אגרוף ולחימה משולבת :: GSP הביס את ביספינג

(Paul Heyman) #540

ראוזי היא מדור שונה של ה-UFC ואפשר להגיד שגם מעידן אחר של הספורט.

זה לא שהיא זקנה(היא סה"כ בת 29) אבל היא במקור ובבסיס שלה ג’ודוקא ועל בסיס זה היא שלטה בענף בזמן תקופת הזוהר שלה. ואז הגיע הפסד מפתיע, כמו שתמיד חייב בסופו של דבר להגיע, והיא יצאה מהספורט - אבל הספורט המשיך להתפתח. נונייז היא לוחמת ששולטת גם בקרב בעמידה וגם בקרב על הקרקע - ולראוזי מעולם לא היה יכולת עמידה שקרובה אפילו למה שנחשב ליכולת עמידה טובה כיום ב-UFC.

נונייז פשוט יודעת להחטיף נונ-סטופ ובאותו הזמן למנוע מראוזי לקחת אותה לקרקע(ראיתה שהיא כן ניסתה כמה פעמים) וזה פשוט גמר את תוכנית המשחק של ראוזי.

שאלה מה יהיה איתה עכשיו - אני יכול לראות אפשרות שהיא לא רוצה לפרוש עם הפסד, אבל מצד שני קרב נוסף באופן ברור ידרוש מייקאובר כללי של כל הגישה שלה ל-MMA ואני לא בטוח שהיא רוצה דבר כזה או בכלל יכולה בשלב הזה לגרום לזה לקרות; בנוסף היא תמיד דיברה שהיא רוצה לפרוש בגיל 30(תהיה בפבואר) אז אולי לפרוש עכשיו עם רקורד של 12-2(שזה כשלעצמו בתור מורשת - רקורד פנומינלי) ולעבור לדברים אחרים: הוליווד כנראה, או אולי להצטרף ללסנר ב-WWE.

(BannedT) #541

ווהו! קרוז מפסיד והחגורה של אלפא מייל ובעיקר של קודי שבא מפאקינג שום מקום!
צריך להבין שכשקודי גרבראנדט נלחם נגד אלמיידה לפני כמה חודשים הוא היה עם רקורד של 9-0 (נדמה לי) לעומת איזה 21-0 של אלמיידה עם 20 נוקאאוטים והוא היה אמור להיות הדבר הגדול הבא. כולם לכלכו על קודי הפרחח ואלמיידה די הוכתר כעתיד של קטגוריית המשקל, קודי סיים אותו בסיבוב. אחר כך קודי סיים את מיזוגקי בסיבוב אחד וקיבל משום מקום קרב אליפות. מה שקרה היום היה מדהים, אם הייתם שואלים את רוב הצופים בעולם מה קורה כשמגיעים להחלטת השופטים מול דום הם היו אומרים לכם שדומיניק מנצח. אם זה היה קרב אגרוף אז בכלל, אין לי ספק שהשופטים בענף המקולקל הזה לא היו שוקלים את קודי ומשאירים את החגורה אצל האלוף. הבעיה היא שדומיניק, שמה שהוא עושה בדרך כלל זה לנקד סיבובים עד לניצחון, לא הצליח לפגוע בקודי. כשקודי נכנס למצב הגנתי, התנועה שלו הייתה פנטסטית והוא עשה לדומיניק קרוז את מה שהוא עצמו עושה, לא נתן לו לפגוע בו. דומיניק קרוז נחשב ללוחם שהכי קשה לפגוע בו, אולי בתולדות הענף, וקודי פשוט הפיל אותו 3-4 פעמים בסיבוב הרביעי. קודי שנראה כאילו הוא כל כך נסחף בטראש טוק ומאבד את קור הרוח שלו פשוט הפתיע את קרוז בזירה, הוא היה שקול, מגוון, והכי חשוב, קשה לפגיעה, כשגם ככה קרוז לא זורק אגרופים כאלה חזקים. מה שקרה היום לקרוז זה שהוא ראה לוחם שסיים קרבות בסיבוב הראשון באגרופים בלי לדעת עליו שום דבר אחר, קודי שם את קרוז כמטרה עוד מאז שהוא תיכוניסט (אשכרה) ופגע בו בקרב אחד כנראה יותר ממה שפגעו בו כל הקריירה. מתנת פרישה מדהימה ללוחם הכי משפיע בהיסטוריה של המשקלים הקלים, פייבר.

