אגרוף ולחימה משולבת :: GSP הביס את ביספינג

(Paul Heyman) #479

[QUOTE=BannedT;1696678]א. אף לוחם לא חושב קודם על הארגון ורק אז על עצמו. תחשוב שוב על המשפט הזה ותראה שהוא לא הגיוני. רורי מקדונלד חתם בפאקינג בלאטור כי לא שילמו לו מספיק ומדובר בבחור צעיר מאוד שהיה רחוק סיבוב 1 מניצחון על רובי לולר וזכייה בחגורה, הוא היה אמור לחשוב על ה-UFC?

ב. הבעיה היא שקונור לא מכבד הסכמים עם ה-UFC כשהם לא באים לו בטוב, לא שהוא חושב על עצמו, ואכן נוצרת פה מפלצת. אם אני דיינה אין לי ספק בכלל שקונור מוותר על חגורה אחת ואם הוא עושה בעיות נשארת לו בקטגוריה שהוא מוותר עליה חגורה אחת של אינטרים במקסימום, אם לא הוא יכול ללכת הביתה, ותאמינו לי שמעריצי ה-UFC לא יכעסו על הארגון אלא על קונור. [/QUOTE]

סעיף ב’ שלך הוא בדיוק למה הייתה הכוונה שלי באמירה שמקרגור תמיד יציב את עצמו לפני הארגון, שמח על ההבהרה.

ג. קודם כל לאלדו מגיעה עוד הזדמנות בעיקר בגלל שהוא היה אלוף המון זמן ולא הפסיד 9 שנים, בדרך כלל הוא היה זוכה ישר לקרב חוזר אבל הוא עצמו התמהמה המון. אני מבין את הכעס של אלדו אבל זהו? אין בך כלום? תנצח את הולוואי ותקבל את ההזדמנות שלך. אני מבין שהוא ניצח את פרנקי אדגר, שכולם אמרו שהולך למעוך את אלדו ואחר כך את מקגרגור, אבל הקרב עצמו לא היה מדהים. אני אבין אותו יותר טוב אם אחרי קרב נוסף הוא לא יקבל הזדמנות על החגורה, זה כבר יהיה ביזיון אמיתי מבחינת ה-UFC.

יש בי הרגשה שאלדו כבר לא לגמרי עם הלב בתוך הספורט הזה, ובכתבה שקראתי במקור נכתב שהוא רוצה ללכת לעסוק בענפי ספורט אחרים. יכול להיות שממגוון של נסיבות וסיבות, ההחלטה האחרונה הזאתי של וואייט הייתה הקש ששבר את גב הגמר, וזה דחף אותו לפשוט להגיד “לעזאזל עם זה, גמרתי”.

(BannedT) #480

פשוט להריע להנדרסון, האיש הזה פשוט ענק, כמה שהוא אגדי, בצד המבוגר של העשור החמישי לחייו. לביספינג יש את היתרונות שלו אבל הוא לא יחזיק יותר מידי זמן כאלוף, הידיים שלו יורדות למטה כל כך מהר והוא לא לוחם קרקע טוב מספיק. לא פלא שהנדרסון בן ה-38 רצח את ביספינג בן ה-30, לאיש יש בעיות שאי אפשר לתקן. הוא לא הרשים אותי מספיק מול סילבה ולא מול הנדו. החגורה הזאת רשומה על שם ז׳אקרה כבר שנה בערך, הוא היחיד שיכול לפי דעתי להחזיק בחגורה לתקופה ממושכת, יש לו מנטליות ברזילאית מהסוג של אלדו שלא הפסיד 9 שנים ויכולת מדהימה על הקרקע.
נראה מי ינצח את הקרב בין רונאלדו לבין רוקהולד בנובמבר, כי הוא אמור להילחם מול ביספינג, ושניהם אמורים לחסל אותו על הקרקע.

“Not bad for an old man” אמר על עצמו דן הנדרסון, 5 סיבובים של אגדה, בלי הרבה אוויר אבל כמה כוח רצון.

