אגרוף ולחימה משולבת :: GSP הביס את ביספינג

(BannedT) #499

[QUOTE=bengi6666;1701309]
לקונור אין מה לחפש בFW אין שם מישהו שיכול להתמודד עם מוטת הידיים שלו, ואני לא רואה אותו מגן על החגורה.
לדעתי הקרב הבא שלו יהיה מול פרגסון(מגיע לאיש), לא אהבתי את הזלזול/אובר ביטחון שלו בסיבוב השני, הזכיר לי את סילבה שהיה מזלזל בקרבות עד שווידמן לימד אותו לקח.[/QUOTE]

שמע, במבחינת כל היגיון קונור חייב להילחם ב-FW את הקרב הבא אם הוא רוצה לשמור את התואר. זה יהיה פשוט מגוחך אם אלוף ה-FW יעשה שתי קרבות ב-WW עם דיאז, עוד קרב על האליפות במשקל קל ואחר כך לא יחזור להגן על החגורה הזו, כשהחגורה כבר שנה בהקפאה (וזו תהיה עכשיו לפחות שנה וחצי). יש לך ב-FW את אלדו שמגיע לו קרב, פרנקי אדגר שעד ההפסד לאלדו כולם היללו והאדירו (אגב, מדגיש כמה מגיע לאלדו עוד קרב), ויש לך את הולוואי ופטיס שהולכים להילחם בקרוב. לפי דעתי הולוואי ינצח וימשיך את המומנטום האדיר שלו מה שיצדיק קרב על החגורה, ניצחון של פטיס יכול לזכות אותו בקרב על החגורה אבל אני לא בטוח עד כמה זה מגיע לו, עם כל הכבוד לזה שהוא היה אלוף גדול לפני שהגיע RDA. בכל מקרה, מן הסתם מקגרגור הוא פייבוריט מול כולם, אבל הולוואי בחור צעיר ולוחם מסעיר שבהחלט יכול לתת פייט, לאלדו ממש מגיע עוד טייטל שוט אבל נדמה לי שב-UFC אין שום רצון לראות את אלדו מנצח אפילו בטעות את מקגרגור. אני באופן אישי הייתי רוצה לראות את מקרגור בקרב מול אלדו/הולוואי אם הוא ינצח את פטיס, ובמקביל לעשות קרב בין נורמגמדוב לטוני פרגוסון ב-LW, כשהמנצח זוכה בטייטל שוט. זה בעיניי האידיאל, הכי הגיוני והכי בריא לספורט.

בנוגע לזלזול/אובר ביטחון, אתה צריך להבין שכמעט כל לוחם גדול עשה את זה בקריירה, וזה לא יעזור, זה מלהיב את הקהל, זה מביא שואו, זה נותן ביטחון ללוחם עצמו. ממוחמד עלי דרך סנשאי ועד לסילבה וג’ונס, כולם לפעמים דופקים קטעים מוזרים בזירה, אם אתה חושב שסילבה הפסיד כי ווידמן לימד אותו לקח אתה טועה, סילבה הפסיד כי זה בדיוק השלב שבו הגוף שלו כבר לא היה מספיק חד בשביל הסגנון הזה. יש סיבה לזה שרבים מכתירים את סילבה כ-GOAT, הוא ידע מה הוא עושה באוקטגון, מול ווידמן הוא כבר לא היה בשיאו, עזוב בשיאו, הוא כבר לא היה מספיק טוב בשביל מה שהוא ניסה לעשות. קונור עמד במרחק סביר מול אדי, וחוץ מזה שהתנועה שלו בזירה הייתה הטובה ביותר שראיתי זה שנים מלוחם MMA, קאונטרים פשוט מפחידים, הוא ידע מה קורה מולו, הוא ראה שאדי מפחד ממנו, והוא הכניס עוד כסף לבנק בגלל הדבר הזה.
סמוך עליו שהוא יעשה דברים הרבה יותר טיפשיים מהממתק הקטן הזה לקהל בעתיד, והוא יפסיד בגלל דבר כזה כשהוא לא יהיה מספיק מרוכז או כשתהיה לו ירידה ביכולת, כל עוד הוא עושה תנועה והגנות כמו אתמול (הגנת טייקדאון פנטסטית) אף אחד לא ינצח אותו. אלא אם הוא יעלה שוב ל-WW וזה כבר סיפור אחר.

(Paul Heyman) #500

תחילה, חייבים לציין שאחרי תקופה של אירועים לא הכי מבריקים בהיסטוריה של UFC, הגיע ה-PPV הזה וסיפק לחלוטין את הציפיות. אני אנסה להתייחס לכל הקרבות:

[U]מישה טייט מול ראקל פנינגטון[/U]: טייט התחילה קצת מהוסס מדי לעומט פנינגטון שהייתה אולי הגנתית אבל מדוייקת מאוד בהתקפות שלה, ואז היה רצף מדהים שהתחיל עם ניסיון לא מוצלח של טייט להוריד לקרקע את פנינגטון אבל הסתבכה בנעילה של הראש שלה וזה היה די מדהים לראות את פנינגטון כמעט מניפה את טייט למצב סופקלס כמעט, וזאת באמת עדות ליכולות ההתגוששות של טייט שהיא הצליחה לצאת מהמצב המאוד מאוד לא פשוט הזה והורידה לבסוף את פנינגטון לקרקע. בסופו של דבר אבל ההתקפות של פנינגטון היו יותר מדוייקות בסיבוב הזה. בסופו של דבר, פנינגטון הייתה פשוט הסטרייקרית ההרבה יותר טובה בקרב, עם טייט שהצליחה רק לעכב אותה עם התגוששות ולדחוף את פנינגטון לקירות של האוקטגון.

