Giornata ^38:: LE6ENDS

יובנטוס

(humusman) #289

ליצ’י יצא בגלל חוסר הבנה, אלגרי אמר שהוא חשב שהוא נפצע בגלל הבעת הפנים של ליצ’י ואחר כך כשליצ’י יצא הוא אמר לו שהוא יכל להמשיך, מה שכן
זה מה שקורה אחרי שלא מענישים את דיבאלה, בא עוד שחקן אחרי שבוע ולא סופר את המאמן, עצוב שזה קורה לנו.
קייליני היה מעולה היום, גם לדיבאלה, מריו, סנדרו, חדירה וחואן היה משחק מעולה.
קצת חבל לי על פיאצה, זה היה נראה כאילו הוא הולך להיכנס בדקה ה78, הוא היה ליד הקווים ואז קרה מה קרה אם האי הבנה של ליצ’י ואלגרי שינה את החילוף לדני אלבס.
מחצית ראשונה ממש נהנתי מיובה, למרות שבמערך הזה אנחנו מחזיקים פחות בכדור, אנחנו הרבה יותר מסוכנים, מעניין אותי מאוד לראות את פיאצה בצד שמאל במערך הזה, למרות במריו מעולה בתקופה האחרונה.

(קאלצ'יוהוליק) #290

אני יכול לשבת ולראות את הגול של קוואדראדו שוב ושוב ושוב…

(Ofer g) #291

אני נהנה מהעובדה שניצחנו את המרדות ממילאנו.
אבל מעבר לניצחון 1-0 קטן הזה, האדום לפרישיץ’, השחקן הטוב ביותר של אינטר, בסוף המשחק בגלל ויכוחים מיותרים, היה גם מעולה.
אינטר הייתה ברצף של 8 ניצחונות רצופים ועכשיו היא כבר עם 2 הפסדים ובמשחק הבא תחסר את פרישיץ’, חלום הצ’מפיונס שלהם רחוק מאוד.

יובה הייתה נהדרת לפרקים ונוראית לפרקים אתמול במשחק. היא פתחה את המשחק פשוט פנטסטי והיא יכלה לנצח את אינטר הרבה יותר אם רק הייתה מעיזה ולא זהירה כל כך. אלגרי פחד להפסיד את המשחק שהוא לא נתן לקבוצה את החופש שהוא נתן לה במשחקים הקודמים וזה פגע מאוד בצורת המשחק, סנדרו כמעט ולא הצטרף להתקפה, קוודראדו היה מאוד כבוי מלבד הגול שלו, פיאניץ’ נשאר מאחור ברוב שלבי המשחק ולכן ניהול המשחק שלו אתמול היה כושל ובחלק מהשלבים גם דיבאלה לא מצא את עצמו. לאחר מכן אלגרי הוציא את קוודראדו שהיה רע והכניס את מרקיזיו, אבל במקום לתת לפיאניץ’ את האפשרות לצאת קדימה, יובה שיחקה במן מערך מוזר עד שפיאצה אמור להיכנס ואז קרתה אי ההבנה עם ליכשטיינר ונשארנו במן מערך מוזר שפשוט עצר את יובה מבחינה התקפית ובלבל אותה הגנתית.

אינטר הייתה קרובה אתמול לשער שיוויון ואפילו יותר, הגישה הזו של מאמנים איטלקיים לנסות לשמור על ה1-0 הקטן במקום לנסות ולכבוש את השני כמעט עלתה לנו ביותר במשחק שהיה בו הרבה יותר מ3 נקודות. רצף המשחקים הקשה נגמר בהצלחה מרובה, עכשיו ליובנטוס יש רצף של משחקים קלים על הנייר, היא תשלים את המשחק נגד קורטונה אחרי זה תפגוש את קליארי ופלארמו ואז לאחר מכן נפגוש את פורטו, שם יובה תצטרך לעבוד קשה כדי לנצל את ההיזדמנויות שלה בלי לפספס.

