אגרוף ולחימה משולבת :: GSP הביס את ביספינג

(David de Gea) #411

[QUOTE=Footy;1649774]הקהל בדאבלין פשוט חוויה.
מחכה שמקרגור ילחם שם באיצטדיון, כרגע אירלנד שוק חם כמו שברזיל הייתה בימי השיא של אנדרסון סילבה.[/QUOTE]

רק בזכות הקהל יצא מזה אירוע סביר.
רק השם UFC רמז לזה שזה האירוע שלהם. סמולקה והוליגן במיין איבנט, תעשו לי טובה…

(David de Gea) #412

וואו! למישהו יצא לראות את האירוע האחרון (בלפורד נגד הנדרסון)?
ספויילר: רוב הקרבות נגמרו דיי מהר.

ספויילר יותר גדול: עושה רושם שתומאס אלמיידה הוא הדבר החם הבא בBW.
חוץ מהמואי תאי שלו, בינתיים אני נורא מתרשם מהזריזות והטכניקה שלו על הקרקע.

(Árbitro) #413

אני מבין שכולם עדיין בהלם?

(Albert II) #414

חד משמעית.

(F.Redondo) #415

הולי … שיט!

(David de Gea) #416

איזה באסה שהרסו לי!
קם בבוקר, לוקח את הפלאפון, פותח פייסבוק ובום! רונדה שוכבת על הרצפה מדממת.
סה"כ קרבות מאכזבים. הקרב של הולם ורונדה היה מטורף אבל רק חבל לי שכבר ידעתי את התוצאה בזמן שראיתי את הקרבץ

(OreoCookieh) #417

קשה למצוא היילייטס לקרב הזה, ניסיתי ביוטוב ואין כלום חוץ מחפירות או חצאי מסך

(David de Gea) #418

(OreoCookieh) #419

נראה לא כוחות מהגיפים האלה

(David de Gea) #420

[QUOTE=OreoCookieh;1654100]נראה לא כוחות מהגיפים האלה[/QUOTE]
זה באמת לא היה כוחות. לראוזי לא היה מושג.

Sent from my C6903 using Tapatalk

(OreoCookieh) #421

תגידו, (או שיש לומר, תגיד)
איך נקבעים הקרבות בUFC?
הרי מקרגור ניצח את הקרב הקודם שלו (מנדז) וכעת צריך להתמודד על החגורה (ב12 בדצמבר לפי מיטב הבנתי)
אבל עכשיו ראיתי ביוטיוב שהיה קרב בUFC 194 שבו הוא התמודד נגד מישהו אחר, בלי קשר לחיים, סתם קרב שצץ לו. למה?

(David de Gea) #422

[QUOTE=OreoCookieh;1654778]תגידו, (או שיש לומר, תגיד)
איך נקבעים הקרבות בUFC?
הרי מקרגור ניצח את הקרב הקודם שלו (מנדז) וכעת צריך להתמודד על החגורה (ב12 בדצמבר לפי מיטב הבנתי)
אבל עכשיו ראיתי ביוטיוב שהיה קרב בUFC 194 שבו הוא התמודד נגד מישהו אחר, בלי קשר לחיים, סתם קרב שצץ לו. למה?[/QUOTE]

לא, UFC 194 עדיין לא קרה והוא יקרה ב12 לדצמבר. זה הולך להיות הUFC הכי מטורף EVER, אז שווה לצפות.
הקרבות נקבעים בעקרון עפ"י השיקולים הבאים:

1. מה יביא הכי הרבה רווח ורייטינג.
  2. איזה קרב תכל’ס הגיוני לעשות (עפ"י הדירוג של הלוחמים, עפ"י בקשות אישיות שלהם).

ומנסים לשלב בין שני הסעיפים.

פה אפשר לראות איזה אירועים היו ואיזה נקבעו ולמתי.
אתה יכול ללחוץ על האירוע ולראות איזה קרבות היו/יהיו שם.

(David de Gea) #423

אגב, את מי שזה מעניין, ג’ון ג’ונס מתראיין לראשונה אחרי התאונה שבא היה מעורב ושופך את הכל:
[YT]dAcfjK6LZaU[/YT]

ואם כבר UFC 194, אז הנה פרומו נחמד:
[YT]f_biPEdthlk[/YT]

ועוד פרומו:
[YT]5-dKGd67g0Y[/YT]

(OreoCookieh) #424

סופר מאכזב אה? לפחות לדעתי.
נגמר כ"כ מהר, באסה.

גם הקרב על הMIDDLEWEIGHT היה קצת מאכזב מהבחינה שהאלוף-לשעבר לא הגיע לקרב…

(David de Gea) #425

[QUOTE=OreoCookieh;1656532]סופר מאכזב אה? לפחות לדעתי.
נגמר כ"כ מהר, באסה.