ואז אחרי הקרב הגיעה ההכרזה של טייט שהיא פורשת, ואין מה לעשות חוץ מלהריע לה על קריירה מעולה. היה רגע בהפסקה לפני הסיבוב השלישי שהמאמן של טייט שאל אותה מה עובר לה בראש כי “את נראית עייפה” והיא ענתה “אני לא רוצה להגיד את זה”; ואז זה די ברור בדיעבד כשהיא אמרה אחרי הקרב שהיא איבדה את התשוקה אחרי כל הזמן הזה - וזה בסדר גמור, טייט בהחלט תיזכר בתור הלוחמות היותר פופלאריות ומוצלחות בתולדות הענף, ועכשיו כל העולם פתוח לה לא משנה מה היא תרצה לעשות; אני אדבר על זה קצת יותר בהקשר למק’גרגור אבל ה-WWE בהחלט הביעו התעניינות בעבר, ועבור לוחמי UFC ברוק לסנר בהחלט יצר תקדים של סוג חוזה שהלוחמים האלו יכולים לקבל באירגון הבידורי עם תלוש בכלל לא קטן לעומס עבודה מאוד מאוד הגיוני. לסיכום הקרב: קרב עם עבודת מזרן מאוד יפה של שניהן ופנינגטון שפשוט נמצאת בראש אחר כרגע מטייט וזה התבטא בשליטה כמעט מוחלטת בסטרייקס ועם סיום מרגש עם הפרישה של מישה טייט; בהצלחה לה.

[U]כריס ויידמן מול יואל רומרו[/U]: ויידמן בהחלט היה היותר אגרסיבי בסיבוב הראשון בזמן שרומרו שמר על יותר פאסיביות ובעיקר למד את ויידמן, ואז בסיבוב השני רומרו התחיל לגשש את הדרך שלו פנימה עם כמה כניסות נחמדות; וההשלכות של הטקטיקה הזאתי כמובן הגיעו בסיבוב השלישי. אנחנו לפעמים מסונוורים מכל מה שקורה מסביב למק’גרגור ובעיקר מדברים על התפוצצות המסוכנת של קונור אבל לעזאזל, יואל רומרו הוא פשוט חיה רעה; הבן אדם עומד שם ולומד את היריב שלו בשקט כמעט במשך עשר דקות ואז תוך 5 שניות גומר את היריב שלו, ולא סתם יריב - פאקינג כריס ויידמן. וזה נראה מוזר מה שאני אומר כי רומרו עשה בסופו של דבר כל כך מעט בקרב הזה, אבל פייר עבורי - בין התצוגות המפחידות ביותר שראיתי ב-UFC. רומרו הוא לדעתי האלוף העתידי של הדיוויזייה. ההחלטה של השופט לתת לרומרו להכניס עוד כמה אגרופים שם בסיום הייתה מאוד תמוהה. רומרו וביספינג ישר חימימו יפה את המפגש שלהם :slight_smile:

[U]ג’ואנה ידרז’ז’שק(פאק איך מאייתים את השם הזה!) מול קרולינה קובלקוביץ’[/U]: אולי בעוד כמה חודשים, ג’ואנה(מצטער, אני לא כותב את זה מתוך איזה הכרות אישית, אלא פשוט בלתי אפשרי לאיית את השם משפחה שלה) תרד בכושר שלה ותיראה יותר פגיעה, וראינו את זה עם כל מיני אלופים שלא משנה כמה מושלמים הם נראו - בסופו של דבר הכל מגיע לסיומו; אבל כרגע בנקודת הזמן הזאתי, ידרז’ז’שק(ניסיתי…) פשוט נראית untouchable, וזה לא משנה אם זה יסתיים בניקוד או בטייקאאוט - היא נראית כל כך מושלם כרגע, ידיים מהירות, רגליים ארוכות ומדוייקות ולפחות כרגע היא נראית בלתי שבירה.

[U]טיירון וודלי מול סטיבן תומפסון[/U]: בלי שום צל של ספק, הקרב של הערב! ואני מסכים לחלוטין עם BannedT שאם היה אי פעם קרב שהגיע לו להסתיים בשיווין, זה הקרב הזה. סיבוב ראשון עם עבודת מזרן מדהימה פשוט של וודלי, בתוספת של עוצמה אדירה וצריך גם לציין שזה היה פשוט סיבוב סופר חכם טקטית של וודלי שהצליח להעפיל ברמה הטקטית על תומפסון בסיבוב הראשון, וזה לא דבר שמה בכך. בסיבוב השני תומפסון כבר הצליח להחזיק את וודלי הרבה יותר מהוסס, ולא נתן לו הרגשה שהוא יכול להיכנס כמעט במהלך כל הסיבוב ומצידו הצליח להכניס כמה סטרייקס במהלך הסיבוב והסיבוב הולך לתומפסון לדעתי. סיבוב שלישי, קשה מאוד להחליט - השליטה הייתה בגדול של תומפסון והוא סימן כמה פעמים יפה את וודלי, אבל לקראת סוף הסיבוב וודלי הצליח כמה פעמים לסמן מאוד יפה את תומפסון כולל הבעיטה שכמעט פוצצה לתומפסון את הרגל. ואז הגיע הסיבוב הרביעי ווודלי פשוט מתפוצץ! אני חושב שתומפסון היה במרחק של מילימטרים מהחלטה של השופט להפסיק את הקרב, ואיך הוא הצליח לא להיכנע בגיליוטינה של וודלי זה מעבר להבנה שלי; בחיים שלי לא ראיתי בן אדם יוצא ממצב כזה בצורה הספקטקולרית שבה תומפסון יצא מהמצב הזה - פשוט הזוי. אני חושב שבסיבוב החמישי וודלי היה פשוט ברמה המנטלית בשוק עדיין מהסיבוב הרביעי והעמידות של תומפסון, שבתורו ניצל את הסיבוב האחרון כדי לאזן את התוצאה לכיוון המרכז. היה מדהים ומחמם את הלב לראות איזה הערכה וכבוד יש לשני הלוחמים האלו אחד כלפי השני; ובכל מה שקשור להחלטת השופטים - כמו שאמרתי, אני חיי בשקט לחלוטין עם החלטת תיקו ומבחינתי בתוצאה כזאת ממילא האלוף לא צריך לאבד את החגורה(יתרון האלוף מבחינתי) וכנראה הנקודה האקסטרה הזאתי שוודלי קיבל מאחד השופטים הייתה בגלל שב-overall של הקרב, הדברים שהוא הצליח להנחית על תומפסון היו יותר משמעותיים מאשר מהצד השני. קרב שפשוט כתוב עליו קרב חוזר כ-Main Event.

