Giornata 33: משחק העונה מול נאפולי!

יובנטוס

(humusman) #21

יובנטוס - טורינו, דרבי דלה מולה!

שבת, 21:45

לוז ספטמבר הצפוף, מסדר לנו כבר מחר את הדרבי דלה מולה.
לאחר משחק פושר מאוד ביום רביעי האחרון מול פיורנטינה, יובנטוס תיפגוש מחר את טורינו
למשחק לא פשוט בכלל, כאשר אלגרי צפוי להחזיר להרכב את השחקנים שזכו למנוחה ביום רביעי האחרון.
בעונות האחרונות היו משחקי דרבי קשים מאוד מול טורינו, כאשר רק בעונה האחרונה חילצנו 1:1 בדקה ה92 משער של גונזאלו
היגוואין.
אותו היגוואין, נמצא בתקופה לא טובה מתחילת העונה וסופג המון ביקורות לאחרונה בתקשורת האיטלקית, למרות זאת, אלגרי
אמר בראיון היום לקראת המשחק, שהוא נותן אמון מלא בהיגוואין וימשיך לפתוח איתו, נקווה שמחר תהיה נקודת המפנה.

הרכבים ומערכים משוערים:

שיהיה לנו בהצלחה!

(קאלצ'יוהוליק) #22

יש מצב שקוסטה יפתח על חשבון היגוואין!
וואו. אם זה יקרה זו כאפה רצינית לפיפיטה שאולי תעשה אותו רעב וחדש יותר לקראת המשחק בצ’מפיונס.
בהחלט לו"ז צפוף.

כמו כן, נאפולי לא מאבדת נקודות ומכריחה את יובנטוס לרדוף אחריה.

(קאלצ'יוהוליק) #23

דרבי שחור-לבן!

במשחק קצבי, תוסס והתקפי יובנטוס מביסה את טורינו 4:0 ונשארת מושלמת בליגה.
דיבאלה העלה את יובה ליתרון בדקה ה-16 אחרי לחץ של מאטווידי על שחקני טורינו שגרם לאיבוד כדור של רינקון. דיבאלה אמר תודה, בעט מחוץ לרחבה וכבש את הראשון שלו והראשון בדרבי.
טורינו איבדה את באזלי, שאיבד את הראש וביצע עבירה מסוכנת על פיאניץ’ וחטף צהוב שני בדקה ה-24.
יובנטוס השתלטה על המשחק בצורה חד משמעית. בדקה ה-40 - פיאניץ’ מעניש. כדור רוחב של קוואדראדו לבוסני שהמשיך בנגיעה אחת לשער. 2:0 במחצית.
הלחץ של יובנטוס נמשך במחצית השניה כשפיאניץ’ ומאטווידי מחזיקים את הקישור בצורה פנטסטית עם תרומה של קוואדראדו וקוסטה באגפים.
בדקה ה-57, כדור קרן של פיאניץ’ לפינה הקצרה, סנדרו מתרומם ונוגח בעוצמה לרשת. 3:0. שער ושני בישולים לבוסני.
יובנטוס לא עצרה וניסתה למצוא את הרשת בפעם הרביעית. בנטאקור וברנדסקי שנכנסו ע"ח קוואדראדו ומאטווידי ניסו לכבוש בעצמם ולסדר לחבריהם בישולים אך הצלות מטורפות של סיריגו מנעו עוד 3 שערים לפחות בדקות שנותרו עד לסיום המשחק. בדקה ה-80 פיפיטה נכנס ע"ח מנדז’וקיץ’ המתוסכל שלא מצא את הרשת.
בתוספת הזמן, דאבל פס של היגוואין ודיבאלה מסתיים בהקפצה של האחרון מעל סיריגו בדרך לצמד ולניצחון מוחץ.

אמנם טורינו שיחקה בעשרה שחקנים ברוב שלבי המשחק אבל יובנטוס שיחקה בקצב נפלא וחיפשה לדרוס. מאטווידי משתלב נפלא ומשכיח את חסרונם של חדירה ומרקיזיו. קוסטה ביצע כמה פעולות נפלאות באגף. ההגנה היתה שקטה ושמרה של רשת נקיה ומינימום איומים על הער של בופון. פיאניץ’ פורח כשרק נותנים לו מרחב ו…דיבאלה. יהלום.
10 שערי ליגה בחמישה מחזורים. רק שער אחד פחות ממה שכבש בעונה שעברה כולה. שלא ייגמר לעולם.

ביום רביעי מארחים את אולימפיאקוס. יכולת כמו של היום תהיה רצויה.

(humusman) #24

הרבה מאוד זמן לא נהנתי ככה מיובנטוס, איזה משחק שוטף, פשוט הצגה של כדורגל שיכלה בקלות להיגמר ב7:0.
דיבאלה פשוט בפתיחת עונה מטורפת, מטווידי רכש העונה, סנדרו חזר לעצמו ונתן משחק נהדר, אבל מעל כולם היה
איש אחד שפשוט פורח ליד מטווידי, מיראלם פיאניץ, וואו, איזה משחק מטורף שלו, האיש אומן, רק תנו לו את המרחב לעשות
מה שהוא צריך לעשות, פשוט משחק מושלם שלו היום.

