אגרוף ולחימה משולבת :: GSP הביס את ביספינג

(Paul Heyman) #624

פשוט הצגה שיפוטית שבדיוק מראה את כל מה שחולה ורקוב בספורט הזה, ומונע מהענף הזה להתרומם בחזרה לאיפה שאגרוף יכול להיות.

עד שלא תבוא עבודת חריש עמוקה שתבוא אך ורק מלמעלה - הח** הזה ימשיך.

(Paul Heyman) #625

אז אחרי שכל הקרבות וסבתא שלהם בוטלו לקראת UFC 213, הגיע לפחות הקרב של רומרו מול וויטיקר והציל את האירוע המתפרק לחלוטין הזה.

באמת שאחלה לחלוטין של קרב, וויטיקר שעבר דרך מאוד ארוכה כדי להגיע לנקודה הזאת הצליח באמת לחשוף את כל החולשות הטקטיות של רומרו במהלך הקרב הזה ולפחות הפעם - השופטים לא התבלבלו ונתנו את הציון הנכון לקרב הזה.

השטיק של ביספינג בסיום היה סתם נראה כמו התנהגות טיפשית, כיאילו אתה בא לבן אדם שעבר גיהנום כדי להגיע לנקודה הזאת כמו וויטיקר ומתחיל לעשות איתו שטויות של WWE? אפילו במסגרת של ה-WWE זה היה נחשב למהלך חלש ומשעמם - וויטיקר התייחס לזה בחשיבות הראוייה לו.

אבל מה כן, ביספינג בהחלט צריך להיזהר מוויטיקר - כי יש לו את כל הרצון שבעולם ויש לו בהחלט את היכולת בכושר הנוכחי שלו להפיל את האלוף.

(BannedT) #626

אחד האלופים הכי בינוניים שאני זוכר. ביספינג מבחינת יכולת אפילו לא בטופ 5 של המחלקה שלו, מקווה שוויטיקר ילמד אותו לקח.

(BannedT) #627

למי שלא יודע, אוטוטו מגיע אחד הקרבות בעל החשיבות הספורטיבית הגדולה ביותר בכל הזמני, קורמייה נגד ג’ונס ב-UFC 214 על האליפות במשקל כבד-קל, שיהיה גם קארד עמוס ומטורף. בניגוד למקרגור-מייוות’ר שזה בעיקר שואו או לקאנלו-גולובקין שזה סוג של סופרפייט, מדובר פה על קרב שהוא אולי בעל החשיבות העצומה ביותר שהייתה לענף ה-MMA עד היום מבחינה ספורטיבית, ובעצם אחד החשובים באומנויות לחימה אי פעם, ואם נוסיף לכך את זה שהם אשכרה לא סובלים אחד את השני קיבלנו קלאסיקה לדורות. מצד אחד עומד האלוף קורמייה שניצח אלופים לשעבר במשקל כבד, ניצח את זה שנחשב בעיני רבים לגדול אי פעם, אנדרסון סילבה, והראה דומיננטיות כמעט בכל קרב שלו, אבל יש לו הפסד אחד. מולו יעמוד הלוחם היחיד שניצח אותו, ג’ון ג’ונס, בעיניי הלוחם המוכשר ביותר שדרך אי-פעם באוקטגון, בעל רזומה ויכולות חסרות השוואה, לוחם שלא הפסיד מעולם לאף אחד והסיבות שבגינן איבד את התואר הן עבירות מחוץ לזירה. קרב אדיר בכל קנה מידה (אם אף אחד מהם לא יפקשש), מה דעתכם על הקרב או על האירוע באופן כללי?

(Paul Heyman) #628

אני רק מקווה שהקרב של ג’ונס לא יתבטל… שוב…

אם הקרב יתרחש כצפוי, הוא יהיה מעולה לדעתי.