[U]קונור מק’גרגור מול אדי אלברז[/U]: אני לא חושב שאי פעם ראיתי את מק’גרגור נראה יותר טוב מאשר פה, ובדיוק ברגע שהוא הכי היה צריך את זה. וזה כנראה הסמן של ספורטאי באמת מהגדולים אי פעם, כי גם ג’ורדן וגם פלה/מארדונה/מסי(לבחירתכם) וגם פדרר וגם מייקלס פלפס וכו’ - הם כולם ידעו להביא את הטוב ביותר שלהם בשביל להשיג את המטרות הכי גדולות שלהם. פשוט תענוג לראות את הגדולות של מק’גרגור כרגע; אבל העניין המעניין כרגע זה מה בעתיד של האירי עם הפה הגדול, ההצהרות שלו אחרי הקרב אומרות בבירור שהוא לא רוצה יותר להילחם רק עבור תלוש משכורת, הוא מרגיש שהוא לוחם הפרס של ה-UFC ואם הם רוצים שהוא ימשיך להילחם עבורם אז הוא רוצה כבר יותר מתלוש. כבר בעבר דיברתי על העובדה שב-UFC צריכים להיזהר ממה שמק’גרגור נהפך להיות והאמתי עם כל הפה העקי שלו והפרסונה המוחצנת - האם מישהו יכול להאשים אותו בהקשר לדרישות שלו? הוא הכוכב של האירגון ב"ה" הידיעה בלי שום צל או צילון אפילו של ספק. ומעבר לפינה ה-WWE מחכה מאוד מאוד לאירי, זה לא סוד שה-WWE מעוניין במק’גרגור מאוד גם בגלל העוצמה שלו כמגה-סטאר וגם בגלל העובדה הידועה שמק’גרגור בעצמו הוא חובב ענקי של התאבקות מקצועית ומעולם לא הסתיר את זה; השידוך נראה מושלם לשני הצדדים ואין לי אף צל של ספק שוינס מקמהאן לא יהסס לשפוך סכומים של כסף או כל דבר אחר שהאירי ירצה ממנו עבור הופעה באירגון או אפילו יותר משמעותי עבורו - חוזה. ככה או ככה, העתיד של האירי(כמו כל השאר שקשור לבן אדם המדהים הזה) יהיה מרתק!

(bengi6666) #501

[QUOTE=BannedT;1701336]שמע, במבחינת כל היגיון קונור חייב להילחם ב-FW את הקרב הבא אם הוא רוצה לשמור את התואר. זה יהיה פשוט מגוחך אם אלוף ה-FW יעשה שתי קרבות ב-WW עם דיאז, עוד קרב על האליפות במשקל קל ואחר כך לא יחזור להגן על החגורה הזו, כשהחגורה כבר שנה בהקפאה (וזו תהיה עכשיו לפחות שנה וחצי). יש לך ב-FW את אלדו שמגיע לו קרב, פרנקי אדגר שעד ההפסד לאלדו כולם היללו והאדירו (אגב, מדגיש כמה מגיע לאלדו עוד קרב), ויש לך את הולוואי ופטיס שהולכים להילחם בקרוב. לפי דעתי הולוואי ינצח וימשיך את המומנטום האדיר שלו מה שיצדיק קרב על החגורה, ניצחון של פטיס יכול לזכות אותו בקרב על החגורה אבל אני לא בטוח עד כמה זה מגיע לו, עם כל הכבוד לזה שהוא היה אלוף גדול לפני שהגיע RDA. בכל מקרה, מן הסתם מקגרגור הוא פייבוריט מול כולם, אבל הולוואי בחור צעיר ולוחם מסעיר שבהחלט יכול לתת פייט, לאלדו ממש מגיע עוד טייטל שוט אבל נדמה לי שב-UFC אין שום רצון לראות את אלדו מנצח אפילו בטעות את מקגרגור. אני באופן אישי הייתי רוצה לראות את מקרגור בקרב מול אלדו/הולוואי אם הוא ינצח את פטיס, ובמקביל לעשות קרב בין נורמגמדוב לטוני פרגוסון ב-LW, כשהמנצח זוכה בטייטל שוט. זה בעיניי האידיאל, הכי הגיוני והכי בריא לספורט.

בנוגע לזלזול/אובר ביטחון, אתה צריך להבין שכמעט כל לוחם גדול עשה את זה בקריירה, וזה לא יעזור, זה מלהיב את הקהל, זה מביא שואו, זה נותן ביטחון ללוחם עצמו. ממוחמד עלי דרך סנשאי ועד לסילבה וג’ונס, כולם לפעמים דופקים קטעים מוזרים בזירה, אם אתה חושב שסילבה הפסיד כי ווידמן לימד אותו לקח אתה טועה, סילבה הפסיד כי זה בדיוק השלב שבו הגוף שלו כבר לא היה מספיק חד בשביל הסגנון הזה. יש סיבה לזה שרבים מכתירים את סילבה כ-GOAT, הוא ידע מה הוא עושה באוקטגון, מול ווידמן הוא כבר לא היה בשיאו, עזוב בשיאו, הוא כבר לא היה מספיק טוב בשביל מה שהוא ניסה לעשות. קונור עמד במרחק סביר מול אדי, וחוץ מזה שהתנועה שלו בזירה הייתה הטובה ביותר שראיתי זה שנים מלוחם MMA, קאונטרים פשוט מפחידים, הוא ידע מה קורה מולו, הוא ראה שאדי מפחד ממנו, והוא הכניס עוד כסף לבנק בגלל הדבר הזה.
סמוך עליו שהוא יעשה דברים הרבה יותר טיפשיים מהממתק הקטן הזה לקהל בעתיד, והוא יפסיד בגלל דבר כזה כשהוא לא יהיה מספיק מרוכז או כשתהיה לו ירידה ביכולת, כל עוד הוא עושה תנועה והגנות כמו אתמול (הגנת טייקדאון פנטסטית) אף אחד לא ינצח אותו. אלא אם הוא יעלה שוב ל-WW וזה כבר סיפור אחר.[/QUOTE]

