באופן ישיר למצארי כי הוא הבליג על מאמנים הרבה יותר גרועים ממנו. מצארי הוא בסך הכל טריגר, ענף שמאפשר לו לרדת מהעץ ולהתנתק רשמית מתפקיד במועדון, דבר שהוא בישל כבר הרבה זמן אבל רק עכשיו קיבל הזדמנות לממש.

(ז'וליו סזאר) #1936

בעקבות דבריו של נשיא יובנטוס, אנדראה אניילי, שבהתייחסו להתפטרותו של מוראטי אמר כי “הוא היה כ"כ מטורף על אינטר שהוא הסכים לקבל את הסקודטו של 2006”, המועדון הוציא את ההצהרה הבאה באתר הרשמי: “המועדון מצטער לשמוע את דבריו של אניילי שבוחר שוב לשנות את העובדות ואת ההיסטוריה. לצערו ולצער כולנו, שנת 2006 הייתה שנה נוראית לכדורגל האיטלקי בה אינטר קיבלה את הסקודטו באופן חוקי מההתאחדות בעוד שיובנטוס הורדה לסרייה B יחד עם המוניטין שלה. אלה העובדות ואנחנו לא נאפשר לאיש לשנות אותן או לנהוג כאילו הן לא קיימות.”

(ז'וליו סזאר) #1937

[QUOTE=Filippo Tramontana;1582241]יאן מ’וילה הוחלף במהלך המחצית השנייה מול סנט-אטיין בגלל פציעה בברכו, כשהחשש הוא לנזק ברצועות. נקווה שלא מדובר במשהו חמור מדי.[/QUOTE]

ההערכות כרגע הן שהוא ייעדר לפחות חודש. יחד איתו, נמצאים ברשימת הפצועים כרגע: ג’ונתן, אוסבלדו, נגאטומו וד’אמברוסיו.

(Filippo Tramontana) #1939

אוסבלדו ייעדר מהמשחק מחר מול לאציו. החלוץ טס לארגנטינה עקב מות אביה של אשתו וישהה שם בימים הקרובים.

(Filippo Tramontana) #1940

אינטר תשחק מחר במרקש, מרוקו, מול אלופת צרפת PSG, בה משחקים מספר כוכבי עבר של אינטר כמו מאקסוול, טיאגו מוטה וכמובן זלאטן איברהימוביץ’.

קמפנייארו, מדל, גוארין, פלאסיו ואוסבלדו שוחררו מהמשחק באישור. נגאטומו ייעדר עקב תחילת הקמפיין של נבחרת יפן באליפות אסיה שתיערך לאורך חודש ינואר.

[U][B]הסגל:[/B][/U]
הנדאנוביץ’, קאריזו, ברני;
ג’ונתן, חואן, אנדראולי, וידיץ’, דודו, ראנוקיה, מ’באייה, ד’אמברוזיו, דונקור;
קובאצ’יץ’, קוזמאנוביץ’, אובי, קמארה, קרין, הרנאנס, מ’וילה, פלאצי;
איקרדי, פושקש, בונאצולי.

(Filippo Tramontana) #1941

חואן חסוס ייעדר מארבעת משחקי הליגה הקרובים של אינטר. הבלם הברזילאי ספג מול יובנטוס צהוב חמישי שגזר עליו הרחקה אוטומטית ממשחק אחד, ובנוסף הוא נתפס במצלמות כשהוא נותן מרפק לקייליני לפני בעיטת קרן - וקיבל השעיה ל3 משחקים.

ראנוקיה גם כן צבר 5 צהובים וייעדר מול ג’נואה, וכמוהו קובאצ’יץ’ שהורחק מול יובה באדום ישיר.

(Spaceman Nerazzurro) #1942

רשמית - קובא האריך חוזה עד 2019.

(Filippo Tramontana) #1943

מסתבר שנגאטומו נפצע במהלך משחק רבע הגמר של יפן באליפות אסיה. כנראה שמדובר במתיחה בירך, ובמקום לחזור למילאנו יוטו יטוס להיבדק אצל מומחים ביפן.