(AlexDP) #25

מטווידי נראה כאילו הוא משחק אצלנו כבר שנים, בדיוק סוג השחקן שהיה חסר לנו שנה שעברה. בנטקור גם נראה כמו מישהו שאפשר לסמוך עליו. אני ממש לא מתגעגע לח’דירה או מארקיזיו. יובה של השנה היא הרבה יותר מגוונת ויש לה סגל הרבה יותר עמוק מה שנותן לאלגרי הרבה אופציות ויהיה מעניין לראות מה הוא יצליח לעשות עם הסגל הזה.

מערך של 433 הוא מאוד הגיוני ומאוד חיוני - וראינו את זה טוב מאוד בקרדיף. הבעיה היא שיש לנו 7 שחקני התקפה (אם סופרים את פיאצה שאני מרגיש שהוא כבר לא יהיה חלק מהתוכניות של יובה אחרי העונה) וזה אומר שצריך לוותר על מאנז’וקיץ’ או היגוואין שזה נראה כמו משהו שאלגרי לא יעשה. אני באמת במקווה שבמהלך העונה כולם יזכו לדקות להוכיח את עצמם (במיוחד בנרא שאם היה לו מזל היה כובש צמד אתמול).

אני גם חושב שברגע שהודס יכנס לעניינים יש מצב שנראה שלישייה אחורית. בכל מקרה יש לאלגרי עוד הרבה על מה לעבוד והדברי אתמול הוא כמובן משחק שהראה לנו שיובה מסוגלת, אבל עדייו אני מחכה למבחן האמיתי בליגת האלופות ולראות איך אלגרי יצליח לייצב את ההגנה, ובתקווה גדולה שזו תהיה עונה הפריצה של רוגאני סוף סוף.

(humusman) #26

מחזור 7:
אטאלנטה - יובנטוס
היום 21:45, שידור בספורט 5 לייב

יובנטוס תצא היום למשחק חוץ לא קל בכלל, מול אטאלנטה בברגאמו, ותנסה לשמור על המאזן המושלם בליגה.
לאחר המשחק מול אולימפיאקוס בליגת האלופות, שבו יובנטוס התקשתה עד הדקה ה70 של המשחק, כאשר
גונזאלו היגוואין המושמץ לאחרונה, נכנס למגרש מהספסל והביא את השינוי המיוחל.
אותו היגוואין יפתח היום בהרכב וינסה ליצור רצף חדש של כיבושים ולצאת לדרך חדשה ולהשאיר את התקופה
הרעה מאחוריו.
מיראלם פיאניץ יעדר גם היום, לאחר שנפצע במהלך החימום במשחק מול אולימפיאקוס, את מקומו באמצע יתפוס רודריגו בנטאנקור
הנפלא, שמציג יכולת יוצאת מן הכלל מתחילת העונה.
פדריקו ברנרדסקי צפוי לפתוח היום בפעם הראשונה בהרכב במדי יובנטוס ויהיה מעניין לראות אותו סוף סוף לאורך משחק מלא.

מערכים והרכבים משוערים:

(קאלצ'יוהוליק) #27

מעניין אם באמת ברנדסקי יפתח או שנראה שוב את קוסטה/קוואדראדו.

היריבות של יובנטוס בצמרת לא עוצרות. נאפולי עדיין מושלמת אחרי 7 מחזורים.
אינטר לא תתקשה מול בנוונטו וצפויה לנצח.

(קאלצ'יוהוליק) #28

https://scontent.ftlv2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/22104472_1979076168786269_6710504342410040379_o.jpg?oh=7f1d4d4cffac69ff27323485d2a40f31&oe=5A41740C

כבר לא מושלמת

יובנטוס נעצרת בברגאמו ומסיימת בתיקו 2-2 עם אטאלנטה.
למרות פתיחת משחק טובה, יובנטוס מאבדת את המשחק, מאבדת נקודות ונשארת מאחורי נאפולי.
פדריקו ברנדסקי פתח בהרכב, לראשונה העונה, והחזיר למיסטר בגדול. בדקה ה-21 דחק ריבאונד של מאטווידי וכבש את הראשון שלו במדי יובנטוס. 3 דקות לאחר מכן, אסיסט נפלא של הרכש מסדר לפיפיטה שער שני השבוע. 2-0.
אטאלנטה הספיקה לצמק לפני ההפסקה משער של עוד יובנטינו, קאלדרה, שכבש אחרי ריבאונד מבעיטה חופשית של גומז.
אטאלנטה השתלטה על המשחק ובעידוד הקהל רצה קדימה ואילצה את יובנטוס להסתגר.
המגמה נמשכה גם במחצית השנייה בא בעיקר המקומיים מחזיקים בכדור.
בדקה ה-57 הגיע רגע דרמטי. יובנטוס כבשה את השלישי מראשו של מריו מנדז’וקיץ’ אך השופט מסמן - VAR ופוסל את השער אחרי שנטען כי ליכשטיינר ביצע עבירה במהלך שהוביל לבסוף לשער.
ואם זה לא מספיק, השוויון הגיע מראשו של כריסטאנטה אחרי 10 דקות.
בדקה ה-80 יובנטוס מקבלת פנדל, שוב אחרי שימוש ב VAR, אך דיבאלה בועט ברשלנות וברישה הודף.
2-2 בסיום והרבה עבודה לאלגרי לייצב את ההגנה, לגרום לקישור להיות יציב לאורך כל ה-90 דקות ולהשתפר כי חודש אוקטובר הולך להיות עמוס וקשה.

