אגרוף ולחימה משולבת :: GSP הביס את ביספינג

(Paul Heyman) #457

אם כך, עכשיו גם ברוק לסנר קיבל אזהרה שיכול להיות שנמצאו חומרים אסורים בבדיקה שנערכה לו ב-28 ליוני.
אעדכן יותר כשיהיה מידע, כי בינתיים ה-UFC לא הגיבו בכלל.

[TW]754092728661733376[/TW]

(Paul Heyman) #458

ברוק לסנר הוציא הודעה קצרה בעקבות האזהרה שהוא קיבל, הוא אמר שהוא והצוות שלו “יבדקו את העניין לעומקו”, ובנוסף כבר נודע שלסנר נתן לוועדה כבר עכשיו בתגובה, שורת בדיקות עצמאיות שנעשו בימים מסביב לתאריך שבו הוא הוזהר שאולי נכשל בו, בהן הוא לא נכשל באף אחת.

(BannedT) #459

אני הזהרתי כבר בעבר שה-USADA לא טובים בתפקיד שלהם.

(F.Redondo) #460

מאז שפאנק החל להתאמן לקרב הקרב הראשון שלו ב-UFC, ליווה אותו צוות צילום לאורך כל הדרך.
מיום שני הבא תתחיל סדרת הדוקו שתראה לנו איך פאנק מתכונן לקרב הבכורה שלו.
כרגע לפי מה שאני יודע מתוכנן להיות 3תוכניות כל שבוע ביום שני.
מצחיק שזה יהיה בתחרות עם ראו.

[YT]iaa7rP8pUlc[/YT]

מסקרן לראות את זה, אני מאמין שזה יפנה לא רק לחובבי WWE או MMA, בכללי זהו מסע מרתק ששווה לעקוב אחריו.
מקווה שזה יצבור תאוצה ויביא קניות ל-UFC 203 בספטמבר, מאז שהוכרז שפאנק ילחם ב-UFC עבר המון זמן והבאזז סביבו קצת נרגע, תוסיפו לזה שאוהדי הרסלינג בארה"ב כבר מפונקים מ-9.99 דולר של הנטוורק ולא ידוע אם בראש שלהם לשלם על PPV מסורתי.

בניגוד ללסנר, פאנק יהיה אנדרדוג מובהק באוקטגון. רב הסיכויים שישברו לו את הצורה, אבל בכל מקרה האומץ שלו מעורר השראה.

(Paul Heyman) #461

רק משאיר את זה פה בשביל לפתוח את התאבון!

//youtu.be/PqdCzdQPenM

(LOS BLANCO) #462

זה היה ענק איך שהם רבו במסיבת עיתונאים
אגב מה נסגר עם לסנר מבחינת UFC?

(Paul Heyman) #463

לסנר נכשל בשתי בדיקות מבחנה שנעשו לפני הקרב שלו מול מארק האנט(לפי USADA, שזה לא האירגון שהכי אפשר לסמוך עליו אגב).

מבחינת ה-UFC, אפשר להגיד שכנראה שהסיפור שלו נגמר שם. מה שכן, הוא לא ייקבל ענישה מצד ה-UFC(כלכלית), רק נשאר לראות את החלטת הועדה של נאבאדה(המקום בוא נערך האירוע, לאס וגאס) ואם הם יחליטו לקנוס אותו.

ברוק לסנר עשה את מה שהוא עשה, ולא נראה לי שאכפת לו מהבקלאש כרגע - גם לפי תחושת הקהל, גם להם זה לא מזיז הרבה.
כל מה שקרה, קרה אחרי - אבל את אירוע ה"מקולל" של UFC200 אפשר להגיד שברוק לסנר הגיע והציל לדנה וואייט את העור.

אבל אני בספק אדיר אם הוא יחזור לאוקטגון.

