Giornata ^38:: LE6ENDS

יובנטוס

(BannedT) #165

אנשים, זה מה שבמילים פשוטות נקרא ‘מחדל’. על המשחק ארחיב כשיהיה לי זמן, יש המון נקודות חשובות לציון מהמשחק הזה בעיניי, לטוב לרע.

(Ofer g) #166

יובנטוס עשתה את העבודה בצורה פנטסטית אתמול, ניצחון בלי הרבה מאמץ. מחצית ראשונה שקולה וטובה ומחצית שנייה חזקה וחכמה עשו את העבודה מול נאפולי. אלגרי עלה למשחק הזה עם ההרכב הטוב ביותר שהוא יכל להעלות לטעמי. אסור היה לתת למרקיזיו לפתוח את המשחק הזה, המשחק הזה לא שווה כלום אם מרקיזיו יפצע או לא יוכל לשחק נגד ליון באלופות, מרקיזיו חזר ישר לסמפדוריה אחרי יותר מחצי שנה בחוץ, אי אפשר לתת לו לפתוח ב3 משחקים ברצף בלי לסכן אותו בפציעה נוספת.

הרנאנס עשה עבודה טובה אתמול, המשחק הטוב שלו ביובנטוס לטעמי. אפס טעויות, היה יציב מאוד, אני לא מצפה ממנו להרבה ואולי בגלל זה הרגשתי שהוא היה טוב מהרגיל, אבל אין לי תלונה אחת לברזילאי. ליכשטיינר גם היה מעולה, חוץ משבירת קו הנבדל, היה תענוג לראות אותו על המגרש בכל הפעולות שלו עם ובלי הכדור. אני חושב שמגוחך שיש לנו אותו על הספסל ואת אלבס על המגרש כי הוא טוב ממנו בכמעט כל אספקט, הייתי רוצה שיובנטוס תחדש לו את החוזה ושאלגרי יתייחס אליו כאל שחקן עיקרי בסגל של יובנטוס.

קוודראדו ממשיך את העונה המשוגעת שלו עם יכולת מטורפת, היגוואין היה יוצא מן הכלל וגם מנדזוקיץ’ היה לא רע בכלל, חדירה עם משחק טוב מאוד, ההגנה תפקדה מעולה ומרקיזיו כאשר נכנס היה פשוט פנטסטי.

לגבי פיאניץ:

[QUOTE=Yoni-Juve fan;1699603]
אלגרי חייב למצוא מערך שיוציא יותר מפיאניץ’, כי כרגע הוא נראה כמו פדואין2.
[/QUOTE]
פיאניץ’ מעולם לא היה בעל בית בקישור. הוא לא יכל ולא יכול להחזיק את הקישור לבדו וזקוק לשחקן שכזה כדי לבלוט ולהוציא מעצמו את מה שיש לו לתת. לצד הרנאנס, הוא צריך כל הזמן לשמור על הגב שלו ולחפות על טעויות כאשר ליד מרקיזיו, אין לי ספק בכלל שהוא יפרח.
תנסו להיזכר בעונה שעברה באותו השלב, גם אז לא היה לנו את מרקיזיו והיה לנו את פוגבה, אחרי 3 עונות ביובנטוס ועם מס’ 10 על הגב, פוגבה נראה רע מאוד ולא הצליח לספק את היכולת שכולם רצו לקבל ממנו בגלל שהוא היה זקוק לבעל בית לידו. ברגע שמרקיזיו חזר הקישור שלנו התייצב ופוגבה חזר להיות נפלא. אותו הדבר קורה עם פיאניץ’ לדעתי כשההבדל הוא שפיאניץ’ לא עבר 3 עונות עם יובנטוס, לא רגיל למערכים, להוראות של אלגרי ולשחקנים סביבו, תנו לו זמן.

בכל מקרה, מדובר בניצחון סופר חשוב במשחק סופר קשה ויובנטוס ממשיכה לנצח ולשמור על הפסגה, עכשיו חייב לנצח את ליון!

(Ofer g) #167

[QUOTE=La leggenda Alex;1699643]אני רוצה לחזק את דבריך ולהזכיר שביולי כשהיה מלא זמן הוא התעקש לבזבז זמן אנרגיה וכסף על להביא שחקן הגנה לספסל בעוד שליובה חסר קשר הרכב פותח בסגל שכולל את פוגבה.
כשחלון העברות התקדם, הוא השקיע מאמצים רבים להחתים שחקן שלישי על אותה עמדה בידיוק, בעוד שליובה חסר קשר הרכב פותח.
ואז בדקה ה-90 של חלון העברות הוא נזכר שהוא הולך לפתוח עונה עם הרננס ואסמואה בהרכב ואז ניסה מהלכים הזויים של להביא שחקנים משמעותיים לקבוצות שלהם, ללא אפשרות לקבוצות האלה להביא מחליף בכלל.
אז מארוטה חשב שפריירים מתחלפים וכנראה שטעה כי הוא נשאר הפרייר היחידי, ומארוטה חשב שכולם טיפשים כמוהו ויסכימו לשחרר שחקן בדקה ה-90 של החלון ללא מחליף ראוי, וגם בזה הוא טעה- הוא הטיפש היחידי.[/QUOTE]

אולי די? עד מתי ימשך הניגון הזה כשאתה מתעלם מהעובדות שוב ושוב? מארוטה לא בזבז זמן אנרגיה וכסף על שחקן הגנה, הוא הביא אותם בלי שום מאמץ, כמעט בלי עלות ובחצי שנייה ללא שום בזבוזי זמן. אלבס נחת ביובה, בנעטיה נחת ביובה, קוודראדו הגיע ליובה(ונודה לאלוהים שהוא הגיע ליובה), כולם בינתיים ללא עלות גבוהה והיחיד שאפשר לערער על תרומתו עד עכשיו זה אלבס שהגיע ראשון, לפני פתיחת חלון ההעברות, בחינם. באותו הזמן הוא דאג לרכוש 2 קשרים. את מריו למינה שהיה מושאל ביובנטוס ואת מיראלם פיאניץ’.

