השיפוט בספרד ובאירופה: שופטי וידאו IN. שופטי רחבה? ׳עין הנץ׳?

ברצלונה

(Cholo) #4222

אני רואה. שגם אחרי שמונים הילוכים חוזרים יש פה ויכוח האם רונאלדו הוכשל, מעד או צלל. על הורדת חולצה אין שום ויכוח.

(bblanko) #4223

צמד הקוונים היה מצויין לדעתי (במידה והפנדל לא היתה פסיקה של אחד מהם) עם פסיקות קשות ונכונות.

״הצלילה״ של רונאלדו- נכון לפי החוק היבש המצב נתון לפרשנות של השופט אך הפרשנות שלו היתה שגויה, שני השחקנים רצו לכדור, היה בניהם מגע ודחיפות (משני הצדדים) ורונאלדו נפל. אין שום סיבה להחמיר איתו ככה כולל זה שהוא נופף בידיים כמו שהוא עושה תמיד.
אגב לגבי הטענה שרונאלדו ביקש כרטיס אז הגיע לו צהוב, צריך שופט ממש מחמיר כדי לעשות דבר כזה ואם כבר אז שיחמיר עם שני הצדדים. מסי ביקש צהוב וקסאמירו אכן קיבל אותו (מסי, לא.)

הורדת החולצה - התפתח פה דיון מעניין על מתן כרטיסים על הורדת חולצה ( מסכים שלרב זה מטופש) אך מה שהיה אתמול הוא מצב שונה לדעתי, רונאלדו במכוון התגרה בקהל של ברצלונה, זו עבירה לא ספורטיבית ומגיע לו הצהוב לדעתי.

סוארז אח סוארז- קודם כל אגיד שאני חושב שהייתה התחזות ולא הגיע פנדל, אבל פה אני דווקא יכול לתת לשופט להנות מהספק. היה מגע בין היד של קיילור לירך של סוארז והנשכן עשה מזה מטעמים, השופט החליט שזה פנדל וזו פרנשנות יותר לגיטימית מהצהוב השני של רונאלדו (וכי 3-1 וכאלה).
בקיצור שיפוט די ביתי אבל כבר התרגלנו.

(bixente) #4224

השיפוט מזעזע והיה ביתי מאוד בכל השריקות 50-50 מעבר לטעויות היותר קריטיות שגם הם היו.
התחזות ברורה של סוארז שבמקום לקבל צהוב(שני) קיבל פנדל במתנה.
אדום לא מוצדק לרונאלדו. הדבר הזה היה רחוק שנות אור מהתחזות. פנדל לא היה שם זה ברור למרות המגע של אומטיטי, אבל בטח ובטח לא התחזות ובטח ובטח שלא צהוב.
לגבי מה שאחרי ההרחקה הזו - רונאלדו בטיפשות נתן דחיפונת לשופט והורחק מחמישה משחקים.
ההרחקה עצמה בבית הדין היא כן מוצדקת (אם כי 2-4 משחקים יהיה יותר משקף. אולי אחרי הערעור) כי בכל זאת למרות שזה לא פגע בשופט זה עדיין חציית קו אדום כי רונאלדו לא אמור לתת לשופט שום דחיפה או אפילו ליטוף.
בכמעט כל השריקות 50-50 הזרם הלך לכיוון בארסה.

ולמרות כל זה - שוב אני אגיד דבר אחד : השופטים המסכנים צריכים לרוץ אחרי מסי סוארז, בייל ואיסקו ועוד להיות במיקום מספיק טוב כדי לראות מקרים קשים. השר בלי תיק (שופט רחבה) לא באמת יעזור אי פעם , וכולם יטעו בלי סוף. אין שום סיבה להעדיף שיפוט אנושי על שיפוט וידאו

(Shusaku) #4225

[quote=“bixente, post:4224, topic:8617”]התחזות ברורה של סוארז שבמקום לקבל צהוב(שני) קיבל פנדל במתנה.[/quote]אם היא כלכך ברורה, אז למה השופט לא ראה שזו התחזות? הוא הגיע מראש כדי לדפוק אתכם? אם כן, אז למה הוא לא עזר לנו יותר? הפסדנו 3-1. יכל בכיף להרחיק לכם עוד שחקן שניים, או אפילו לתת לנו את הפנדל שהגיע לנו של ראמוס על מסי לדוגמה.

[quote=“bixente, post:4224, topic:8617”]אדום לא מוצדק לרונאלדו. הדבר הזה היה רחוק שנות אור מהתחזות. פנדל לא היה שם זה ברור למרות המגע של אומטיטי, אבל בטח ובטח לא התחזות ובטח ובטח שלא צהוב.[/quote]בטח גם פה השופט רצה לדפוק אתכם. אני בטוח.