(קאלצ'יוהוליק) #292

חייבים לתת קרדיט לאינטר. (מקיא קצת בצד). הם קבוצה מאומנת ובכושר טוב. הם בהחלט עשו ליובנטוס חיים קשים אתמול. סנדרו לא יכל לצאת קדימה כמו שהוא רגיל, לדיבאלה היה פחות חופש לרדת ולעלות כרצונו. כל אלו אלמנטים שמשבשים לך את המשחק, גם אם יש לך מערך מצויין.

(JuveNumber1) #293

אינטר קבוצה מעולה ויש לה סגל שלא נופל משל נאפולי ורומא, מבחינת קישור מרכזי אפילו יש לה יותר אופציות מליובה. אי אפשר לזלזל בה. אינטר למעט הבעיטה של ג’או מריו לא ממש הגיעה למצבים והמצבים שכן היו באו מקרנות ששוב מראות שליובה העונה יש קצת בעיה במצבים נייחים.
לדעתי סנדרו קיבל הוראה לא לעלות כי אלגרי קצת פחד מצד ימין של אינטר, אולי נתן אובר קרדיט לקנדרבה. דווקא כל פעם שסנדרו עלה הוא חגג עליו- פעם אחת עם כמעט בישול בדיוק כמו מול ססאולו להיגוואין ופעם שניה כמעט הוציא אדום מגליארדיני והשיג בעיטה חופשית שהלכה למשקוף.
מה שכן עם כל הכבוד למנדוקיץ’ הוא נלחם והוא שחקן נשמה ואני חושב שהוא כן נכס חשוב לקבוצה, אבל עוד שחקן סטייל קוואדרדו/סנדרו בצד שמאל מקדימה ויובה הייתה נראית הרבה יותר טוב, מנדוקיץ’ לא מסוגל לרוץ על הקו. הוא מוריד כדור עם הראש או מעביר לסנדרו שעושה לו עקיפה.

דרך אגב סוף המשחק איקרדי בעט כדור מכוון שעבר ליד הראש של ריצולי, הוא עלה לוועדת משמעת שתביא את אינטר ל2 המשחקים הבאים בלי שני השחקנים הכי טובים שלה.

(AlexDP) #294

קודם כל באמת מגיעות מחמאות לאינטר ולפיולי שסוף סוף מגיע מאמן לשם שמצליח להשתמש נכון בחומר השחקנים המעולה שיש לו.
לקוואדרו יש 3 הברקות בכל עונה. שתיים מהן כבר מהאחריו השנה (השער אתמול והשער מול ליון). בגדול אני לא חושב שקוואדרדו הוא שחקן מספיק טוב להרכב הפותח של יובנטוס, היו לו הרבה הגבהות לא מדיוקיות אתמול ובכללי יש לו קבלת החלטות לקויה. אני חושב שהוא מסוג השחקנים שהם סופר-סאב מעולה. אבל הוא לא עקבי מספיק ולא חכם מספיק כדי לבנות עליו. בכל מקרה, תודה רבה על גול נדיר.

קייליני הוא כמובן איש המשחק. הוא יכול להיות אדיוט גדול הרבה פעמים, אבל במשחקים מהסוג הזה, הוא תמיד נותן 110%. כל תיקול שלו במקום, תמיד עצר התקפות ולראות את התגובות של אוהדי אינטר רק ממחישות איזה שחקן מציק ובלתי נסבל הקייליני הזה. פשוט לא כיף להתמודד מולו, וזו אחת התכונות הכי חשובות לבלם.

באמצע השבוע אנחנו בקרוטונה ואלגרי פשוט חייב! לפתוח עם פיאצה. לילד הזה יש פוטנציאל עצום, לולא הפציעה שלו לכמה חודשים בתחילת העונה אני חושב שהוא היה כבר מקבל הרבה יותר דקות. יש לו הרבה מה לתרום והוא צריך דקות בשביל זה. משחק השלמה מול יריבה חלשה כשהוא נותן מנוחה למנז’וקיץ’ זו הזמדנות מעולה לתת לו חולצת הרכב בפעם הראשונה העונה.