בנוגע לראוזי, היא הייתה שבר כלי מבחינה מנטלית, בחיים לא ראיתי לוחם אוקטגון עם כזה אתוס שמתפרק כל כך בקלות מהפסד אחד.
הספוטלייט היה כל כך בולט עליה שכולם שכחו מי עומדת מולה. אני מתערב איתכם שנונייז מרביצה לא פחות חזק מכמה מהגברים ב-BW, ראיתי אותה פוגשת את הלסת של מישה ושל ראוזי והאגרופים שלה נראים לא רגילים, משהו מקטגוריית משקל אחרת.

עריכה: טעות שלי, קודי הגיע לקרב מול אלמיידה עם רקורד של 8-0!

(bengi6666) #542

האמת מה שקרה עם רונדה ראוזי זה פשוט מדהים, אני לא זוכר כזאת התרסקות של ספורטאי/ת, לא מבחינת גובה הנפילה ולא מבחינת המהירות שזה קרה.
זה לא ההפסדים כמו איך שהיא הפסידה, נכון שהיא לא סטרייקרית בבסיס שלה, ואפשר להתווכח על ניהול הקרב שלה וההתעקשות לנצח בקרב איגרוף, אבל אין ספק שזה משהו עמוק יותר מהקטע הפיזי.
משהו נשבר אצלה, היא פשוט כבויה, הביטחון העצמי שלה פשוט נעלם כאילו שזו הפעם הראשונה שהיא נכנסת לאוקטגון, אם בהפסד להולם היא כל הזמן רצה קדימה וניסתה לסגור את הטווח(וחטפה), היום זה הרגיש שמהרגע הראשון היא פשוט הרימה ידיים, שהיא לא מנסה אפילו.
אין ספק שמשהו נסדק אצלה ברמה המנטאלית, אחרי ההפסד להולם היא דיברה על זה שהיא רצתה לקבור את עצמה, ושעברו לה מחשבות אובדניות, היא גם דיברה עוד לפני ההפסד בלילה על פרישה בעתיד הקרוב, לא סתם אומרים שכשהראש חולה כל הגוף חולה…
בכל מקרה יש סימן שאלה מאוד גדול סביבה, אם היא תחליט להמשיך היא תצטרך להמציא את עצמה מחדש, וקשה לי לראות איך היא עושה את זה, אם היא תחליט לפרוש אז אין ספק שמדובר בלוחמת אדירה, פורצת דרך, ורק חבל לי עבורה שזה נגמר בצורה חמוצה כ"כ(לדעתי זאת היתה ההופעה האחרונה שלה באוקטגון).

(BannedT) #543

אני בניגוד לרוב פה לא כל כך חש צורך לדון בעבר, והעבר הוא רונדה ראוזי, היא הייתה לוחמת גדולה, היא נהייתה שחצנית וחטפה בעיטה לראש שדי סיימה את הסיפור שלה.

אף אחד פה לא נדהם מזה שקודי גרבאנדט בן ה-25 הפך בתוך שנה מלוחם לא מדורג לאלוף שניצח את המדורג 3(!!!) ב-P4P? הרבה מתחילים לטעון עכשיו שהוא צריך להיות לוחם השנה, והאמת שאני לא חושב שזה מופרך בכלל.

סרטון שכדאי לראות. ההערה על פייבר בסוף היא פרייסלס.

[YT]N0eD3z2G11w[/YT]

