אגרוף ולחימה משולבת :: GSP הביס את ביספינג

(sh4rky) #432

קונור מקרגור צייץ בטוויטר שהוא החליט לפרוש צעיר.
הקרב שלו בUFC 200 בוטל, הוא מסרב להתראיין, וייתכן שהוא באמת החליט לפרוש בגיל 27.
החלטה מאוד מפתיעה. נראה שהוא בדרך להפוך לאחד הכוכבים הגדולים בענף, ושהוא דיי מרוצה מהעניין.
ביטול הקרב ממש מוריד מההייפ סביב האירוע ה-200 וקשה לראות איך הUFC יצליחו להעמיד קרב שייצר להם הכנסות כמו שקונור יכל לייצר.
לי קשה להאמין שהוא באמת יפרוש, אבל נראה.

(Paul Heyman) #433

יש אנשים שרוצים להחיות את הדיון פה? :slight_smile:
הנה ההזדמנות!

[QUOTE=Cerv;1682725]חדשות מעניינות מגיעות הבוקר אחרי שדנה וואייט הכריז רשמית שברוק לסנר יתמודד בקרב ב-UFC 200 הענקי שיתקיים בחודש הקרוב.

לסנר נמצא כמובן תחת חוזה של שלוש שנים ב-WWE, אבל הם הוציאו הודעה רשמית שאומרת שהם מאפשרים לברוק לסנר בצורה חד פעמית להתחרות באוקטגון, בגלל האופי ההיסטורי של האירוע ושהוא יחזור לזירת ה-WWE בסאמרסלאם.

לא ידוע עדיין נגד מי יתמודד לסנר. אגב, העיתנואי שחשף את החדשות האלו דיווח שהוא והצוות שלו לוו החוצה מהאירוע של UFC199 הלילה, נלקחו מהם האישורים שלהם והם קיבלו השעייה לכל החיים מחברת UFC; משהו אומר לי שזה לא התזמון בו רצו להכריז על הקרב החד פעמי הזה של לסנר…[/QUOTE]

הכרזה ענקית נוספת הלילה היא שהקרב החוזר הענקי בין דיאז למק’גרגור נקבע ל-UFC202.

(BannedT) #434

אריאל חלוואני הוא איש מאוד חשוב בעולם המדיה של ה-MMA וחבל שהוא קיבל באן לכל החיים, הוא היה ממש יכול להועיל לפורום. בכל מקרה אני לא יודע עד כמה אני מתרגש מהחזרה של לסנר, כל כך הרבה זמן מאז שהוא נלחם והוא כנראה יהיה ה-co main event, מה שאומר שיצטרכו לשים מולו שם גדול שילחם מולו ואני לא יודע לקריירה של מי זה יכול להועיל. כל לוחם שמדורג פחות מהטופ 6-7 לא נראה לי שאמור להיות ב-co main event עם קארד כזה ובטח שלא נגד לסנר שלא נלחם המון זמן. המאצ’אפ הכי מעניין שיכול להיות ללסנר הוא קרב שלישי עם פרנק מיר, שיכול להיות אחלה קרב פרישה בשביל מיר, אבל לא כל כך גבוה בקארד של UFC 200.

(Paul Heyman) #435

יהיה מעניין לשמוע יום אחד מה הסיפור האמיתי למה הוא קיבל את ההשעייה הזאתי, והאם היא באמת תחזיק ולא תתבטל בשלב מסויים, כי זה חתיכת צעד דרסטי בלהרחיק עיתונאי שכיביכול עשה את העבודה שלו ודיווח על סיפור שהוא גילה; אני בטוח שיש פה יותר נסתר על הגלוי. בנוגע לכושר והיכולת של לסנר, תיזכור שלפני שנה הוא קיבל את אותה ההצעה ואז הוא סירב ואמר שהוא כבר לא בגיל ובכושר לזה; עכשיו הוא הסכים ומתברר שמתאמן לזה כבר מאז תחילת אפריל, ספורטאי ברמתו של לסנר יודע מה הוא מסוגל, יהיה מאוד מעניין לראות איך הוא נראה באוקטגון. ניצחון שלו יביא קרדיט ענקי בחזרה ל-WWE שכביכול אחד מהחברה שלהם ניצח ב-UFC.

קטע אחר שצריך לחשוב עליו, וינס מקמהאן הוא ממש לא טיפש. הוא מקבל משהו מהעסקה הזאתי מעבר לפרסום, אני כמעט יכול לחתום על זה. מישהו רוצה להמר איתי על קרב של רונדה ראוזי בראסלמניה?