[quote=“bixente, post:4224, topic:8617”]לגבי מה שאחרי ההרחקה הזו - רונאלדו בטיפשות נתן דחיפונת לשופט והורחק מחמישה משחקים.[/quote]זה פשוט לא נכון. הוא קיבל 4 משחקים. מה לעשות שאדום גורר עונש הרחקה, בלי קשר לבית הדין?

[quote=“bixente, post:4224, topic:8617”]ההרחקה עצמה בבית הדין היא כן מוצדקת (אם כי 2-4 משחקים יהיה יותר משקף. אולי אחרי הערעור) כי בכל זאת למרות שזה לא פגע בשופט זה עדיין חציית קו אדום כי רונאלדו לא אמור לתת לשופט שום דחיפה או אפילו ליטוף.[/quote]בדקתי במחשבון ו4 זה נחשב ב2-4.

(bixente) #4226

לא אמרתי שהוא בא נטו כדי לדפוק אותנו. התסכול שלך לא מאפשר לך לקרוא אולי, זה משהו שאתה בוחר להגיד בצורה שקרית כמו “הנשיא הבא” שלך.
ואפילו דיברתי על הקשיים של השופט. אבל הייתה התחזות ברורה שאני ראיתי בקלות כבר בהילוך הראשון. למה השופט לא ראה ? אין לי מושג. אולי הלחץ של הקאמפ גבר עליו, אולי הקוון סימן לו משהו. מרוב עצבים אפילו לא הסתכלתי על המיקום של השופט הפעם. בשורה התחתונה - הוא טעה ובגדול.

שוב - אתה מנסה להכניס לי מילים לפה. אולי יש קשר ללחץ של בארסה על השופט, אולי קשר לקאמפ נואו, ואולי הוא סתם שופט מפגר וגרוע. ואולי פשוט אין לו כלים להחליט נכון. שורה תחתונה - עוד החלטה משמעותית לטובת בארסה.

צודק.

אני שמח שלמדת סוף סוף חישוב (גם אם זה עם מחשבון בתור התחלה). התקדמות יפה.

לזה שמתי לב רק עכשיו. את מי להרחיק ועל מה?
פנדל של ראמוס על מסי ? זה כבר לא מצחיק. אפילו שזה בא ממך…
ואם מישהו היה אמור להיות מורחק זה סוארז…

(Shusaku) #4227

[quote=“bixente, post:4226, topic:8617”]לא אמרתי שהוא בא נטו כדי לדפוק אותנו. התסכול שלך לא מאפשר לך לקרוא אולי, זה משהו שאתה בוחר להגיד בצורה שקרית כמו “הנשיא הבא” שלך.[/quote]אתה טוען שזו הייתה הצלילה הכי שקופה בהיסטוריה, אז למה השופט לא שרק? בוא נניח בצד את התשובה ההגיונית שהוא כנראה חשב שהייתה שם הכשלה. הוא בטח בא לדפוק אתכם. קל. גם כל השיפוט הביתי הזה. בכוונה.

[quote=“bixente, post:4226, topic:8617”]פנדל של ראמוס על מסי ? זה כבר לא מצחיק. אפילו שזה בא ממך…[/quote]מסי נכנס לרחבה מוקף ב4 שחקנים, ראמוס שם לו רגל מאחורה והפיל אותו. אם אתה טוען שזה לא פנדל, אז אין לך מושג.

(bixente) #4228

לא . זו הטענה שאתה מנסה להכניס לי לפה. אני מדבר על התוצאה : ריאל קופחה ובארסה קיבלה מתנה.
הסיבה? כבר אמרתי, יכולות להיות לכך הרבה סיבות : שופט גרוע, קוון שהטעה אותו, מיקום לא טוב, הקהל שהלחיץ, חוסר כלים לשפוט מצב כזה. לא אמרתי שהוא בא לדפוק אותנו. הייתי אומר NICE TRY אבל האמת שזה סתם היה פתטי.