יובנטוס לא תיכננה למכור את פוגבה, היא לא תיכננה שהוא ירצה לעזוב וחשבה שיש לה אותו ולכן לקח להם יותר זמן לקיים את המו"מ עם הקשרים כי קישור עם פוגבה, מרקיזיו, חדירה, פיאניץ’ ולמינה בתוספת של סטורארו היה אמור להספיק. באותו הזמן יובנטוס כבר סגרה את מכירתם של 3 קשרים נוספים מלבד פוגבה, הרנאנס כבר היה על סף מעבר לגנואה, פריירה לווסטהאם ואסאמואה גם היה קרוב מאוד להימכר. מכירת פוגבה טרפה את הקלפים והשאירה את יובנטוס, שביצעה 2 רכישות בקישור, לחפש עוד רכישה אחת אם לא 2.

אז יובנטוס פעלה, הרבה, מאוד, ממש הרבה, כדי להנחית קשר ביובנטוס. לא סתם קשר, לא את טיאגו, לא את סיסוקו, לא את פדואין, קשרים איכותיים, קשרים מוכחים, קשרים עם כישרון. היה לה 4 לידים, 4 שחקנים שהיו על הכוונת שלה, כל 4 השחקנים הללו הביעו את רצונם להצטרף והסכימו לתנאים שיובנטוס הציעה להם. היא הייתה בקשר עם 4 מועדונים, עשתה מו"מ רציני עם כל ה4 ואפילו הגיעה להסכמה עם כל ה4 אבל כל ה4 בגלל שיקולים פנימיים של המועדון לקחו צעד אחורה וויתרו על העסקאות למרות רצונות השחקנים ולמרות ההסכמה מול יובנטוס כאשר מועדון אחד עושה את זה בשבוע האחרון של המארקטו והשני בשעה האחרונה של המארקטו.

בוצעו כל המאמצים כדי להנחית קשר, זה כשל מהרבה סיבות שרובן לא היו תלויות בכלל ביובנטוס, לא משנה כמה פעמים תרשום שיובנטוס לא ניסתה, זה לא יעשה את זה נכון, תפסיק להתעלם מהעובדות.

[QUOTE=Yoni-Juve fan;1699646]כל הקיץ עובדים על המעבר של פוגבה, ע"פ ראיולה כבר שנתיים עובדים על זה. איך הוא לא מצא זמן למצוא מחליף ראוי?!!? ככל שעושים פה Drill IN זה מעצבן יותר :wall:[/QUOTE]

ראיוליה יכול גם לתכנן את הקבוצה שפוגבה יסיים בה את הקריירה, זה לא אומר שיובנטוס ידעה על זה. יובנטוס הצהירה שוב ושוב שהיא לא ידעה שפוגבה יעזוב ולא רצתה שפוגבה יעזוב. היא הצהירה שוב ושוב שרכישת הגיוואין לא קשורה לפוגבה. יובנטוס לא תיכננה שפוגבה יעזוב, היא רכשה 2 קשרים כדי שיתווספו לפוגבה, מרקיזיו וחדירה ותיכננה להעיף 2-3 קשרים כמו שרשמתי למעלה, יובנטוס הופתעה שפוגבה כי היא לא רצתה למכור אותו, לא חשבה שהוא ירצה לעזוב ולא חשבה שיש מועדון מספיק טיפש כדי לעמוד בדרישות שלה. בוצעו מאמצים להביא קשר, זה לא הלך, תתגברו על זה. אנחנו כבר בנובמבר, תשמרו את כל הכעס על מארוטה והמארקטו לינואר.

(Yoni-Juve fan) #168

תגיד מה שתגיד, אבל איך ניתן להתחמק מהעובדה שכדי להריץ עסקה בסדר גודל כזה (להזכירך הסכום הגבוה בהיסטוריה של המשחק) שיש בה צד שלישי (ראיולה) שהכרטיס של פוגבה נמצא חלקית בבעלותו, זה לא דבר שבא לך בהפתעה.
המשא ומתן נמשך חודשים, ולא אתפלא שהתחיל עוד לפני מועד חלון ההעברות של הקיץ. צריך להזכיר את כל הספוילרים שקיבלנו מפוגבה, מאדידס וממוריניו?
כשדבר כזה קורה, אתה צריך להכין את עצמך במקביל. כשהוא רכש את פיאניץ’ הוא כבר ידע שפוגבה רגל בחוץ, והיה צריך להתכונן בהתאם ולא לחכות לסיום ההעברה כדי להתחיל לטפל בזה, לא מכחיש שהוא ניסה, לא מכחיש שהוא היה עסוק עם היגוואין, אבל בזה הוא טיפל מאוחר מדי כמו שזכינו לראות, ואנחנו צריכים לומר תודה לאלוהי הכדורגל אם זה לא יעלה לנו בצ’מפיונס.

להבדיל ADL בנאפולי ידע זמן רב על פיפיטה ויובה, ובגלל זה לא הספקנו לומר רובינזון קרוזו וכבר מיליק היה היורש.

(JuveNumber1) #169

גם לי במהלך המשחק היו עצבים והקישור של יובה לא מספיק טוב, אבל אנשים פה ממשיכים עם הפסימיות. מישהו בכלל חושב על זה ששוב קבוצה גדולה מגיעה לטורינו ויורקת דם בשביל להגיע לחצי מצב? אלגרי גם אמר שהמשחק בליון יותר חשוב ולכן הוא פתח עם הרננס ובלי קוואדרדו ומרקיזיו וזה בלי להתחשב בדיבאלה ופיאצ’ה שפצועים.
הבלמים היום מעולים, נאפולי באה בהתלהבות אחרי שהיא די יצאה ממשבר ובאה במומנטום יחסית טוב. בופון לא היה צריך לעשות כלום וגם בשער לא היה לו מה לעשות.
לי’צי זה כמה רמות מעל אלבס ואני לא מבין איך אלגרי לא רואה את זה
סנדרו מדהים, הרננס עם כל החוסר אהבה שלי אליו נתן משחק לא רע ואפילו הביא כמה מסירות קדימה לא רעות. מרקיזיו מהרגע שנכנס שינה את המשחק. היגוואין עושה מה שהוא צריך לעשות.
דווקא פיאניץ’ שאמור להיות ה-קשר של יובה במשחקים האחרונים נראה שהוא טיפה לא שם, איבודים ומסירות לא טובות ברגעים קריטים מקווה שזה יעבור לו.
מסכים שיובה חייבת קשר, אבל תסתכלו על הדברים הטובים, קבוצות מגיעות מול יובה ולא מצליחות לעבור למצב מסוכן. דווקא מול הגדולות היובה הזאת תתמודד חזק

(Colombian Cowboy) #170

אני כנראה לא מבין גדול בפוליטיקה האיטלקית (קצת כן, בכל זאת נכנסתי והגבתי), אבל מה לעזאזל רוצים אוהדי נאפולי מגונסאלו היגוואין??