אין ספק שלאלדו מגיע קרב אליפות, ולדעתי הוא יקבל אותו בקרב הקרוב שלו, לפני שבועיים הוא הגיע לשיחה עם דיינה וויט כשהוא דורש שיחרור מיידי, ואחרי השיחה יושרו ההדורים(לדעתי הוא קיבל הבטחה ממנו).
אבל אני לא רואה את קונור בקרב הזה, אני לא רואה אותו שב להילחם בFW, הוא כבר ניצח את כל הצמרת שם ויש לו רק מה להפסיד.
בכלל יש פה גם עניין של לו"ז, האיש נלחם 4 קרבות ב11 חודשים וזה המון, אני לא חושב שיש עוד לוחם בUFC שנלחם כ"כ הרבה בשנה האחרונה, לדעתי לא תהיה לו ברירה והוא יהיה חייב לוותר על החגורה בFW ולהתמקד בLW, זה פשוט בלתי אפשרי פיזית להילחם כ"כ הרבה קרבות ולהגן על שתי החגורות בו זמנית. מה גם שבLW יש לוחמים שבאמת מאיימים עליו והוא יוכל למכור קרבות הרבה יותר טוב.
הייתי רוצה לראות אותו מול פרגסון בקרב הבא שלו, זה פשוט מגיע לפרגסון הוא מדורג ראשון, והוא ברצף ניצחונות אולי הארוך ביותר בUFC כרגע, אם קונור ינצח הייתי רוצה לראות אותו אח"כ מול נורגמדוב, ככה גם נזכה לראות שני קרבות ענקיים, וגם יהיה לנורגמדוב עוד קרב/שניים לפני מקרגור להשאיר את הפציעה מאחור.

לגבי הזלזול/אובר ביטחון של קונור, אני פשוט לא אוהב את זה, זה נראה לי מטומטם להחריד, יש להוריד ידיים ולא “לשמור פנים” שזה בערך כמו לעלות לרכב כשאתה שיכור מת. ויש לשים ידיים מאחורי הגב שזה בערך כמו לעלות לרכב שיש לו רק שלושה גלגלים כשאתה שיכור מת, זה היה פשוט מוגזם.
אני מסכים איתך לחלוטין שווידמן באותה נקודת זמן היה לוחם טוב יותר מסילבה, ושהוא היה כנראה מנצח אותו בכל מקרה, אבל הוא לא היה צריך את העזרה של סילבה, וזו היתה דוגמא טובה ללוחם ענק שמשלם מהר ובמזומן על השטויות שלו.

(BannedT) #502

[QUOTE=bengi6666;1701363]
לגבי הזלזול/אובר ביטחון של קונור, אני פשוט לא אוהב את זה, זה נראה לי מטומטם להחריד, יש להוריד ידיים ולא “לשמור פנים” שזה בערך כמו לעלות לרכב כשאתה שיכור מת. ויש לשים ידיים מאחורי הגב שזה בערך כמו לעלות לרכב שיש לו רק שלושה גלגלים כשאתה שיכור מת, זה היה פשוט מוגזם.
אני מסכים איתך לחלוטין שווידמן באותה נקודת זמן היה לוחם טוב יותר מסילבה, ושהוא היה כנראה מנצח אותו בכל מקרה, אבל הוא לא היה צריך את העזרה של סילבה, וזו היתה דוגמא טובה ללוחם ענק שמשלם מהר ובמזומן על השטויות שלו.[/QUOTE]

אתמול דווקא שמעתי משהו מעניין באיזשהו סוג של סיכום של אריאל חלוואני אחרי האירוע. הוא מספר שאחד מאנשי הצוות של קונור טוען שכל הקטע של לשים את הידיים מאחורי הגב התחיל מכאבים ביד ימין שקונור עוד נושא איתו מהקרב עם דיאז. אחרי הקרב הוא הראה לו סרטון של קונור בספארינג עם ארטם לובוב (לוחם במשקל קל מהדיוויזיה), שם קונור עושה את אותו דבר בדיוק ומניח את יד ימין על יד שמאל. כנראה שהייתה לו מודעות גדולה מאוד לכאב ביד ימין והוא החליט לעשות משהו מעניין, בכל מקרה הקהל עף על זה. ושוב אני אחזור על מה שאמרתי, קונור עמד יחסית רחוק מאדי, איך שלא תהפוך את זה. אני מנסה לחשוב איזה סוג של מיתוס עלי היה היום אם הוא לא היה נשען על החבלים מדי פעם ומזיז את הראש מצד לצד בזמן שהוא נותן ליריב שלו לזרוק אגרופים (אולי את הפרקינסון הוא היה חוסך). הפואנטה שלי היא אגב בדיוק על מה שאמרת-ווידמן היה מנצח את סילבה, זה לא קשור בכלל למה שסילבה עשה, סילבה בנה את הקריירה האגדית שלו בדיוק על התזוזות האלה והוא נפל איתן.

(bengi6666) #503

[QUOTE=BannedT;1701365]אתמול דווקא שמעתי משהו מעניין באיזשהו סוג של סיכום של אריאל חלוואני אחרי האירוע. הוא מספר שאחד מאנשי הצוות של קונור טוען שכל הקטע של לשים את הידיים מאחורי הגב התחיל מכאבים ביד ימין שקונור עוד נושא איתו מהקרב עם דיאז. אחרי הקרב הוא הראה לו סרטון של קונור בספארינג עם ארטם לובוב (לוחם במשקל קל מהדיוויזיה), שם קונור עושה את אותו דבר בדיוק ומניח את יד ימין על יד שמאל. כנראה שהייתה לו מודעות גדולה מאוד לכאב ביד ימין והוא החליט לעשות משהו מעניין, בכל מקרה הקהל עף על זה. ושוב אני אחזור על מה שאמרתי, קונור עמד יחסית רחוק מאדי, איך שלא תהפוך את זה. אני מנסה לחשוב איזה סוג של מיתוס עלי היה היום אם הוא לא היה נשען על החבלים מדי פעם ומזיז את הראש מצד לצד בזמן שהוא נותן ליריב שלו לזרוק אגרופים (אולי את הפרקינסון הוא היה חוסך). הפואנטה שלי היא אגב בדיוק על מה שאמרת-ווידמן היה מנצח את סילבה, זה לא קשור בכלל למה שסילבה עשה, סילבה בנה את הקריירה האגדית שלו בדיוק על התזוזות האלה והוא נפל איתן.[/QUOTE]