נ״ב: סטפן סטרוב, הבחור הגבוה ביותר בתולדות ה-UFC, פשוט כישרון ענק על הקרקע, אם הוא היה טוב בעמידה ומצליח לא לחטוף מכות לראש מאנשים חצי ממנו בגובה היה יכול לצאת ממנו משהו טוב. סעמק בנאדם אתה מעל 2 מטר למה אנשים מרביצים לך בפרצוף.

עריכה: אני רואה שברשתות החברתיות הרבה מסמנים את ביספינג אולי כמפסיד של הקרב, לא יודע כמה זה רחוק מהמציאות. בכל מקרה הוא ניצח במדינה שלו כבר 2 קרבות שהוציאו אותו מאוד מאוד לא משהו (סילבה והנדו) ומסתמן שכרגע הוא אלוף לא מאוד אהוב מחוץ למולדתו. האמת, גם אני לא מת עליו.

(Paul Heyman) #481

אני אחזור אלייך, עוד לא הספקתי להשלים לראות את האירוע הלילה;

קשה בימים האלו… הרבה דברים לראות! :slight_smile:

(Paul Heyman) #482

בקטיץ’ נגד דואן: דואן נראה לי מאוד מוגבל באפשרויות שלו, כשיש לו כוח מתפרץ יחסית מאוד נאה אבל מאוד חלש בהגנה ועל הקרקע. בקטיץ’ נראה לוחם הרבה יותר ורסטילי; שלט יחסית בקרב על הרגליים והיה דומיננטי לחלוטין על הקרקע. מאוד מרשים.

סטרוב נגד אומילאנצ’ק: זה פשוט נראה לא הוגן, איזה מוטת ידיים ורגליים להולנדי, מטורף. הפולני ניסה מה שהוא יכל כשהטקטיקה היחידה שיש לו זה להיכנס פנימה ולקצר את המרחק ביניהם, כי להילחם מול סטרוב ממרחק זה התאבדות ולך תעשה משהו עם הענק הזה על הקרקע…בסופו של דבר ההבדלים הפיזים לדעתי פשוט היו מגוחכים מדי. מהבחינה התחרותית לא נהנתי מהקרב הזה.

סיינט פרו נגד מנואה: איזה סיבוב שני של מנואה. טיימינג מושלם, טחן את סיינט פרו מכה אחרי מכה אחרי מכה וגמר את זה בנוקאאוט יפה מאוד.

מוסאסי נגד בלפורט: ויטור פשוט הרגשתי לא הצליח להיכנס בכלל לקרב, ולאט לאט מוסאסי נכנס יותר ויותר לתוך ההגנות של בלפורט עד לסופת המכות שהוא הכניס לו בסיבוב השני ומרגע שהם ירדו לקרקע זה כבר היה קרב גמור. יכולת מאוד מרשימה של מוסאסי, ונראה לאן הניצחון הזה יקדם אותו. אהבתי את הכבוד שמוסאסי נתן לבלפורט אחרי הקרב, Class Act.

הנדרסון נגד ביספינג: אני מסכים איתך BannedT וכנראה עם כל שאר העולם בכבוד האדיר שצריך לתת להנדרסון אחרי הערב הזה ובכלל אחרי הקריירה המרשימה שלו, אדם בן 46 בא ולקח את האלוף בקטגוריה עד לסוף ועד לקצה בקרב מלא של חמישה סיבובים; מדהים. אני חושב אבל שביספינג הוא גם לוחם יותר טוב ממה שהוא הראה בקרב הזה, יכול להיות שהיו רגשות שהיפריעו לו לתת תצוגה יותר טובה כי הוא נראה לא ממוקד לחלוטין בחלקים מהקרב. אבל בסופו של דבר, עם כל הביקורת שאפשר לתת לביספינג(ובהחלט אפשר), הוא לא היה בזירה לבד, אלא מול אגדה ולוחם סופר אינטליגנטי כמו הנדרסון. מיין איוונט מאוד טוב בסופו של דבר.

נ.ב: הרגע בין המרגשים באירוע היה בטיים אאוט האחרון המאמן של הנדרסון אומר לו: “זה החמש הדקות האחרונות שלך, לך להילחם”.