נאפולי מועדון בהחלט מכובד אבל לא ברמה של מילאן או יובה. היגוואין עשה את הקפיצה לחלוץ טופ וזכותו לרצות להיות בקבוצה המתמודדת על כל התארים כשעל הדרך הוא מעשיר את קופת המועדון שלו (נאפולי) בסכום דמיוני של 90 מיליון אירו!!

אז מה לעזאזל רוצים ממנו??

(moshe34) #171

זה קל לדבר שאתה אוהד קבוצה שהיא נמצאת בטופ של “אוכלי הבשר” בעולם.
תדמיין שאתה אוהד קבוצה קטנה יותר ושהחלוץ שעזרת לו לחזור לטופ אחרי שעשה עליך סיבוב, עובר למתחרה הישירה שלך על התואר.
פה כולם צודקים:
היגואין שלא היתה לו ברירה אלא להסכים להצעה של יובה.
אבל גם האוהדים של נאפולי… אני מבין אותם לחלוטין. (ואני גם מבין את היגואין)

• אם היגואין היה עובר לקבוצה מחוץ איטליה אוהדי נאפולי היו מבינים אותו, אבל ברגע שהוא עזב ובהפתעה לקבוצה הטובה באיטליה…

(Ofer g) #172

[QUOTE=Yoni-Juve fan;1699666]תגיד מה שתגיד, אבל איך ניתן להתחמק מהעובדה שכדי להריץ עסקה בסדר גודל כזה (להזכירך הסכום הגבוה בהיסטוריה של המשחק) שיש בה צד שלישי (ראיולה) שהכרטיס של פוגבה נמצא חלקית בבעלותו, זה לא דבר שבא לך בהפתעה.
המשא ומתן נמשך חודשים, ולא אתפלא שהתחיל עוד לפני מועד חלון ההעברות של הקיץ. צריך להזכיר את כל הספוילרים שקיבלנו מפוגבה, מאדידס וממוריניו?
כשדבר כזה קורה, אתה צריך להכין את עצמך במקביל. כשהוא רכש את פיאניץ’ הוא כבר ידע שפוגבה רגל בחוץ, והיה צריך להתכונן בהתאם ולא לחכות לסיום ההעברה כדי להתחיל לטפל בזה, לא מכחיש שהוא ניסה, לא מכחיש שהוא היה עסוק עם היגוואין, אבל בזה הוא טיפל מאוחר מדי כמו שזכינו לראות, ואנחנו צריכים לומר תודה לאלוהי הכדורגל אם זה לא יעלה לנו בצ’מפיונס.

להבדיל ADL בנאפולי ידע זמן רב על פיפיטה ויובה, ובגלל זה לא הספקנו לומר רובינזון קרוזו וכבר מיליק היה היורש.[/QUOTE]
אתה מדבר על הערכות מתוך הראש שלך וללא עובדות בכלל. אני יכול לדבר רק על העובדות בשטח שכולן מצביעות על כך שיובנטוס לא תיכננה למכור את פוגבה ובידיוק ההפך, תיכננה להשאיר אותו בכל מחיר.

אם ראיולה דיבר עם היונייטד מאחוריי הגב ופוגבה לא אמר כלום מלבד שהוא רוצה להישאר ביובנטוס אז יכול מאוד להיות שיובנטוס הייתה בטוחה שהיא תוכל, בעזרת הצעת חוזה חדש עם סכום גבוה יותר, להשאיר את פוגבה וזו הייתה המטרה העיקרית שלה. אפשר להגיד הרבה דברים, אבל העובדות בשטח הן שעד היום יובנטוס טוענת שהיא לא תיכננה למכור את פוגבה בקיץ הזה, הרכישה של פיאניץ’ הייתה הרבה לפני הדיווחים על פוגבה ויונייטד ולכן אי אפשר להניח שמארוטה ידע או תיכנן גיבוי לפוגבה, גם כל ה"ספוילרים" שקיבלנו מפוגבה, אדידס ומוריניו היו בחודש אוגוסט ולכן גם הם לא יכולים להצביע על כך שידעו שפוגבה יעזוב בקיץ האחרון.

גם אם היה מו"מ, הוא לא היה רציני ויובנטוס לא תיכננה למכור את הפוגבה. אם היה מו"מ רציני, הוא היה מדווח עוד בהתחלה ומפסיק את הדיווחים על מעבר של הפוג לריאל, שהיו בעיתונים בכל חודש יולי.

יובנטוס נתקלה בחוסר הזה מאוחר מידי ופעלה נכון, ממש נכון אפילו, אף אחד לא יכל לצפות שכל 4 המועדונים שדיברו איתם יתקפלו ברגע האחרון, בטח שלא זניט שהתקפלו בשעה האחרונה של המארקטו כשהשחקן כבר במלון בטורינו.

אז נכון, יצא לנו רע שלא רכשנו קשר, אבל יובנטוס במקום הראשון בבית שלה בליגת האלופות, במקום הראשון בליגה, מרקיזיו חזר לקישור וגרם ליובנטוס להיראות טוב יותר בכל שנייה שהוא שיחק ואם נסיים את שלב הבתים והליגה במקום הראשון עד פגרת החורף, יהיה למארוטה את כל ינואר להביא את ויטסל, מטווידי, דה רוסי, מסי ואחרים. אם בינואר מארוטה לא יפעל, אז כל הביקורת עליו תהיה הכי לגיטימית שיש. נכון לעכשיו נשאר לנו בידיוק עוד חודש וחצי, 10 משחקים מתוכם 6 ליגה, 3 אלופות ואחד סופרקאפ עד פגרת החורף, בוא נניח בצד את השורה הזו על כמה שמארוטה גרוע ולא רצה לקנות קשר ולא שם לב שאנחנו צריכים קשר ועוד ועוד ועוד…

[QUOTE=Colombian cowboy;1699683]אני כנראה לא מבין גדול בפוליטיקה האיטלקית (קצת כן, בכל זאת נכנסתי והגבתי), אבל מה לעזאזל רוצים אוהדי נאפולי מגונסאלו היגוואין??