(La leggenda Alex) #295

הביקורת של דל פיירו על אלגרי- כל מילה בסלע!
אני שמח שמישהו מעמיד לאלרגיה מראה בפנים

(Ofer g) #296

יכול להיות שאם היו 2 שחקנים אחרים במקום קוודראדו ומנדזוקיץ’ היינו נראים אחרת, אבל לפחות בכושר של החודש האחרון לא הייתי מחליף את מנדזוקיץ’ באגף באף שחקן. הוא לא יעשה דריבלינג מטורף על 4 שחקנים, אבל הוא מבשל, כובש, מגיע למצבי כיבוש ומסדר מצבי כיבוש ליריב שלו לא פחות מאף קיצוני. היכולת של מנדזוקיץ’ בעמדת הקיצון היא בגדר נס מבחינתי. הוא מציג תכונות שלא ידעתי שיש לו בכלל, עושה דברים על המגרש שאף אחד לא ידע שהוא יכול וכל זאת תוך כדי הצגה הגנתית כמעט מושלמת שאף קיצוני לא מסוגל לתת ותפוקה התקפית יוצאת מן הכלל(נגד אינטר הוא כמעט בישל שער וכבש שער אם לא יותר).

מנדזוקיץ’ ענק, אין שחקנים כאלה בכדורגל שלנו ואני באמת עומד מאחוריו בעמדה החדשה ולא כחלוץ חוד.

(JuveNumber1) #297

[QUOTE=AlexDP;1709251]לקוואדרו יש 3 הברקות בכל עונה. שתיים מהן כבר מהאחריו השנה (השער אתמול והשער מול ליון). בגדול אני לא חושב שקוואדרדו הוא שחקן מספיק טוב להרכב הפותח של יובנטוס, היו לו הרבה הגבהות לא מדיוקיות אתמול ובכללי יש לו קבלת החלטות לקויה. אני חושב שהוא מסוג השחקנים שהם סופר-סאב מעולה. אבל הוא לא עקבי מספיק ולא חכם מספיק כדי לבנות עליו. בכל מקרה, תודה רבה על גול נדיר.
[/QUOTE]

אתה מאפיין שחקן לפי הרמות לא מדויקות? לקוואדרדו יש 3 הברקות בעונה?
ומה עם ההרמה שלו לראש של מנדוקיץ’ שרק היה חסר מעט בשביל שתכנס במשחק האחרון
והדברים הגדולים יותר- הגול שלו מול באיירן עונה שעברה, הגול מול ליון, הגול ובישול שנה שעברה מול טורינו בדרבי, הבישול למוראטה בגמר גביע מול מילאן.
הוא מספר 2 בבישולים ביובה וזה שכל פתיחת העונה הוא ישב על הספסל. שנה שעברה הוא היה מספר 4 בבישולים עם 8 כל העונה וגם עם 1000 דקות פחות מהשאר כשהוא משחק כמגן ימני.
קוואדרדו שחקן טופ קלאס והייתי מחליף הרבה אנשים בהרכב של יובה לפניו. נכון הוא לא השחקן המושלם, לפעמים הוא בועט סתם, לפעמים הוא הולך ראש בקיר אבל לכל שחקן יש את המגרעות שלו.
מה שכן אין היום מגן שמסוגל לעמוד מולו באחד על אחד, הוא משקיע המון, לא פותח את הפה שלו אף פעם גם שהוא על הספסל והוא תמיד עולה ונותן 200%.

(humusman) #298

קוואדרדו זה אח

(BannedT) #299

קודם כל נתחיל מדבר פשוט, התוצאה אתמול, לא משנה מה היא הייתה, לא תשנה את העובדה שיובה פשוט קבוצה הרבה יותר טובה מאינטר. חדירה ופיאניץ’ מעולים, אם כי סמי לפי דעתי יצטרך לשחק פחות בשלב מסוים כי הוא עושה עבודה מאוד קשה במרכז המגרש, לטעמי מרקיזיו גם יכול לשחק בעמדה הזו. קוואדרדו אתמול היה השחקן הכי פחות מדויק על המגרש ועדיין הוכיח כמה שהוא אקס פאקטור מטורף ביובנטוס, לשחקן הזה יש חריטה של שמו על כל גביע שנביא מבחינתי, הוא תמיד יעשה פעולה מכרעת, מאוד מזכיר לי את מוראטה בקטע הזה. דיבאלה מעולה, גם היגוואין היה טוב אתמול, המסירות שלו בשני המשחקים האחרונים היו ברמה שלא הייתם רואים בדר"כ מחלוץ מטרה בקאליבר הזה.
עכשיו לשלילי: אלגרי, אם כמה שהוא הבין שהוא צריך לשנות משהו, חזר לטעות הכי גדולה של יובה העונה, בונקר. מה זה שווה לך להשאיר את מנדזוקיץ’ והיגוואין על המגרש? אתה באמת צריך להרוויח עוד בלם בדמות מריו? למה לא להשאיר את דיבאלה בשביל שיחזיק בכדור ויעלה למעלה? ספרד הוכיחה לנו שעם שליטה בכדור אפשר לקחת פעמיים יורו ועוד מונדיאל, והכל ברצף. עזבו את זה שדיבאלה היה לוחץ קדימה וזה היה מעביר את הזמן, אולי יובה הייתה מבקיעה שער שני, חלילה? עד שראינו את יובה לוחצת לעוד שערים ומצליחה במשחקים הקודמים, למה לחזור לבולשיט הזה?