(BannedT) #483

[QUOTE=Cerv;1697484]
סטרוב נגד אומילאנצ’ק: זה פשוט נראה לא הוגן, איזה מוטת ידיים ורגליים להולנדי, מטורף. הפולני ניסה מה שהוא יכל כשהטקטיקה היחידה שיש לו זה להיכנס פנימה ולקצר את המרחק ביניהם, כי להילחם מול סטרוב ממרחק זה התאבדות ולך תעשה משהו עם הענק הזה על הקרקע…בסופו של דבר ההבדלים הפיזים לדעתי פשוט היו מגוחכים מדי. מהבחינה התחרותית לא נהנתי מהקרב הזה.[/QUOTE]

לא יודע אם שמת לב אבל סטרוב חטף וואחד מכות. חוץ מניצחון אחד על סטיפה מיוצ’יץ’, האלוף הנוכחי, שהוא פשוט פירק, הוא לא הצליח להשאיר חותם בעמידה ובעצם הפסיד לכל לוחם עמידה רציני שהוא עומד מולו, גם אם זה מארק האנט שגבוה ממני בשני סנטימטרים (1.78). סטרוב פשוט לא טוב בלשמור מרחק ועל הראש שלו שזה פשוט מגוחך יחסית לאדם בגובה שלו עם ניסיון עשיר באוקטגון. המקום היחיד שסטרוב נותן בו פייט לכל לוחם בעולם זה דווקא על הקרקע, אמנם גם שם היתרונות שלו באים לידי ביטוי אבל אתה לא צריך להיות ענק בשביל לחנוק מישהו. תנסה אולי לצפות שוב בקרב, לא נראה לי לא תחרותי כשסטרוב חוטף מכות מאנשים בעלי גובה ממוצע לגמרי.

[QUOTE=Cerv;1697484]
הנדרסון נגד ביספינג: אני מסכים איתך BannedT וכנראה עם כל שאר העולם בכבוד האדיר שצריך לתת להנדרסון אחרי הערב הזה ובכלל אחרי הקריירה המרשימה שלו, אדם בן 46 בא ולקח את האלוף בקטגוריה עד לסוף ועד לקצה בקרב מלא של חמישה סיבובים; מדהים. אני חושב אבל שביספינג הוא גם לוחם יותר טוב ממה שהוא הראה בקרב הזה, יכול להיות שהיו רגשות שהיפריעו לו לתת תצוגה יותר טובה כי הוא נראה לא ממוקד לחלוטין בחלקים מהקרב. אבל בסופו של דבר, עם כל הביקורת שאפשר לתת לביספינג(ובהחלט אפשר), הוא לא היה בזירה לבד, אלא מול אגדה ולוחם סופר אינטליגנטי כמו הנדרסון. מיין איוונט מאוד טוב בסופו של דבר.

נ.ב: הרגע בין המרגשים באירוע היה בטיים אאוט האחרון המאמן של הנדרסון אומר לו: “זה החמש הדקות האחרונות שלך, לך להילחם”.[/QUOTE]

לא מאמין שיש משהו שקשור פה לרגשות. תראה את הניצחונות האחרונים שלו: שני ניצחונות בהחלטה על לוחמים לא רציניים מידי בקטגורייה, אחד מהם חצוי אצל השופטים. מול סילבה באנגליה, לדעתי ביספינג הפסיד אבל בעזרת טיפשות של סילבה ועזרה מהשופטים הוא ניצח את הקרב הזה, הבנאדם אשכרה חטף נוקדאון אמיתי שסילבה היה יכול לסיים אבל זה קרה עם הצלצול וביספינג קיבל מנוחה (גם אני הייתי נותן לקרב להימשך). קיבל קרב מתנה על החגורה מול רוקהולד השחצן שזלזל ביכולות הקיקבוקסינג של הבריטי, שתפס אותו בסיבוב הראשון. ניצח בעיר שלו לוחם בן 46 שבתכלס די ריסק אותו.
מה זה אומר? הכל. ביספינג לוחם פחות טוב מרונאלדו, רוקהולד, וויידמן, מוסאסי ואני די בטוח שגם סילבה פחות שחצן ויותר זורק מכות מנצח אותו גם עכשיו. תוסיף לזה עוד כמה לוחמים ברמה הזו בערך וכאלה שדומיננטיים בקרקע ותבין שביספינג הוא ממוצע למדי עם יכולות קיקבוקס גבוהות וסנטר חזק וזהו.