(David de Gea) #436

[QUOTE=Cerv;1682854]יהיה מעניין לשמוע יום אחד מה הסיפור האמיתי למה הוא קיבל את ההשעייה הזאתי, והאם היא באמת תחזיק ולא תתבטל בשלב מסויים, כי זה חתיכת צעד דרסטי בלהרחיק עיתונאי שכיביכול עשה את העבודה שלו ודיווח על סיפור שהוא גילה; אני בטוח שיש פה יותר נסתר על הגלוי. בנוגע לכושר והיכולת של לסנר, תיזכור שלפני שנה הוא קיבל את אותה ההצעה ואז הוא סירב ואמר שהוא כבר לא בגיל ובכושר לזה; עכשיו הוא הסכים ומתברר שמתאמן לזה כבר מאז תחילת אפריל, ספורטאי ברמתו של לסנר יודע מה הוא מסוגל, יהיה מאוד מעניין לראות איך הוא נראה באוקטגון. ניצחון שלו יביא קרדיט ענקי בחזרה ל-WWE שכביכול אחד מהחברה שלהם ניצח ב-UFC.

קטע אחר שצריך לחשוב עליו, וינס מקמהאן הוא ממש לא טיפש. הוא מקבל משהו מהעסקה הזאתי מעבר לפרסום, אני כמעט יכול לחתום על זה. מישהו רוצה להמר איתי על קרב של רונדה ראוזי בראסלמניה?[/QUOTE]

הוא הכריז על החזרה של לסנר לפני ההודעה הרשמית של הUFC, וזאת לא הפעם הראשונה שהוא זאת.
בפעם הקודמת הוא פוטר מFOX.
סה"כ הוא עושה את העבודה שלו, ולרוע מזלו הוא עושה אותה טוב מדי.

(BannedT) #437

אני ממש לא נגד קאמבק של לסנר ב-UFC, אבל תסתכל על הקארד ב-UFC 200 ותגיד לי ברצינות שיש לו שם מקום לפני הקארד של ג’ונס ו-DC.

(Paul Heyman) #438

בוודאי שברוק לסנר מבוגר כבר, ולא בשיאו כפי שהוא היה יותר צעיר. אבל תאכלס הוא אטרקציה, ואטרקציה ענקית- לא רק לחובבי WWE אלא גם לחובבי UFC. הוא היה ונשאר בין הלוחמים האהובים ביותר על אוהדים ומן הסתם הוא לא הולך להילחם על אף תואר; ההשתתפות שלו היא ברורה: הוא בא להתחרות באירוע “היסטורי” של UFC 200 ולנו האוהדים נשאר רק להנות ממה שלדעתי יהיה קרב מאוד מהנה(אתה חושב שלא?). בקארד הוא כנראה יהיה במקרה הכי מכובד לפני המיין איוונט, אולי מעט נמוך יותר, אבל שוב, הפואנטה היא לא למקם אותו בהקשר לדירוג הנוכחי שלו ב-UFC אלא בהתאם לאטרקציה שהוא קרב עם ברוק פאקינג לסנר! :slight_smile:

(BannedT) #439

תסתכל על הקרבות האלו, הוא לא אמור להיות לפני המיין איבנט לא משנה מה.

[TABLE=“class: toccolours”]

[TH=“bgcolor: #CCCCFF, colspan: 8, align: center”][B]Fight Card[/B][/TH]

[TH=“bgcolor: #E6E8FA, align: center”]Weight class[/TH]
[TH=“bgcolor: #E6E8FA, align: center”][/TH]
[TH=“bgcolor: #E6E8FA, align: center”]Method[/TH]
[TH=“bgcolor: #E6E8FA, align: center”]Round[/TH]
[TH=“bgcolor: #E6E8FA, align: center”]Time[/TH]
[TH=“bgcolor: #E6E8FA, align: center”]Notes[/TH]

Light Heavyweight
Daniel Cormier ©
vs.
Jon Jones (ic)

[SUP][a][/SUP]

Heavyweight
Brock Lesnar
vs.
TBD

Women’s Bantamweight
Miesha Tate ©
vs.
Amanda Nunes

[SUP][b][/SUP]

Featherweight
José Aldo
vs.
Frankie Edgar

[SUP][c][/SUP]