דל פיירו אמר משהו שאני אומר מתחילת העונה, ומי שקרא את התגובות שלי מודע לכך: אי-אפשר להבקיע גול ולהסתגר כל המשחק כאילו יובה היא קבוצה על-אנושית שלא תחטוף. הוא אמר שמול הגדולות של אירופה זה לא יספיק וזה בדיוק מה שאני טוען, אני אפילו לא צריך את העתיד בשביל הוכחה. יובה הובילה 2-0 על באיירן ועדיין זה לא הספיק, למרות הבונקר. אלגרי חייב לקחת את עצמו בידיים, אני מקווה שהביקורת של אלכס אולי תפקח לו את העיניים. המעז ינצח, זה לא אומר שצריך לשחק בפזיזות, אבל אולי במקום להוציא את דיבאלה ולהכניס את רוגאני, עדיף להוציא את מנדזו/היגוואין ולתת לדיבאלה ומרקיזיו לדחוף קדימה, אחלה שיטה בשביל לא לספוג.

(muhomor) #300

[QUOTE=AlexDP;1709251]
באמצע השבוע אנחנו בקרוטונה ואלגרי פשוט חייב! לפתוח עם פיאצה. לילד הזה יש פוטנציאל עצום, לולא הפציעה שלו לכמה חודשים בתחילת העונה אני חושב שהוא היה כבר מקבל הרבה יותר דקות. יש לו הרבה מה לתרום והוא צריך דקות בשביל זה. משחק השלמה מול יריבה חלשה כשהוא נותן מנוחה למנז’וקיץ’ זו הזמדנות מעולה לתת לו חולצת הרכב בפעם הראשונה העונה.[/QUOTE]

1+

הילד הזה הוא פצצת אטום פוטנציאלית, הוא חייב לקבל הזדמנויות ולהשתפשף עם שאר הקבוצה. הוא מזכיר לי במשהו את סגנון המשחק של דל פיירו בצעירותו, כמו כן העמדה האופטימלית שלו (שילוב של חלוץ שני ושחקן כנף) גם כן מאוד מזכירה את אלכס בתחילת דרכו.
אם כל הקצוות יתחברו ([U][B]אם[/B][/U] לא קטן בכלל) נרוויח שחקן התקפי ענק.

(JuveNumber1) #301

אלגרי אמר היום בראיון לפני המשחק שפיאצ’ה יפתח.

אני לא אוהב את ההשוואה למוראטה כי לעומת מוראטה קוואדרדו טוב גם בליגה, נותן מעצמו גם שהוא עולה מהספסל ולא עושה פרצוף על כל פאול קטן שעושים עליו. מוראטה בטוח שהוא החלוץ הכי טוב בעולם ובסוף נרקב על הספסל של ריאל מדריד. אעלק שווה 60 מיליון.

בנוגע למנדוקיץ’ אני מסכים שמנדוקיץ’ מעולה בתקופה האחרונה ובצדק הוא קיבל את השחקן המצטיין של חודש ינואר ע"י האוהדים כי הוא באמת הראה שיפור מדהים והתאמה עצמית לתפקיד שהוא לא שלא, אבל במשחקים מול אינטר או קבוצות חזקות שעושות ליובה את המוות הייתי מעדיף לראות שחקנים כמו דיבאלה, היגוואין או קוואדרדו שמסוגלים לתת ניצוץ אחד של גאונות ולהביא את הניצחון מה שמנדוקיץ’ לא עושה.