(xavi131) #484

ביספינג הוא האלוף הכי בינוני כיום בufc, היה לו מזל עם רוקהולד שזילזל בו ונלחם עם ידיים למטה, הוא האנדרדוג בכל קרב מול הטופ 5 של המחלקה, קיבל נוקדאון מסילבה והנדרסון שבר לו את הפנים. לא סתם הוא חיפש קרב מול אדם בן 47(!!) שמדורג במקום ה13(!!!) במחלקה.

מוסאסי הוא האלוף העתידי של המחלקה, צעיר עם ים של ניסיון והגוף שלו לא מפוצץ בחומרים משפרים.

(BannedT) #485

[QUOTE=xavi131;1697506]מוסאסי הוא האלוף העתידי של המחלקה, צעיר עם ים של ניסיון והגוף שלו לא מפוצץ בחומרים משפרים.[/QUOTE]

את מוסאסי אתה שם דווקא לפני רונאלדו סוזה? בקרב ביניהם ז’אקארה ניצח ולפי דעתי כרגע מוסאסי נמצא אחריו בתור. אני יכול לראות אפילו שנתיים של ז’אקארה עם החגורה לפני שהתור של מוסאסי יגיע. הזמן של ז’אקארה זה עכשיו או לעולם לא, הוא הלוחם הכי טוב כרגע בדיוויז’ן וחוץ מהפסד (בהחלטה חצויה) ליואל רומרו (שגם לו יש קייס טוב) הוא יכול לאתגר את התואר. בינתיים יש קרב בין רוקהולד לז’אקארה ובין וויידמן לרומרו. מה שמוזר זה שלפי דעתי על כל ניצחון פה מגיע קרב על התואר, כנראה המנצח בין רונאלדו לרוקהולד יקבל את הקרב והמנצח בין וויידמן לרומרו הוא הבא בתור. בכל מקרה מוסאסי יצטרך לחכות, כמו שאמרת הוא צעיר והזמן שלו יגיע. ביספינג, רומרו, רונאלדו וסילבה מבוגרים. מוסאסי, וויידמן ורוקהולד בערך בני אותו הגיל והם אמורים להילחם אחד עם השני על התואר. נראה איזה דם חדש כבר יגיע לקטגוריה.

(Paul Heyman) #486

בקרב של סטרוב אפילו שהוא חטף את המכות בסיבוב הראשון כשהפולני הצליח להיכנס לתוך הפנים שלו, זה הרגיש כל כך חסר תכלית ונראה שכמעט שלא השפיע עליו בכלל; וזה הרי הטקטיקה היחידה ש[RIGHT]אומילאנצ’ק בכלל ייכל לנסות להשתמש בקרב הזה כי להילחם מול סטרוב ממרחק הוא לא יכול בגלל הפרשי הגובה וה-reach ולרדת לקרקע זה בכלל התאבדות. אז כן, הוא הצליח להחטיף לו כמה פעמים, אבל באמת הרגשת באיזשהו רגע שסטרוב לא הולך לנצח את הקרב?
הבעיה של סטרוב היא איטיות בתנועה ותגובה, וזה די מתקבל על הדעת בלהתחשב בגובה שלו; האם מתאבק עם מבנה גוף יותר גדול משל הפולני יצליח לנצל את זה יותר? כנראה, אבל עבורי בקרב הזה ההבדלים הפיזים היו פשוט יותר מדי.

אני גם מסכים בגדול על הניתוח של ביספינג, אבל הוא בהרגשה שלי מסוגל פשוט לחטוף יותר נזק כרגע מהרבה מהלוחמים האחרים, וזה נותן לו את האפשרות לא לרדת למטה בקרב ולהמשיך להילחם ולסובב את כיווני הקרבות שלו. אבל מה כן, הוא חייב לשפר את הריכוז ואת ההגנות שלו, הוא מאבד את התחושה של הקרב יותר מדי ואז פתאום הוא מקבל את ההתקפות הענקיות האלו כמו עם סילבה והנדרסון; זה נטו ריכוז לדעתי.