גם הקרב על הMIDDLEWEIGHT היה קצת מאכזב מהבחינה שהאלוף-לשעבר לא הגיע לקרב…[/QUOTE]

הדבר היחיד שאכזב אותי היה שחבר שלי הטמבל שלח לי הודעה שמקגרגור ניצח עוד לפני שראיתי את הקרב.
כן, רציתי לראות יותר מ13 שניות אבל בתור אוהד של קונור אני אסתפק בזה.
ווידמן לא הגיע לקרב? לא מסכים, לוק פשוט לוחם טוב יותר.
מה שאכזב טיפה היו הקרב של יואל - סוזה, כשבסיבוב השני אף אחד מהם לא עשה שום דבר, והקרב של מקס נגד סטיבנס שגם בו היה חסר קצת אקשן.
בינתיים קונור מנבא כמעט כל דבר שיוצא לו מהפה, וזה מדהים.

(BannedT) #426

קונור לא מנבא כמו שהוא מבין את הספורט, קונור מבין דברים ודקויות ומה שמייחד אותו זה היכולת שלו לעבוד קשה ובסופו של דבר ליישם הכל באוקטגון.

(F.Redondo) #427

בא לי קצת לכתוב פה על ה-UFC ועל האירועים האחרונים שראיתי.

[B]
Ultimate Fighter Finale
[/B]
[B]צ’אד מנדס נגד פרנקי אדגר במשקל נוצה.
[/B]לפני ה-UFC 194, היה את הגמר של ה-UF עם מאיין איבנט מבטיח למדי במשקל הנוצה מנדס שמגיע לאחר ההפסד לקונור ביולי האחרון נגד פרנקי אדגר.
אדגר אלוף העולם במשקל קל לשעבר ניצח בנוקאאוט אדיר והאמת די מפתיע כי צ’אד מנדס הוא זה שנחשב לזה עם היד החזקה בדוויז’ין.
דיינה וויט לאחר הקרב אמר שפרנקי אדגר הוא הטוען לכתר לאליפות במשקל נוצה עוד לפני הקרב של קונור ואלדו יום למחרת.
אדגר הוא אחד הלוחמים שאני הכי מעריך, מאוד הפתיע אותי הניצחון שלו בגלל הגיל הדי מתקדם שלו(34) והעובדה שהוא עבר באוקטוגן אינספור מלחמות עקובות מדם(הקרבות שלו במשקל קל עם גריי מיינארד היו מהגדולים אי פעם) שחשבתי יבואו לידי ביטוי בקרב הזה.

[B] UFC 194.
[/B]
[B] כריס ווידמן - לוק רוקהולד על אליפות העולם במשקל בינוני.[/B]
קרב פשוט מצוין בין 2 לוחמים הטובים ביותר בדיוויז’ין שנמצאים בשיאם, שמח עבור רוקהולד שניצח וללא ספק היה הלוחם הטוב ביותר בקרב עם הופעה דומינננטית ומרשימה, עוד אלוף למחנה של AKA(קורמייר, אולי ולאסקז יחזיר את האליפות במשקל כבד מורדום בפברואר?).
ווידמן לא היה במיטבו ואין ספק שהבעיטה המסובבת שלו הייתה החלטה טפשית שגרמה לסוף הקרב, אבל אני נותן את הקרדיט לרוקהולד שפשוט נטרל אותו כל הקרב ועוד סיים את ווידמן שנחשב ל “מתאבק” של הדיוויז’ין על הרצפה, מאוד מרשים.
כל אירוע אחר אחרי קרב כזה הייתי כבר מסופק כי זה הרגיש כמו מאיין איבנט.

[B] קונור מקרגור-ז’וזה אלדו על איחוד אליפות העולם במשקל נוצה.[/B]
הבילדאפ היה אדיר, מקרגור עם כל הבאזז מסביבו, עם הצבא האירי המדהים שמלווה אותו, היכולות שלו לקדם קרב ולמכור אותו במסיבות העיתונאים נגד ז’וזה אלדו האלוף במשקל נוצה היחידי של ה-UFC, לוחם שלא הפסיד 10 שנים.
ביולי שהקרב היה אמור להתקיים הלכתי על קונור, אבל ככל שהקרב התקרב היה לי קשה להמר על מישהו.
קונור ניצח ב-13 שניות, פשוט מדהים ומטורף! הישג חסר תקדים לקונור, אף אחד לא חלם על ניצחון שכזה.
לדעתי קונור נכנס לראש של אלדו וזה מה שגרם לאלדו כבר בפתיחה להשאיר את ההגנה שלו פרוצה ככה.
אלוף חדש, עידן חדש והכוכב הכי גדול ב-MMA מוכיח שהוא לא רק יודע לדבר אלא יכול גם לגבות את הדיבורים שלו בזירה.
There is only one Conor McGregor

יש גם לציין שמאמן התנועה של קונור הוא עידו פורטל הישראלי, ככה שיש פה גם זווית ישראלית.