1. לאף אחד בעולם לא איכפת בכמה שחקנים מסי היה מוקף. אם זה היה 2 או 10 , זה לא מה שגרם לפנדל. תביא וידאו של ההצגה הזו ונבדוק אם היה פנדל. עד אז תמשיך לדמיין

(bblanko) #4229

מת על אנשים כמוך שמכניסים לאחרים מילים לפה כדי שיהיה להם מה להגיב.
הוא לא טען שזו הצלילה הכי שקופה בהיסטוריה (חיפוש קצת ביוטיוב יוכיח שלא) אלא שהיתה התחזות ברורה… והיא הייתה ברורה לכולם חוץ מלשופטט ולך מסתבר.
למה השופט שרק? כי שופטים עושים טעויות ונוח לתת לברצלונה פנדלים.
עכשיו מה הטענה שלך? שלא היה שיפוט ביתי? או שהשופט לא היה מכור ועשה דווקא?
אם זה הטענה השניה אז אף אחד פה לא טען שכן, יש הלך רוח בספרד מאז שמוריניו הגיע שריאל באים להרביץ לפולנים הנחמדים והטובים וככה השריקות הולכות בקלאסיקוס האחרונים.
שהייתם מנצחים טענתם שאנחנו בוכים כי הפסדנו, עכשיו כשניצחנו אתה טוען שלא באו לעשות לנו דווקא ושלא נבכה כי יכלו לעזור לכם גם יותר. שטויות. כל בר דעת שלא אוהד את ברצלונה יגיד לך שהשיפוט נוטה לטובת הקטאלנים כבר הרבה שנים.

ואם אתה כבר מדבר על האירוע שהיה עם מסי מר אני אוהד את הקבוצה היחידה אבר שלא שרקו לחובתה פנדל עונה שלמה, אז תביא איזה וידאו או גיף לסימוכין ואז נוכל לדון על זה. כי כמו שראית אף אחד לא ראה או החליט לדבר על זה פה כולל חבריך למחנה האוהדים.

(Shusaku) #4230

לא מצאתי איכות יותר טובה. זה מתחיל ב59:40 (דקה 47:07 של המשחק) אחפש איכות טובה יותר אם תרצו.

(bblanko) #4231

באמת שקיוויתי שאוכל להגיד לך ״וואלה צודק היה פנדל״. אתה יכול להביא את הסרטון גם באיכות 4K זה עדיין לא יהיה פנדל בחיים.

היה עדיף לך לטעון שכן היה פנדל על סוארז, זה אולי היה מביך פחות.

(bixente) #4232

אני באמת לא יודע אם אתה צוחק. אל תנסה להביא איכות טובה יותר, היא רק תוציא אותך מביך יותר. להיפך , עדיף לך להביא איכות פחות טובה כך שיהיה קשה לראות את המקרה ואז כשלא רואים אפשר לטעון טענות הזויות כמו זו שהיה כאן פנדל.

(Shusaku) #4233

ראמוס שם למסי רגל. גם אם תשתמשו במילה מביך עוד 700 פעם זה לא ישנה את זה שזו הכשלה, והעונש עליה בכדורגל הוא פנדל.

(moshe34) #4234

אתם שמים לב לזה שכולכם חוזרים על אותם הודעות כל פעם נכון?
די כבר, זה באמת מעצבן.אני אפילו יכול לנחש מראש את העקיצות והקללות שלכם.

השופטים הספרדים חלשים ורעים זה לא קשור לאהבת ברצלונה או שנאה לריאל או הפוך…

אין פה קונספרציות לשום צד והטענה שהשיפוט הספרדי בכללי אוהד את ברצלונה או ריאל, היא טענה שמקורה בדפי הטרלה רישמים. בטח לא אחרי מה שקרה שנה שעברה.

אני אישית החלטתי להתבגר השנה ולצאת מזה. ממליץ לכולם.

(bblanko) #4235

מסי מאבד את שיווי המשקל שלו ומתחיל בנפילה עוד כשואראן לוקח לו את הכדור (נקי).
זה שהוא ממשיך לדהור קדימה ונכנס ברגל של ראמוס לא הופך את זה לפנדל. לא כל התנגשות של שחקנים זה עבירה, כמו שלא כל נגיעת יד ברחבה היא עבירה.

(bblanko) #4236

מאוד קל להיות בוגר ומתנשא כשהטעויות הן כל הזמן לטובת הקבוצה שלך.
זה מעצבן אותך? מהצד שלי זה יותר מעצבן לסיים כל משחק מולכם ב10 או לקבל פנדל על שטויות.

אף אחד לא דיבר על קונספירציות ושופטים מכורים, תרצה או לא יש דבר שנקרא הלך רוח והוא משפיע על בני אדם מכל המקצועות כולל שופטים. כמו ששחקן שנחשב אלים יקבל צהובים על שטויות ושחקן בעל מוניטין של צוללן לא יקבל שריקות שמגיעות לו, כך גם שופטים מושפעים מזה.

ברור שמה שקורה מונע מכמה גורמים, כמו שופטים גרועים, הלך רוח מסויים, וקבוצה של שחקנים שאוהבים ליפול, אבל זאת המציאות ואולי לך קשה להבין את זה אבל למי שלא אוהד ברסה ונשרף מהטעויות האלה זה ברור ומעצבן.