(BannedT) #464

דיאז מול מקרגור. למען האמת זה אחלה קרב בעיניי אבל החשיבות שלו מזערית. הוא יכול לנפח את דיאז עוד יותר במקרה של ניצחון שלו אבל דיאז הוכיח בעבר שהוא לא ה-אלוף של הדוויז’ן וקשה לי לראות אותו לוקח את החגורה במשקל שלו, וגם אם הוא יזכה אני לא רואה אותו מחזיק את החגורה יותר מידי זמן. מקגרגור אידיוט כי הוא מנסה לפצות על האגו הפגוע שלו. אם הוא ינצח? שוב, קרב חסר חשיבות, והוא כנראה יחזור למשקל המקורי וינסה להגן על התואר שהוא מחזיק. אם מקגרגור יפסיד אני לא סגור על מה הוא יעשה, אם ייקח הפסקה ויוותר על החגורה או שיחזור לנסות להגן עליה, אבל שוב, אם הוא לא מחליט שהוא רוצה להמשיך בקטגוריית המשקל הזו (שהיא שתיים מעל המשקל שלו) אין לקרב הזה חשיבות יתרה, מהלך מטומטם ולא רלוונטי מצידו בנוגע לכל מה שהוא לא כסף.

[QUOTE=Cerv;1691807]לסנר נכשל בשתי בדיקות מבחנה שנעשו לפני הקרב שלו מול מארק האנט(לפי USADA, שזה לא האירגון שהכי אפשר לסמוך עליו אגב).
[/QUOTE]

שונא אותם, ועדיין הם אלה שקובעים…

(BannedT) #465

אני אנסה לחזור לישון, אז משהו אחד על הקרב, אפרט בהמשך אם יהיה לי כוח.
[B]קונור מקגרגור לא צריך להילחם במשקל הזה[/B] והנה בעודי כותב את זה קונור אומר שאם יהיה עוד קרב מול דיאז זה לא יהיה ב-welterweight.

(LOS BLANCO) #466

מתי פאנק עורך את הבכורה שלו?
ואם אפשר הסבר קצר על המשקלים?

(Paul Heyman) #467

[QUOTE=LOS BLANCO;1693988]מתי פאנק עורך את הבכורה שלו?
ואם אפשר הסבר קצר על המשקלים?[/QUOTE]

אצל הגברים זו הולך ככה:
Flyweight-עד 56 קילו
Bantamweight- עד 61 קילו
Featherweight- עד 65 קילו
Lightweight- עד 70 קילו
Welterweight- עד 77 קילו
Middleweight- עד 84 קילו
Light Heavyweight- עד 93 קילו
Heavyweight- עד 120 קילו

אצל הנשים:
Starweight- עד 52 קילו
Bantamweight- עד 61 קילו

CM פאנק ילחם באירוע UFC203 מול מיקי גאל בליל ספטמבר העשירי

(רון קעקועים) #468

[QUOTE=Cerv;1694388][U]המיז(א) מול דולף זיגלר על חגורת האליפות [B]הבינלאומית[/B][/U]:[/QUOTE]
הבין יבשתית. הבהלת אותי לרגע.

כצפוי, פאנק יוצא Bitch ומפסיד את קרב הבכורה שלו ב-UFC אחרי שהוא נכנע בסיבוב הראשון. הייתי כנראה מסמפט אותו יותר אם הוא לא היה הופך להיות כזה דוש מאז שהוא עזב את ה-WWE.

(sh4rky) #469

מה שמבאס הוא שהWWE מראים בתקופה האחרונה שהם הולכים בדיוק לאן שפאנק כיוון- לתת למתאבקים הצעירים להוביל.
אם היה נשאר, היינו מקבלים קלאסיקות כמו פאנק נגד סטיילס, פאנק נגד באלור ופאנק נגד רולינס בכל PPV. הוא היה מרוצה מזה, וכמובן שאנחנו אפילו יותר.
הלוואי שיחזור, הוא עשוי להיות החתיכה שחסרה כדי להחזיר את החברה לימים גדולים.

(LOS BLANCO) #470

[QUOTE=רון קעקועים;1694453]הבין יבשתית. הבהלת אותי לרגע.

כצפוי, פאנק יוצא Bitch ומפסיד את קרב הבכורה שלו ב-UFC אחרי שהוא נכנע בסיבוב הראשון. הייתי כנראה מסמפט אותו יותר אם הוא לא היה הופך להיות כזה דוש מאז שהוא עזב את ה-WWE.[/QUOTE]
זה היה מביך,באתי לחפש תקציר
אבל ראיתי שאין צורך הוא היה כ’'כ לא פעיל בקרב באופן ממש מביך.
באמת חושב שאם הוא לא משפר יכולת בקרב השני שלו שיחזור לזירה המרובעת.