Heavyweight
Cain Velasquez
vs.
Travis Browne

Women’s Bantamweight
Cat Zingano
vs.
Julianna Peña

Welterweight
Johny Hendricks
vs.
Kelvin Gastelum

Bantamweight
T.J. Dillashaw
vs.
Raphael Assunção

Lightweight
Sage Northcutt
vs.
Enrique Marín

Middleweight
Gegard Mousasi
vs.
Derek Brunson

Lightweight
Diego Sanchez
vs.
Joe Lauzon

Lightweight
Jim Miller
vs.
Takanori Gomi

[/TABLE]

עריכה: אני לא חושב שאי פעם ראיתי קארד עם כל כך הרבה לוחמים שיש להם ערך בויקיפדיה. בכל מקרה יכול להיות שהוא לא באמת יהיה לפני הקרב המרכזי כמו שזה נראה ב-UFC 199.

(Paul Heyman) #440

[B]הוכרז היריב של ברוק לסנר.

ברוק לסנר יתמודד מול מארק האנט הניו זילנדי ב-UFC200!
[/B]
לסנר אמר בנוסף שהוא לא יכל לחיות עם ההחלטה שלו לפני שנה וקצת שלא לחזור לאוקטגון. הוא אמר שהוא נתן לדיברטיקוליטיס לנצח אותו; ועכשיו הוא מרגיש אלף אחוז, אחרת הוא לא היה עושה את זה, “אני לא מזייף את זה, זה אמיתי”.

בנוגע למתמודד שלו(מארק האנט) הוא אמר: “למה לא, לא אכפת לי מי זה”.
“לקח קצת זמן לסדר את העניין הזה, אבל אמרתי לעצמי- מה הסיכוי שברוק לסנר יהיה ב-UFC200? אני אתלט מגוון של כמה תחומים, הבו ג’קסון המודרני, ואני לא יכול להיות יותר נלהב מהעובדה ששתי חברות ענק כמו ה-WWE וה-UFC מאמינות ביכולת של ברוק לסנר לחזור לאוקטגון”

(BannedT) #442

אני עושה פה לרוב דיונים עם עצמי.
הכי נורא זה באגרוף, מזה בכלל לאף אחד לא אכפת.

(Paul Heyman) #443

כרגע לפחות לדעתי יש את השקט לפני הסערה בענף ה-UFC לפני האירוע הענקי של UFC200. אני עוקב אחרי חדשות ועידכונים ופשוט לא היה הרבה מה לדבר בזמן האחרון.

מבטיח לך שהיה לי ולך ולעוד אנשים הרבה לדבר לקראת ואחרי UFC200, אל תוותר על התשוקה לכתוב חבר :slight_smile:

בנוגע ל-CM פאנק אני חייב להגיד שהתחושה היא לא טובה. צעיר הוא לא, וניסיון באקטגון אצלו הוא אפסי,
בנוסף כל השמועות על תוצאות מאוד לא מבטיחות באימונים שלו ועל כל זה עכשיו מגלים שהייתה לו פציעה ברמה כזאת שכביכול דחתה לו את קרב הבכורה בערך שנה וחצי-שנתיים?

אבל לפי כל הראיות בנוגע לאופי של הבחור, הוא יילך על זה בכל הכוח ולא יוותר לפחות על הקרב הראשון הזה. אחריו? יהיה תלוי הרבה בתוצאה ובאיך זה נראה, אבל כמו שאמרתי…ההרגשה, לא הכי טובה.

(Paul Heyman) #444

הקרב של קרומייר נגד ג’ונס התבטל אחרי שה-USADA הודיעה ל-UFC שיש סיכוי שהוא כשל בדיקת סמים ב-16 ליוני ול-UFC לא נותר ברירה אלא להוריד את ג’ונס מהקארד וכרגע לבטל את הקרב. לסנר נגד האנט הופך לאירוע המרכזי של הערב כרגע.

דנה וואייט כן אמר שאולי ימצא יריב אחר לקרומייר ברגע האחרון, ושדברים יותר משוגעים כבר קרו.

//youtu.be/PvFgPeZa4dI

(BannedT) #445
  1. מביך שלוחם שיכל להיזכר בקלות כגדול בכל הזמנים דופק לעצמו את הקריירה (ואת החיים) פעם אחר פעם.
  2. אני לא כזה סומך על הבדיקות של ה-USADA, קורה לא פעם שהבדיקות הללו מבלבלות בין חומרים אסורים לחומרים תמימים.

שורה תחתונה-אני סומך על ה-USADA יותר מאשר על ג’ונס.