נאפולי מועדון בהחלט מכובד אבל לא ברמה של מילאן או יובה. היגוואין עשה את הקפיצה לחלוץ טופ וזכותו לרצות להיות בקבוצה המתמודדת על כל התארים כשעל הדרך הוא מעשיר את קופת המועדון שלו (נאפולי) בסכום דמיוני של 90 מיליון אירו!!

אז מה לעזאזל רוצים ממנו??[/QUOTE]

[QUOTE=mos34;1699686]זה קל לדבר שאתה אוהד קבוצה שהיא נמצאת בטופ של “אוכלי הבשר” בעולם.
תדמיין שאתה אוהד קבוצה קטנה יותר ושהחלוץ שעזרת לו לחזור לטופ אחרי שעשה עליך סיבוב, עובר למתחרה הישירה שלך על התואר.
פה כולם צודקים:
היגואין שלא היתה לו ברירה אלא להסכים להצעה של יובה.
אבל גם האוהדים של נאפולי… אני מבין אותם לחלוטין. (ואני גם מבין את היגואין)

• אם היגואין היה עובר לקבוצה מחוץ איטליה אוהדי נאפולי היו מבינים אותו, אבל ברגע שהוא עזב ובהפתעה לקבוצה הטובה באיטליה…[/QUOTE]

בכלל לא מדובר על היריבות הספורטיבית ותחרות לסקודיטו, מדובר על יובנטוס. אם היגוואין היה עובר לרומא(בהנחה והייתה במעמד של יובנטוס) לא היה חצי מהרעש שיש סביבו היום.

יובנטוס זו הקבוצה השנואה ביותר על אוהדי נאפולי. לא מדובר פה על שנאה בין מועדונים או ערים, מדובר פה בשנאה חסרת גבול שקשורה למעמדות חברתיים, כסף ורגשי נחיתות. יובנטוס מייצגת את הצפון העשיר של המדינה בזמן שנאפולי את הפועלים והדייגים והסיפור ממשיך ומתגלגל לאורך ההיסטוריה. מעבר של שחקן מנאפולי ליובנטוס אף פעם לא יתקבל בברכה, בטח שלא אם מדובר בשחקן שהיה סופר משמעותי במועדון וקיבל כל כך הרבה כבוד ואהבה מאוהדי נאפולי.

לא מעניין אותם הכסף שהוא הכניס או התחלופה המצויינת, עצם זה שהוא לובש שחור לבן ומצליח עם יובנטוס כואב להם יותר מהכל.

(Yoni-Juve fan) #173

מלבד זאת שבל נשכח את השנאה ארוכת השנים בין הדרום לצפון, שבאה לידי ביטוי בכדורגל (הספורט של פשוטי העם) ובפרט בין נאפולי הענייה ליובנטוס העשירה.
אף על פי שמדובר באותה המדינה, יש שם פוליטיקה והיסטוריה עתיקת יומין…

המקבילה לזה זה השנאה של הישראלי מהרחוב לנוחי דנקנר

(Yoni-Juve fan) #174

[QUOTE=Ofer g;1699692]אתה מדבר על הערכות מתוך הראש שלך וללא עובדות בכלל. אני יכול לדבר רק על העובדות בשטח שכולן מצביעות על כך שיובנטוס לא תיכננה למכור את פוגבה ובידיוק ההפך, תיכננה להשאיר אותו בכל מחיר.

אם ראיולה דיבר עם היונייטד מאחוריי הגב ופוגבה לא אמר כלום מלבד שהוא רוצה להישאר ביובנטוס אז יכול מאוד להיות שיובנטוס הייתה בטוחה שהיא תוכל, בעזרת הצעת חוזה חדש עם סכום גבוה יותר, להשאיר את פוגבה וזו הייתה המטרה העיקרית שלה. אפשר להגיד הרבה דברים, אבל העובדות בשטח הן שעד היום יובנטוס טוענת שהיא לא תיכננה למכור את פוגבה בקיץ הזה, הרכישה של פיאניץ’ הייתה הרבה לפני הדיווחים על פוגבה ויונייטד ולכן אי אפשר להניח שמארוטה ידע או תיכנן גיבוי לפוגבה, גם כל ה"ספוילרים" שקיבלנו מפוגבה, אדידס ומוריניו היו בחודש אוגוסט ולכן גם הם לא יכולים להצביע על כך שידעו שפוגבה יעזוב בקיץ האחרון.

גם אם היה מו"מ, הוא לא היה רציני ויובנטוס לא תיכננה למכור את הפוגבה. אם היה מו"מ רציני, הוא היה מדווח עוד בהתחלה ומפסיק את הדיווחים על מעבר של הפוג לריאל, שהיו בעיתונים בכל חודש יולי.

יובנטוס נתקלה בחוסר הזה מאוחר מידי ופעלה נכון, ממש נכון אפילו, אף אחד לא יכל לצפות שכל 4 המועדונים שדיברו איתם יתקפלו ברגע האחרון, בטח שלא זניט שהתקפלו בשעה האחרונה של המארקטו כשהשחקן כבר במלון בטורינו.

אז נכון, יצא לנו רע שלא רכשנו קשר, אבל יובנטוס במקום הראשון בבית שלה בליגת האלופות, במקום הראשון בליגה, מרקיזיו חזר לקישור וגרם ליובנטוס להיראות טוב יותר בכל שנייה שהוא שיחק ואם נסיים את שלב הבתים והליגה במקום הראשון עד פגרת החורף, יהיה למארוטה את כל ינואר להביא את ויטסל, מטווידי, דה רוסי, מסי ואחרים. אם בינואר מארוטה לא יפעל, אז כל הביקורת עליו תהיה הכי לגיטימית שיש. נכון לעכשיו נשאר לנו בידיוק עוד חודש וחצי, 10 משחקים מתוכם 6 ליגה, 3 אלופות ואחד סופרקאפ עד פגרת החורף, בוא נניח בצד את השורה הזו על כמה שמארוטה גרוע ולא רצה לקנות קשר ולא שם לב שאנחנו צריכים קשר ועוד ועוד ועוד…
[/QUOTE]

כשרוצים יש פתרון להכל, ולא מבין איך אתה מציג את הדברים שהם בראש שלי, אני חושב שאתה דווקא בדעת מיעוט פה.
אנחנו במקום הראשון בכל המסגרות אבל זה רק בגלל שקיבלנו יריבות לא מי יודע מה בכל המסגרות, נדבר בנוק אאוט.
כל אלו שמדובר עליהם כרגע בתקשורת בכלל לא יכולים להשתתף בצ’מפיונז מאחר והם רשומים בסגלים של מתמודדות אחרות שם, אותי מעניין איך מארוטה הולך להתמודד עם זה. הרי ברור לכולנו שלא צריך חיזוק בקישור כדי לנצח את הליגה, את זה הצלחנו לעשות גם עם מאטרי…