(Wildman) #471

לא ברור לי למה פאנק התחיל את הקרב ופשוט הלך בצורה שקופה וברורה לכיוון גאל ופשוט שיחרר אגרוף. אותו אגרוף שהיה כל כך צפוי שגאל פשוט ניצל את זה כדי להתכופף ולהכניס מתחתיו טייקדאון, שהיה הראשון והאחרון בקרב הזה. משם פאנק לא הראה שום יכולת בסיסית להתמודד על הקרקע, חטף אגרופים מכל עבר ובמקןם להשתמש בטכניקה כדי לצאת הוא ניסה להשתמש במשקל דרך הרגליים כמו בנאדם רגיל מהרחוב, זה היה באמת קצת לא נעים לראות. כבוד על הביצים - ויש לו חתיכת ביצים בשביל לעשות את הצעד הזה - אבל מבחינה מנטאלית לא נראה שהוא היה מוכן בשיט לקרב MMA, עם כל הכבוד לביטחון שהוא משדר.

אני חושב שבצדק הוא ינסה להילחם בעוד קרב כי לא מוותרים אחרי בכורה כזאת, אבל אם זה לא הולך אני מקווה שפאנק יתאפס על עצמו ולפחות ינסה את מזלו בפרומושן פחות גדול מ-UFC. זה מה שהוא צריך לעשות אם הוא באמת כל כך אוהב את הענף כמו שהוא טוען…

(Mendieta) #474

מה יש לאלדו מה הוא ילד קטן? שיחכה לקרב הזה. אחרי הנוקאאוט המביך שהוא חטף הייתי יושב בשקט ומחכה.

(Paul Heyman) #475

לפי מה שהבנתי מהדיווח, אלדו שהפסיד למקרגור בשנה שעברה רצה את הקרב החוזר, אבל במקום זה הציעו לו להילחם מול מקס הולווי או אנת’וני פטיס, אבל הוא סירב כי עבורם הוא רצה לעשות מחנה אימונים מלא.

זה המילים של אלדו לתקשורת: “שמעתי על כל מה שקורה רק דרך המאמנים שלי, שדיברו עם הבוקר(קובע הקרבות) של UFC שון שלבי בשבת ולא הייתה לו עדיין תשובה בנוגע לכלום, והוא שאל אותי אם אני יכול להילחם ב-12 לנובמבר. המאמן שלי ענה לו שאם זה מקרגור אז כן; שלבי שאל בחזרה אם אני אהיה מוכן להילחם בהולוווי או פטיס, והמאמן ענה לו שבשביל אלו הוא מעדיף שאני אעשה מחנה אימונים מלא ואז אפשר לעשות את הקרב ב-10 לדצמבר. חיכינו אז עד שדנה וואייט יכריז שהוא רוצה את הקרב החוזר מול מקרגור, וגם ציפינו להכרזה הזאתי: אני אקבל את הקרב החוזר שלי כדי לאחד את החגורות של ה-featherweight, או שאני אקבל את החגורה שלי בחזרה ואלחם בהולוווי או פטיס, מכיוון שדנה אמר כל הזמן שמקרגור לא יכול להחזיק את שתי החגורות. אבל להפתעתי, שמעתי הלילה שהקרב שהוכרז הוא מקרגור נגד אלברז, מה שדנה הכחיש לצוות שלי שבוע שעבר. ועוד יותר גרוע, מקרגור ימשיך להחזיק את חגורת ה-featherweight ויכול להיות שיחזיק בשתי חגורות באותו הזמן”.

