השיפוט בספרד ובאירופה: שופטי וידאו IN. שופטי רחבה? ׳עין הנץ׳?

ברצלונה

(Gpep) #4136

מקבל את התיקון :+1:
אז אדום.

(סארי) #4137

למה תמיד אנשים פה במוד תקיפה? הוא ניסה להביא ציטוט אבל טעה, קורה, אפשר לתקן מבלי לתקוף את כל העולם ואחותו.

(MZorc) #4138

צודק, עידנתי, סליחה.

(ganjo) #4139

אני נכנס לדיון ורואה תגובה של לירן. כשזה קורה זה סימן שנכנסתי בטעות לראש הדיון. אני גולל למטה ורואה שאין יותר תגובות. לירן? בספורטאנטר??? רק בשביל זה היה שווה שריאל מדיד תכבוש שער!! (אני אגב לגמרי בעד שלא יחכו לשריקה… מזכיר את מה שמסי עשה לקולצ’ונרוס ב5-2).

(Gpep) #4140

כן, קפצתי לבקר. וכבר עשיתי פאדיחה, נו אני מזדקן כנראה.

שמח שיש פה עוד משתמשים מוכרים :kissing_heart: (אלן, מה קורה אח שלי!!! וגם דמיטרי ופול היימן).

וגם חדשים יותר ששומרים על הגחלת.

יאללה, מספיק עם הספאם, להתראות ותתנהגו יפה :wink:

(dmitrys) #4141

החוק ממש לא בוטל, העבירה של דין היא אדום! החוק החדש טוען שאם העבירה הייתה בתוך רחבת ה-16, אז בכדי למנוע עונש כפול, שזה פנדל וגם אדום, אז מוותרים על האדום ונותנים רק צהוב. במקרה הספציפי, זה אדום כי האווירה הייתה מחוץ ל-16 ולא היה עניין של עונש כפול.

אכן אתה צודק. החוק לא בוטל, רק שונה קצת, והגיע לדיניה אדום.

(Shusaku) #4142

אחלה ליגה בסך הכל

(סארי) #4143

לא יודע אם היה שם פנדל, אבל התחזות לא הייתה.

(Paul Heyman) #4144

חבר את זה לעובדה שאת הצהוב הראשון הוא קיבל כי וראן נגע ביד בכדור והוא העיז להתלונן על כך…

וזה בלי שום קשר לתוצאה, ריאל מדריד לא צריכה את העזרה של השופט בשביל לנצח את המשחק הזה.

הדברים האלו פשוט… אני לא יודע איך אפשר להיות אוהד כדורגל ולא לתעב בכל הכוח את השיפוט הספרדי.

(LOS BLANCO) #4145

הנחמה שלפחןת האדום נשלף אחרי יתרון כפול,הרמה בספרד אבל חייבת להשתפר.

(Shusaku) #4146

[quote=“LOS_BLANCO, post:4145, topic:8617, full:true”]הנחמה שלפחןת האדום נשלף אחרי יתרון כפול,הרמה בספרד אבל חייבת להשתפר.[/quote]מה מנחם בזה? שואל ברצינות.

(סארי) #4147

אני צסכים איתך ב 100%, וראן נגע בכדור ביד מחוץ לרחבה, זה צהוב ושריקה לזכות סלטה.
אני באמת חושב שפנדל לא הגיע לסלטה, והיא לא הייתה חוזרת מ 2:0 אבל השיפוט כבר יותר מדי גרוע.

(Mr.Maestro) #4148

איפה היית ידידי כשלוקה דין לפני כמה ימים היה צריך לקבל אדום? איפה… או שרק כאשר זה נוגע לריאל אז הדברים האלה פשוט…

(LOS BLANCO) #4149

שהמשחק כבר סגור

(Tarantino) #4150

בידיוק מסוג האנשים שהורידו את הפורום הזה ברמה.

(Paul Heyman) #4151

איפה הייתי בראשון בערב?

אה, ראיתי את המשחק של בארסה ואז התיישבתי לראות סדרת אימה שאני צופה לאחרונה וממש נהנה ממנה.
(אני יכול לתת המלצה למי שמעוניין)

אני משתדל כמובן לכתוב נגד השיפוט הספרדי מדי פעם, אבל אין לי כוונה לעשות את זה אחרי כל טעות לטובת בארסה, ואחרי כל טעות לטובת מדריד, ואחרי כל טעות נגד בארסה, ואחרי כל טעות נגד ריאל מדריד…

אני לא התובע הכללי במשפט שבועי נגד שופטים ספרדים. אני אכתוב כשארצה :slight_smile:

(moshe34) #4152

תגידו מישהו יודע אם יתחילו בפילוט של הכנסת טכנולגיה שנה הבאה או בשנה שאחרי?
נ.ב
Paul Heyman
יש לך המלצה בשבילי?

(Mr.Maestro) #4153

האמת זה היה יותר מכוון לShusaku

(סארי) #4154

תן תן המלצה.

(Shusaku) #4155

משחקים לא נסגרים בדקה ה62. הם כן נסגרים כשהתוצאה היא 6-2, אבל כשמסתכלים על דקות, זה בד"כ אחרי 90 ועוד תוספת זמן. אלא אם כן זה משחק גביע והתוצאה היא תוצאת תיקו, אז ממשיכים עוד חצי שעה.

[quote=“Mr.Maestro, post:4148, topic:8617”]איפה היית ידידי כשלוקה דין לפני כמה ימים היה צריך לקבל אדום? איפה… או שרק כאשר זה נוגע לריאל אז הדברים האלה פשוט…[/quote][quote=“Mr.Maestro, post:4153, topic:8617, full:true”]האמת זה היה יותר מכוון לShusaku[/quote]למה מישהו אמור להבין שאתה מכוון אליי שאלה שמגיעה כתגובה לציטוט של דניאל?

זה פחות הגיוני מלהוציא אדום לשחקן שעשו עליו פנדל…