(bengi6666) #545

[RIGHT]גרברנדט מרשים מאוד!!! המאזן המושלם ואחוז הפינישים הבאמת יוצא דופן שלו, ולחשוב שהוא רק בן 25…
יש לו עוצמה בידיים באמת יוצאת דופן, בטח יחסית לBW+תזוזת ראש פנטסטית.
לפגוע ככה בקרוז עם הסגנון הבאמת יוצא דופן של קרוז כשהוא לא מפסיק לשנות עמידה, זה מרשים! במיוחד כשאתה עם חיסרון לא מבוטל במוטת הידיים מולו.
אני חושב שמה שבאמת ניצח לגרברנדט את הקרב, מבלי לגרוע מהיכולת שלו, זה “הטראש טוק”, זה הרגיש לי שקודי הצליח להיכנס עמוק לראש של קרוז ולהוציא אותו מאיזון, הרגיש לי שקרוז מונע ביקר מאגו ומוותר לחלוטין על הטקטיקה בקרב הזה.
קודי מול טי גי יהיה קרב אדיר סוג של דרבי של קבוצת [/RIGHT]
[RIGHT]Alpha Male, לגבי קרוז (אני קצת משוחד) לדעתי הוא עוד יחזור, הוא לא אמר את המילה האחרונה.
הוא אחד האלופים הכי דומיננטים בהיסטוריה של הUFC עם מאזן קרבות טוב יותר משל GSP שפרש בשיא, אני אפשר שלא להעריך אותו בזכות הסגנון הייחודי שהוא הצליח להתאים לעצמו, האיש פשוט המציא משהו חדש, שמתאים לו.
לגבי אוריה פייבר, קשה שלא לאהוב אותו, לוחם ענק ואחד האנשים הכי מגניבים בUFC, אני מבין שהוא וקודי חלק מAlpha Male, ושיש בינו לבין קרוז דם מאוד רע, אבל זה היה נראה לי פחות שמחה על הניצחון של קודי, ויותר שמחה לאיד על ההפסד של קרוז, וזה קצת לוזרי בעיני, זה מזכיר לי את הילד המבואס שקיבל 50 במבחן, ואז כשהוא רואה שכל הכיתה גם נכשלה אז הוא מבסוט, למרות שזה לא עוזר לו במ"מ.[/RIGHT]

(BannedT) #546

[RIGHT]שמע, אני מכבד מאוד את הדעה שלך אבל אני חושב שיש דברים שכתבת שהם לא ממש מדוייקים והייתי רוצה לתת את דעתי עליהם.
[/RIGHT]

[QUOTE=bengi6666;1705699][RIGHT]גרברנדט מרשים מאוד!!! המאזן המושלם ואחוז הפינישים הבאמת יוצא דופן שלו, ולחשוב שהוא רק בן 25…
יש לו עוצמה בידיים באמת יוצאת דופן, בטח יחסית לBW+תזוזת ראש פנטסטית.
לפגוע ככה בקרוז עם הסגנון הבאמת יוצא דופן של קרוז כשהוא לא מפסיק לשנות עמידה, זה מרשים! במיוחד כשאתה עם חיסרון לא מבוטל במוטת הידיים מולו.
אני חושב שמה שבאמת ניצח לגרברנדט את הקרב, מבלי לגרוע מהיכולת שלו, זה “הטראש טוק”, זה הרגיש לי שקודי הצליח להיכנס עמוק לראש של קרוז ולהוציא אותו מאיזון, הרגיש לי שקרוז מונע ביקר מאגו ומוותר לחלוטין על הטקטיקה בקרב הזה.
[/RIGHT]
[/QUOTE][RIGHT]
אני חושב שאתה טועה מסיבה אחת פשוטה, דומיניק קרוז עושה את זה שנים וגם ריסק את קודי בטראש טוק בכל ראיון לפני הקרב. אני רואה הרבה אנשים (בעיקר מעריצי קרוז) שמתפלאים שלטראש טוק הזה הייתה השפעה על קרוז. אני חושב שאיך שקודי התהפך עם קרוז אחרי הטייקדאון השפיע עליו יותר, אני חושב שזה שהוא פשוט לא הצליח לתפוס את קודי ביותר מידי הזדמנויות השפיע עליו יותר. קודי בעצמו סיפר אחרי הקרב שהוא הרגיש שינוי בסיבוב השלישי, בכל פעם שהוא היה אומר לקרוז משהו הוא ענה בחזרה, עד שקרוז נחתך מהתנגשות הראשים ואחר כך ספג בעיטה חזקה לצלעות, שם הוא כבר פחות ענה לו בחזרה. עכשיו בו נגיע לחלק שבעיניי נכון, להשפעה שהייתה לדברים שקודי עשה בזירה: קרוז, לראשונה מאז שפייבר הכניע אותו כשהוא היה בן 21, עמד מול יריב שלא הלך לו מולו. תנסו להבין מה זה, אתה מנסה לקחת אותו לקרקע-הוא הופך אותך, אתה משתמש בתנועה האגדית שלך (שנחשבת אולי לטובה בתולדות הספורט)-הוא פוגע בך יותר ממה שאתה פוגע בו. לפי דעתי, החל מהסיבוב השלישי הכל השפיע על קרוז, ההתחמקויות, המכות שפגעו, הטראש טוק. דומיניק קרוז הוא הבנאדם האחרון בזירה שטראש יהיה הסיבה העיקרית להפסד שלו וזה עלבון עצום וכן לגרוע מהיכולות של קודי, גם עם אפס טראש טוק הוא היה יכול לקחת את הקרב הזה, כל אספקט בלחימה שלו היה טוב וחד יותר משל קרוז.