לפחות אפשר להגיד שהדיוויזיה של ה-Middleweight היא בין היותר עמוסות כישרון ושיוויוניות כרגע; וזה מעניין.[/RIGHT]

(BannedT) #487

אני פשוט ראיתי מספיק סטרוב בשביל לדעת שהכניסה הזאת פנימה לפעמים מספיקה בשביל לנצח אותו. בנוגע לריכוז של ביספינג, מצד אחד אתה צודק, מצד שני ככה הוא תמיד ואין אותו ביותר מרוכז, הוא תמיד יאבד מתישהו את התחושה של הקרב כי ככה הוא.

תשמעו, למרות שרציתי לכתוב את זה והתחרטתי כי זה נשמע לי משוגע מידי מסתבר שזה אשכרה יכול לקרות: המנצח בין רונאלדו לרוקהולד ילחם מול המנצח בין וויידמן לרומרו. מסתבר שלמרות שחשבתי שהרעיון שלי מופרח מידי דיינה מודע לזה שכל הלוחמים פה ברמה דומה ולכן כנראה שירצה להפגיש ביניהם, מה שעדיין לא הגיוני בעיניי הוא הזמן שביספינג ישב בבית עד שהקרב הזה יגיע ואל תופתעו אם דיינה יתחרט.

(xavi131) #488

[QUOTE=BannedT;1697573]אני פשוט ראיתי מספיק סטרוב בשביל לדעת שהכניסה הזאת פנימה לפעמים מספיקה בשביל לנצח אותו. בנוגע לריכוז של ביספינג, מצד אחד אתה צודק, מצד שני ככה הוא תמיד ואין אותו ביותר מרוכז, הוא תמיד יאבד מתישהו את התחושה של הקרב כי ככה הוא.

תשמעו, למרות שרציתי לכתוב את זה והתחרטתי כי זה נשמע לי משוגע מידי מסתבר שזה אשכרה יכול לקרות: המנצח בין רונאלדו לרוקהולד ילחם מול המנצח בין וויידמן לרומרו. מסתבר שלמרות שחשבתי שהרעיון שלי מופרח מידי דיינה מודע לזה שכל הלוחמים פה ברמה דומה ולכן כנראה שירצה להפגיש ביניהם, מה שעדיין לא הגיוני בעיניי הוא הזמן שביספינג ישב בבית עד שהקרב הזה יגיע ואל תופתעו אם דיינה יתחרט.[/QUOTE]

המון תלוי באיך הקרובות יסתיימו, אם באחד המנצח ינצח בסיבוב הראשון או המנצח השני בהחלטה, יתנו לזה שניצח את הקרב.
צריך לזכור שרונאלדו ורוקהולד מגיעים במצב יותר טוב מבחינת ממונטום, רונאלדו ניצח את הקרב האחרון שלו ורוקהולד הוא האלוף היוצא. ווידמן גם ככה יותר פצוע מבריא ורומאו מגיע אחרי השעיה( אך לא שינו את הקרב האחרון לNC זה מדהים).

ולמה מוסאסי, צעיר יותר מרונאלדו, יותר טוב בעמידה מרוקהולד וווידמן אחרי usda זה כנראה לא אותו ווידמן.
רומאו זה עניין של זמן עד שזה יתפוצץ, בן אדם בן 38 שמתאמן בmma לא יכול להראות ככה.

(Paul Heyman) #489

ההכרזה שדיינה נראה לי חיכה יותר מכל דבר אחר להכריז, הוא סוף סוף הכריז הלילה!

רונדה ראוזי תחזור לאוקטגון להילחם בנונייז על התואר ב-UFC207 ב30 לדצמבר!

