אגרוף ולחימה משולבת :: GSP הביס את ביספינג

(sh4rky) #604

נכון שמייוות’ר לא נותן נוקאאוטים בד"כ, אבל כמה קשה יהיה למתאגרף מקצוען מהטופ העולמי לסיים קרב מול חובבן תוך סיבוב אחד? אני מניח שכולם יהיו מרוצים מלתת למייות’ר את הנצחון עם החלטה שופטים.

מה שמעניין לטעמי זה דווקא התאריך של הקרב.
לרוב הקרב מוכרז הרבה לפני התאריך(או שהתבלבלתי לגמרי והכוונה לאוגוסט 18) בכדי שיהיה להם זמן להתאמן.

זה אולי הסיכוי היחיד של קונור, הוא בכושר טוב, מתאמן גם ככה לUFC. פלויד בן 40, יש לו בקושי חודשיים להתאמן אחרי ששנתיים לא התאמן לקרב, במידה וקונור טוב יותר ממה שאנחנו מצפים, אני לא רואה את פלויד מצליח להחזיק 12 סיבובים.

(Amiamiro) #606

ואוו איזה קיץ. גון גונס נגד קורמייר, טריפל Gנגד קאניו, מיוותר נגד מקגרגור.

זה הולך להיות בידור טהור

(Amiamiro) #607

פלויד מתאמן כבר בערך חודשיים, אם לא יותר. כבר מאז הבילד אפ הראשוני.
הכל מתוכנן, הכל $$$$

(BannedT) #608

כן, שיהיה לכם ברור שהם מתאמנים כבר תקופה, הכל היה עניין של סגירת פרטים ולפי מה שדיינה ווייט טוען היה די קל להתנהל מול מייוות’ר וכל המשא ומתן איתו היה נוח מאוד.

(Amiamiro) #609

אז קובאלב מפסיד את הרימאטצ׳ נגד וורד. ואוו איזו הפתעה.

(Paul Heyman) #610

היה גם נוקאאוט מעולה של הולם לקוריאה הלילה.

תמיד יפה לראות נוקאאוט בבעיטה.

אולי הולם סוף סוף תיכנס בחזרה למומנטום אחרי זה.

(Amiamiro) #611

כיף לראות ת׳רד כזה נכנס לפעולה. תודה לכם

(BannedT) #612

וורד בעצם מוכיח כמה שהוא גדול. הסבלנות והתחכום, למרות החשש המובהק מהכוח של קובאלב, והביצוע של תכנית הפעולה, פשוט יפה לראות. ענף האגרוף יחסית בפריחה, במיוחד אחרי הנפילה של פאקיו-מייוות’ר והשעמום שנשאר שם.

להולי הולם יש 0% כוח בידיים אבל כשהרגל שלה פוגעת למישהי בראש המשחק נגמר. משהו קצת מת בקטגוריות של הנשים אבל אני מקווה שולנטינה שבצ’נקו המעולה תיתן בראש לאמנדה נונייז ותראה קצת רמה גבוהה בזירה הנשית מבחינת MMA, ולא רק באומנות לחימה ספציפית.

(Paul Heyman) #613

בהחלט יש הרגשה של התעוררות של עניין באגרוף לאחרונה. בעיקר בגלל ג’ושוע נגד קליצ’קו שהיה קרב מעולה, ועכשיו גם הודות לקונור מקגרגור מול מייווט’ר. זה אחרי כמה שנים ממש לא טובים, שגם האולימפיאדה עם השערוריות הרבות שהיו בה בתחום האגרוף - לא עזר בכלל.

חייב להודות שאני מסכים.

זה אומנם לחימה ובידור לא אמור להיות קשור לזה, אבל נונייז היא אלופה כל כך הרבה יותר משעממת מרצף האלופות שהיו לפניה (ראוזי, הולם, טייט).

(BannedT) #614

[quote=“Paul_Heyman, post:613, topic:3578”]
בהחלט יש הרגשה של התעוררות של עניין באגרוף לאחרונה. בעיקר בגלל ג’ושוע נגד קליצ’קו שהיה קרב מעולה, ועכשיו גם הודות לקונור מקגרגור מול מייווט’ר. זה אחרי כמה שנים ממש לא טובים, שגם האולימפיאדה עם השערוריות הרבות שהיו בה בתחום האגרוף - לא עזר בכלל.[/quote]

קליצ’קו-ג’ושוע בהחלט הצית איזה משהו, בעיקר תודות לקליצ’קו שיצא מאיזור הנוחות שלו בגילו המופלג וסיפק לנו קרב שצריך להיזכר לו לטובה כמו הניצחונות הכי גדולים שלו. קונור מול פלויד זה מפלצת הייפ אבל אם ניקח שבוע-שבועיים אחורה צריך לזכור שיש לנו את קנאלו נגד גולובקין ופה מדובר אשכרה בקרב עם משמעות לספורט. לא יכולתי להסכים יותר בעניין האולימפיאדה, אחרי הבזיונות שם הייתה לי תחושה מרה כזו שהאגרוף באמת מת.