כרגע הסיפור הכי חם הוא קונור והחלטה שלו האם כן לעלות ממשקל נוצה למשקל קל או לא.
קונור עצמו מתקשה להוריד במשקל ולהגיע למשקל נוצה והמאמן שלו אמר שהמשקל האידאלי עבורו יהיה 155 פאונדס כלומר לעלות ללייטוויט דיוויז’ין(משקל קל).
עממה, קונור אמר שאם הוא עלה ללייטוויט הוא לא מוכן לוותר על התואר במשקל נוצה - הפיידרוויט שהוא לקח מאלדו.

כרגע יש ספוקלציות שקונור רוצה להלחם באפריל נגד אלוף העולם במשקל קל כנראה בניו יורק במדיסון סקוור גארדן האגדי אם אכן מדינת ניו יורק תחליט שה-MMA הוא חוקי ב-NY וביולי ב-UFC 200 ההיסטורי ב-MGM החדש בלאס וגאס להגן על חגורת הפיידרוויט נגד פרנקי אדגר או רימאץ’ נגד אלדו שפחות סביר כרגע.
כלומר להלחם ב-2 קטוגוריות משקל שונות, לא יודע אם דיינה וויט ולורנצו פרטיטה יסכימו לזה אבל אין ספק שמדובר בלוחם שהוא מכרה זהב מהלך וכל אירוע שהוא נמצא הוא מספק את הסחורה וה-UFC עושים קופה אדירה.
יש גם דיבורים שקונור יכנס שותף עם ה-UFC לאירועים שהוא נלחם בהם בדומה למה שמייוות’ר עשה באיגרוף, כלומר להקים ארגון שותף McGergor Promotions ואז הוא יקבל סכום גדול יותר שלדעתו מגיע לו לקבל.

בלי שום קשר לקונור, גם UFC 200 וגם UFC באפריל שאמור להיות ב-MSG בניו יורק יהיו היסטוריים ויעשו קופה יפה.
UFC 200 אמור להיות האירוע הכי גדול בהיסטוריה של החברה, שהמטרה היא ש-2 הכוכבים הגדולים של החברה ילחמו שם ב-2 קרבות אליפות שונים - קונור מקרגור ורונדה ראוזי שתנסה להחזיר את האליפות שלה ברימאצ’ מהולי הולם במה שצפוי להיות הקרב הכי גדול של החברה אי פעם.
אני צופה ש-UFC 200 ישבור את הכמות הקניות ש-UFC 100 עשה בזמנו.

[B] UFC ON FOX .[/B]

[B] נייט דיאז - מייקל ג’ונסון במשקל קל .[/B]
דיאז מנצח בהחלטה פה אחד.
הוא נראה פשוט מצוין בחזרה שלו, אף אחד לא יכול להתמודד איתו באיגרוף, הג’אב שלו היה כ"כ חד וזה היה נראה שהוא תמיד ימצא את הסנטר של ג’ונסון.
אם ג’ונסון היה מנצח היה מתקרב מאוד לעבר הטייטל שוט, אבל דיאז עצר את המומנטום שלו ועוד לאחר הקרב קרא למקרגור לעלות למשקל קל ולהלחם בו, כמה טראש טוק יהיה אם אכן הקרב הזה יצא לפועל.
ניק דיאז אחיו של נייט, כמובן קיבל הרחקה של 5 שנים מהספורט בגלל שמצאו לו מריחואנה בבדיקת שתן, לא יכל להיות בצד של אחיו בגלל ההרחקה.

[B] ג’וניור דוס סנטוס נגד אליסטר אובריים במשקל כבד.[/B]
אובריים ניצח ב-TKO מרשים, הקרב היה די זהיר והיו הרבה גישושים אולי כנראה בכוונה כי אובריים ידע שהוא לא יכל לפתוח בסערה מהתחלה בגלל כוח הנוקאאוט שיש ל-JDS.
JDS נלחם בפעם האחרונה לפני שנה שהקרב שלפני היה לפני שנתיים, ככה שהוא נלחם פעם אחת בשנתיים האחרונות אז ברור שנראה אותו חלוד.
JDS הוא אחד הלוחמים האהובים עליי והתבאסתי קצת שהוא הפסיד, למרות שאם היה מנצח אולי היה פוגש את קיין ולאסקז בפעם הרביעית(!) למרות שאי אפשר לדעת מה יהיה בין ולאקסקז ו-ורדום ברימאצ’ שלהם במשקל כבד בפברואר.

