אגרוף ולחימה משולבת :: GSP הביס את ביספינג

(Paul Heyman) #584

חברה חובבי MMA!

להתעורר!

נועד “ניאו” להט, משלנו, נלחם הלילה באירוע בלאטור 175 שמתקיים ברוזמוט אילנויי. “ניאו” ילחם במשקל נוצה מול לוייד קארטר(11:8 בקריירה שלו) בקארד הראשי של האירע!

חשוב מאוד עבורנו לפתח את ההכרה בשגריר שלנו בספורט המדהים הזה, אחרי שבתקשורת הישראלית כמעט שמתעלמים ממנו, מה שגרם לו להעלות פוסט עצבני לפני כמה ימים:

נועד להט ילחם הלילה את הקרב השני שלו באירגון המתחרה העיקרי של ה-UFC, מאז שלהט עזב את אירגון ה-UFC, כשבקרב הראשון הוא ניצח את סקוט קליב באירוע שהתקיים כאן בתל אביב(דבר שה-UFC סירבו לעשות לפי להט, כי יש להם שותפים בדובאי). פה יש קישור לקרב הראשון של להט בבלאטור למעוניינים:

אנחנו פה בפורום הספורט הטוב בארץ - נעשה את מיטב המאמצים כן לתת ללהט את החשיפה לה הוא ראוי כשגריר שלנו ב-MMA!

(bengi6666) #585

זה קרב שהוא צריך לנצח, הוא מגיע פייבוריט גדול.
אני אגב לא מסכים איתו, אין מה לעשות בלאטור עם כל הכבוד זה לא הUFC, יש בין הארגונים פער גדול באיכות, ולכן החשיפה היא שונה לחלוטין.

(Paul Heyman) #586

עידכון:

נועד “ניאו” להט ניצח את הקרב שלו הלילה מול לוייד קארטר עם חניקה והכנעה ב-3:50 בסיבוב השני!

אני אנסה למצוא קישורים וכו’ לקרב ולתגובות בהמשך.

זה נכון, אבל בלאטור גם לא כל כך רחוקים מה-UFC כמו שהם פעם היו. להכיר רק בהבדל עדיין בין הארגונים, אבל לא להכיר בצימצום שלו זה לא נכון לדעתי.

(bengi6666) #587

בלאטור מצמצמים את הפער, ואני חלילה לא מזלזל, אבל עדיין קח TOP 10 בכל חטיבת משקל לUFC יש יתרון.

הקרב של נועד(מקווה שהקישור טוב)

(Paul Heyman) #588

עוד לא הספקתי לראות את האירוע. אתייחס ברגע שאספיק לראות :slight_smile:

(bengi6666) #589

גושווע-קליצקו

וואו איזה קרב, איזו הפקה!!! ועוד באירופה, והאמת איזו אכזבה, ריציתי סיום אחר לקריירה של קליצקו, וזה היה קרוב! לדעתי הוא הוביל בנקודה עם סיום הסיבוב ה10.
אין לי ספק שמה שבעיקר ניצח לגושווע את הקרב זה הפרש הגילאים

ולדמיר קליצקו מתאגרף אדיר שלדעתי ראוי לעוד יותר כבוד ממה שהוא מקבל. האיש במשך עשור שולט ללא עוררין במשקל הזה, כשהוא הופך אותו למשעמם. אז נכון שברוב התקופה הזאת הוא נלחם במתאגרפים קטנים ובעיקר קצרים ממנו, ושהוא לא פגש inside boxer ברמה כמו טייסון(שהוזכר בשידור), אבל זה לא מקלקל את הקריירה האדירה שלו. אין לי ספק שאם הוא היה אמריקאי הוא היה עוד יותר מוערך.
לגבי גושווע, לא יודע, אני לא עף, לטעמי הוא אוברייטד למרות המאזן המושלם. אני לא רואה אותו מתמודד עם הגודל והריצ של פיורי(אני רק מקווה שהברגים המעטים בראש של פיורי עוד ישארו במקום עד הקרב שאני בטוח שיהיה בניהם).

