אגרוף ולחימה משולבת :: GSP הביס את ביספינג

(צמד תלתלים) #1

טוב, אז לאחר שבדקתי וראיתי שאין למי לפנות בכדי לפתוח נושא ולאחר שערוץ 34 נפתח עד 15.11 החלטתי לפתוח נושא:“UFC”

מה נגיד על הקרבות ללא חוקים הכי מרתקים שיש, הכי אמיתיים שיש והכי כואבים שיש.

מי שרואה ומתעניין מוזמן לבוא ולדסקס כאן.

(ChelseaFC) #2

רנדי קוטיור זה השם, אחד מהמתאבקים האהובים עליי שמה, טכניקה מושלמת, חולמה עליו. שהוא כרגע מחזיק התואר, במשקל הכבד.
עוד מעט הקרב של ביספינג נגד אוונס במסגרת הלייט וויט, ב-17 הקרב. קרב שאני מצפה לו מאוד. 2 לוחמים ממש טובים, כאשר ראשיד אוונס הוא המועדף עליי.

את מי אתה אוהב צמד תלתלים?

(Platini10) #3

אחלה של ענף, אבל אני בספק אם יש פה מספיק אנשים שצופים בו.

לחימום.

• bluelion, אתה מתכוון לרנדי קוטיור.

(Raul Gonzalez Blanco) #5

אני לא ממש צופה בזה, אבל ממה שיוצא לי לראות בטלוויזיה וב YOUTUBE, אני מעדיף מתאבקים כמו טיטו אורטיז ומאט יוז.
“צמד תלתלים”, כל הכבוד על הרעיון. זה בהחלט ענף ראוי להערכה וחבל מאוד שהרבה אנשים לא שמים לב אליו.

אגב, ידעתם שה - UFC נבחר לארגון השנה בארה’'ב לשנת 2006?

(צמד תלתלים) #6

תודה:wink:.

אני מעדיף מתאבקים כמו טיטו אורטיז ומאט יוז.

הו, זה הבן אדם שלי. למרות היותו שחצן לא קטן(בלשון המעטה), הוא פשוט מרתק אותי ומלהיב אותי כל פעם מחדש.

ואם בטיטו אורטיז עסקינן… זכור לי(ואולי גם לאלו שצופים)קרב ענקי בינו(טיטו)לבין אחד מבוגר(לא זוכר את שמו) שהיא ותיק בענף, היה בינהם ריבים, שנאה ולבסוף בקרב האמיתי טיטו ניצח.

(Dream Tim) #7

תלתלים, אני חושב שאתה מדבר על קן שמרוק. אגדת UFC וגם מתאבק מקצועני (WWE ו-TNA) לא רע בכלל.

(צמד תלתלים) #8

בידיוק. בפשוט ברח לי השם שלו…

מה, גם אתה חובב UFC?

(צמד תלתלים) #10

אתה רוצה לאמר לי שאתה מעדיף את הקפיצה מ7מטר על ראש של בן אדם כשכיסא מוצמד לצאוורו ולמרות זאת הוא קם ומנצח, מאשר לראות זירה מלאה בדם אמיתי, אנשים עם פצעים, חתכים ולמרות זאת הם ממשיכם להתאבק?!

(Dream Tim) #11

כן. בגלל שהמתאבקים המקצועניים לא צריכים לנצח, הם תמיד נותנים שואו לקהל. מתאבקי ה-UFC כן צריכים לנצח, והם יכולים להביא קרבות משעממים (לדוגמה, סילבה, האלוף כיום, שאנשים לא ממש מרוצים מאיכות הקרבות שלו)

מה גם שאני חושב שמתאבקים מקצועניים המשיכו קרבות עם פציעות קשות יותר מעמיתיהם ב-UFC (למיק פולי נחתכה האוזן באמצע קרב ואיבד את ההכרה בקרב אחר, לויידר יצאה העין באמצע קרב [הוא החזיר אותה מיד למקום]).

(matanmo) #12

מישהו יכול להסביר במפורט מה זה הUFC?
ראיתי כמה פעמים, אבל זה היה יותר מידי משעמם. כי זה יותר אגרוף מהתאבקות.
וגם אם אני לא טועה, יש סידרת ריאליטי שקשורה לUFC, משהו ששמו הלוחם האולטמטיבי, שאת זה ראיתי אתמול בליליה(יום חמישי), לפני הUFC.

(Dream Tim) #13

קרבות אמיתיים. המטרה היא לגרום ליריב שלך לאבד את ההכרה או לגרום לו להיכנע.

(Platini10) #15

מישהו ראה את ערב הקרבות האחרון ששודר בארה"ב? UFC 79. עפ"י הפרשנים מדובר היה באחד הערבים הטובים בהיסטוריה של ה-UFC כאשר צ’אק לידל נלחם נגד ונדרליי סילבה ומאט יוז נלחם נגד ג’ורג’ סט. פייר.

אני לא רואה להרוס לאנשים שעוד לא ראו, אני רק אגיד שהיה מעולה.