אז לא, לא קונספירציות ולא תככים של משחקי הכס. יותר בכיוון של שיפוט ביתי, רק בכל מגרש שברצלונה משחקים בו.

(SantiagoBernabeu) #4237

טל בינתיים אתה היחיד בפורום שטענת לאורך כל העונה ששופטים באים במטרה לתת לריאל את האליפות. היחיד. אף אחד מאוהדי מדריד לא טען שהשופט מכור ואתה ממשיך ולנסות לטעון “נגד”.
בחייך תתבגר כבר.

(moshe34) #4238

אתה פשוט מגוחך. שנה שעברה ברצלונה סבלה מאינספור טעויות שיפוט. ההודעה שלך מביכה.
בטיס? ויאריאל? מלאגה? השער השיויון של אתלטיקו בקלדרון? אתה ממציא מציאות מדומה והולך ל"התקרבן"

ושהיה ברור, בפעם המאה שאני כותב פה, ריאל אלופה בצדק וללא קשר לשופטים.

המשתמשים האוביקטיבים היחידים מהצד שלכם זה נירו סארי ודארקו .

דרך אגב אני לא כיונתי רק אליכם. אלא גם לטל. וזה לא קשור רק לריאל מול ברצלונה. זה פשוט לא נעים לקרוא הודעות של עקיצות וקללות.

אני מודה שגם אני “חטאתי” בעברי בשטויות של הקונספרציות אבל אני חושב שנרפאתי מזה. ממליץ לכולכם.

(Ender) #4240

בלי עלבונות אישיים פה, זה באמת לא כזה מסובך.
תתייחסו לטיעונים, לא לטוענים.

(Yoninori) #4241

מסכים שהשיפוט גרוע לכולם. שנה שעברה נהנינו מטעויות נגד באיירן (בכנות, מאוד התבאסתי כשוידאל הורחק. זה לא היה כיף) וגם ויתרו לנו על כל מיני נבדלים פה ושם- לצד כמובן גם טעויות לרעתנו.
ובכלל, שנים טוענים שיש משהו חריג בהגרלות שלנו בצ’מפיונס. וזה מעצבן לשמוע טענות קונספירטיביות מטופשות שכאלו, לכל צד.

בנוגע לכך שכמעט בכל קלאסיקו אנחנו חוטפים אדום- לרוב האדום מוצדק, ולא בא אאוט אוף דה בלו. בתחילת הדרך חיפינו על הנחיתות המקצועית מול בארסה באגרסיביות. ומה שבטוח- יותר אגרסיבי מבארסה. בשנים האחרונות הרבה פחות (חוץ מכשראמוס משתגע :slight_smile:).

ובכל זאת, עניין חריג בנוגע לברצלונה- בכל העונה שעברה לא נשרק פנדל לחובתה. ז"א בפן הזה, בפרט לא טעו לרעתה בכלל

(bblanko) #4242

חבר, אתה יכול להמשיך להלין על קללות (שלא ראיתי פה אף פעם) ועל עקיצות (תוך כדי שאתה ממשיך לעקוץ) כמה שאתה רוצה.
אתה יכול גם להמשיך להיות היחיד שמדבר על קונספירציות לאחר שהבהרתי לך את דעתי בנושא (לא אחזור על דבריי) רק אדגיש שאף אחד פה לא חושב שהיחס המועדף שאתם מקבלים מגיע מאיזושהי הוראה מלמעלה או מאחורי הקלעים.

הטעויות הפרטניות שנעשו לחובתכם עונה שעברה לא משנות את הלך הרוח שדיברתי עליו ואת מה שמתחולל בכדורגל האירופאי כבר כמה שנים רצופות.
(ותודה גדולה לביה״ס למשחק ע״ש פפ גווארדיאולה)
בארסה בפיגור גול אחד?, ניתן להם 7 דקות תוספת.
הם צריכים 5 גולים כדי לעבור שלב?, יאללה 2 פנדלים.
בארסה משחקת על הפנים? אין בעיה יש שופט.

זה הולך הרבה אחורה, מהאדום של פפה, דרך ההתחזות נגד אינטר והחרפה בסטמפורד ברידג׳ ועד ל״פנדל״ על אינייסטה, האדום של ראמוס, המשחק נגד פריז, האדום של רונאלדו וההתחזות של סוארז.

תמצא דרך לרפא את הקבוצה שלך מההתקרבנות שלה ומרגשי הנחיתות ותראה איך באורך פלא גם אני אבריא מההתקרבנות והבכיינות שלי.