1. אני טענתי שלסנר נגד האנט כ-co main event ל-UFC 200 זה מביך. לסנר נגד האנט כ-main event ל-UFC 200 זה ממש ממש ממש מביך, דיינה ירה לעצמו ברגל, אירוע עצום שמסתיים בקרב שלא גדול מהשלושה שלפניו ובעל חשיבות פחותה בהרבה מלפחות 5-6 קרבות באותו אירוע. אני מבין שלסנר מכניס כסף אבל גם הוא וגם האנט הם לוחמים במשקל כבד פחות טובים מולאסקז שפותח את הקארד נגד בראון שבעצמו מדורג גבוה מהאנט. באמת שמביך שזה הקרב המרכזי של הערב.

(Paul Heyman) #446

הבדיקה של USADA לא אמרה באופן ברור שהיה שימוש בסמים, אלא רק חשש וחשד ורק בגלל התזמון שאין זמן לעשות בדיקה ברורה עד לאירוע ביום שבת זאת הסיבה שלא נותרה בררה ל-UFC חוץ מלמשוך את ג’ונס מהקארד.

אני מסכים שלסנר מול האנט זה יוצא בחירה סופר מוזרה לקרב מרכזי- ואני בטוח שזה לא מה שדנה וואיט היה רוצה, זה פשוט יצא כורך הנסיבות ומעט אולי תיכנון לקוי…אולי לסנר נגד האנט היה צריך להיות מעט מוקדם יותר בקארד, כי גם אני צופה וגם רוב המומחים צופים שהקרב הזה לא יהיה ארוך. ה-60 שניות הראשונות יהיו קריטיות בין לסנר להאנט כשזה סיכוי מאוד גבוהה שיהיה נוקאאוט מוקדם מאוד בקרב; קשה לי להאמין שהאנט או לסנר מאמינים שהקרב הזה ילך 15 דקות- זה הולך להיות קצר ומרושע.

(Paul Heyman) #448

אני חושב שהוכרז שהקרב בין לסנר להאנט ישאר 3 סיבובים ולא יהפוך ל 5. אבל זה לא כל כך משנה נראה לי, כמו שאמרתי, לא נראה לי שאף אחד מהם מתכנן שהקרב הזה יהיה 15 דקות ובטח ובטח שלא 5 סיבובים.

(BannedT) #449

הזוי לחשוב שב-UFC בכלליות וב-UFC 200 בפרט לא יהיה קרב מרכזי של 5 סיבובים.

(Amiamiro) #450

אנדרסון סילבה נגד קורמייר

הולי שיט

(Paul Heyman) #451

זה בהחלט הולך להיות מרתק

[TW]751261973950570496[/TW]

בנוסף, הקרב בין מישה טייט נגד אמנדה נונייז הוא עכשיו הקרב המרכזי של הערב.

(Paul Heyman) #453

היה ערב ממש מהנה. הרבה מאוד בעיות בכל ההכנה לערב הזה…החל מהעובדה שלא ראוזי ולא מקרגור נלחמים, ועד לפסילה של ג’ון ג’ונס, ועכשיו בדיעבד ההחלטה של ברוק לסנר לחזור לאירוע הזה במובנים רבים הצילה אותו או לפחות הייתה מספיק גדולה כדי לא לתת לאירוע לשקוע עם כל הבעיות שלו בדרך. זה לא האירוע שדנה וואייט חלם שיהיה בתור אירוע ה-200 החגיגי שלו אני בטוח, אבל בסופו של דבר הקרבות היו מעניינים, חגורות החליפו מותניים והיה אירוע די מהנה.

קיין ואסקז פשוט התפוצץ על טרביס ולא השאיר לו אף סיכוי, וזה נראה שהוא השאיר את ההפסד לורדום מאחוריו ועכשיו הוא נראה מאוד מפוקס ובמסלול לקרב על החגורה. מצד שני הקרב בין אלדו לאדגר היה בקצב שונה לחלוטין, אדגר החליט שהוא נידבק כמו עלוקה לאלדו ויחפש כל פתח קטן כדי להכניס את ההתקפה שלו כדי לעשות נזק, אבל אלדו פשוט נראה הגנתית מדהים והעניש כל כך טוב במהלך כל הקרב את אדגר על כל טעות קטנה שהוא עשה, זה היה קרב טקטי אדיר ואלדו פשוט היה טוב יותר ללא ספק. אלדו זוכה בחגורה, והאם הוא בדרך לפגישה חוזרת מול מקרגור עכשיו?