אגב, הקרב של יוז נגד GPS היה על החגורה בוולטרוויט. אף אחד לא החזיק בחגורה, היא הייתה שייכת למאט סרה שאמור היה להלחם נגד יוז, אבל הראשון נפצע. סביר להניח שיהיה בקרוב קרב של סרה נגד… (לא רוצה לגלות מי ניצח).

עוד כמה ימים אני כבר אדבר על הקרבות, בלי להתחשב במי שלא ראו - בעיה שלהם. :becool:

(Platini10) #16

לאן נעלמתם, כל מעריצי (להוסיף מרכאות ל’מעריצי’?) ה-UFC? קיבלתם קרבות גדולים ששודרו לפני כמה ימים בארה"ב, ואפילו שודרו בארץ בערוץ אגו טוטאל ו5+ לייב (בערוץ השני שודר רק הקרב של לידל VS סילבה). למה לא ראיתם?!

בכל מקרה, היה ממש מדהים. הקרב בין לידל לסילבה היה קרב מאוד לא מגוון. משמע, אחד מהשניים ניסה לתת אגרוף, אולי איזה קומביניישן נחמד, וזז אחורה. ללידל זה עבד הרבה יותר טוב. היה די צמוד, אבל צ’אק לידל ניצח בהחלטה בפה אחד (ככה אומרים בעברית?), אם אני זוכר נכון.
סילבה היה קצת רדום ואולי לא בכושר, ובהחלט היה ניתן לראות את זה עליו.

ולקרב שעניין אותי יותר: ג’ורג’ סיינט פייר נגד מאט יוז. כיודע לכם (או שלא?), השניים נפגשו כבר פעמיים; בפעם הראשונה ניצח מאט יוז ובשניה הצרפתי-קנדי.

הקרב האחרון היה אמור להיות של מאט סרה נגד מאט יוז (מעין המשך של תוכנית הריאליטי “The Ultimate Fighter”, שהיא טובה בפני עצמה אבל לא נתייחס אליה עכשיו), אולם סרה נפצע בגבו ונבצרה ממנו ההשתתפות. הצרפתי היה מוכן להחליף אותו, כשהיה לו רק חודש להתאמן לקראת הקרב (במונחי UFC זה לא הרבה).

ולקרב עצמו: הפתיע אותי, האמת. בסיבוב הראשון סיינט פייר שלט, די בקלות למען האמת. בערך אחרי 2:30 דקות שלח GSP את יוז לקרקע, ומשם עשה לו בית-ספר. כמה מרפקים יפים, ניסיונות טובים לסאבמישנס, אבל יוז הצליח לשרוד עד סוף הסיבוב.

הסיבוב השני כבר היה כולו של GSP. כעבור בערך דקה הוריד סיינט-פייר את יוז לקרקע, ולאחר כדקה סיים את הסיפור ב-arm bar (תפיסה של היד, באזור של המרפק. אם התפיסה נמשכת כמה שניות יותר כמובן שהיד תישבר) כשיוז לא היסס ועשה tap out.

באמת שהייתי עצוב. מאט יוז הוא אגדה במונחי עולם ה-UFC, שגם ודאי ייכנס להיכל התהילה, והוא ממש היה נראה הרבה אחרי השיא (טוב, זה נכון…). אך אם להיות כנים, GSP ממש תותח. הבחור הוא ללא ספק ה-welterweight הטוב ביותר שמתחרה כרגע, וניתן היה לראות בבירור את הבדלי הרמות בינו לבין יוז.

בכל מקרה, בראיון שלאחר הקרב רמז מאט יוז על פרישה. ג’ו רוגן (הפרשן והמראיין) אמר: “מאט, אני לא יודע אם נמשיך לראות אותך בזירה או לא, אבל אני רוצה שתדע שהיה לי, כאוהד, תענוג לראות אותך ולהעריץ אותך”. מאט יוז לא הגיב. אני מניח שהשתיקה אומרת הכל.
כמובן שאני לא רוצה שהוא יפרוש, אבל הבחור כבר אחרי השיא. למרות שסביר להניח שהוא יעשה איזה קאמבק קטן, כמו כל אגדת UFC.

היה ערב קרבות ממש טוב.

אני מאוד מקווה שלא דיברתי אל עצמי עכשיו. גם אם מי שיקרא את הדברים לא ראה את הקרב, אני מקווה שהוא קצת החכים והתעניין בדברים שכתבתי.

(צמד תלתלים) #17

platini 10(?) - אם הערוץ אגו טוטאל היה נשאר פתוח הייתי מנהל איתך דיון נפלא.

(Platini10) #18

אפשר להוריד מהאינטרנט קרבות… ככה אני ראיתי, ולא דרך אגו טוטאל.

(צמד תלתלים) #19

מאיפה? אם יורשה לי לשאול.

(Dream Tim) #20

אה, זה קל: http://www.xtremewrestlingtorrents.net/index.php למשל. גם היאבקות וגם UFC. אני חושב שגם בדיילי מוישן וביו-טיוב יש בצפייה ישירה. לא סגור על זה.