תראה אני מבין את הטענה שלך ומקבל אותה, אני מבין שיש פה גם שואו, ולא רק נוק אאוטים וניצחונות.
המחלוקת היחידה בנינו היא שלדעתי לשלב ידיים מאחורי הגב זה קיצוני מדי.
ברגע שאתה מחליט להוריד ידיים אתה הופך לאיטי יותר כי היד שלך צריכה לעבור דרך ארוכה יותר לכיוון הפנים שלך על מנת לחסום/להסיט אגרוף שנזרק לעברך, והדרך הארוכה הזאת עולה לך בזמן.
כשאתה משלב ידיים מאחורי הגב אתה למעשה מכפיל את המרחק ומכפיל את הזמן שאתה צריך כדי להגן על עצמך, לדעתי אדי עמד רחוק מספיק כדי להוריד ידיים אבל לא כדי לשלב אותם מאחורי הגב.
אולי באמת קונור סחב פציעה, אולי הוא ראה בשלב הזה של הקרב את הפחד בעיניים של אדי וכבר לא הזיז לו, כנראה זה גם עניין של טעם של אוהד ויכול להיות שאני שופט אותו קצת לחומרה בקטע הזה.

לגבי מוחמד עלי זה נכון שהוא המציא משהו חדש בהישענות שלו על החבלים, אבל מה שבאמת הפך אותו למיתוס ולא לעוד מתאגרף גדול מעבר ליכולת המקצועית, זה בעיקר האישיות מחוץ לזירה(הפעילות הפוליטית שלו, הציטוטים והאגו המנופח). אגב לדעתי גו פרייזר עשה קריירה הרבה יותר מרשימה מבחינה מקצועית, בהתחשב בהבדלים בגודל בין השניים, אבל אין לי ספק שאני בדעת מיעוט פה.

(BannedT) #504

[QUOTE=bengi6666;1701400]
לגבי מוחמד עלי זה נכון שהוא המציא משהו חדש בהישענות שלו על החבלים, אבל מה שבאמת הפך אותו למיתוס ולא לעוד מתאגרף גדול מעבר ליכולת המקצועית, זה בעיקר האישיות מחוץ לזירה(הפעילות הפוליטית שלו, הציטוטים והאגו המנופח). אגב לדעתי גו פרייזר עשה קריירה הרבה יותר מרשימה מבחינה מקצועית, בהתחשב בהבדלים בגודל בין השניים, אבל אין לי ספק שאני בדעת מיעוט פה.[/QUOTE]

ג’ו פרייז’ר היה לוחם אדיר, אבל עלי הוא עלי. התחיל כילדון, ניצח קרבות גם כאנדרדוג, אבל הוא לא השאיר בטעות את החותם שלו. אני מבין את ההיגיון בלהגיד ש-X מרשים יותר מ-Y כי מבחינה פיזית ל-Y יש פחות יתרון, במקרה של עלי לא נראה לי שהחוקים רלוונטיים כי הוא כנראה הספורטאי הכי מפורסם ומשפיע שיצא מענף אחד, גדול יותר באגרוף מאשר שג’ורדן גדול לכדורסל (ויחי 30 שנה הפרש וכמה שהאגרוף מתמוטט).

(bengi6666) #505

הלילה בבלפסט, מוסאסי מנצח את אוריה הול ומשיג את הנקמה שלו(אוריה הוא פיספוס אדיר לטעמי), ובכך הוא הופך לעוד לוחם שראוי לטייטל שוט, וכשמוסיפים את רוקהולד,רומרו,סוזה, ואפילו ווידמן, זה פשוט מדהים איך שביספינג הוא האלוף של החטיבה הזאת.
בכלל מדהים לראות את האיכות והעומק שיש בMW ובWW בהשוואה למשקלים אחרים, למרות שסה"כ זה הגיוני, רוב האנשים בעולם שוקלים במשקלים האלה, ולכן יש יותר לוחמים במשקלים האלה, אבל עדיין העומק הוא יוצא דופן ובלתי נתפס.

נקודה מעניינת- ארטם לובוב, מנצל את הקהל הביתי(סוג של) ומנצח את הקרב שלו(קרב שלישי בארגון), הוא ההוכחה כמה כוח השפעה יש לקונור מקרגור בUFC. האיש בוגר הULTIMATE בעונה שקונור אימן, הפסיד בקרבות הקבלה לבית ובזכות קונור קיבל צאנס נוסף, הפסיד גם בגמר התוכנית, ולמרות זאת קיבל חוזה בארגון. אגב המנצח של אותה עונה, ראיין הול, עוד לא נלחם פעם אחת מאז הניצחון שלו בגמר

(BannedT) #506

מוסאסי לא ראוי לקרב על התואר בתור מדורג 5 שניצח את המדורג 10 וה-UFC ידעו בדיוק מה הם עושים עם הקרב וה-“נקמה” הזו. יש להם את רונאלדו, רוקהולד וכמובן את רומרו על הראש לפני שהם יסתכלו בכלל לכיוון של מוסאסי, קודם יסדרו שם את העניינים ואז יתנו לו להילחם במישהו יותר רציני.

(Paul Heyman) #507

מוסאסי נראה נפלא בקרבות האחרונים שלו, אבל אני כן מסכים עם bannedT שאני הייתי רוצה לראות אותו מול יריב רציני לפני שהוא עולה לחלוטין ל"ליגה של הגדולים". הדיוויזייה של ה-MW באמת נראית פנטסטי ואני אישית רואה בביספינג יריב הרבה יותר עקשן ממה שאתם מעניקים לו, יש לו בעיות קשות של איבוד ריכוז במהלך הקרבות שלו אבל הבן אדם יכול לספוג מכות כמו שק חבטות עבה במיוחד ועוצמה בהתקפה יש לו במכשיר, ולמרות שאני מסכים שהוא לא הולך להיות האלוף עוד הרבה זמן - להוריד אותו מהחגורה תהיה משימה יותר קשה ממה שנראה לכם.