(Ofer g) #175

[QUOTE=Yoni-Juve fan;1699694]כשרוצים יש פתרון להכל, ולא מבין איך אתה מציג את הדברים שהם בראש שלי, אני חושב שאתה דווקא בדעת מיעוט פה.
אנחנו במקום הראשון בכל המסגרות אבל זה רק בגלל שקיבלנו יריבות לא מי יודע מה בכל המסגרות, נדבר בנוק אאוט.
כל אלו שמדובר עליהם כרגע בתקשורת בכלל לא יכולים להשתתף בצ’מפיונז מאחר והם רשומים בסגלים של מתמודדות אחרות שם, אותי מעניין איך מארוטה הולך להתמודד עם זה. הרי ברור לכולנו שלא צריך חיזוק בקישור כדי לנצח את הליגה, את זה הצלחנו לעשות גם עם מאטרי…[/QUOTE]

אני לא מציג את הדברים כאילו הם בראש שלך, הם בראש שלך. הסיבה לכך היא לא שאתה ממציא, הוזה או חושב משהו לא נכון, אלא כי הדברים שאתה רושם הם בניגוד לעובדות. שוב אני אגיד, לא מדובר פה בדעה, לא אמרתי את דעתי בדיון הזה, אני גם חושב שאנחנו נדפקנו שאין לנו קשר, אני גם חושב שיובה הייתה חייבת להכין את עצמה לסנריו בו פוגבה עוזב, אני גם חושב שיובנטוס כרגע פחות טובה בגלל החוסר בקשר אבל התגובות שלי הן על העובדות שבשטח שהן:

1. פוגבה הצהיר לפני הקיץ שהוא רוצה להישאר.
  2. השמועות על המו"מ מול יונייטד התחיל בשלב מאוחר בקיץ, השמועות הראשוניות היו על ריאל בלבד.
  3. מארוטה הצהיר שיובנטוס רוצה להשאיר את פוגבה בכל מחיר ותציע לו חוזה חדש.
  4. עד רגע המכירה אלגרי הצהיר שככל שהוא יודע, פוגבה נשאר ביובנטוס מה שאומר שהמו"מ לא היה מעבר בטוח מבחינת יובנטוס.
    5)יובנטוס ניסתה לבצע מו"מ, התשפרה, הסכימה לשלם והייתה על סף חתימה של 4 שחקנים שבשנייה האחרונה המועדונים שלהם משכו אותם אחורה.

אלה הן העובדות בשטח, עובדות שמצביעות על כך שיובנטוס לא תיכננה למכור את פוגבה, לא חשבה שפוגבה ילך בקיץ ולא הייתה מוכנה לעזיבתו מהסיבה הזו אך עבדה קשה מאוד כדי לנסות ולכפר על כך אחרי שהוא עזב אותה.
כל דבר אחר מעבר לכך זה ספקולציות שאפילו טובי הפרשנים לא מעלים. אין לך שום דרך לדעת מה התבשל מאחוריי הקלעים ואין לך שום דרך לדעת אם מארוטה סתם החליט שלא בא לו לעבוד עד שפוגבה ימכר או שהוא באמת לא חשב שפוגבה ימכר.

להגיד שיובנטוס כרגע במקום הראשון בגלל שהיא קיבלה יריבות לא טובות מספיק זה סתם לנסות להיות צודק בכוח. זה ממש לא לגיטימי שיובה במקום הראשון, או שאתה שוכח את גלאטסראיי, סביליה, נורדישאיילנד וקופנהאגן שלקחו לנו נקודות בשנים האחרונות(בהן היה לנו קישור פצצה) ומנעו מאיתנו את המקום הראשון בבתים(לא רלוונטי אם קלים או קשים יותר בגלל זהות היריבות שהפסדנו להן נקודות).
יובנטוס עושה את העבודה השנה בצורה נפלאה, בין אם אתה נהנה מצורת המשחק ובין אם לא ואם תסיים במקום הראשון עד ינואר זה יהיה הישג מעולה שהושג בזכות ולא בחסד.

לגבי השחקנים, ויטסל לא שיחק באלופות אלא באירופאית, תקן אותי אם אני טועה אבל לדעתי מותר לו להשתתף באלופות עם יובנטוס.

(קאלצ'יוהוליק) #176

לגבי מארוטה וחלון ההעברות:
אני דווקא לא חושב שיובנטוס לא ידעה שפוגבה יימכר עד לרגע הנכון. ברור לי שיובה הייתה בסוד העניינים ושכל ההכחשות והדיסאינפורמציה שנזרקה לאוויר בתקופה שלפני המו"מ נועדו בשביל לגרום לעסקה עם יונייטד לצאת לפועל ובכמה שיותר כסף. ככה זה ביזנס.
אני חושב שמארוטה בנה על זה שקשר אחד מבין אלו ששמם נקשר עם יובה אכן יגיע ושזה יספיק. בפועל, זה לא צלח מכל מיני סיבות.
מקרה קלאסי של ‘או צל"ש או טר"ש’. אם היה נוחת פה קשר, גם בשנייה האחרונה של חלון ההעברות - כולם היו מהללים.

לגבי היגוואין שעבר מנאפולי:
לא יודע כמה לשחקן עצמו היה בכלל say פה. יובנטוס שילמה את סעיף השחרור של היגוואין בגלל שנאפולי בחיים לא הייתה נכנסת למו"מ עליו עם יובנטוס. אני מאמין שהיו עוד קבוצות שהתעניינו בחלוץ ונענו כי הוא “אינו למכירה”. אז אוהדי נאפולי יכולים לבוא בטענות לבעלים שלהם שרצה (וקיבל) הרבה כסף.