קישור

(xavi131) #490

לא מת על זה שאלופים לשעבר יש מקבל קרב על החגורה, אבל במקרה של רונדה אפשר להבין.
רונדה צריכה להשתמש ביתרונות שלה לקחת את הקרב לקרקע כמה שיותר מהר, לנונס אין מספיק אוויר ל5 סיבובים והיא צריכה לעייף אותה כמה שיותר מהר.
אבל עם האגו שלה והטמטום של המאמן שלה, סביר להניח שרונדה פשוט תרוץ אליה כמו נגד הולי

(BannedT) #491

[QUOTE=xavi131;1697641]
ולמה מוסאסי, צעיר יותר מרונאלדו, יותר טוב בעמידה מרוקהולד וווידמן אחרי usda זה כנראה לא אותו ווידמן.
רומאו זה עניין של זמן עד שזה יתפוצץ, בן אדם בן 38 שמתאמן בmma לא יכול להראות ככה.[/QUOTE]

אני פשוט חושב שבעודנו מדברים לרונאלדו יש צ’אנס להשיג את החגורה לפני שזה יגיע למוסאסי.

בכל מקרה רונדה מקבלת קרב על החגורה אחרי יותר משנה בחוץ. אני מבין למה אלדו רוצה לפרוש.

(Paul Heyman) #492

לא רק אלדו,

ג’וליאנה פאנה איימה גם היא לעזוב את ה-UFC אחרי ההחלטה לתת לראוזי קרב אליפות ישר. וגם את סייבורג דיינה וואייט מאוד עיצבן עם ההערות שלו השבוע.

יש בהחלט איזשהי בעייה עם ההעדפות של דיינה וואייט שמשפיעות על האופי התחרותי של ה-UFC, רואים את זה עם רונדה ראוזי ורואים את זה גם עם קונור מק’גרגור; ובאותו הזמן וואייט מנסה לדחוף “קרבות גדולים” כדי למכור אירועים, ומערב את ההעדפות שלו בהחלטות האלו וזה משפיע לרעה על הרוסטר.

בכל מה שקשור לדיינה, אני תמיד נזכר בראיון של ברוק לסנר שדיבר על ההשוואה בין דיינה לוינס מקמהאן; לסנר אמר ששניהם באותו העסק של למכור קרבות, אבל וינס פשוט הרבה יותר טוב ממנו. אם דיינה ירגע קצת ויפסיק לדאוג שאם אין לו את מקרגור או ראוזי באירוע אז האירוע ייכשל במכירות, ופשוט ייתן לאופי התחרותי לשלוט על הבוקינג, אני חושב שדברים יהיו יותר טובים ב-UFC.

(Paul Heyman) #493

נדבר מחר :slight_smile:

//youtu.be/3N7hnoUJMtU

(Passing game) #494

טוב אז כמו שמק’גרגור אמר אחרי הקרב, כדי להזיק לו אתה צריך להיות גדול, עם “ריץ’” ובטח לא קטן וקצר כמו אלברז. זה היה מביך לראות את הבדלי הגדלים למרות שקונור הגיע כאלוף של המשקל הנמוך יותר. השלב הבא מבחינתו חייב להיות ההגנה על החגורה ב-145, השאלה מול מי?

(Goalkeeper) #495

שמעו מה שקונור עשה לאלברז, היה רגע בסיבוב הראשון (אם אני זוכר נכון) שקונור עמד מטר מאלברז, עם ידים מאחורי הגב, אלברז לא העיז לשלוח מכה לכיוון קונור.
הקלות שקונור מכניס מכות נוקאוט היא פשוט בדיחה, באמת תאווה לעיניים. מחכה כבר לקרב הבא!

(BannedT) #496

טוב, אשתדל לעבור בקצרה על כל קרבות המיין קארד:

1. מישה טייט מפסידה ומודיעה על פרישה. מישה היא כמובן לוחמת מאוד אהובה ומוערכת בקרב קהל ה-MMA, בעיקר כי היא מראה הרבה פגיעות ואנושיות לצד רדיפה בלתי מתפשרת אחרי החלום שלה (טוב, גם כי היא נראית לא רע בכלל). אני מאוד שמח שהיא זכתה להיות אלופה ב-UFC, קרב האליפות שלה מול הולי הולם היה ההתגלמות של אדם נלחם בשביל החלום שלו ומנצח.