(bengi6666) #508

אני לא חושב שמוסאסי יקבל קרב אליפות בקרב הבא שלו, אבל אני חושב שהוא עוד מועמד ראוי, לדעתי את קרב האליפות הבא מול ביספינג יקבל רומרו.
אגב אני ממש לא מזלזל בביספינג, האיש לוחם סופר מסוכן עם סנטר מברזל. יש לו תשוקה אדירה, הוא נפל פעם אחר פעם ברגעי האמת, בקרבות שניצחון בהם היה מעמיד אותו כמתמודד מספר אחד, ובכל זאת לא ויתר לרגע על החלום שלו, הוא סיפור השראה. בכלל אני תמיד בעד אלוף שהוא לא אמריקאי/ברזילאי(נמאס מההגמוניה שלהם), אבל האיש אלוף למרות שמבחינת יכולת לדעתי הוא לא TOP 5, עם כל הסימפטיה קשה לי מאוד לראות אותו שומר על הכתר.

(Paul Heyman) #509

נעדכן רק שקונור מק’גרגור יקח לפחות חצי שנה של חופש עכשיו, מכיוון שאישתו אמורה ללדת בעוד חצי שנה והיא מאוד נלחצת כל פעם שהוא צריך להיכנס לאוקטגון וכרגע הדבר החשוב ביותר עבורו זה התינוק המצופה, והוא לא מעוניין בשום אופן לגרום לאישתו להיות במצבי לחץ כרגע; אז באופן הגיוני הוא לוקח את ההפסקה הזאתי.

אגב, הסוכן של מק’גרגור התאחר בתוכנית ב-ESPN ושם הוא נשאל על אפשרות שהאירי יופיע ב-WWE בשלב כזה או אחר של הקריירה שלו, אז מלבד תשבוחות לפול לווק(טריפל H) שבעצמו דיבר הרבה דברים טובים על מק’גרגור במספר הזדמנויות בעבר - הסוכן(אאודי אטאר) אמר שאם תבוא הצעה אז הם בהחלט יהיו מוכנים להקשיב, ואם ה-WWE מעוניין הוא מוזמנים ליצור קשר עם האנשים של מק’גרוגר, ז"א הוא. הוא גם אמר שעד עכשיו מעולם לא הגיעה הצעה.

(bengi6666) #510

לדעתי קונור עם ההחלטה שלו לצאת לחופש עד למאי/יוני למעשה מוותר על החגורה שלו בFW, אני לא רואה מצב שבמשך שנתיים לא יהיה קרב אליפות במשקל הזה.
יש שמועות שהמנצח בין פטיס להלוואי יקבל קרב מול אלדו על החגורה.
אני לא באמת מאמין שקונור רוצה לעזוב לWWE לדעתי זה כמו הידיעות בזמנו על קרב בינו למיוותר, זה אמצעי שלו להפעיל לחץ על הUFC.
בכל אופן הולך להיות מאוד מעניין, כבר היה בין קונור לUFC פיצוץ, אחרי הקרב הראשון של קונור מול דיאז, כשקונור מגיע למו"מ מעמדת נחיתות אחרי הפסד, וכשהוא מת לנקמה בדיאז. הפעם קונור מגיע למו"מ מעמדה סופר חזקה, הוא דורש ליצור תקדים ולקבל אחוזים, ואני ממש לא רואה את הUFC יוצרים את התקדים הזה. אני אגב בצד של קונור, אני חושב שהסכומים שהUFC מחלק ללוחמים שלו הם מגוחכים/מביכים יחסית לרווחים של הארגון הזה, ובטח בהשוואה לכסף שמתאגרפי צמרת מקבלים עבור הקרבות שלהם.

(Paul Heyman) #511

לחלוטין מסכים עם הקביעה שאני לא רואה גם את ה-UFC נותנים למק’גרגור את מה שהוא רוצה;

אבל אני לא הייתי בקלות ככה פוסל את ה-WWE עבור מק’גרגור; הבן אדם דיבר לא פעם ולא פעמיים על העובדה שהוא חובב מאוד נלהב התאבקות מקצועית וכמה זה השפיע על הפרסונה שהוא מציג בתור עצמו ב"עולם" ה-UFC. וגם יש עובדה פשוטה שה-WWE ישלם לו פשוט יותר: הוא קיבל 3 מיליון על הקרב שלו מול נייט דיאס לדוגמא - לעומטו ברוק לסנר מקבל לפי הדיווחים משהו בין 6 ל-8 מיליון כל שנה על החוזה שלו ב-WWE וזה עבור מספר מאוד מוגבל של הופעות. הסכומים האלו הם לא משהו שאפשר להתעלם ממנו.

קיצר, הולך להיות מרתק עם העתיד של מק’גרגור; Regardless of what he does.

(BannedT) #512

[QUOTE=bengi6666;1702339]לדעתי קונור עם ההחלטה שלו לצאת לחופש עד למאי/יוני למעשה מוותר על החגורה שלו בFW, אני לא רואה מצב שבמשך שנתיים לא יהיה קרב אליפות במשקל הזה.
יש שמועות שהמנצח בין פטיס להלוואי יקבל קרב מול אלדו על החגורה.[/QUOTE]

בוא נתחיל בזה שהשמועה הזו רצה חזק מאוד, לא רק שככה ה-UFC יצליחו לשמור על אלדו, ככה גם הולוויי המאוד ראוי יקבל טייטל שוט (תחשבו על הבאז סביב קרב שני שלו עם מקגרגור) או שפטיס האלוף לשעבר ינצח את הולוויי המאוד ראוי ואחרי המפלה ב-LW יעשה ניסיון במשקל שמתחת. הדבר היחיד שצורם לי הוא שאלדו ייכנס לאוקטגון בתור האלוף, כשבתכלס הוא חטף נוקאאוט ב-13 שניות, מצד שני הוא זכה בחגורת האינטרים מול פרנקי אדגר ככה שהוא אמור להיות האלוף במקרה וקונור לא יישאר כזה.