אני דווקא נותן את היתרון פה לקורמייר, כי היסטורית ג’ונס היה היחיד שניצח את קורמייר - אבל זמנים משתנים והשנים מתקדמות וקורמייר ידע להתפתח ללוחם טקטית מרתק שתמיד יודע לעבוד בצורה פנטסטית ולהתאים את עצמו למי שהוא נלחמם מולו - ומצליח תמיד לגרור את הלוחם מולו לקרב שנוח לו.

אני אגב שמעתי שמועות מאוד עקשניות (למרות הכחשות של דנה וואייט) שב-UFC מאוד רוצים את ברוק לסנר בחזרה לקרב מול ג’ון ג’ונס שרוצה להילחם מול מתאבק HW.

הולך להיות אירוע מרתק בשבת בלילה, שיש בו גם את הקרב הראשון מזה יותר משני וחצי של כריס סייבורג, וודלי מול מאיה וכו’…

(Dr.Domination) #629

איזה קרב מצפה לנו!
כמה דם רע בין שני הצדדים, כמה פעמים הקרב הזה נקבע והתבטל בגלל סיבות שלא בהכרח קשורות לענף וכמה רצון יש לקורמייר להוכיח שההפסד לג׳ונס היה מעידה חד-פעמית…
השניים האלה הולכים על כל הקופה. כששניהם חזקים בעמידה והגנה מפני טייק-דאונים ובהחלט מצפה לנו מצ׳-אפ מעניין.

קורמייר מגיע אחרי רקורד מרשים (ניצחון על סילבה הקשיש הוסיף ליוקרה של הרזומה של קורמייר, אבל אם השניים האלה היו נפגשים ב-2006 אני יותר מבטוח שהעכביש היה מנצח).
יש לו גם פור של רצף קרבות מקצועיים והוא נשאר ״משומן״ בעוד ג׳ון ג׳ונס מגיע ״חלוד״ אחרי זמן רב מחוץ לאוקטגון.
לדעתי זה באמת אחד הקרבות המשמעותיים ביותר בענף (מקביל לאירועים משמעותיים סטייל: מקגרגור-אלדו, סילבה-ויידמן ,שבהם נגמר עידן של דומיננטיות האלופים האל-מותיים מתחילת העשור הנוכחי).

ג׳ונס מגיע עם הרבה רעב ורצון להוכיח שהוא עדיין בתמונה, אולי אפילו לשחזר את הקרב הקודם עם מרפקים קטלניים, בעיטות וניצול מלא של הגובה שלו, רק שהפעם הוא רק יצטרך להיזהר מהאפר -קאטים שקורמייר שיחרר לו מהקלינץ׳.
מקווה שהוא יהיה פחות ״מלוכלך״ מהקרב הקודם ובלי מהלכים מפוקפקים מבית היוצר של ג׳ונס שכבר צבר מוניטין כלוחם מלוכלך

לדעתי בזכות העובדה שהוא יותר ״משומן״ קורמייר ינצח את הקרב הזה, בהערכת סיכויים גסה של 60-40 לקורמייר.
הלוואי וג׳ונס יחזור בגדול ויפתיע, אני מחכה לקרב הזה נצח.

(BannedT) #630

בהתחשב בכך שקורמייה התחיל את קריירת ה-MMA המקצוענית שלו רק ב-2009 אני בטוח שאתה צודק, לקורמייה יש רקורד מטורף גם בלי אנדרסון וגם הוא לא צעיר.
אגב, שני החבר’ה נשקלו, ג’ונס כמה גרמים קל יותר מהמצופה. לא נראה שמשהו יעצור את הקרב הזה הפעם, לג’ונס יש יותר מיממה להפתיע אותנו.

(Dr.Domination) #631

אוי אל תהיה דמיקולו!

אני יודע טוב מאוד מתי קורמייר התחיל בקריירה המקצוענית שלו.
התכוונתי ל2006 כשסילבה היה בשיאו ולא כמו המצב העלוב שבו הוא בא לקרב עם קורמייר… לדעתי סילבה בשיאו היה מנצח בוודאות את קורמייר בשיאו.
ומאחר וזו רק דעתי אתה מוזמן לא להסכים איתה, לא להתחיל לחלטר לי עובדות כאילו אני ילד שעוקב ומתעסק ב-mma שעתיים.