2. ווידמן נגד רומרו. רומרו כבר תקופה נראה מאוד מסוכן והוא בעל הרקורד הכי טוב כרגע בשביל לעמוד מול ביספינג, בעצם כל מי שיזכה להילחם מול ביספינג כנראה ייקח ממנו את החגורה וכולם רוצים להיות אלה שזוכים לקרב. בנוגע לווידמן, יש אלופים שנמצאים במומנטום וכשהם מפסידים את החגורה הם פשוט מתדרדרים במהירות, כמו למשל אנתוני פטיס או רנאן בראו, מעניין אם ווידמן בדרך לשם. אני בכל מקרה חושב שיש משהו חשוד ביכולת המשוגעת של רומרו בגיל 39, ועם איך שהוא נראה ונלחם מוזר לי שהוא נתפס עם חומר אסור כבר פעם אחת והוא נראה ככה ואף אחד לא שואל יותר מדי שאלות.

3. קרב הפולניות, הן כבר ישבו לבד בחושך. בעצם אני לא כל כך סגור על זה. קרולינה בחורה מאוד חביבה וחייכנית מצד אחד ומצד שני מאוד קשוחה וחזקה, יש לה סיבות להיות גאה בעצמה, אבל יואנה הארוכה היא פשוט קיקבוקסרית מעולם אחר. זה נכון שהיא נפגעה בסיבוב הרביעי אבל בסך הכל לא נראה שיש מישהי בליגה שלה, כל כך מהירה ומדוייקת, היא זורקת קומבינציות אגרוף תאילנדי כנראה מהר יותר מכל לוחם/ת בעולם, מה שחסר לה זה קצת יותר נוקאאוט פאוור בשביל לסיים יותר קרבות עם כל המכות שהיא זורקת.

4. זה היה וואו ענק והתיקו המוחלט והמרשים ביותר שזכור לי שראיתי. ת׳ומפסון יצא פראייר בקרב הזה עם כמה שיש לו לב ענק, וודלי גם יצא קצת פראייר בקרב הזה אבל בצדק שומר על החגורה. מהרגע הראשון היה אפשר לראות שוודלי נראה מפוחד מול וונדרבוי, כאילו משהו לא מסתדר לו בסגנון, אני חושב שכשוודלי יראה את הקרב בבית ויבין כמה חסרי כוח נראו האגרופים של היריב שלו הוא ירצה למות, הוא היה חייב להיכנס יותר פנימה, עזבו את זה, הוא היה חייב לרסק את ת׳ומפסון שוב על הקרקע! ועכשיו בנוגע לוונדרבוי-הוא שרד פצצות עצומות מוודלי וניסיון חניקה שנראה היה אבוד עבורו בשביל הצופה מהצד, אבל הוא חזר כמו גדול וניצח את הסיבוב החמישי, בחיים לא ראיתי כזה דבר. אגב, כשוונדרבוי יראה בבית כמה חסר ביטחון והססן האלוף נראה מולו גם הוא ירצה למות, כמה שהוא התמהמה וניסה להטעות כשבפועל הוא יכל לזרוק פי 2 מכות ולחזור הביתה עם החגורה, הוא הדגים כוח רצון של אלוף ענק אבל לא הראה אפילו דחף קטן או צורך לעשות משהו גדול ולמשוך את הקרב לטובתו ורק על זה הוא צריך לחטוף איזו סטירה, הוא פשוט לא הפגין מנטליות של ווינר. וונדרבוי מול לולר נראה מתבקש. 47-47 מוחלט בעיניי, וודלי צריך לשלוח זר לשופט שאיכשהו נתן נקודה אחת לטובתו.