ובנוגע לאינטר, מעבר לבעיית המנטליות שלה שגורמת לה להחליף מאמנים ולאווירה מסריחה במועדון יש לה הגנה חלשה בצורה משוגעת, מבחינת קישור והתקפה היא לא נופלת מיובה בהרבה (אומנם היא מאוהבת באדר שהוא אחד החלוצים הכי גרועים בליגה לטעמי).
ליובה יש 3 קשרי מרכז שדה יצירתיים והיא חייבת על המגרש 2 מה3 בכל משחק גדול- דיבאלה, פיאניץ’ ומרקיזיו. זה מצב קצת לא בריא לקבוצה שדיבאלה חייב לרדת כל משחק דקה 75 כי הוא חייב לפתוח כמעט כל משחק חשוב. יובה לפחות מודעת לזה שהיא חייבת להביא קשר יצירתי נוסף וגם מארוטה הבטיח שיבוא אחד כזה בסוף העונה בנוסף לבנטאקור מבוקה.

(Ofer g) #302

[QUOTE=JuveNumber1;1709278]

בנוגע למנדוקיץ’ אני מסכים שמנדוקיץ’ מעולה בתקופה האחרונה ובצדק הוא קיבל את השחקן המצטיין של חודש ינואר ע"י האוהדים כי הוא באמת הראה שיפור מדהים והתאמה עצמית לתפקיד שהוא לא שלא, אבל במשחקים מול אינטר או קבוצות חזקות שעושות ליובה את המוות הייתי מעדיף לראות שחקנים כמו דיבאלה, היגוואין או קוואדרדו שמסוגלים לתת ניצוץ אחד של גאונות ולהביא את הניצחון מה שמנדוקיץ’ לא עושה.
[/QUOTE]
אני לא מסוגל להסכים איתך. בשורה התחתונה, נגד אינטר במשחק גדול, מנדזוקיץ’ הגיע ל2 היזדמנויות של גול שאחד יצא החוצה ואחד האנדנוביץ’ לקח וכמעט בישל לדיבאלה במספרת משוגעת. יש לו תרומה התקפית גדולה כי למגנים אין מושג איך לשמור עליו, הוא בורח מהמגן ומתפנה לנגיחה בכמעט כל התקפה, חלק מהפעמים זה כדי למסור אחורה כי הוא לא במצב של לכבוש וחלק זה לכיוון השער. המגנים לא יודעים להתמודד עם שחקן כזה, הם מאומנים להתמודד עם שחקנים מהירים ולא פיזיים מידי והם מקבלים גוליית שפשוט אי אפשר להתמודד איתו פיזית.
אז נכון, הוא לא יהיה זה שיעשה את הדריבלינג המשוגע או יבעט מרחוק, אבל מספיקה כניסה אחת שלו או כדור אחד שהוא יוריד נכון ויובה תכבוש נגד כל קבוצה. מעבר לזה, התרומה ההגנתית שלו יוצאת מן הכלל מהעמדה הזו.

(Ofer g) #303

קורטונה נגד יובנטוס: זמן לתפוס מרחק.

יובנטוס תשחק הערב בשעה 19:00 נגד קורטונה במשחק שישלים את המחזור ה18 אותו יובנטוס הפסידה בעקבות הסופרקאפ נגד מילאן בדוחא.
יובנטוס מגיעה למשחק הזה אחרי הניצחון על אינטר כשהיא עם פער של 4 נקודות מרומא השנייה ו6 נקודות מנאפולי השלישית. ניצחון היום יאפשר ליובנטוס לברוח לפער של 7 נקודות מהמקום השני.