[B] רפאל דוס אניוס נגד “קאוביו” דונלד סרוניי על אליפות העולם במשקל קל.[/B]
דוס אניוס ניצח בסיבוב הראשון בהופעה מאוד מרשימה וקטע את הרצף של סרוניי שעמד על 8 ניצחונות רצופים בדוויז’ין הכי עמוקה ומאתגרת כרגע ב-UFC שההפסד האחרון של סרוניי היה לדוס אניוס בהחלטת פה אחד ב-2013.
אבל דוס אניוס השתפר פלאים מאז והפך פשוט למפלצת שפשוט קרקס את האלוף הקודם “שואוטיים” אנתוני פטיס ולא השאיר לו שום סיכוי ועכשיו עם ההופעה המרשימה הזאת מול סרוני אין ספק שהוא הלוחם מס’ 1 בלייוויט שהיא הקטוגריית המשקל עם הלוחמים הכי מגוונים והקרבות הכי מהנים.
אגב, גם דוס אניוס קרא לקונור אחרי הקרב, כנראה שכולם רוצים את הקרב הזה כי מה לעשות זה הביג מאני פייט כרגע ב-UFC.

מעניין מאוד אם מקרגור יחליט לעלות ללייטוויט, קרב שלו עם דוס אניוס יכול להיות ממש מעניין.
שווה לעקוב מקרוב אחרי עניין מקרגור ו-2 קטגוריות המשקל.
אני מקווה שקונור ילחם גם כאלוף הפיידרוויט וגם יזכה באליפות הלייטוויט ככה נוכל לקבל יותר קרבות מגוונים ממנו שיהפכו לקרבות מרכזיים שיצרו המון באז ועניין.

בכלל בתקופה הקרובה אמורים להיות לא מעט קרבות מעניינים.
2 לינואר UFC 195 רובי לאולר אלוף הוולטרוויט יגן על התואר נגד קרלוס קונדיט, צפוי להיות קרב מעולה, 2 לוחמים אדירים מאוד מחכה לקרב הזה.

ב-17 לינואר קרב על אליפות הביינטמוויט בין האלוך TJ דילשואו נגד דומיניק קרוז.
דומיניק קרוז לא נלחם המון זמן, הוא סבל מהמון פציעות, לדעתי מדובר בגאון MMA, רק מספיק לשמוע את הפרשנות שלו שהיא פשוט נהדרת כדי להבין באיזה מוח נפלא יש לו לספורט הזה, זה יהיה קרב מאוד מסקרן כי דילשואו בשיא הקריירה שלו.

6 בפברואר פבריציו ורדום אלוף העולם במשקל כבד יגן על התואר בקרב חוזר נגד האלוף לשעבר קיין ולאסקז.
הקרב הקודם היה במקסיקו, הקרב הזה יהיה בלאס וגאס.
הפעם לא תהיה מחלוקת ושום ספקות לגבי הלוחם הטוב ביותר, אז דובר על “הגובה” ושאין אוויר בגלל שמדובר במכסיקו ו-ורדום הגיע להתאמן לפני ולאסקז למכסיקו והתרגל לגובה ולקוצר נשימה הרבה יותר מולאסקז.
עוד קרב אדיר.

יש שמועות שה-UFC רוצים לעשות במרץ קרב בין אנדרסון סילבה לבין ויטור בלפורט בברזיל, זה קרב שיביא המון תשומת לב בקרב הברזילאים וזה יהיה קרב חוזר מ-2011 שם אנדרסון סילבה ניצח באחד הנוקאאוטים המפורסמים ביותר אי פעם .

תקופה מעניינת במיוחד צפויה לחובבי ה-UFC .

(Footy) #428

[QUOTE=F.Redondo;1658348]יש שמועות שה-UFC רוצים לעשות במרץ קרב בין אנדרסון סילבה לבין ויטור בלפורט בברזיל.[/QUOTE]

זה מה שהיה נראה שיקרה אבל UFC עכשיו הכריזו שאנדרסון סילבה ילחם נגד מייקל ביספינג בלונדון ב-27 לפברואר.

(F.Redondo) #429

הספירה לאחור ל-195 UFC שיערך בשבת הקרובה, קרב על אליפות הוולטרוויט רובי לאולר © נגד קרלוס קונדיט.

//youtu.be/F-49IYabcCg

(BannedT) #430

נמאס לי קצת מלאולר. אם זה לא היה קרב על חגורה, או שקונדיט היה האלוף בקרב הזה, אין לי ספק שהוא היה זוכה בהחלטת השופטים, עם כל הכבוד לכוח המדהים ולמהירות של לאולר הוא פשוט לא מצליח להראות שהוא טוב בהרבה, אם בכלל, מהיריבים האחרונים שלו. יש לו יותר כושר, כוח וניסיון מהחבר’ה בדיוויז’ן, אבל אני מקווה לאלוף חדש, אולי רורי מקדונלד יצליח לשדרג את עצמו ולגמור את לאולר בזירה, מי יודע.