לגבי יובנטוס מול קבוצות אחרות:
עוד לא ראיתי קבוצת טופ באירופה שנראית מדהים בשלב זה של העונה. ברצלונה כבר עם שני הפסדים ותיקו בליגה. את גראנדה, הידועה באימה שהיא מטילה על כל היבשת, היא ניצחה בקושי (וגם זה רק בגלל שאצילי לא שיחק :grin:). ריאל נראית טוב, אבל גם היא היתה במשברון לפני כחודש. אתלטיקו מקום שלישי בספרד.
באנגליה הצמרת מאד צמודה ואף קבוצה לא מתעלה באופן מוחלט על יריבותיה וגם באיירן לא דורסת.
כל הקבוצות האלו משחקות מול יריבותיהן המקומיות וחלקן קבוצות “מפחידות” כמו לאס פאלמאס, אינגולשדטט וברנלי.
המטרה של יובה ושל כל קבוצות העל היא להעפיל לשמינית הגמר מהמקום הראשון ולהמשיך להשתפר עד למפגש הראשון בשמינית.

(Juve4Life) #177

יש פה מחדל עצום ואנשים ממשיכים להתעסק בהשערות ??? בואו נסתכל על העובדות - מכרנו את פוגבה ב 72 מיל’, ובתמורה לא הבאנו אף אחד !!
את אף אחד לא אמור לעניין שניסית ותכננת ולא יצא…בשורה התחתונה - המחדל הזה לא יאפשר לנו לקחת צ’מפיונס !
אתה לא יכול להצהיר שתיקח צ’מפיונס ובינתיים להחזיק קישור רך וחלש כזה , מארוטה יצא פשוט אידיוט גמור והעונה הזאת תחשב לכישלון באשמתו הבלעדית.
במצבנו הנוכחי - אפילו את דורטמונד, פסז’ סיטי וכאלה לא נעבור ושלא לדבר על 3 המפלצות.

(Ofer g) #178

[QUOTE=Juve4Life;1699703]יש פה מחדל עצום ואנשים ממשיכים להתעסק בהשערות ??? בואו נסתכל על העובדות - מכרנו את פוגבה ב 72 מיל’, ובתמורה לא הבאנו אף אחד !!
את אף אחד לא אמור לעניין שניסית ותכננת ולא יצא…בשורה התחתונה - המחדל הזה לא יאפשר לנו לקחת צ’מפיונס !
אתה לא יכול להצהיר שתיקח צ’מפיונס ובינתיים להחזיק קישור רך וחלש כזה , מארוטה יצא פשוט אידיוט גמור והעונה הזאת תחשב לכישלון באשמתו הבלעדית.
במצבנו הנוכחי - אפילו את דורטמונד, פסז’ סיטי וכאלה לא נעבור ושלא לדבר על 3 המפלצות.[/QUOTE]

איך זו השורה התחתונה? למה החלטת שלא נקח צ’מפיונס? דורטמונד מדשדשת במקום החמישי בליגה והוציאה ניצחון אחד ב4 המשחקים האחרונים שלה, פ.ס.ז במקום השלישי בליגה המאוד חלשה שלה ונראית רע מאוד, סיטי במקום הראשון בליגה שלה אבל ניצחה אתמול אחרי שעשתה תיקו 3 עם סלטיק, חטפה רביעייה מברצלונה, הפסידה לטוטנהאם ועשתה עוד 2 תוצאות תיקו בליגה.
באיירן הפסידה לאתלטיקו מדריד ועשתה תיקו עם פרנקפורט וקלן, ברצלונה ניצחה בקושי את גלדבאך וריאל ניצחו בדקה 95 את ספורטינג.

איך אפשר לקבוע שאנחנו פחות טובים מהקבוצות הללו בזמן שיובנטוס לא מפסיקה לנצח והיריבות גם הן לא מרשימות. מי אמר שלא נקח את הצ’מפיונס? מי אמר שעם פוגבה היינו לוקחים? יובנטוס רצה חזק ונחשבת לאחת מ4 הקבוצות הטובות בעולם לא בגלל שסוכנויות ההימורים אוהדים שלה אלא כי היא אחת מ4 הקבוצות הטובות בעולם היום.

אפשר להתווכח על יכולת, אפשר להתווכח על שחקנים, אפשר להתווכח על מטרות, אבל אי אפשר להתווכח על תוצאות. יובנטוס במקום הראשון בכל התחרויות הפעילות ולא נראה כאילו היא תרד משם בקרוב. זו העובדה, השאר זה ספקולציות.

(BannedT) #179

עופר, אתה מתנהג כאילו זה שיובה לא ידעה ולא חשבה שפוגבה ימכר זה פחות גרוע, תן לי לבשר לך, זה הרבה יותר נורא אם זה כך, אני מסרב להאמין שיובה לא ידעה עד כדי כך, אני חושב שמארוטה היה נינוח עם הסגל ואלגרי לא לחץ, בגלל זה אני גם כועס עליהם. זה היה מחדל נוראי, יובה יצאה גרוע, הקבוצות שהזכרת לא מכרו לנו את הקשרים שלהן פשוט כי ההתנהלות שלהן נכונה יותר והן העדיפו לשמור בסגל קשר שרוצה להיות ביובה (לטענתך ולטענת העיתונים) מאשר לשחרר אותו ולהישאר בלי כלום. יצאנו פארשים, תתמודד עם זה, הכל טוב.

ועכשיו למשחק. היו דברים מעולים במשחק הזה, הלחץ של יובה קדימה הקשה מאוד על נאפולי. היום קיבלנו דוגמא קלאסית לכך שלפעמים ההגנה הטובה ביותר היא התקפה. אחרי שקוואדרדו נכנס ויובה יצאה קדימה לנאפולי היה קשה להגיב, העומס באגף ימין וסנדרו הגאון (שהוא כמו שני שחקנים) באגף שמאל בזמן שנאפולי מתרכזת בלנטרל את הקישור, היה גדול עליהם קצת. בשנייה שיובה ירדה קצת להתגונן היא חטפה בראש ונראתה מזעזע, כשהחזקנו בכדור והנענו אותו לכיוון השער הנאפוליטני בעצם עשינו הגנה מעולה.

אלגרי מנצח-המיסטר ראה מה שאני ראיתי, לצערי אחרי שהוא חטף גול, אבל הוא קלט כמה יובה מנטרלת את נאפולי כשהיא תוקפת ולוחצת וכמה היא מזמינה אותה להבקיע כשהיא מסתגרת מאחור. אחרי הגול אלגרי דחף את יובה קדימה כשבפעם הראשונה העונה אני רואה את יובה אשכרה מחפשת עוד שער, או לפחות הולכת קדימה עד שאולי תיפתח אופציה, זה עבד מול נאפולי וחבל שהוא לא תקף ככה גם את סביליה, גם מול פאלרמו רציתי שיעשה את זה אבל הובלנו 1-0 וההתקפה שלהם לא כזו אימתנית אז מילא. התיקולים של ברצאלי בשליש המגרש של היריב, פשוט תאווה לעיניים, שיטה מעולה לחיסול התקפות היריב, בונוצ’י היה חד מאוד עם המסירות הארוכות, חבל שפחות עם הקצרות. מה שלא אהבתי זה שיובה מיהרה יותר מידי בסוף לנסות ולהבקיע או למסור לעומק ואיבדה את הכדור במקום להניע עד יצירת מצב אמיתי.