[QUOTE=bengi6666;1705699]
לגבי אוריה פייבר, קשה שלא לאהוב אותו, לוחם ענק ואחד האנשים הכי מגניבים בUFC, אני מבין שהוא וקודי חלק מAlpha Male, ושיש בינו לבין קרוז דם מאוד רע, אבל זה היה נראה לי פחות שמחה על הניצחון של קודי, ויותר שמחה לאיד על ההפסד של קרוז, וזה קצת לוזרי בעיני, זה מזכיר לי את הילד המבואס שקיבל 50 במבחן, ואז כשהוא רואה שכל הכיתה גם נכשלה אז הוא מבסוט, למרות שזה לא עוזר לו במ"מ.
[/QUOTE]

שמע, אני עוקב אחרי פייבר בערך מאז שאני בן 14 ולא סתם משהו מהאיש הזה נדבק בי. הוא לא חלק מאלפא מייל, הוא הקים את אלפא מייל. הוא אימן את קודי, הוא היה היחיד חוץ מקודי עצמו שהאמין בו במאה אחוז ולא סתם קורמייר צייץ בטוויטר אחרי הקרב: “פייבר, אתה צדקת כשאמרת שהוא מוכן ואני טעיתי”. פייבר חי ונושם את הלוחמים שלו, מאמן אותם על בסיס יום-יומי. הוא הסיבה שיש קרבות למשקלים הקלים במיין איבנט, תבין שפייבר היה הכוכב, הוא היה הפנים, הוא גם היה האלוף הבלתי מעורער של ה-WEC במשקל נוצה שהיום נשלט ע"י אנשים גבוהים ומאיימים ממנו כמו אלדו, קונור ומקס הולוויי. כמות הלוחמים שעצרו כדי לומר לו תודה, כמות המילים שנשפכו עליו אחרי קרב הפרישה, אני ממליץ לך להקשיב ללינק שאני אשים כאן למטה של צ’ייל סונן מדבר על פייבר.
ועכשיו אחזור לנושא המדובר, קודי גרבראנדט עזב את עיר הולדתו באוהיו לפני שנתיים-שלושה ועבר לסקרמנטו של פייבר כדי להתאמן איתו ותחתיו. פייבר לא הפסיק להאמין בו לרגע, דחף אותו לקצה ושיווק אותו, בדיוק כמו שעשה עם דילאשאו. ראיתי כל כך הרבה ראיונות איתו (כולל כשהוא וקרוז עשו סוג של שולם אחרי קרב הפרישה) ואני מאמין באמת ובתמים שהוא אב ללוחמיו, הוא גאה בהם ותומך בהם בכל צעד, ושהוא מאושר מהקריירה שהוא עשה ומהמקום בו הוא נמצא. אגב, אם ב-UFC היו פותחים את קטגוריית המשקל שלו לפני כן, תהיה בטוח שהוא היה שם האלוף כי הוא באמת נלחם בזמנו ובשיאו בלוחמים הכי טובים שהיו במשקלים הלא נספרים הללו, כמובן עד שהפך לפוסטר בוי.

אגב, לפי התגובה שלך נדמה שלא שמעת אבל שתדע שטי.ג’יי מול קודי הולך להיות מטורף, לפני יותר משנה היה פיצוץ שבו דילאשאו והמאמן לודוויג עזבו ביחד את אלפא מייל והקבוצה ממש התהפכה נגדם, אני לא יודע מה הלך שם אבל פייבר ממש לקח את זה קשה. קודי הוא קצת יותר אגרסיבי מפייבר והוא גם פותח על טי.ג’יי פה בלי בעיה, זה הולך להיות חתיכת קרב אם וכאשר יקרה.