המפגש בין DC לאנדרסון סילבה היה עניין מעט מוזר, ברור שקרומייר לא יכל להתכונן כראוי ליריב כמו סילבה וסילבה גם הוא פשוט הסכים לבוא להילחם בהתרעה של 48 שעות אז כושר קרב מלא בהחלט לא היה לו. קרומייר החליט להוריד את הקרב הזה לקרקע כי יתרון המשקל שלו פשוט משמעותי מדי, והקהל ממש לא אהב את זה אבל כמו שקרומייר אמר אחרי הקרב: “עשיתי מה שהייתי צריך לעשות בנסיבות”, וקשה להאשים אותו בזה. אנדרסון סילבה הוא פשוט אגדה, מה אפשר עוד להגיד על העכביש, רק כבוד ומחיאות כפיים. ואז הגענו לשני הקרבות המרכזיים של הלילה, תחילה הנשים, נונייז נגד טייט היה סיפור הרבה יותר קצר ממה שחשבתי שיהיה, במשך דקה בערך זה נראה יחסית שיוויוני אבל אז נונייז הסטרייקרית הנהדרת הזאת הצליחה להתפוצץ עם רצף מהלכים על טייט ומשם הירידה לקרקע שטייט כבר הייתה על הקרשים והדרך להכנעה הייתה קצרה. ניצחון מאוד מרשים ונונייז שהופכת לגיי הראשונה(גבר או אישה) שזוכה בחגורה ב-UFC.

לבסוף נדבר על ברוק לסנר מול מארק האנט, והיו הרבה שאלות סביב כושר הקרב של לסנר לפני המפגש ואף אחד לא ידע בדיוק מה לצפות. אני חושב שלסנר הוכיח שהוא בין האתלטים והלוחמים הבולטים ביותר שהיו, הבן אדם באמת פשוט מפלצת, והטקטיקה הייתה ברורה: האנט ינסה לסיים את הקרב על הרגליים עם נוקאאוט ולסנר ינסה להוריד אותו לקרקע ולהלום בו עד הסוף; אני חושב שלסנר הגיע לקרב הזה מוכן פיזית אדיר וגם מנטלית, והאנט הרגיש לי מעט מתחת לכושר הנדרש כדי להתמודד עם לסנר בכושר שכזה(מוזר להגיד את זה עכשיו). בסיבוב הראשון האנט נראה מופתע מהאינטנסיביות והכושר שבו לסנר הופיע לקרב ולסנר הצליח להוריד אותו לקרקע כמה פעמים - נזק אדיר הוא לא הצליח לעשות מזה אבל בהחלט נזק מספיק כדי לזכות בסיבוב, בסיבוב השני מצד שני האנט הצליח למנוע מלסנר את ההפלות שלו אבל גם לא הצליח לעשות עם זה יותר מדי כשרק מספר מאוד מועט של אגרופים נכנסו פנימה ולא עשו כמעט אף נזק, והסיבוב השלישי היה הסיבוב הגדול של לסנר- הפלה אחת ופשוט מהלומות בלתי פוסקות במשך נראה לי 4 דקות ואני חשבתי שהקרב כבר יופסק אבל מארק האנט הוא חתיכת בן אדם קשוח והוא הצליח לשרוד עד הסוף, מפה החלטת השופטים הייתה כבר ברורה: ברוק לסנר חוזר לאוקטגון אחרי חמש שנים ומנצח את מארק האנט.

(BannedT) #454

[QUOTE=Cerv;1687204]
אלדו זוכה בחגורה, והאם הוא בדרך לפגישה חוזרת מול מקרגור עכשיו?

אני חושב שלסנר הגיע לקרב הזה מוכן פיזית אדיר וגם מנטלית, והאנט הרגיש לי מעט מתחת לכושר הנדרש כדי להתמודד עם לסנר בכושר שכזה(מוזר להגיד את זה עכשיו). בסיבוב הראשון האנט נראה מופתע מהאינטנסיביות והכושר שבו לסנר הופיע לקרב ולסנר הצליח להוריד אותו לקרקע כמה פעמים - נזק אדיר הוא לא הצליח לעשות מזה אבל בהחלט נזק מספיק כדי לזכות בסיבוב, בסיבוב השני מצד שני האנט הצליח למנוע מלסנר את ההפלות שלו אבל גם לא הצליח לעשות עם זה יותר מדי כשרק מספר מאוד מועט של אגרופים נכנסו פנימה ולא עשו כמעט אף נזק, והסיבוב השלישי היה הסיבוב הגדול של לסנר- הפלה אחת ופשוט מהלומות בלתי פוסקות במשך נראה לי 4 דקות ואני חשבתי שהקרב כבר יופסק אבל מארק האנט הוא חתיכת בן אדם קשוח והוא הצליח לשרוד עד הסוף, מפה החלטת השופטים הייתה כבר ברורה: ברוק לסנר חוזר לאוקטגון אחרי חמש שנים ומנצח את מארק האנט.[/QUOTE]