*למנהלים, אני בכוונה כתבתי את התגובה פה (מקווה שזה בסדר), לדעתי יש מקום לאחד את האשכולות של האיגרוף והMMA, לשיקולכם

(Amiamiro) #590

ג׳ושוע נגד קליצ׳קו

אחד הקרבות המבדרים והטובים שהיו בשנים באחרונות בספורט הגוסס הזה. כיף לראות ספורטאי כמו ג׳ושוע ממשיך להתקדם בענף גוסס מלא תיירים ותאבי בצע.

שמועות חזקות על גון גונס נגד קורמייר ב214. הגיע הזמן!!

(Paul Heyman) #591

DONE.

(Paul Heyman) #592

דבר ראשון:

דבר שני:

אנדרסון סילבה מאיים לפרוש מהענף אם הוא לא יקבל קרב מול יואל רומרו על ה-Interim Title.
אלו המילים שלו:

I’m far too old and I’m done, bro. I’m sorry. I know I need to respect my fans — I respect my fans. I’m sorry guys. I love the sport. I love fighting. Fighting is my life. But it’s too much bulls–t.

זאת התגובה של רומרו:

I fight only with Anderson for the interim belt. If not for him, I wait for my time for the belt

(bengi6666) #593

לא רואה את אנדרסון סילבה בכושרו ובגילו מצליח לאיים על החגורה בMW

לגוניור יש “מאצ אפ” הרבה יותר טוב מול מיוציץ מאשר עם ולאסקז, קרב בהחלט מעניין, סוג של מוקש עבור מיוציץ. אבל עבורי זה נטו חימום לקרבות האליפות הבאמת מעניינים בUFC 212/213.

(Paul Heyman) #594

אני אישית פשוט הרבה יותר נמשך ליוקרה והעוצמה של ה-Heavyweight ופשוט עבר הרבה יותר מדי זמן מאז החגורה הזאת עמדה להגנה.

Bring it On!

(bengi6666) #595

הבעיה שחסר בקרב הזה את הלוחם הכי איכותי במשקל, קיין ולאסקז(לדעתי לפחות).
הרבה מים עברו מהקרב האחרון שלהם ועדיין, גם היום גוניור עם האיגרוף שלו יכול לעשות הרבה צרות למיוציץ.

לגבי DC וגון גונס, הם כבר מתקוטטים לא מעט זמן בטוויטר, וזה בהחלט הימור סביר על קרב בניהם בUFC214, הקרב בניהם כבר היה צריך לקרות ממזמן. אני לא נותן לD.C יותר מדי סיכוי, ניצחון שלו יהיה עבורי סנסציה, גון גונס הוא הלוחם הכי טוב PFP, ולדעתי למרות ההסתבכויות שלו ומספר הקרבות היחסית מצומצם שלו, הוא הלוחם הכי טוב בהיסטוריה של הענף

(Paul Heyman) #596

הספקתי בינתיים לתפוס את הקרב האליפות של מיוצ’יץ’ ושל הנשים.

אז הקרב ה-HW היה בהתאם למה שאפשר לצפות לקרב כזה. במשקל הזה (וזה מה שמרתק בקטגוריית המשקל הזאת) העוצמות כל כך גדולות שאגרוף אחד מסיים קרב וזה יכול לבוא מכל כיוון ומכל לוחם.

האסטרטגיה של ג’וניור הייתה Solid, עם ההתקפה על הרגליים של מיוצ’יץ’ - אבל כך גם האסטרטגיה של האלוף. מהרגע הראשון הוא שלח את הידיים קדימה ותקף בכל מיני הזדמנות שהוצגה לו. וכבר לפני ה-TKO היו כמה וכמה מכות שנכנסו פנימה.

אז, לסיכום: קצר, מתוק ועוצמתי.

האלופה של הנשים (בואנה, באמת שאין לי כוח לנסות לאיית את השם שלה… ), אומנם לא סיימה את הקרב ב-TKO, או KO…אבל השליטה הייתה לחלוטין שלה בכל ה-25 דקות. לא יודע מי נשארה כדי לעמוד מולה תיגר כרגע. אולי בסופו של דבר היחידה שתצליח לעצור אותה, תהיה היא עצמה - כמו רבים ורבות אחרים בספורט הברוטלי הזה.