אלגרי יעלה למשחק הזה עם המערך החדש של יובנטוס 4-3-1-2 כאשר יחסרו לו למינה, מנדגורה ומרקיזיו שהם אמנם כשירים אבל זקוקים למנוחה עקב הפציעות האחרונות שלהם. מי שעוד צפויים לקבל מנוחה מחא הם סטפן ליכשטיינר ששיחק את רוב המשחקים האחרונים של יובה בצד ימין ובמקומו יעלה דני אלבס וג’ורג’יו קייליני אותו יחליף אחד ממהדי בנעטיה ואנדראה ברצאלי. בצד שמאל סנדרו ימשיך לקבל את המושכות ובונוצ’י ישלים את רביעיית ההגנה. בקישור אלגרי ימשיך לשחק עם פיאניץ’ אך ככל הנראה חדירה יקבל מנוחה ובמקומו יעלה תומאס רינקון, רביעיית ההתקפה צפוייה להיות מורכבת מפיאצה, דיבאלה, מנדזוקיץ’ והיגוואין.

(קאלצ'יוהוליק) #304

[B]אין זמן לנוח.
יובנטוס תצא היום למשחק השלמה בחוץ מול קרוטונה.

[/B][SIZE=2]רק לפני יומיים וחצי יובנטוס השקיעה 150% בדרבי של איטליה וניצחה אותו, אך אין זמן לחגיגות. הערב יתקיים משחק השלמה (מהסיבוב הראשון) שנדחה בגלל גמר הסופר קופה מול קרוטונה העולה החדשה שממוקמת בתחתית טבלת הסריה A.
יובנטוס מצידה, תרצה לנצל את המשחק הזה על מנת להגדיל את הפער מרומא ל-7 נק’. אלגרי במסע"ת שלפני המשחק אמר כי על יובנטוס לנצח, אחרת הניצחון מול אינטר לא שווה דבר. כמו כן ציין המיסטר כי ימשיך במערך ההתקפי של 4-2-3-1 אך יבצע שינויים בשחקנים שיעלו. דני אלבס ואסאמואה יפתח באגפים. רוגאני, ברצאלי או בנעטייה יפתחו במרכז ההגנה במקום קייליני שיקבל מנוחה (ובצדק!). בקישור פיאניץ’ וחדירה. כמו כן, פיאצה צפוי לפתוח בהרכב על חשבון מריו או קוואדראדו. דיבאלה והיגוואין ישלימו את התמונה. כרגיל, המיסטר אוהב להפתיע שעה לפני המשחק כך שאל תתפלאו אם פתאום רינקון או סטורארו יפתחו.
מי שבוודאות לא בסגל הם מרקיזיו, למינה, הרנאנס ומנדראגורה.
ביובנטוס יודעים שלפניהם תקופה לא פשוטה. שמינית גמר ליגת האלופות מעבר לפינה וכן מפגשי צמרת בליגה ובגביע המקומי. כל ניצחון שתשיג יחזק את הביטחון של השחקנים וזו הזדמנות מצויינת לתת דקות לשחקני ספסל.
קרוטונה עוד לא התאקלמה בליגה. 3 נצחונות ו15 הפסדים במאזנה. מבחינתה, כל תוצאה מלבד הפסד תיחשב להישג מצויין שיתן לה אוויר לנשימה בתחתית.

[/SIZE]

(JuveNumber1) #305

אפשר לסכם את המשחק הזה כסימון וי, אבל מצד שני הוי זה והיכולת הזאת לטעמי מוכיחה כמה ליובה יש סגל קצר בקישור שלה. נכון אם כבר לתת מנוחה לפיאניץ’ ומרקיזיו זה עכשיו. אבל בלי קשר יצירתי אחורי שבא לבקש כדור שוב יובה חוזרת לכדורים ארוכים מבונוצ’י כשלרוב הם חסרי כתובת. יובה השיגה היום הרבה מצבים כי קרוטונה פשוט ביקשה להפסיד- התגוננה על ה16 ואיבדה מלא לפני שהיא עוברת את החצי.
אהבתי את המהלך של אלגרי באמצע המשחק כשהוא העביר את פיאצ’ה צד, שם את דיבאלה קיצון והעביר את מנדוקיץ’ לאמצע במעין 4-4-2 שנתן יותר אפשרויות במשחק אגפים.
מנדוקיץ’ שם סוף סוף גול ושחרר קצת לחץ. היום הדקות שהוא היה לצד אסמואה הראו כמה יש לו חסרונות בתוך קיצון וכמה סנדרו פשוט מוציא ממנו המון.
אלבס נכנס יותר מדי לאמצע במקום לפתוח בצד, אין לו את ההצטרפויות של ליצ’י עם עקיפות חכמות. הוא נוגע יותר מדי בכדור לטעמי והוא פשוט לא מספיק טוב, מקווה שיובה תביא עליו קצת כסף סוף העונה מאיזו קבוצה מסין.
היגוואין היה מעולה, רציתי שיתפוצץ על קרוטונה אבל יובה לא הייתה מספיק יצירתית היום.
רינקון קשר הורס משחק לא רע בכלל, אבל כמו שחקן הורס משחק ולמרות המסירה היפה שלו להיגוואין בחלק ההתקפי הוא לא מספיק יצירתי, לא בא לקבל כדור. בדיוק כמו חדירה. כשפיאניץ’ נכנס ישר ראו שמישהו בא לקבל כדור ולהעביר את הקבוצה להתקפה.
פיאצ’ה עדיין צעיר וחסר ניסיון, אלגרי חייב לתת לו לשחק יותר הוא לא היה רע היום אבל גם לא טוב.