עכשיו לנקודות אחרות במשחק: אנחנו גם ככה חוטפים גולים במצבים נייחים ובהגבהות על המגנים תמיד. טובים ככל שיהיו בהגנה על הקרקע, סנדרו וליצ’י לא צריכים להישאר מאחור לבד, אני לא רוצה לחשוב בכלל מה יקרה אלבס ואברה ואברה מאחור בהתקפה של היריב.
הרנאנס של אתמול זה בערך ההרנאנס שאני רוצה. כבר הבנו שתפוקה מיוחדת הוא לא ייתן, הוא לא השחקן היוצר שהיה בלאציו, אבל לפחות שיהיה בורג בהנעת הכדור כמו שהיה אתמול ולא ישגה בתצוגות נפל ותקיעה של המשחק. הוא חותך נתיבי מסירה בצורה מעולה אבל פה נגמרת היכולת ההגנתית שלו, הוא עובד קשה מאוד אבל בכל משחק בו הוא נותן עבודה הגנתית הוא יוצא עם צהוב ונמצא בסכנה לאדום פשוט כי הוא שובר רגליים, לטעמי אלגרי היה צריך להוציא אותו קודם, למזלנו לא קרה מקרה למינה 2. חדירה מתחיל להשתפר אבל עדיין מחמיצן, פיאניץ’ ללא שותפים לא יוכל להועיל לנו בכלום מול קבוצות שהן יותר מבינוניות, ממש כמו פוגבה. ההבדל העיקרי ביניהם הוא התרומה ההגנתית של פוגבה. מרגיש לי כאילו פיאניץ’ וחדירה צריכים בייביסיטר על המגרש בשביל לעשות את העבודה האמתית שלהם ואני מקווה שהם יפרחו עם שובו של מרקיזיו. אני לא מאמין שויטסל הוא הפתרון הגדול אבל אולי הוא התחלה של משהו, בעיקר מבחינה פיזית. היגוואין פגז. עכשיו בנוגע למנדזוקיץ’, שנאה וטענות אין לי ולא יהיו לי אליו חוץ מהריבים המיותרים, אני לא כועס על שחקן שמשחק גרוע אם הוא כבר הוכיח על המגרש שהוא לא מספיק טוב, יובה חייבת למצוא דרך לעשות לחץ גם בלי התרומה (המצויינת) שלו בהגנה, אני לא יודע אם הוא עדיף התקפית על קין בן ה-16.

לסיכום-כל עוד אלגרי מפיק לקחים בזמן אמת אני מרוצה כי אני מקבל חלק מהאמון שלי בו בחזרה. נשאר בי הפחד התמידי שכלום לא ישתנה אבל כל עוד אני לא רואה את יובה בהרכב מלא אני לא יודע מה להגיד. לעתים נראינו טוב ולפעמים פחות אבל אני מקווה שאלגרי הבין שקוואדרדו וסנדרו הם שני שחקני האגף הטובים ביותר שלו ושהקישור שלנו רך מידי. במידה של מפגש גדול בליגת האלופות אני אעדיף את סטורארו האגרסיבי על כל אחד מהמחליפים שיש לנו, תזכרו שריאל שנה שעברה לקחה צ’מפיונס בעיקר על קאסמירו, אם כי כולי תקווה שחדירה, פיאניץ’ והנסיך הקטן יהיו שילוב מנצח.

(Yoni-Juve fan) #180

התוצאות מדברות בעד עצמן עופר אתה צודק!!! לא מתווכחים על זה אח שלי, אנחנו אוהדי יובנטוס ונדונו להלקאה עצמית לשארית חיינו בכל הקשור ליובה.
ולכן תמיד נהיה פסימים ותמיד נראה את הצד השלילי, אבל אצל חלקנו זה נובע מכך שהקבוצה שלנו לוזרית באירופה ונמאס לנו לראות אותה מפסידה גמרים, ועד שמפתחים אצלנו ציפיות ואומרים לנו שהשנה מכוונים בכל הכח על הגביע עם האוזניים הגדולות, אנחנו מקבלים פצצה בדמות הרננס ואסאמואה אין, פוגבה אאוט.

(קאלצ'יוהוליק) #181

[B]יוצאים לורונה.
יובנטוס תתארח אצל קייבו. ראשון, 16:00.

[/B][SIZE=2]תוצאת התיקו 1:1 מול ליון במסגרת הצ’מפיונס ליג הוציאה הרבה מאד עצבים במועדון שסופג ביקורת על יכולת לא מספיק טובה מתחילת העונה, למרות התוצאות. בופון, כך נטען בתקשורת, שטף את השחקנים על הגישה לא מספיק מחוייבת שלהם. אלגרי כעס השבוע ופרק את זעמו על הצוות הרפואי בקבוצה לאחר שלא נמצא פיזיותרפיסט שיטפל בדיבאלה הפצוע. אברה התראיין בתקשורת ואמר שיובנטוס חייבת לנצח משחקים כאלו.
אלגרי ממשיך לטעון כי יובנטוס עדיין במסלול הנכון להשיג את המטרות שלה לעונה זו וכי זה טבעי שעם כל השינויים שנעשו בסגל שהקבוצה לא תציג את היכולת הטובה ביותר שלה בנובמבר.
בקיצור - עצבים.
בליגה, למרות שיובנטוס לא מרשימה מדי, התוצאות שלה בהחלט מספיקות. היריבות שלה דואגות לאבד נקודות מדי שבוע והתחרות על המקום הראשון הופכת לאט לאט ללא מעניינת. עם זאת, ביובנטוס ישמחו להציג משחק טוב. כזה שגם מציג יכולת טובה וגישה אגרסיבית מלבד כמובן שלושת הנקודות.
יובנטוס תצא היום לורונה למשחק מול קייבו שנמצאת גם היא במומנטום שלילי. החמורים המעופפים הפסידו בשבוע שעבר לקרוטונה הצנועה וממוקמים במקום ה-11 בטבלה.
לרשותו של אלגרי יעמוד סגל חסר ופצוע. מלבד דיבאלה, פיאצה וקייליני הפצועים גם מיראלם פיאניץ’, מריו מנדז’וקיץ’ ולאונרדו בונוצ’י אינם כשירים ב-100% והמיסטר מתלבט האם וכמה לשלב אותם. מרקיזיו, שמתאושש עדיין מפציעה, זקוק גם הוא למנוחה על מנת לא להסתכן בפציעה נוספת.
ההרכב המשוער נכון לעכשיו מדבר על בנעטיה, בונוצ’י וברצאלי מאחור, סנדרו וליצ’י באגפים, פיאניץ’ למינה וחדירה בקישור ובחוד - קוואדראדו והיגוואין. מאד יכול להיות שהרננס יפתח בסוף, כמו גם מנדז’וקיץ’ וכי המיסטר יחליט לא לסכן את בונוצ’י ולעלות עם רוגאני או רק עם שני בלמים.