(BannedT) #476

שתי החלטות מוזרות, לתת הזדמנות לקונור במשקל קל ולתת לו לשמור על החגורה במשקל נוצה תוך כדי. בנוגע לקרב מול אלבארז, יכול להיות שקונור יהיה טוב מאוד במשקל קל, הוא ניצח יריבים חזקים מאוד בקטגוריה אחת מתחת ואלוף שם ובקטגוריה מעל הוא 1-1 כרגע עם נייט וראינו כמה מהר נגמר לו האוויר. אני חושב שהוא מקבל הטבות לא הוגנות אבל הוא לוחם כיפי לצפייה והמאנימייקר של ה-UFC, אז…

(Paul Heyman) #477

השאלה היא האם מקרגור הוא הלוחם שעבורו אתה באמת רוצה להפר הבטחות ללוחמים אחרים, במיוחד כמו אלדו. מקרגור כבר הוכיח בעבר שהוא לא צפוי ושהמחשבה הראשונה שלו היא על עצמו ולא על האירגון, כשהוא תפס את ה-UFC ודנה וואייט בביצים באיומי עזיבה אחרי שפשוט לא בא לו לעשות עבודות יחצנות. ואני באמת מבין שהוא כנראה מושך הכסף הגדול ביותר של ה-UFC כרגע, אבל הם חייבים להיזהר עם מקרגור שלא ליצור במו ידם מפלצת שלא תהיה להם אף יכולת להתמודד איתה, ועוד אחת שגורמת לנזק מסביב עם לוחמים אחרים. כבר עכשיו אפשר להגיד שאם הם יאבדו את אלדו, זאת אבדה בעלת ערך.

(BannedT) #478

[QUOTE=Cerv;1696609]השאלה היא האם מקרגור הוא הלוחם שעבורו אתה באמת רוצה להפר הבטחות ללוחמים אחרים, במיוחד כמו אלדו. מקרגור כבר הוכיח בעבר שהוא לא צפוי ושהמחשבה הראשונה שלו היא על עצמו ולא על האירגון, כשהוא תפס את ה-UFC ודנה וואייט בביצים באיומי עזיבה אחרי שפשוט לא בא לו לעשות עבודות יחצנות. ואני באמת מבין שהוא כנראה מושך הכסף הגדול ביותר של ה-UFC כרגע, אבל הם חייבים להיזהר עם מקרגור שלא ליצור במו ידם מפלצת שלא תהיה להם אף יכולת להתמודד איתה, ועוד אחת שגורמת לנזק מסביב עם לוחמים אחרים. כבר עכשיו אפשר להגיד שאם הם יאבדו את אלדו, זאת אבדה בעלת ערך.[/QUOTE]

א. אף לוחם לא חושב קודם על הארגון ורק אז על עצמו. תחשוב שוב על המשפט הזה ותראה שהוא לא הגיוני. רורי מקדונלד חתם בפאקינג בלאטור כי לא שילמו לו מספיק ומדובר בבחור צעיר מאוד שהיה רחוק סיבוב 1 מניצחון על רובי לולר וזכייה בחגורה, הוא היה אמור לחשוב על ה-UFC?

ב. הבעיה היא שקונור לא מכבד הסכמים עם ה-UFC כשהם לא באים לו בטוב, לא שהוא חושב על עצמו, ואכן נוצרת פה מפלצת. אם אני דיינה אין לי ספק בכלל שקונור מוותר על חגורה אחת ואם הוא עושה בעיות נשארת לו בקטגוריה שהוא מוותר עליה חגורה אחת של אינטרים במקסימום, אם לא הוא יכול ללכת הביתה, ותאמינו לי שמעריצי ה-UFC לא יכעסו על הארגון אלא על קונור.

ג. קודם כל לאלדו מגיעה עוד הזדמנות בעיקר בגלל שהוא היה אלוף המון זמן ולא הפסיד 9 שנים, בדרך כלל הוא היה זוכה ישר לקרב חוזר אבל הוא עצמו התמהמה המון. אני מבין את הכעס של אלדו אבל זהו? אין בך כלום? תנצח את הולוואי ותקבל את ההזדמנות שלך. אני מבין שהוא ניצח את פרנקי אדגר, שכולם אמרו שהולך למעוך את אלדו ואחר כך את מקגרגור, אבל הקרב עצמו לא היה מדהים. אני אבין אותו יותר טוב אם אחרי קרב נוסף הוא לא יקבל הזדמנות על החגורה, זה כבר יהיה ביזיון אמיתי מבחינת ה-UFC.