אין לי בעיה עם נונייז בפן המלחמתי, אני חושב שהנוקאאוטים שהיא נותנת כן מלהיבים בסך הכל אבל היא נופלת לתבנית הרפטטיבית שמזכירה את האלופים הגברים הראשונים של ה-MMA, כל אחד בא מתחום מסוים וחלש בדברים אחרים. רונדה הייתה ג’ודוקא, הולם קיקבוקסרית, טייט גם דומיננטית בקרקע ובהיאבקות ונונייז באה עם האגרוף, תוסיף לזה את יואנה שבעיקר מנקדת בקיקבוקסינג וקיבלת ענף שרחוק שנות אור מהמקביל הגברי שלו. יש לי תחושה ששבצ’נקו, חוץ מזה שהיא נשמה אמיתית ובחורה מאוד חביבה לעומת הברזילאית, מביאה איתה רוח שונה של מישהי שיכולה לעמוד ולחבוט, להתאבק ולהילחם על הקרקע בצורה מאוד גבוהה, אני מקווה שהיא תדע להשתמש בזה ולא תחטוף נוקאאוט מול נונייז כמו רונדה וטייט שהיה להן מיסמאץ’ נוראי מולה.

שאלה,
אם איכשהו קונור מצליח לנצח את פלויד(מדבר על נוקאאוט), זה לא מכה קשה לענף?
לי לפחות זה נראה כאילו פוטנציאלית זה יכול לחסל את הענף, אבל אני לא בדיוק מבין בזה.

(Osho) #616

חצי גרוש ממי שהיה באגרוף על הקרב של קונור מול מיות’ר:

א. המבנה הפיזי- לכאורה משחק לטובת קונור. מודות הידיים שלו משמעותית ארוכות יותר. בתור אחד שסביב 1.70 עם מוטות ידיים באורך דווקא של מיות’ר, יריבים שגבוהים ממני לא ידעו איך לאכול אותי בגלל שהייתי קטן וזריז עם ידיים מאוד ארוכות. הצעד של קונור משמעותי גם הוא אבל מיות’ר מאתגרף חכם מאוד ולא יפול כמו הלוחמים שקונור מתמודד מולם בדר"כ.
ב. למרות זאת- ההבדל בין הסגנונות יכריע לטעמי את ההתמודדות הזאת. לפי מה שראיתי מקונור, הוא לא עילוי בנוקאוט ואם כבר מדברים על יתרונות- פלויד הוא זריז בצורה קיצונית במיוחד לגילו, הוא בדיוק האיש שיכול להתחמק כמעט מכל מכה, במיוחד שזה קרב אגרוף “קלאסי”.
ג. יתרון נוסף שנובע בגלל שהקרב יהיה קרב אגרוף רגיל הוא שלא יהיה קרקע- יתרון גדול מאוד של קונור על מיות’ר כמו הטקטיקה השונה שיש באיגרוף. לדעתי הסיבולת הגדולה יותר שמפתחים בMMA (מקבלים שם מכות רצח) פחות תהיה משמעותית בחוקים של האגרוף.

בשורה התחתונה- יש סיכוי להפתעה מצד קונור, אבל הוא סיכוי מאוד קטן. לאור הניסיון והעובדה שהקרב הוא בשדה של מיות’ר לטעמי יהיה מדובר בהייפ גדול ומיות’ר מנצח. הפסד שלו וזו הפתעה גדולה.

(Amiamiro) #617

אני לא חושב שיש כאן מישהו שאשכרה לוקח את קונור ברצינות (???).

קונור לא הולך להנחית אגרוף אחד על פלויד וכל מי שחווה אגרוף בחייו יודע זאת. אני עדיין בשוק שהדבר הזה יצא לפועל. זה יהיה מבדר, זה יביא הייפ למעגל האיגרוף, זה אולי יחזיר קצת צופים אך יותר מזה זה ליצנות טהורה. כסף נטו

ההבדל בין אגרוף קלאסי לכל סוג אומנות לחימה זה שמיים וארץ, אנשים שוכחים זאת.

(Paul Heyman) #618

היסטוריה ישראלית עם חיים גוזלי בן ה-44 ילחם מחר בלילה בבלאטור 180 שיתקיים במדיסון סקוואר גארדן. ההיכל המיתולוגי של הספורט!
כתבה של Ynet

(Amiamiro) #619

מעבר לקרב של חיים גוזלי, כיף לראות שמות
מטורפים כמו פדור, סונן וסילבה. שווה לראות

(bengi6666) #620

בחיי שהסבירות שג’וני הנדריקס יפספס משקל היא גבוהה יותר מהסבירות שהשמש תזרח מחר!

מאני פאקיאו הפסיד לג’ף הורן בהחלטת שופטים הזויה.

(Amiamiro) #622

עוד החלטה הזויה, עוד פנס שחור לאגרוף. זה היה 117-111, 115-113, 115-113. הזייה

(BannedT) #623

לפאקיאו זו כבר גנבה שנייה אחרי בראדלי, לפלויד זה בחיים לא היה קורה.
אני באמת מתעב את הענף הזה, כמה עוד אפשר כמה? כל קרב שאתה נהנה ממנו ולא מגיע לנוקאאוט אתה מבין שיש פשוט סיכוי עצום שהכל יהרס לך כשזה יגיע לשופטים. ג’ף נלחם על חייו וכל הכבוד לו על זה, מני לא בשיאו אבל ראבק. ביזיון גדול כל פעם מחדש. הייתי שולח את כל הבכיינים שמתלוננים בשיא חוצפתם וטוענים שהשופטים נטו לטובת קונור במקגרגור-דיאז 2 לראות כמה קרבות אגרוף על אליפויות שמסתיימים בביזיון פעם אחר פעם. אני לפעמים מרגיש בעצמי כאוהד MMA שאולי נהיינו טיפה מפונקים עם השיפוט, האהבה הראשונה שלי בתחום הלחימה הייתה שייכת לאגרוף אבל אני פשוט מתקשה לקחת את הקרקס הזה ברצינות.