בנוגע למשפט הראשון, וואלה לא יודע מה להגיד על מקגרגור, לא יודע מה הוא יעשה ומה הוא יחליט, הקרב הזה לא היה סתם אינטרים בין פרנקי לאלדו בשביל להוסיף לפיקנטיות (כמו החגורה של ג’ונס), אלדו קיבל חגורה כדי שאם מקגרגור לא ילחם נגדו הוא יוכרז כאלוף ה-UFC. אם קונור מפסיד שוב לדיאז באמת יהיה קשה לחזות בצעד הבא שלו, יותר מאשר עם ניצחון.

לסנר-האנט. וואלה, לא חושב שהאנט היה בכושר שונה מהקרבות האחרונים שלו, זה שלסנר היה בכושר טוב ממנו זה משהו אחר. אני ממש לא הופתעתי מזה שהקרב לא הופסק כי גראונד אנד פאונד משום מקום לא יכול באמת להכניע את האנט אלא רק לעשות לו נזק וזה ניכר בהמשך הקרב. הסיבוב שלסנר הרשים אותי בו הוא דווקא הסיבוב השני, הגנה מצוינת של האלוף לשעבר, תנועה שלא ראינו ממנו ושמירת טווח נפלאה, האנט לצערו הרב עשה משהו שהרבה לוחמים נופלים אליו, מכיוון שהוא חזק באופן מחריד (שוב, כנראה הכי חזק היום ב-UFC וגם הכי חזק אי פעם בארגון) והוא מתאגרף מעולה הוא היה עסוק בלזרוק מכה אחת (גם בשל עייפות) ולנסות לתפוס ככה את ברוק שהתכונן אליו היטב, לא ניסה לשלב בזה רגליים ולא ניסה מכות לגוף, מטרה הרבה יותר קלה שברוק הראה חולשה בה בעבר, מכיוון שהאנט הוא האנט הוא ניסה ללכת על האגרוף לראש וכשל. הנקודה הכי חשובה לציון, כל מי שראה את הקרב בין מיר להאנט ראה איך מיר ניסה בנונשלאנט לקחת את האנט לקרקע וחטף נוקאאוט, האנט היה מוכן לזה ותזמן אגרוף לירידה של מיר, אני חושב שברוק למד מזה וההכנה מראש הייתה טייקדאון אגרסיבי שלא משאיר להאנט סיכוי להכניס אגרוף, אולי במקרה הטוב למנוע את ההפלה. ברוק מאוד הרשים אותי ואין לי ספק שהוא טוב מהרבה לוחמים במשקל שלו, אני אפילו ארחיק לכת ואומר שמבחינת סגנון יש לו סיכוי מול האלוף המכהן סטיפה מיוצ’יץ’, דווקא מול ולאסקז ואליסטר (בעיניי האלוף הבא, טוב כרגע מכולם חוץ מולאסקז) שניצחו אותו בעבר אני לא חושב שיש לו יותר מדי סיכוי.

האירוע בעיניי היה מאכזב יחסית, הקרבות שהלכו לקרקע לא היו משהו, במיוחד קורמייר שפשוט אין לו את זה בגראונד אנד פאונד ושכב על סילבה לנצח, אלדו ופרנקי היה מעניין אבל הקאונטר המצוין של אלדו לא הספיק לו לנוקאאוט וגם דילאשאו לא הצליח להכניע יריב פחות טוב בלי החלטת השופטים. בראון לא שייך לאותה זירה עם קיין, סייג’ נורת’קאט ילד הפלא ניצח על חודו של סיבוב ודווקא הסבב המקדים סיפק נוקאאוט בכל התמודדות (ג’ו לוזון, אמן ההכנעות, נתן לדייגו סאנצ’ז הפסיכופט נוקאאוט ראשון בקריירה של האחרון), וואלה, UFC בברזיל לא היה פחות טוב וגם 199 היה אחלה, יאללה, נחכה לפרחח מסטוקטון נגד הנוטוריוס האירי.