(קאלצ'יוהוליק) #306

[B]מתארחים בסרדיניה.
יובנטוס תנסה לשמור על הפער בפסגה במשחק חוץ מול קליארי.

[/B][SIZE=2]אחרי שנאפולי ניצחה שלשום, יובנטוס תנסה לשמור על המרחק בינה לבין יריבותיה לצמרת ולתואר הסקודטו. כדי להרוויח עוד שבוע שקט, במיוחד לקראת התקופה העמוסה שבפתח (אלופות, גביע), יובנטוס תצטרך להיות במיטבה ולקחת את מלוא הנקודות.
אלגרי כצפוי, יפתח במערך 4-2-3-1 המרענן. קייליני וסנדרו, שזכו למנוחה מול קרטונה, כמו גם מרקיזיו - צפויים לחזור להרכב. ברצאלי מחוץ לסגל. המיסטר עדיין מתלבט מי יפתח בקישור לצידו של מרקיזיו וכן מי יאייש את הכנפיים. סטורארו, קוואדראדו, מנדז’וקיץ’ - מישהו מהם יפתח., אולי אפילו שלשתם. דיבאלה והיגוואין בהרכב.
ההגנה של קליארי זה לא הדבר הכי שמור באיטליה. למעשה, היא ספגה רק 2 שערים פחות מפסקארה, נועלת הטבלה. מצד שני, ההתקפה של קליארי לא רעה כך שקליארי לא ממש מסובכת במאבקי תחתית. מיודעינו, הלורד סימונה פדואין יפתח בשורות היריבה.
בסיבוב הקודם, אי שם בשלהי אוגוסט, זה נגמר עם 4-0 קל ביובנטוס סטדיום.

פורצה יובנטוס!
[/SIZE]

(La leggenda Alex) #307

אחרי הרבה זמן יחסית שלא צפיתי במשחק שלם של יובה אני יכול להגיד שהייתי די מרוצה ממה שראיתי, חוץ מהאופי היובנטיני הרגיל תחת אלגרי - להוריד הילוך ולחפש בכוח להחזיר את היריב למשחק אחרי שיובה מובילה במקום לדרוס ולדחוף קדימה (ביום שאלגרי יעזוב אני אפתח שמפניה).