(Filippo Tramontana) #1944

[QUOTE=Filippo Tramontana;1598332]מסתבר שנגאטומו נפצע במהלך משחק רבע הגמר של יפן באליפות אסיה. כנראה שמדובר במתיחה בירך, ובמקום לחזור למילאנו יוטו יטוס להיבדק אצל מומחים ביפן.[/QUOTE]
וכעת, אל ג’ונתן, נגאטומו וקמפנייארו הצטרפו אנדראולי וד’אמברוזיו שנפצעו אתמול וייעדרו כ3 שבועות. אינטר במשבר פציעות חמור בהגנה.

(shai94) #1945

יוטו נגוטומו בחוץ לשישה שבועות אחרי שעבר הבוקר בדיקות MRI בירך הימני שלו.שם התגלה מתיחת שריר בירך הימני שלו.

(Filippo Tramontana) #1946

מאחל החלמה מהירה והרבה בריאות ליוטו, אבל להגיד שזאת מכה לאינטר מבחינה מקצועית? לא ממש… ד’אמברוזיו חוזר מפציעה, סאנטון משחק טוב מאוד, ודודו עוד ישתפר. אין צורך ביפני שמאז שהגיע מצ’זנה(בעסקה שבה איבדנו את אותו סאנטון), הביא לאינטר יותר נזק מתועלת למרות שהוא שחקן שנלחם על הדשא ונותן את כל כולו לקבוצה.

(shai94) #1947

[B][U]
האנדנוביץ ואיקרדי קרובים לחידוש חוזה !!!
[/U][/B]אחרי שמועות על חוסר הסכמה לחידוש חוזה, מגיע דיווח שהאנדנוביץ קרוב לחידוש חוזה באינטר עד 2018 עם העלאת שכר של 800 אלף יורו, הוא ישתכר ב-3 מיליון יורו לעונה. לא כולל בונוסים.
בנוסף, מאורו איקרדי שמרוויח רק 800 אלף יורו+ בונוסים לעונה גם קרוב לחידוש חוזה. המועדון מוכן להציע רק 2 מיליון יורו, אילו איקרדי דורש 3 מיליון יורו לעונה. הדיווחים טוענים ששני הצדדים יגיעו להסכם בקרוב, וחידוש חוזה יחתם על ידי הארגנטינאי הצעיר.

(Filippo Tramontana) #1948

ג’נואה נכשלה בניסיונה להשיג רישיון להשתתפות במפעלי UEFA בעונה הבאה, עקב הגשה מאוחרת של מסמכים ואי-העמדת אצטדיון העומד בתקנים הנדרשים. הגריפונה הגישו ערעור, ובמידה והוא יידחה וג’נואה תסיים במקום השישי, המקום השביעי יוליך למוקדמות הליגה האירופית.
מקרה דומה קרה בעונה שעברה עם פארמה שסיימה שישית, אך עקב תקלה בהשגת רישיון UEFA, טורינו מהמקום השביעי קיבלה כרטיס לאירופה.

(shai94) #1950

אני תמיד הייתי חסיד של הרננדס, ומאוד מבסוט הייתי על הרכישה שלו לפני שנה וחצי כמעט. אני חושב שהוא שחקן מאוד טוב לרוטציה שלנו עם תכונות של קשר איכותי כמו טכניקה, מסירות, בעיטות טכניות וכדומה. אני מקווה מאוד שהוא יישאר בקבוצה כי הוא בורג חשוב לקבוצה ויכולת יש לו. צריך לתת בו אמון ולדעת איפה לשבץ אותו לטקטיקת המאמן.

לאינטר יש סגל ששווה מקום מקום 3-6 ומנצ’יני צריך לדעת איך לעשות זאת כי בנתיים מאוכזב מהמאמן האיטלקי שחוזר על הטעיות שלו פעם אחרי פעם ומשאיר אותנו חסרי תקווה לעונה הבאה.