[/SIZE]

(JuveNumber1) #182

טוב, עוד משחק שהיה אמור ללכת יותר בקלות על הנייר אבל הוציא את כל העצבים.
יובה שיחקה לא רע, בהתחשב בפצועים שיש לה ובעייפות. לפחות הם יוצאים לפגרת נבחרות שאולי שם הצוות הרפואי טוב יותר.
קייבו לא יריבה קלה בטח לא בבית שלה, מכסחת וגם יודעת להחזיק את הכדור, ככה שלא ציפיתי למשחק קל אבל יש דברים שחוזרים על עצמם-
לסטורארו יש יכולת התקפית ברמה של שחקן ליגת העל, מה שכן הוא יודע ליפול ולהשיג פאולים.
קוואדרדו וסנדרו חייבים לשחק כל משחק חשוב- הם השחקנים הכי טובים של יובה העונה
הבלמים היו לא רעים. ליצ’י עשה 2 טעויות קריטיות עדיין הוא מבחינתי יותר טוב מאלבס- בטח בהתחשב בזה שהוא שיחק היום חצי בלם והוא גם לא רואה הרבה דקות.
הרננס משתפר במשחקים האחרונים אבל עדיין הוא לא ברמה שיובה צריכה ואני מעדיף לתת ללמינה דקות מלבזבז אותן עליו.
פיאניץ’ אחרי שני משחקים כבוים היה מעולה, הוא מראה מה ההבדל בינו לבין ה2 האפורים שלידו. כמה יובה צריכה קשר טוב!
מנדוקיץ’ נלחם ומתאמץ והוא היום שיחק טוב, אבל הוא לא ברמה של יובה. 2 שערים ב11 משחקים זה נתון עלוב. הוא מחטיא המון, מתעסק יותר מדי עם השופטים, הולך לפינות במקום לחכות לכדור גובה.
היכולת של היגוואין היא מבחינתי אשמה של אלגרי- זה שיש חלוץ רחבה שהוא גם עם שליטה לא רעה בכדור לא הופך אותו לאחד שיכול לשחק בתור חלוץ נסוג. היגוואין צריך לחכות לכדורים ולא לרדת לחצי ולשחק כמו דיבאלה. אם אלבס היה בימין וקוואדרדו היה מאחורי היגוואין, הארגנטינאי היה כובש היום.

(Ofer g) #183

יובנטוס שיחקה לא רע בכלל היום, אפילו טוב ברוב המשחק. יובנטוס נראתה רעבה בתחילת המשחק ולא הפסיקה לתקוף את קייבו שמצידה, פשוט הרביצה לשחקני יובנטוס בכל היזדמנות שהיא רק יכלה.

מנדזוקיץ’ במשחק גדול מבחינתו עם הרבה תנועה מעולה ללא כדור אבל החמיץ הרבה מאוד מצבים. את האמת שהשער היה באוויר כל המחצית הראשונה ומריו היה חם מספיק כדי לכבוש את הראשון.
אני מסכים לגבי היגוואין, אלגרי חייב להפסיק לשחק איתו כחלוץ נסוג כי זה פשוט גומר אותו. אנחנו מאבדים את כל היכולת של השחקן ההכי חשוב במערך שלנו. היגוואין חייב לשחק כחלוץ חוד ולהבקיע שערים כי בשלבים הקריטיים של העונה, השערים שלו זה מה שיעשה את ההבדל בין ניצחון להפסד.

קוודראדו וסנדרו אדירים, פיאניץ’ היה ממש טוב היום וגם הרנאנס נתן עוד משחק טוב מאוד למרות שלצידו שיחק סטורארו שהיה פשוט נוראי עם החמצה מזעזעת.

אין יותר מידי מה להגיד על המשחק הזה, הדבר הנורא ביותר זה שברזאלי נפצע גם הוא וכנראה פרק את הכתף, יובה עם כמות פצועים לא הגיונית ולא תוכל להמשיך לתפקד בצורה הזו. פגרת הנבחרות תאפשר ליובנטוס לקבל קצת שחקנים בחזרה, אבל אלגרי יהיה חייב לשלב אותם בהדרגה כדי שלא יפצעו שוב, יובה חייבת להיות עם סגל מלא אם אנחנו רוצים לדמיין בכלל ניצחונות במשחקים הקריטיים שיגיעו אחרי פגרת הנבחרות.

(Yoni-Juve fan) #184

אני פספסתי מחצית (הראשונה) אבל לא ייתכן שהמחצית השניה לא עשתה לכם שטפי דם בעיניים… אני בטוח שיש כמה נימים שהתפוצצו לי…

פיאניץ מלבד השער, רק פספס מסירות.
סטורארו פשוט אין לו מושג.
ליצ’י באיבודי כדור ומסירות לשום מקום שפשוט מסביר למה לא זומן לצמפיונס.
בנעטיה פשוט חושך, לא ברמה של קייליני אפילו.
מנדזו מלבד השער והלחץ לא לרמה, זכורה לי במיוחד הניסיון מסירה לפיפיטה במתפרצת שפיפיטה חטף ג’ננה עליו.
פיפיטה עם עוד החמצה שלא אמורה להיות באותה נשימה עם 90 מליון יורו.
קוואדרדו וסנדרו ובופון תענוג, מזכירים לי שיש בקבוצה הזו פוטנציאל.

Sent from my HTC_M8x using Tapatalk