אגב, לסונן יש את הסיפורים הכי טובים ב-MMA:
[YT]ssFam7iNjfU[/YT]

אגב, שימו לב למידע הפנימי שצ’ייל הוציא ב-11:00 על קודי באלפא מייל.[/RIGHT]

(bengi6666) #547

אני מודה שקודי הפתיע אותי, עם כל הרקורד שלו ואחוז הפינישים שלו, הוא עדיין לא נלחם מול הצמרת הבאמת גבוהה של החטיבה(אלמיידה הוא PROSPECT, אבל הוא עדיין לא שם), הוא צעיר מדי, יפה מדי, חמום מוח מדי(בטוח ראית את הראיון שהוא עזב הכל ורצה ללכת לחדר של קרוז כדי ללכת מכות), הרגיש לי שהוא פשוט לא בשל… אני מודה שלפני הקרב הייתי שם את כל הכסף שלי על קרוז, גם בגלל כל מה שקרה בימים שלפני הקרב.
קודי נתן הופעה נהדרת, הוא עשה דברים מדהימים בקרב, אין על כך מחלוקת, לתת לקרוז 4 נוק-דאון בסיבוב זה מטורף! הנוק-דאון הראשון, לקחת הוק שמאל של קרוז, לעצור אותו עם היד הרחוקה, יד שמאל שלך, ולתת קאונטר עם ימין ולהפיל את קרוז, היה אדיר! לדעתי המהלך של הקרב.
הנקודה שלי שקודי באמת היה טוב, ואני לחלוטין לא טוען שהוא ניצח בגלל “הטראש טוק”, בכוונה ציינתי בתגובה “מבלי לגרוע מיכולותיו”, אני כן טוען שקרוז עזר לקודי לנצח, למרות שקודי להיה צריך את העזרה הזאת, וש"הטראש טוק" נתן לקודי את המוסף.
לי זה הרגיש שקודי בסיבובים הראשונים מצליח לאט לאט לחדור לראש של קרוז, משהו שהוא לא הצליח לעשות בכלל לפני הקרב.
נכון היכולת של קודי בקרב, וזה שהדברים לא עבדו לקרוז העצימו את זה, אבל תראה, שלושת הסיבובים הראשונים היו די צמודים, אצל שופט אחד קרוז הוביל 29-28. קרוז לדעתי נתן לאגו להשתלט עליו, בתחילת הסיבוב הרביעי היה “טראש טוק” כבד בין השניים ולדעתי בשלב הזה קרוז פשוט איבד את קור הרוח שלו לגמרי, סוג של תמות נפשי עם פלישתים, ופשוט קרס בסיבוב הזה.

לגבי אוריה פייבר, אם קודי כמעט הלך מכות עם קונור בגלל פייבר, בעונה שפייבר וקונור אימנו(לא מאמין שזה היה מבויים) אז אין ספק שיש בניהם משהו מאוד מאוד חזק.
אוריה הוא אחד האנשים הכי מגניבים בעסק, עשה קריירה גדולה, עושה את מה שהוא שאוהב בחיים, אין לי ספק שהוא מבסוט במקום שהוא נמצא בו ומשש לא מריר.
אבל השמחה המוחצנת והבאמת יוצאת דופן שלו יחסית למאמנים אחרים שראו את החניך שלהם זוכה בחגורה, לדעתי נבעה לא רק מזה שהחניך שלך אלוף עולם(גם אם אתה ממש ממש אוהב אותו) אלא גם ואולי בעיקר מזה שהצ’ילבה שלך כ"כ הרבה שנים, חטפה מכות והפסידה.
קודי נגד טי גי יהיה קרב אדיר, אני יודע שטי גי עזב ונחשב לבוגד(אין לי מושג למה עזב), וכבר היה לו טאקל קטן עם פייבר לפני UFC 199, לדעתי הקרב הזה כבר סגור לאביב הקרוב, רק שלא יהיו פציעות, סוג של דרבי סטייל הפועל ירושלים-קטמון :slight_smile:

(BannedT) #548

[QUOTE=bengi6666;1705822]אני מודה שקודי הפתיע אותי, עם כל הרקורד שלו ואחוז הפינישים שלו, הוא עדיין לא נלחם מול הצמרת הבאמת גבוהה של החטיבה(אלמיידה הוא PROSPECT, אבל הוא עדיין לא שם), הוא צעיר מדי, יפה מדי, חמום מוח מדי(בטוח ראית את הראיון שהוא עזב הכל ורצה ללכת לחדר של קרוז כדי ללכת מכות), הרגיש לי שהוא פשוט לא בשל… אני מודה שלפני הקרב הייתי שם את כל הכסף שלי על קרוז, גם בגלל כל מה שקרה בימים שלפני הקרב [/QUOTE]

הנה, אגב, משהו שבאמת עזר לקודי לנצח. באמת. חוץ מקודי, המאמנים והאנשים מהמכון שלו (שגם פה זה לא בטוח כולם), אף אחד מאיתנו לא ידע למה הוא מסוגל, ראינו אותו רק מתחמם ומתעצבן ומסיים קרבות בנוקאאוט. שלא יהיה לך ספק שקרוז הופתע מאוד, גם אם הוא אומר שהוא היה מוכן לזה וכו’ וכו’. אז כן, אני חושב שלטראש טוק הייתה השפעה, אבל הנה משהו שכנראה היה פאקטור גדול יותר.