(Paul Heyman) #632

חברה,

אני קוטע את זה עוד לפני שזה מתחיל.

אף אחד פה לא צריך להוכיח את ה"ידע" שלו ב-MMA ואף אחד לא צריך להסס לכתוב שום דבר בשום הקשר.

לא צריך לחפש את הקטע האישי - בואו פשוט נתרגש לקראת שבת בלילה ונהנה מהדיון.

תודה :slight_smile:

(BannedT) #633

מאיפה לי מה אתה יודע ומה לא. לשים אותם בשיא של אחד מול השיא של משנהו זה כבר דבר אחר לגמרי, כי לפי דעתי לקורמייה עוד כשהיה ב-HW 2012 היה מנצח את סילבה של אותם שנים. באופן כללי במאצ’אפים של לוחמים בשיאם אני לא יודע גם אז אם סילבה מנצח את קורמייה כל כך בקלות, צ’ייל סונן חשף חור מאוד גדול אצל סילבה בתחום ההיאבקות וקורמייה מתאבק ולוחם טוב ממנו, בהתחשב בכך שהקרב היה ב-LHW מרגיש לי כאילו לקורמייה בשיאו יש ללא ספק קייס מול סילבה במחלקה הפחות טובה שלו, לפחות 30%. יש סיבה לכך שלסילבה היו קרבות נורא ספציפיים ב-LHW, מדובר בקפיצה במשקל בשבילו והוא היה פחות טוב בה מהמשקל שהוא היה חותך בשבילו, למרות שהפחות טוב הזה הספיק לו בשביל להשפיל את פורסט גריפין. הסיבה שאני מתרגש כל כך מהקרב הזה היא כי באמת מדובר בשני ה-LHW הטובים ביותר אי פעם בעיניי.

Paul Heyman, אני מעדיף להיכנס לדיונים מקצועיים נטו ואם מישהו שלא ממש בקיא קורא תגובות אני מעדיף להבהיר את הדברים, אם אני לא הבנתי אותו עד הסוף כנראה שלא כולם יבינו ולכן הערתי, לא משהו שאמור להיות אישי.

רק כדי לחתום את הדיון, לפי דעתי ג’ונס בשיאו מנצח את סילבה 80% מהפעמים בגלל היכולות בכל אספקט, למשל שמירת מרחק בעמידה ויכולת מעולה להוריד לקרקע, היתרון הפיזי הברור והעובדה שהקרב היה מתרחש בקטגוריית המשקל של ג’ונס ולא בזו של סילבה. בנוגע לג’ונס שאנו עתידים לראות בקרוב? לכו תדעו איך הוא יראה.

(Amiamiro) #634

פרפרים בבטן. כמה זמן לא התרגשתי לקראת קרב… תקופות טובות. קארד חולני.

(bengi6666) #635

הקארד של האירוע הקרוב באמת נראה מעולה!
אני לא נותן לDC סיכוי, גון גונס לדעתי הוא פאונד פור פאונד הלוחם הכי טוב בעולם הMMA, כן גם כשהוא ים של זמן מחוץ לאוקטגון.
השילוב של מוטת הידיים הענקית שלו+היכולות האתלטיות המדהימות, אני לא נותן לDC סיכוי. זו תהיה הפתעה ענקית עבורי.
רק שתבינו לגון גונס 1.93 יש את מוטת הידיים הכי ארוכה בUFC יחד עם סטרוב ההולנדי שהוא 2.13, זה פשוט נתון מדהים.
בהנחה שאכן הצפי יתממש וגון גונס ינצח מחר, מדברים כבר על קרב בינו לבין ברוק לסנר. בכלל הייתי רוצה לראות אותו עולה לHW כי לדעתי במשקל כבד-קל אין באמת מישהו שיכול לדגדג אותו(איזה כובע אני הולך לאכול אם DC יעשה את הבלתי ייאמן).
תגידו רק לי זה מרגיש שהאירועים האחרונים די תקועים לדיינה בגרון, ושכל כולו בקרב של קונור?