5. במילה אחת-greatness, בשתי מילים-קונור מקגרגור, ב-13 מילים-״Where the fuck is my second belt!? Where’s the second at?! Cheap motherfuckers.״ קונור מקגרגור לוחם ענק וכל הסתומים שלא מבינים כלום באומנויות לחימה וסתם קודחים במוח פשוט מפסידים. לקונור יש את ההייפ וההילה של סילבה או ג׳ונס, אבל מה שמדהים הוא שבעוד סילבה וג׳ונס הם לוחמים שלמים מכל פוזיציה ללא מתקפה בולטת, לקונור יש יד שמאל שכל העולם מכיר. יותר מזה, לא זכור לי לוחם בקאליבר של מקגרגור שיצר כאלו הדים כשיש לו מכה כזו דומיננטית. עזבו את התנועה המבריקה שלו באוקטגון שהיא כבר חצי מהסיבה לנוקאאוטים, עזבו את הפה הגדול ועזבו גם את זה שהקרב הזה לא הגיע לו מבחינת ההיגיון. לקונור יש יכולת על-אנושית לתזמן את זה שיד שמאל שלו תפגע ביריב, לראייה הנוקדאון השני. מדהים שעם כמה שהוא מגוון בעמידה, בסופו של דבר כל הבעיטות בסיבוב וכל תנועות הראש הן שטיח אדום למלכה האמיתית, המכה השמאלית שלו. אפשר לשאול מיליון שאלות על האיש, ההחלטות שלו וההחלטות של דיינה והנהלת הארגון, אבל היום ראיתי לוחם רגוע בצורה שכמעט ועוררה אצלי אי-נוחות. הוא נראה כאילו הוא נלחם תוך כדי מדיטציה, ושלא תטעו, אלבארז לא נכנס לקרב הזה עם פחד ממקגרגור, אבל הפגישה הראשונה שלו עם השמאלית של קונור, בנוסף לעמידה ולתזוזה הייחודית של האירי, פשוט גרמה לו להרגיש כאילו שהוא טום קרוז והמשימה שלו היא בלתי אפשרית. אז כן, יש לוחמים טובים מאדי אלבארז, אבל קשה לי להאמין שיש מישהו במשקל הנוצה או הקל שיכול לנצח את קונור כמו שהוא נראה היום, וכן, זה כולל את חביב נורמגמדוב ואת פרגוסון וכל שם שההייטרים בתגובות הפייסבוק יהיו מסוגלים לשלוף מהראש, אולי מישהו בסוף יפיל אותו לקרקע, למרות שמול אדי הוא הפגין הגנה מעולה. לא רק זה, קונור גם טוב יותר מכל Welterweight והדבר היחידי שבולט כשהוא נלחם במשקל הזה זה שאין לו אוויר אחרי סיבוב וחצי מה שלא ייתן לו סיכוי לזכות בחגורה במשקל הזה. אם נייט ירד למשקל קל בשביל להילחם מול קונור האירי יאכל אותו בלי מלח.

אסיים בשני ציטוטים, הראשון של אדי אלבארז שהופיע בפריוויו לקרב וממש תפס אותי, שם הוא אמר ש-״סביב מקגרגור יש בועה של גדולה שעומדת להתנפץ״, היום הידוע לשמצה הוכיח לי, לעולם וללסת של האלוף לשעבר שמדובר בגדולה אמיתית.
הציטוט השני הוא של קונור, שאחרי הקרב עם אלדו אמר: "דיוק מנצח כוח ותזמון מנצח מהירות״, אז למקגרגור יש דיוק ותזמון, אבל גם כוח ומהירות, וזה מה שהופך אותו לכזה פנומן באוקטגון בנוסף לעבודה הקשה.

(Colombian Cowboy) #497

אני לא מבין בUFC, לא מבין בדקויות של MMA ועדיין לראות את מקרגור נותן מכות זה חוויה. פשוט מכות מלוטשות, כל אגרוף - פצצה, כמה קלילות, כמה ביטחון, כמה שינויי מקום וזריזות.

הקטע שהוא לוקח את הידיים אחורי גבו וקורא לאלברז לתת אגרוף - ענק!

(bengi6666) #498

תומפסון נגד וודלי היה קרב אדיר, אני גם שלם לחלוטין עם ה47-47, וודלי מנצח את הסיבובים ה1(10-8) וה4, תומפסון את ה2/3/5, אגב איזו פאדיחה בהכרזה! לא זוכר שראיתי דבר כזה לא בMMA ולא באיגרוף, בכל אופן הייתי רוצה לראות קרב חוזר בקרוב.
לקונור אין מה לחפש בFW אין שם מישהו שיכול להתמודד עם מוטת הידיים שלו, ואני לא רואה אותו מגן על החגורה.
לדעתי הקרב הבא שלו יהיה מול פרגסון(מגיע לאיש), לא אהבתי את הזלזול/אובר ביטחון שלו בסיבוב השני, הזכיר לי את סילבה שהיה מזלזל בקרבות עד שווידמן לימד אותו לקח.