(BannedT) #549

[QUOTE=bengi6666;1705822]

לגבי אוריה פייבר, אם קודי כמעט הלך מכות עם קונור בגלל פייבר, בעונה שפייבר וקונור אימנו(לא מאמין שזה היה מבויים) אז אין ספק שיש בניהם משהו מאוד מאוד חזק.
אוריה הוא אחד האנשים הכי מגניבים בעסק, עשה קריירה גדולה, עושה את מה שהוא שאוהב בחיים, אין לי ספק שהוא מבסוט במקום שהוא נמצא בו ומשש לא מריר.
אבל השמחה המוחצנת והבאמת יוצאת דופן שלו יחסית למאמנים אחרים שראו את החניך שלהם זוכה בחגורה, לדעתי נבעה לא רק מזה שהחניך שלך אלוף עולם(גם אם אתה ממש ממש אוהב אותו) אלא גם ואולי בעיקר מזה שהצ’ילבה שלך כ"כ הרבה שנים, חטפה מכות והפסידה.[/QUOTE]

למרות שהדיון הזה די מיצה את עצמו נתקלתי בסרטון הזה עכשיו ואני חייב לשתף. קודי סיפר על רגע שהוא ופייבר חלקו בבקסטייג’ אחרי הקרב עם דמעות בעיניים, מסתבר שאחד מהחבר’ה באלפא מייל הספיק לתפוס את הסוף של זה. אפשר לראות ב-0:58.

[YT]snzXWZf7TS0[/YT]

עריכה: פלוס מייטי מאוס בסיטואציה לא ברורה בסוף.

(Paul Heyman) #550

אז יש עוד מישהו שהאמירות של אמנדה נונייז בנוגע לראוזי והקרב שלהן, מפריעים להם?

כדי לסדר את האוזן, נונייז אמרה בגדול שראוזי תמיד הייתה overratred והקרב שלהן היה הרבה יותר קל ממה שהיא ציפתה לו. בואנה, נונייז לוחמת פנטסטית שנמצאת כרגע בשיא הכושר שלה בכל החיים - אבל היא לא מתקרבת אפילו להישג של ראוזי ואני בספק ענקי אם היא אי פעם תתקרב להישג ולשליטה של ראוזי בענף.

קצת כבוד בכל זאת לא יזיק, לא?

(bengi6666) #551

אני חושב שרונדה לא יכולה לבוא בתלונות ליחס שהיא מקבלת מלוחמות אחרות.
אין ספק שהיא פורצת דרך ולוחמת ענקית, אבל היא גם סופר שחצנית עם אגו בשמיים, כזאת שתנעץ בך מבט בשקילה לפני, שתעשה טובה אם היא בכלל תצמיד כפפות לפני הקרב, ושאין סיכוי שתזכה לאיזו הערכה מסוימת ממנה בסוף הקרב, לא משנה מה התוצאה.
אנשים אוהבים לראות אנשים אחרים נופלים, במיוחד כשמדובר באנשים שחצנים, ובמיוחד כשמדובר בנשים.
למרות זאת אם היא אכן תפרוש, עדיין חבל לי בשבילה שהקריירה שלה נגמרה בצורה כ"כ מרירה.

(Paul Heyman) #552

סבבה, גם אם אני מקבל את הדברים שלך לחלוטין, אז שתגיד עלייה שהיא “מניאקית” או כל תיאור אחר.

אבל אמנדה נונייז אמרה עלייה שהיא “Overrated”. בואנה - נחמדה, מגעילה, מכבדת, מזלזלת - הבחורה שלטה בענף וקידמה את לחימת הנשים ב-UFC למצב למישהו מאיתנו בכלל אכפת מי זאת אמנדה נונייז היום.

חבל על חוסר הכבוד הזה.