(bengi6666) #597

מיוציץ נגד דוס סנטוס
התוצאה פה מאוד משקרת, זה היה קרב הרבה יותר צמוד מעוד קרב שנגמר בסיבוב הראשון.
דוס סנטוס היה מוקש עבור מיוציץ והוא הצליח לעשות לו נזק. בהנחה שולאסקז יהיה בריא ושזה אכן יהיה הקרב הבא של מיוציץ, אני הולך עם ולאסקז בכל הכוח.

לגבי שאר הקרבות, יוהאנה/הפולניה(באמת שאין לי מושג איך לאיית את שם המשפחה) היא סטרייקרית מדהימה, לא רואה מישהי כרגע שיכולה לדגדג אותה, היא למעשה האויב הכי גדול של עצמה.
פרנקי אדגר מנצח לצערי את יאיר רודריגז, האמת שזה היה ממש חד צדדי, לא רואה את פרנקי עושה עוד צעד מעבר למקום שהוא נמצא בו כרגע ומנצח את אלדו או הולוואי.
דמיאן מאיה הגראפלר הכי טוב בUFC מנצח בקושי את מאסבידל. האמת שהופתעתי, הקרב הזה היה הרבה יותר מדי זמן בעמידה מבחינת מאיה. למרות ההופעה הלא מדהימה אני שם את הכסף שלי עליו אם הוא יקבל קרב מול האלוף וודלי.

(bengi6666) #598

מה דעתכם?
זה אשכרה מרגיש כאילו זה הולך לקרות כנגד כל הסיכויים.
אם אכן זה יקרה לדעתי זו החלטה מעולה עבור חשבון הבנק של קונור, אבל גרועה מקצועית. אני לא חושב שיש לו סיכוי

(bengi6666) #599

טוב, אז מיוותר מול קונור נסגר סופית לקראת סוף אוגוסט, מי היה מאמין!!!

קונור עשה החלטה מצויינת מבחינה פיננסית, אבל ספורטיבית כל דבר שזה לא הפסד שלו יהיה סנסציה אדירה. זה כמו שאלוף העולם בפינג פונג ישחק טניס מול נאדל על חימר, מדובר בשני ענפים שאומנם דומים אבל שונים לחלוטין.
אני לא נותן לקונור סיכוי, לדעתי זה גם לא יגיע להחלטת שופטים ויסתיים הרבה לפני, אבל הלוואי שאני טועה.

בכל אופן היחס בסוכנויות ההימורים הוא 1.1 לפלוייד מול 6.5 לקונור. ולדעתי קרב האיגרוף הבאמת גדול של השנה יתרחש חודש מאוחר יותר בין גולובקין לקנלו

(Paul Heyman) #600

כן… זה קרב גימיק…

יעשה גלים וכותרות ויכניס הרבה מאוד כסף גם לפלויד, גם למק’גרגור וגם כנראה ל-UFC…

אבל בקשר לתחרות אמיתית בין השניים, קשה לראות איך מייווט’ר לא מנקה את הרצפה עם האירי.

(sh4rky) #601

מה הסיכוי שהם סיכמו שמיוות’ר לא מנקה את הרצפה עם מקגרגור כדי לא להוציא אותו אפס כפי שכמובן אמור לקרות?

(Footy) #602

מאייות’ר נגד מקרגור 26 לאוגוסט. קאנלו נגד GGG ב-16 לספטמבר.
חודש מטורף ויקר לחובבי האיגרוף.

(BannedT) #603

אתה לא יכול לצאת אפס כשבקרב המקצועני הראשון שלך בענף כלשהו אתה הולך להילחם מול אחד הגדולים אי פעם שגם ידוע בתור אחד שלא נותן נוקאאוטים ולקבל בוכטה של כסף…

וכמו שכתב הבחור מעליי, קאנלו מול טריפל G, יהיה אש, הכסף שלי על המפלצת הסובייטית.