(Dr.Domination) #636

איזה קרב היה לנו הלילה…

ג׳ונס הוכיח שגם שנה מחוץ לזירה לא גרמה לו לאבד מהייחודיות שלו כלוחם.
הקרב מאוד הזכיר את הקרב הקודם:
ג׳ונס משחרר מכות מרחוק, ברכיות ובעיטות אובליק. דיסי מצמצם כדי לבטל את היתרון של ג׳ונס ומעניש באפרקאטס מהקלינץ׳…

רק שהפעם ג׳ונס יצא גדול. הרבה יותר גדול מדיסי.
עוד בשיחות והשואו לפני הקרב הוא שמר על איפוק גדול יותר מבעבר, שיחק אותה קול והביא את זה לידי ביטוי בקרב.
כשדיסי לא הצליח להוציא את תוכנית העבודה שלו יותר מדי לפועל, הוא איבד את שלוותו, התחיל בטראש טוק וחיכה לטעות של ג׳ונס.

אבל שאפו ענק… אני לא מכיר הרבה אנשים שלא היו מבלים את הלילה באישפוז אחרי בעיטה שכזו וקורמייר ספג אותה כמו אלוף, סירב ליפול עד שג׳ונס התנפל עליו באמת וגמר את הסיפור עם המרפקים הידועים לשמצה.

מודה שאני מופתע, חשבתי שהפקטור המשמעותי ביותר הוא כושר קרבות אבל ג׳ונס הוכיח (שוב) עד כמה הוא גדול על הקטגוריית משקל הזו.

חובבי WWE כבר שמעו את זה בעבר, אבל…
Brock lesnar-you’re next! (מת שהקרב הזה יקרה)

(BannedT) #637

ג’ונס הוא פשוט הגדול בכל הזמנים כשמדובר בספורט הזה, היכולת שלו לחדש ולהוציא דברים לפועל בשילוב עם המנטליות, הפיזיות והאתלטיות, אין שני לו. לקורמייה יש סנטר מברזל, לא סתם הייתה לו הצלחה גדולה במשקל כבד, אבל בעיטה כזאת מאוד קשה לספוג, בטח כשלוחם עם האינסטינקטים של ג’ונס מתנפל עליך. ג’ונס חטף אגרופים מאוד חזקים מקורמייה והוא גם הודה בזה, לא סתם הוא אמר שקרב מול לסנר זה יותר כסף ופחות סיכון מקרב מול מיוצ’יץ’ ובגלל זה הוא בכלל לא שולל את הרעיון, אם מיוצ’יץ’ יפגע בו באגרופים כאלה סביר להניח שהוא ילך לישון.
מעבר לזה, וודלי עוד פעם מורח קרב שהוא יודע שהוא יכול לנצח בנקודות, הפעם מול מאיה אמן הג’יו ג’יטסו (שרק אלוהים יודע מי לימד אותו לעשות ככה טייקדאון) הייתי רוצה לראות אותו מול מאסבידל או מול לולר שוב אם אנחנו רוצים לראות אותו בקרב מעניין. בנושא סייבורג ואוונג’ר ובכלל מחלקת ה-145 אני לא ארחיב כי אני לא חושב שהמחלקה הזאת כרגע בכלל רלוונטית לספורט
נדלג לקרב המרתק של לולר וקאובוי שהיה ברור שיהיה כיף לקהל, הבעיה היא שהיה כ"כ צמוד שלא כולם מרוצים מהניקוד. אני חושב שהם נכנסו לסיבוב השלישי בשיוויון, סרוני הוביל בו רוב הזמן לטעמי אבל הדחיפה של לולר קדימה בסיום זיכתה אותו בנקודות מהשופטים, מה צופה העתיד ללולר? אולי עוד קרב מול וודלי, נראה לי במקום.
עכשיו לקרב מאוד מלהיב ומאוד מהיר (שוב) של אוזדמיר. חייב להגיד שהייתי בהייפ מטורף לקראת כל האירוע הזה ושמעתי הרבה ניתוחים ותחזיות לאירוע הזה, ומאוד הפריע לי שלא נתנו לשוויצרי סיכוי. על פניו זה די הוגן שהרוב הלכו עם מנואה, אבל פשוט היה לי איזה ג’וק שאוזדמיר לוקח את זה, השכל אמר לי לא אבל זה פשוט הרגיש לי כאילו הוא לוקח את זה. לפי מה שדיינה אמר לברוק יש עוד זמן עם ההשעייה מ-USADA, אם שואלים אותי יש איזה שוודי אחד שלפי דעתי להפגיש אותו מול אוזדמיר השוויצרי באירופה זה פשוט הדבר, בערך באותו זמן שג’ון נלחם בברוק, תהיה התוצאה אשר תהיה, ג’ון חוזר מהסופרפייט הזה למחלקה שלו ומגן על התואר מול המנצח בין השניים.