[QUOTE=bengi6666;1702339]אני לא באמת מאמין שקונור רוצה לעזוב לWWE לדעתי זה כמו הידיעות בזמנו על קרב בינו למיוותר, זה אמצעי שלו להפעיל לחץ על הUFC
[/QUOTE]

לעשות גיחה ב-WWE זה לא דבר שהוא לא ריאלי מבחינת קונור, זה לא אומר לפרוש מה-UFC, גם אם כרגע זה רק נדמה כאמצעי להפעלת לחץ.

[QUOTE=bengi6666;1702339]
בכל אופן הולך להיות מאוד מעניין, כבר היה בין קונור לUFC פיצוץ, אחרי הקרב הראשון של קונור מול דיאז, כשקונור מגיע למו"מ מעמדת נחיתות אחרי הפסד, וכשהוא מת לנקמה בדיאז. הפעם קונור מגיע למו"מ מעמדה סופר חזקה, הוא דורש ליצור תקדים ולקבל אחוזים, ואני ממש לא רואה את הUFC יוצרים את התקדים הזה.[/QUOTE]

ה-UFC כבר יצרו מספיק תקדימים עם קונור שהם לא היו צריכים ליצור, אני מקווה שהפעם הם ייקחו החלטה נכונה, שאומרת שאו שהוא נלחם על החגורה ב-FW בקרב הבא או שהוא מוותר עליה. בנוגע לאחוזים בחברה, זה לא הדבר הכי נורא שיכול לקרות, במיוחד אם ייצרו סעיף שמגביל את האחוזים אצל לוחמים.

[QUOTE=bengi6666;1702339]
אני אגב בצד של קונור, אני חושב שהסכומים שהUFC מחלק ללוחמים שלו הם מגוחכים/מביכים יחסית לרווחים של הארגון הזה, ובטח בהשוואה לכסף שמתאגרפי צמרת מקבלים עבור הקרבות שלהם.[/QUOTE]

הבנאדם האחרון שצריך לדאוג לו למשכורת זה קונור. יש כל כך הרבה לוחמים בארגון שלא מרוויחים כסף ראוי בהשוואה לאחרים במקצוע הלחימה ואפילו לעמיתים לחברה, לוחמים היום עוברים לבלאטור בשביל כסף, זה פשוט אבסורד. רורי מקדונלד שהוביל על רובי לולר בסיבובים עד שחטף נוקאאוט בסיבוב החמישי בקרב אליפות עבר לבלאטור כי הוא לא רואה לעצמו עתיד ב-UFC והציעו לו יותר כסף, פשוט הזוי.

(bengi6666) #513

CERV, אני לא פוסל מעבר של קונור לWWE בין אם כהופעת אורח או כשמתתף קבוע(חוזה), התחושה שלי שבמקרה של פיצוץ עם הUFC הוא דווקא יעדיף ללכת לאיגרוף, וכשהוא ימכור את הקרבות שלו באופן ישיר הוא יוכל לעשות הרבה יותר כסף, גם ממה שהוא יעשה בWWE. בכל אופן זו רק תחושה באמת שקשה לצפות את המהלכים שלו.

BANNEDT, אני משוכנע שקונור יוותר על הFW, זה גם החופשה שהוא לוקח, זה גם הפגישה של אלדו עם דיינה לפני כמה שבועות, וזה גם השמועה שרצה שהמנצח בין הלוויי לפטיס יקבל קרב על החגורה מול אלדו, זה גם קרוב לשנתיים שלא יהיה קרב אליפות במשקל הזה(בהנחה שיחכו לקונור), בקיצור הכל מתחבר לכך שקונור מוותר על הFW.
אני לחלוטין לא דואג למצב הכלכלי של קונור(למרות שעם הסגנון חיים שלו לך תדע), אבל קונור הוא הדוגמא הכי טובה להראות כמה המשכורות בUFC מגוחכות, הוא “הפרומטר” הכי טוב בארגון, והוא שובר שיא עם שכר של “רק” 3 מיליון. לצורך ההשוואה מיוותר ופאקיאו עשו ביחד 300 מיליון, קליצקו לפני ההפסד לפיורי היה עושה בין 10-15 מיליון לקרב, בקרבות משעממים שהשאלה היחידה בהם היתה האם היריב(היה לוקח בין 1-2 מיליון) ישרוד עד הסיבוב ה4, וזה עוד בלי השוק האמריקאי.

(BannedT) #514

אתה שוכח שה-MMA הוא ענף חדש יחסית, קונור עושה כל כך הרבה כסף מספונסרים ופרסומות ועבודות צדדיות אבל זה בעיקר בגלל האופי שלו והיכולת למכור. אגרוף קיים כל כך הרבה שנים, לך תדע כמה ישלמו ללוחם על קרב בעוד 5-10 שנים, ואם הענף ימשיך לנסוק כך גם הסכומים יעלו.

(Paul Heyman) #515

אישית אין לי מושג מה יש לקונור לחפש באגרוף - המקצוע הזה מושחת מקצה אחד לקצה השני כרגע; רק תראה מה הלך שם באולימפיאדה האחרונה ומלבד קרב חד פעמי מול שם יחודי כמו מיייט’ר או פאקיאו אין לו מה לחפש שם.

אני חותם לך שבלי קשר לזה, ה-WWE ישימו הרבה הרבה כסף על השולחן לכל סוג של עסקה עם מק’גרגור - הם יכולים למכור ולמלא אצטדיון שלם בראסלמאניה רק על בסיס הופעה מוכרזת וקרב של קונור מק’גרור שם והם יודעים את זה; לא סתם אתה שומע דיבורים בלתי פוסקים מצד ה-WWE על עניין שלהם באופן מוצהר במק’גרגור.

צריך גם להתחשב במצב שלו מול אישתו למשל, הוא החליט להפסיק להילחם לחצי שנה בעיקר בשבילה; אם היא תגיד לו שעכשיו שיש להם ילד היא מעדיפה שהוא לא ישים את עצמו בסכנה של MMA אז אולי הוא בהחלט יעדיף את הביטחון והידיעה של המתאבקים ב-WWE שיודעים לשמור אחד על השני ולהעביר אותו בקרבות מעולים.