(Washar1) #553

בשורה התחתונה היא נתנה לה נוקאאוט בפחות מדקה, אז אי אפשר להגיד שהדברים שלה חסרי בסיס לפחות מנקודת המבט שלה…

(Paul Heyman) #554

אבל תנסה לראות את זה ככה.

אם רונדה ראוזי היא אוברייטד, מה זה אומר על 12 הניצחונות הרצופים שלה ועל היריבות שלה בקרבות האלו. שמות כמו מישה טייט, אלקסיס דייוויס, קאט זינגאנו, בת’ קוריאה וכו’ וכו’…

אז אמנדה נונייז ניצחה אותה בפחות מדקה בקרב הראשון של ראוזי אחרי יותר משנה של הפסקה ועם תוכנית קרב מפגרת לחלוטין. ואני לא אומר את זה כדי לתרץ את ההפסד שלה, אבל פאקינג קצת פרספקטיבה. כמו שאמרתי, הסיבה בכלל שהדבר הזה שנקרא “נשים לוחמות ב-UFC” בכלל זה עניין עכשיו - זה רק כי רונדה ראוזי הפכה את זה לדבר שכל העולם מכיר ומדבר עליו.

אותה מישה טייט שראוזי ניצחה פעמיים אפילו, ניצחה אחרי זה את הולי הולם שכאמור הייתה הראשונה להנחיל הפסד לראוזי. אז מה? אז הולי הולם היא אוברייטד? מישה טייט היא אוברייטד כי היא הפסידה אחרי זה לאמנדה נונייז?

נונייז נמצאת בשיא הכושר שלה כרגע, ראוזי הייתה במקום הזה אולי לפני שנתיים פלוס מינוס; לא היום. ככה או ככה הזילזול הזה הוא לא במקום מבחינתי. כשנונייז תהיה עם 13 ניצחונות רצופים - אז היא מוזמנת לדבר על כמה ראוזי אוברייטד או לא.

(bengi6666) #555

[QUOTE=Paul Heyman;1706210]סבבה, גם אם אני מקבל את הדברים שלך לחלוטין, אז שתגיד עלייה שהיא “מניאקית” או כל תיאור אחר.

אבל אמנדה נונייז אמרה עלייה שהיא “Overrated”. בואנה - נחמדה, מגעילה, מכבדת, מזלזלת - הבחורה שלטה בענף וקידמה את לחימת הנשים ב-UFC למצב למישהו מאיתנו בכלל אכפת מי זאת אמנדה נונייז היום.

חבל על חוסר הכבוד הזה.[/QUOTE]

לדעתי נונייז גם משחררת תסכול על זה שכל קידום הקרב התמקד ברונדה ובחזרה שלה לאוקטגון, ושחצי מילה לא נאמרה על נונייז, למרות שהיא הגיע כאלופה.

(Paul Heyman) #556

קח את עצמך ושים את עצמך בנעליים של מנהל הפרסום של ה-UFC.

הקרב הראשון של ראוזי מאז ההפסד הסנסציוני שלה להולי הולם; שנה שהיא נעלמה כמעט לחלוטין; הכוכבת הגדולה ביותר של כל דיוויזיית הנשים בכלל ב-UFC(ולא יעזור שום דבר באספקט הזה - היא הייתה ועדיין הכוכבת הגדולה ביותר שלהם בין הלוחמות).

היית מפרסם(promote) את הקרב הזה שונה ממה שהם עשו?

ואפילו בלי קשר לשאלה הזאת - 12 פאקינג ניצחונות רצופים! זה Overrated זה?! בשיא הרצינות… אני לא איזה fan boy של ראוזי(לא חושב שיש בכלל לוחמת שהיא באמת האהובה או הפייבוריטית שלי), אבל ההצהרה הזאת של נונייז היא פשוט לא עומדת בקנה אחד עם היגיון והמציאות.

לפעמים הפוזות של החברה האלו ממש מפריעות לי; וזה כולל לחלוטין גם את ראוזי לפרקים!