נרד למטה למקדימים, לפחות לאלו ששווים איזכור בעיניי. כן, הקארד היה כזה טוב שאני מדבר בו על המקדימים, אני אפילו אוסיף את הדירוגים של הלוחמים מרוב שהקרבות האלו גדולים:
לאמאס (3) נגד נייט (15) FW- ריקרדו לאמאס נראה יחסית בירידה. אני אמנם לא תפסתי אף פעם מג’ייסון נייט, אבל שמעתי שיש כאלו שחושבים שזורקים את לאמאס לכרישים ובונים את נייט דרך שם גדול אבל לאמאס הראה למה הוא שם גדול ופשוט פירק את ג’ייסון לחתיכות, אלים ואכזרי.
באראו (13 ב-FW) נגד סטרלינג (8 ב-BW) - טוב, אז החבר’ה האלה שמדורגים בקטגוריות משקל שונות נלחמו ב-140, המשקל שבין שתי המחלקות, לא טרחתי לברר למה. שלושת השופטים ניקדו את הקרב באופן שונה, אבל כולם הלכו עם סטרלינג. מדהים איך רנאן באראו, שהיה בזמנו אחד האלופים הכי חזקים ב-UFC, התדרדר לאחר כניסת USADA, יותר מזה, אחוזי ההצלחה של הלוחמים הברזילאים צנחו פלאים אחרי ההחמרה בבדיקות החומרים האסורים. אם לתמצת את המשמעות של הניצחון הזה, סטרלינג הוא כישרון עצום שהיו לו שני הפסדים רצופים, שניהם בהחלטה חצויה, ועכשיו הוא חיבר ניצחון שני רצוף מאז. סטרלינג נלחם יחסית הרבה ויש לו רקורד של 14-2, לפי דעתי זה הזמן שלו להילחם עם מישהו בקאליבר של ליניקר/ריברה או מישהו בסגנון, ככה נבין אם ההפסדים האלו היו סתם מכה בכנף או שהוא פשוט לא חומר לאליפות.
אורטגה (8ׂ) נגד מואיקאנו (9) FW - טוב. בריאן פאקינג אורטגה. אמנם הוא לא השם הכי גדול אבל זה מישהו שמאוד מאוד רציתי לראות נלחם שוב. אורטגה לא נלחם מאז יוני של שנה שעברה, היו לו בעיות של פציעות בעבר וכולי תקווה שהוא יעלה על גל הניצחונות. מדובר באחלה לוחם עמידה שיש לו כמה נוקאוטים ברזומה, ואולי את הג’יו ג’יטסו הכי חזק במחלקה שלו וגארד מהמדהימים והיעילים שאי פעם ראיתי ב-MMA, הוא פשוט לא מפסיק להכניע לוחמים כשהגב שלו הוא זה שצמוד למזרן. זה היה קרב שרובו בעמידה, יכול להיות שדווקא מואיקאנו היה מנצח אלמלא הוא לא היה מוריד את אורטגה למזרן שתי דקות לפני סוף הקרב. בכל מקרה שני החבר’ה קיבלו בונוס על קרב הערב, דיינה ווייט ממש התלהב מהקרב וזה משמח אותי לראות שהוא ממש בקטע של לקדם את אורטגה, לראות לוחם שהוא לא סופרסטאר יושב כ"כ הרבה זמן בחוץ ועדיין נשאר בטופ 10מבחינת דירוג זה די נדיר, בטח במחלקה עשירה בכישרון כמו מחלקת משקל הנוצה. הרקורד נטול ההפסדים, היכולת לסיים קרבות בהכנעה או נוקאאוט, העובדה שהאישיות שלו היא לא של קרש, המוצא האמריקני-מקסיקני שלו והעובדה שהוא גם נראה טוב בנוסף להכל רק תיתן לו את הפוש קדימה. אם שואלים אותי, תנו לו את יאיר, נראה למי מהם מגיע קרב נגד לוחם טופ 5.