(Paul Heyman) #516

הנה זה קורה אגב;

קונור מק’גרגור, נלקח ממנו תואר ה-WF שלו והמחזיק הזמני שלו הוא חוזה אלדו.
באירוע בחודש הבא ילחמו פטיס מול הולוויי על החגורה הזמנית, והמנצח ביניהם צפוי להילחם באלדו כדי לאחד את החגורות.

(bengi6666) #517

[QUOTE=BannedT;1702385]אתה שוכח שה-MMA הוא ענף חדש יחסית, קונור עושה כל כך הרבה כסף מספונסרים ופרסומות ועבודות צדדיות אבל זה בעיקר בגלל האופי שלו והיכולת למכור. אגרוף קיים כל כך הרבה שנים, לך תדע כמה ישלמו ללוחם על קרב בעוד 5-10 שנים, ואם הענף ימשיך לנסוק כך גם הסכומים יעלו.[/QUOTE]

האיגרוף עד אמצע המאה הקודמת היה ענף הספורט הפופולרי בעולם, היום אני לא בטוח שהוא ענף הלחימה הפופולרי בעולם. ולמרות זאת הפערים בשכר הם פסיכים, יש לוחמים בUFC שנלחמים בMAIN CARD עבור 15-20 אלף דולר+ בונוס באותו הסכום במקרה שהם מנצחים, איך שלא תהפוך את זה, זה עלוב. תראה אני לא בטוח בכלל שיש היום יותר כסף בענף האיגרוף מאשר בMMA, וגם אם כן, לא אמור להיות כזה פער מפלצתי בשכר, פשוט כל הכסף בMMA הולך לכיסים של הארגונים.

[QUOTE=Cerv;1702393]אישית אין לי מושג מה יש לקונור לחפש באגרוף - המקצוע הזה מושחת מקצה אחד לקצה השני כרגע; רק תראה מה הלך שם באולימפיאדה האחרונה ומלבד קרב חד פעמי מול שם יחודי כמו מיייט’ר או פאקיאו אין לו מה לחפש שם.

אני חותם לך שבלי קשר לזה, ה-WWE ישימו הרבה הרבה כסף על השולחן לכל סוג של עסקה עם מק’גרגור - הם יכולים למכור ולמלא אצטדיון שלם בראסלמאניה רק על בסיס הופעה מוכרזת וקרב של קונור מק’גרור שם והם יודעים את זה; לא סתם אתה שומע דיבורים בלתי פוסקים מצד ה-WWE על עניין שלהם באופן מוצהר במק’גרגור.

צריך גם להתחשב במצב שלו מול אישתו למשל, הוא החליט להפסיק להילחם לחצי שנה בעיקר בשבילה; אם היא תגיד לו שעכשיו שיש להם ילד היא מעדיפה שהוא לא ישים את עצמו בסכנה של MMA אז אולי הוא בהחלט יעדיף את הביטחון והידיעה של המתאבקים ב-WWE שיודעים לשמור אחד על השני ולהעביר אותו בקרבות מעולים.[/QUOTE]

נכון שיש הרבה אי סדר באיגרוף, אבל אני חושב שהאיגרוף ממש יכול להתאים לו. הוא פרומוטר אדיר, ואין לי ספק שלא תהיה לו בעיה למכור קרבות. הוא יכול להפיק את הקרבות שלו בעצמו והוא יכול לקחת חברת הפקות כקבלן משנה שתעשה את זה עבורו, כך או כך לדעתי הוא בקלות יכול לעשות 10-15 מיליון לקרב(אני ממש מתקמצן פה), כפול 3-4 קרבות בשנה זה הרבה מאוד כסף. לא יודע איך הWWE יכול להתחרות בזה.
תוסיף את זה שהאיגרוף הוא ענף פחות אלים מMMA, כפפות יותר גדולות, אם אתה מקבל נוק-דאון היריב לא קופץ עלייך על מנת לגמור אותך. ויחד עם זאת זה עדיין ענף לחימה בניגוד לWWE.
באמת שקשה לצפות את קונור ואת המהלכים שלו(ושל אישתו), אני עדיין חושב אבל שמשאלת הלב שלו זה להישאר בUFC ולקבל את החוזה שהוא רוצה, ולא לחפש את עצמו בענפים אחרים, גם אם זה אומר שידרוג כלכלי משמעותי.

(BannedT) #518

[QUOTE=bengi6666;1702491]האיגרוף עד אמצע המאה הקודמת היה ענף הספורט הפופולרי בעולם, היום אני לא בטוח שהוא ענף הלחימה הפופולרי בעולם. ולמרות זאת הפערים בשכר הם פסיכים, יש לוחמים בUFC שנלחמים בMAIN CARD עבור 15-20 אלף דולר+ בונוס באותו הסכום במקרה שהם מנצחים, איך שלא תהפוך את זה, זה עלוב. תראה אני לא בטוח בכלל שיש היום יותר כסף בענף האיגרוף מאשר בMMA, וגם אם כן, לא אמור להיות כזה פער מפלצתי בשכר, פשוט כל הכסף בMMA הולך לכיסים של הארגונים.[/QUOTE]

אני התכוונתי באופן ספציפי ללוחמי המיין קארד. לא סתם לוחמים עוברים לבלאטור. אני משוכנע שיש יותר כסף באגרוף, בטח כשב-UFC עושים עסקה עם ריבוק שרווחית מאוד לארגון ובכלל בכלל לא ללוחמים. דיינה ווייט הוא פרומוטור מעולה של קרבות, הוא מבין מאוד בענף עצמו שזה מאוד חשוב, הוא מופיע הרבה מול המצלמה ועוד כל מיני דברים שלמד מאלילו וינס מקמהון, אבל כשזה נוגע להתנהלות מול לוחמים הארגון שלו פשוט מדשדש. נדמה לי כאילו אף אחד ב-UFC לא מרוצה, מאלופים וקונטנדרים עד לשועלי קרבות ולוחמים ותיקים. תראו איך ארגון כמו בלאטור פותח את הכיס ללוחמים מסויימים כשב-UFC נותנים ללוחמים ללכת.