(Sa'ar) #21

לינק לצפייה ישירה, לכל אלו שרוצים להיכנס לעניינים מהר ובלי משחקים (אני אשמח להמליץ על הלוחמים הטובים יותר, או הקרבות המעניינים).
תקציר הפרקים הקודמים: ב-UFC 85, היה פייט קארד חביב בלונדון עם מאט יוז נגד טיאגו אלבס, ומייקל ביספינג נגד ג’ייסון דיי (היו, מן הסתם, עוד קרבות, אבל אלו הגדולים). מאט יוז ממשיך בהידרדרות שלו, או במילים אחרות בירידה הטבעית ביכולת, והפסיד ל"פיטבול" טיאגו אלבס, הכוכב העולה של משקל הבינוני-קל. מייקל ביספינג ניצח לעיני הקהל המקומי את ג’ייסון דיי, די בקלילות האמת.

בפרקים הבאים:

UFC 86 יהיה מעולה, ב-5 ביולי. קרב על החגורה של ה-Light Heavyweight, בין קווינטון -רמפייג’- ג’קסון, המחזיק בחגורה, לבין פורסט גריפין. הקרבות המשניים יהיו בין פאטריק קוטה לריקארדו אלמיידה, ובין ג’ו סטיבנסון לגלייסון טיבאו.

המלצה קטנה שלי: חכו ל-UFC 87 :becool:.

(Sa'ar) #23

לא UFC, אבל כן אומניות לחימה, וכן אירגון שמאוד דומה ל-UFC בהפקה ובכל הקונספט שלו, ובעצם אולי המתחרים הגדולים של אירגון ה-UFC - אליט אקס סי - EliteXC.

[SIZE=2]עכשיו לסיפור עצמו: אני בטוח שרבים מכם שמעתם על קימבו סלייס, בחור אפרו אמריקאי עם זקן ארוך ומפחיד, שהתפרסם ברחבי האינטרנט בעקבות קרבות הרחוב שבהם השתתף, ובסופו של דבר הצטרף לאירגון מקצועי ורציני, elitexc. הלוחם בן ה-34 הגיע ל-MMA כספורטאי חסר כל ניסיון בתחום, ללא טכניקה ובעיקר כוח פיזי עצום ולב גדול. הבאזז שנוצר סביב קימבו היה ממש מטורף, וכיום הוא ללא ספק אחד מלוחמי ה-MMA המוכרים בעולם.

קימבו השתתף בשלושה קרבות, קלים מאוד יש לציין, שראשי האירגון קבעו לו - בתקווה שכמובן ינצח ויגדיל עוד יותר את הבאזז וההערצה סביבו. הקרב הרביעי של קימבו היה אמור להיות נגד קן שמרוק, אחד מוותיקי הענף, שנמצא כבר הרבה מעבר לשיא. בבוקר של הקרב שמרוק נפצע מעל העין ומכורח הנסיבות ביטל את השתתפותו. במקומו הובא לוחם מאוד אנונימי, שהיה אמור להילחם בקרב נידח באותו הערב, שספק אם היה משודר. שימו לב לזה: בכוונה הובא לוחם חלש, שלקימבו לא תהיה בעיה לנצח אותו, כנ"ל לגבי קן שמרוק שנפצע לפני הקרב.

כולם דיברו על כך שפטרוזלי, היריב המחליף, חסר כל סיכוי נגד קימבו “האיום”. דיברו על כך שיהיה זה סיפור רוקי קלאסי, במידה וינצח. אבל מה כולם שכחו? שקימבו סלייס הוא לא באמת לוחם טוב, והפציעה של קן שמרוק דפקה להם את כל התוכניות - קימבו נבחר להילחם נגד לוחם יותר טוב מהיריב המקורי שלו, ואף אחד לא לקח את זה בחשבון.

הקרב מתחיל. אף אחד לא סופר את פטרוזלי. כעבור 10 שניות, קימבו סלייס מחליק בזמן שניסה לשלוח אגרוף לפניו של פטרוזלי, מועד וחוטף אגרוף ישר לפרצוף. הוא מאבד שיווי משקל, ופטרוזלי מסתער. הקרב הסתיים בערך כעבור 15 שניות, כשכל השדרים בטירוף, הקהל עצמו בטירוף, קימבו סלייס בשוק.

פטרוזלי הפתיע את העולם? לא ממש. כך אמרו שדרי הקרב, אך קשה להסכים עם זה. קימבו סלייס וראשי האירגון קיבלו את הסטירה לפרצוף שלהם. אוי אוי אוי, מה שבאזז יכול לעשות לאנשים.

סתם רציתי לשתף אתכם בסיפור המעניין.
[/SIZE]

(JayJayDimaggio) #24

רוייס גרייסי האיש והאגדה !
הייתי רואה UFC ממש מההתחלה.מ- UFC 1 ליתר דיוק עד 30 ראיתי את כל הפרקים. אחר כך עשיתי הפסקה גדולה ועכשיו אני מתכוון לחזור ולראות מ- UFC 78 ולהתעדכן.
היו שמועות שקורט אנגל מתכנן להתאבק בזירת ה-UFC ?