(X@vi) #638

אז בזכות מר. היימן הגעתי לפורום הזה גם כן…

איזה כיף שיש פורום UFC :slight_smile:

(Amiamiro) #639

אני לא מאמין שאני כותב את זה כרגע… גון גונס נתפס על סמים אחרי הקרב מול קורמייר. עדיין לא יצאה הודעה רשמית עם הפירוט, אני מקווה שזו טעות חולנית כי זה הדבר היחידי שאני יכול לדמיין כרגע

הבחור הזה שובר למעריצים את הלב עוד פעם…

(Paul Heyman) #640

זה גם בהכרזה רשמית:
קישור

עזוב ג’ון ג’ונס, בואו ננסה ובכלל להבין מה DC חושב כרגע…

הנה ההכרזה הראשונה של DC:

“It’s hard to find words to describe how I’m feeling right now,” Cormier said. “I’m disappointed to hear the news. It’s very emotional.

“We as athletes are entitled to due process, and I will refrain from saying much more until I know exactly what happened.

“In my mind, on July 29, I competed and I lost. I thought Jon Jones was the better man that day. I don’t know what to think anymore. I can’t believe we are going through all of this again. We will see what happens next.

“Thank you to all my fans who have supported me during this dark time. I love you all very much.”

(bengi6666) #641

האמת שזו פאדיחה לאללה. אם עד עכשיו השטויות שגון גונס עשה מחוץ לאוקטגון פגעו באדם שהוא, הפעם זה פוגע בספורטאי שהוא. זה כתם שישאר עליו. לא משנה כמה המאזן קרבות שלו יהיה מדהים, הוא לעולם לא יגיע למעמד של אנדרסון סילבה. אני בכלל חושב שאדם שנתפס על סמים ממריצים צריך לשנות לו את התוצאה להפסד ולא לNC, שיתקע עם הL במאזן הקרבות שלו. כואב הלב על DC, מרגיש לי שכבר אין לו כוח מנטלי להתמודד עם הסיפור הזה…

(Amiamiro) #642

גם אנדרסון סילבה הגדול נתפס על סמים.

הדיבור שיש כרגע זה שמישהו שיחק עם הדגימת דם של גונס. הוא שלח היום דגימה והם מחכים להתפתחויות. מעניין מאוד

(X@vi) #643

אני לא מאמין שהוא כזה דביל שהוא ישתמש עוד פעם בסמים לא יכול להיות

אני חושב שמישהו מפיל אותו ואני מנסה להבין את הזווית, זה לא יכול להיות הUFC כי הוא מכניס להם ימבה כסף אבל שוב למה שהוא יסתכן בזה שוב???