יובה שיחקה בהילוך די נמוך, ובהנחה ותקווה שיש הילוכים גבוהים יותר שיובה מסוגלת לשחק בהם, אז המשחק עבר בסדר גמור. קוודרדו עם משחק בינוני מינוס והמון איבודי כדור, כאילו שהוא במשחק אימון. מרקיזיו חוץ מהבישול היה די בינוני.
נקודות האור הן:
-פיאניץ - מרגע שנכנס במקום מרקיזיו כאילו הפיח חיים בקישור היובנטיני האפור. נראה טוב, יצירתי, מנהיג ודוחף קדימה - זאת המנטליות שאני מחפש ביובה.
ליצי - פשוט אחלה מגן ימני ואין ליובה את הפריבילגיה להוציא אותו מההרכב השנה, לפחות במשחקים החשובים.
רוגאני - נקודת אור גדולה, הבחור התחזק פיזית ולדעתי נראה אפילו טוב יותר מבונוצי (המון טעויות) היום. אם אני אלגרי, אני תוקע אותו בהרכב ולא מוציא לפחות בכל המשחקי הליגה.
היגוואין - דווקא במשחק כזה הכי הרשים אותי שב-2-0 כשהוא כבש פעמיים, והמשחק עוד להסתיים, לראות איך הוא צועק ומנסה לדחוף קדימה את שאר השחקנים- הוא רוצה עוד, והוא לא מרוצה מהפחדנות היבונטינית האופיינית - לעומת השאר, היגוואין ווינר אמיתי, לפחות מנטלית
נק’ אור אחרונה - יובה ניצחה משחק חוץ ביכולת בינונית מינוס בעוד שהיא משחקת ב 10 שחקנים למשך כל המשחק - כי מריו “הגרוע” מנזוקיץ, פשוט לא היה על המגרש היום

(JuveNumber1) #308

המשחק הזה מחולק ל2 מביא דברים טובים ודברים שלילים.
יובנטוס במחצית הראשונה הייתה קבוצה מבולבלת, מנדוקיץ’ לא תרם לחלק ההתקפי ולא משנה כמה הוא ינסה הוא לא קיצון. תמיד אותה תנועה, אותן הורדות כדור לסנדרו שצריך לרוץ על הקו במקומו, חוסר יכולת למסור בשמאל לתוך הרחבה. היתרון שלו הוא ההצטרפות לתוך הרחבה מצד שמאל שמצד אחד מוסיפה מסה ברחבה ומצד שני גורמת למשחק ללכת יותר מדי על קוואדרדו.
קוואדרדו שחקן מעולה והגול השני די בזכותו אבל הרבה פעמים השיקול דעת שלו הזוי- בועט במקום למסור, מרים ממרכז המגרש במקום למסור לליצ’י בצד.
בנוגע לדיבאלה, דיבאלה הוא אולי השחקן הכי חשוב ביובה, מוביל את המשחק מההגנה להתקפה, כמעט כל החלק היצירתי ביובה בא ממנו. אבל אלגרי חייב לקחת אותו לשיחה ולומר לו שיפסיק להילחם בגול, דיבאלה לא חייב להיות עם 15 אסיסטים ו20 שערים בעונה. לא הגיוני שהוא יקח כדור חופשי ב0-0 ויבעט אותו מהקו של הקרן, לא הגיוני שהוא יבעט 3 פעמים חופשיות גרוע במקום פיאניץ’ כי הוא מת לשים גול. הגולים יגיעו, שיתעסק בקבוצה ופחות במספרים שלו.
בנוגע לדברים היותר חיובים שבאו יותר במחצית השניה:
רוגאני מראה שהוא הופך לבלם ענק ושהוא בקרוב מאוד צריך לקבל את חולצת ההרכב. שקט בהגנה, לא עושה הרבה שטויות ולא עם עודף ביטחון כמו שלפעמים יש לקייליני ובונוצ’י.
פיאניץ’ מדהים והוא אחד השחקנים הכי חשובים ביובה, מנהל את כל המשחק ובא לבקש כדור כמו שצריך להיות קשר מהסוג שלו. יובה חייבת עוד שחקן בסגנון הזה.
מרקיזיו חוזר לאט לאט והמסירה הענקית להיגוואין שעשה תנועה לא פחות חכמה.
ההצלה של בופון גם ראויה להזכרה
והאחרון הוא היגוואין שפשוט מראה כמה הוא חלוץ ענק, שווה כל יורו ששמו עליו. רק שימשיך ככה ויהיה מלך השערים.

דרך אגב יובה יוצאת לרצף משחקים די “קלים” בליגה- פלארמו, אמפולי ואודינזה בזמן שרומא יוצאת לטורינו בבית, אינטר בחוץ ונאפולי בבית. יובה בחודש מרץ יכולה להיות בגמר גביע, רבע גמר ליגת האלופות ועם האליפות בכיס זו לא בקשה מוגזמת מדי ביחס לקבוצות שעומדות מול יובה, כולן נחותות ממנה.