(BannedT) #557

אני מסכים איתך בהכל חוץ מבדבר אחד, ה-UFC כן היו צריכים לשווק את הקרב הזה אחרת. אני מבין שהם ניסו למכור את ה-PPV אבל מישהו שם היה צריך להגיד שיש סיכוי שהערב יכול להיגמר מהר מאוד ולא לטובת רונדה. למעשה, אם היה קרב אדיר שבסופו נונייז הייתה מנצחת זה עוד היה יוצא בסדר, אבל זה כאילו אף אחד שם למעלה לא שקל את האפשרות שראוזי הולכת להפסיד הפסד מביך ושאולי כדאי לשים טיפה יותר זרקור על נונייז, אפילו לא מתוך כבוד אלא סתם ליתר ביטחון. מה שבאמת מעצבן זה שעכשיו הם יתחילו ללקק לנונייז בקטע דפוק, רק שלא ינחסו אותה בסוף כי שבצ’נקו לא פראיירית בכלל.

(bengi6666) #558

[QUOTE=Paul Heyman;1706309]קח את עצמך ושים את עצמך בנעליים של מנהל הפרסום של ה-UFC.

הקרב הראשון של ראוזי מאז ההפסד הסנסציוני שלה להולי הולם; שנה שהיא נעלמה כמעט לחלוטין; הכוכבת הגדולה ביותר של כל דיוויזיית הנשים בכלל ב-UFC(ולא יעזור שום דבר באספקט הזה - היא הייתה ועדיין הכוכבת הגדולה ביותר שלהם בין הלוחמות).

היית מפרסם(promote) את הקרב הזה שונה ממה שהם עשו?

ואפילו בלי קשר לשאלה הזאת - 12 פאקינג ניצחונות רצופים! זה Overrated זה?! בשיא הרצינות… אני לא איזה fan boy של ראוזי(לא חושב שיש בכלל לוחמת שהיא באמת האהובה או הפייבוריטית שלי), אבל ההצהרה הזאת של נונייז היא פשוט לא עומדת בקנה אחד עם היגיון והמציאות.

לפעמים הפוזות של החברה האלו ממש מפריעות לי; וזה כולל לחלוטין גם את ראוזי לפרקים![/QUOTE]

אני לחלוטין לא מסכים עם מה שנונייז אמרה על ראוזי, זה היה חוסר כבוד. אני כן מבין מאיפה זה בא, ולמה לוחמות פחות מכבדות את ראוזי ומחכות לה בפינה. ראוזי זכתה לביקורת הזאת מנונייז לא בגלל היכולת שלה, אלא בגלל ההתנהגות שלה(ראוזי היא ממש לא אוברייטד לדעתי).
אני גם מבין את הUFC, ואת זה שהוא בחר לפמפם את ראוזי לפני הקרב ולא את נונייז. דיינה ווייט נשאל על זה אחרי הקרב והוא ענה שעכשיו כולם מכירים את נונייז, שהוא יכל לשים 100 מיליון דולר על promotion לנונייז ועדיין לא היו מכירים אותה כמו שמכירים אותה עכשיו, ושזו הסיבה שהוא הפרומוטר ולא אתם(העיתונאים). יש לי המון ביקורת על דיינה, בעיקר על היחסי אנוש שלו, והחזירות שלו. אבל האיש הוא תותח במה שהוא עושה, שזה לארגן, לשווק, ולמכור קרבות, את זה אי אפשר לקחת לו, הוא פשוט מומחה בזה. זה אולי לא הוגן ולא מכובד כלפי נונייז, אבל אין ספק שכלכלית זאת היתה ההחלטה הנכונה עבור האירגון

(Paul Heyman) #559

[QUOTE=bengi6666;1706430]א אבל האיש הוא תותח במה שהוא עושה, שזה לארגן, לשווק, ולמכור קרבות, את זה אי אפשר לקחת לו, הוא פשוט מומחה בזה. [/QUOTE]

כל פעם שיש דיבור על דנה וואייט בתור פרומואטר - אני ישר נזכר בראיון הזה:
//youtu.be/JO0g1fEunXQ

(bengi6666) #560

אנחנו ניכנס פה לויכוח סטייל מסי/רונלדו…
האמת שקשה לי להשוות, אני ממש חלש בWWE ובאמת שאין לי מושג מה הולך שם, יכול להיות שוינס מקמהון פרומוטר טוב יותר אני לא פוסל את זה.
בכל אופן גם אם וינס מקמהון פרומואטר טוב יותר, זה עדיין לא אומר שדיינה פרומואטר רע.
ההשוואה היא קצת קשה, בכל זאת ענף אחד ותיק, בידורי, והרבה פחות ספורטיבי, מול ענף יחסית צעיר, הרבה יותר אלים, שעד לא מזמן היה אסור בניו יורק.