(humusman) #29

מחזור 8:
יובנטוס - לאציו
שבת, 19:00, שידור בספורט 1

לאחר פגרת הנבחרות, הסרייה א’ חוזרת אלינו עם מחזור מרתק במיוחד, כאשר אחד מהם
הוא שיחזור של משחק הסופרקופה בין יובנטוס ללאציו, שניצחה אותנו אז במשחק דרמטי.
יובנטוס מגיעה למשחק הזה לאחר איבוד נקודות ראשונות בסרייה א, לאחר התיקו בברגאמו
ותנסה לחזור למסלול הניצחונות ולהפעיל לחץ על נאפולי שתשחק מיד אחריה באולימפיקו במשחק
קשה מאוד מול רומא.
בגזרת ההרכב, סמי חדירה שהחלים מפציעה, יחזור להרכב ויפתח בקישור לצד בלייס מטווידי,
מיראלם פיאניץ עדיין לא התאושש מהפציעה ולא ישחק, כמו כן חואן קוודראדו יזכה למנוחה לאחר
משחקי הנבחרת ואת מקומו יתפוס פדריקו ברנרדסקי שיזכה לפתוח בפעם השניה ברציפות בהרכב.

לאציו מצידה, מגיעה למשחק במוראל גבוה מאוד לאחר 2 ניצחונות מאוד משכנעים, כשהאחרון ביניהם
היה 6:1 על ססואולו.
ההפסד היחיד העונה של לאציו היה מול נאפולי, ונקווה מאוד לנקום בהם על הסופרקופה ולהנחיל להם את
ההפסד השני העונה.
2 שחקנים שצריך להיזהר מהם ולשים לב אליהם הם צ’ירו אימובילה הנפלא שדולק אחרי פאולו דיבאלה בטבלת
מלכי השערים, ומילנקוביץ סאביץ, הקשר המדהים שנמצא בכושר נפלא ושמו מקושר לא מעט ליובנטוס לאחרונה.

מערכים והרכבים משוערים:

(קאלצ'יוהוליק) #30

קצת מדברי מיסטר אלגרי במסיבת העיתונאים הערב, לקראת המשחק מול לאציו:

“מריו מנדז’וקיץ’ במצב טוב ויכול לשחק. אסור להגיד למריו שהוא פצוע כי זה רק מעצבן אותו יותר”.
“ח’דירה גם במצב טוב והיה בסגל מחר, אולי יפתח. פיאניץ’ זקוק לעוד מנוחה. החלוצים שלי (דיבאלה והיגוואין) במצב מצויין. לפאולו היו 15 ימים חופשה בארגנטינה והיגאווין בכושר מצוין. הוא הולך לתת חודש מעולה”
“לאציו קבוצה טובה מאד. היא קבוצה מאד מאומנת ולכן אסור לתת לה לשלוט ולייצר שטחים כמו שהיא אוהבת.”
“בשביל להישאר תחרותיים גם במרץ, עלינו לבצע קפיצת מדרגה. מקרים כמו בברגאמו (איבוד יתרון 2:0) אסור שיקרה. עלינו לעבוד על משחק ההתקפה אבל אסור לשכוח גם את ההגנה.”

(BannedT) #31

כנראה שאלגרי ובמיוחד כל מארוטה צריכים לסיים את דרכם במועדון. אני בהלם שקייליני הרס כבר 15 התקפות במשחק, איך דבר כזה קורה? אין מאמן על המגרש שייתן לו הוראה להפסיק לנהל התקפות?

(humusman) #32

המשחק הזה היה אחד העינויים הכי גדולים שזכורים לי מיובנטוס בשנים האחרונות.
עם כל הכבוד ללאציו, אלגרי הפסיד את המשחק הזה, למרות ליגת האלופות, אני לא חושב שהמשחק היום ראוי לזילזול כזה
מצד אלגרי, לאציו בכושר מצויין ואינזאגי מאמן מעולה שכבר עשה לנו בעיות בסופרקופה, לא לפתוח עם דיבאלה אחרי שלא
שיחק בנבחרת והוא אחרי מנוחה של 15 ימים זה פשוט לא הגיוני במשחק כזה, בטח כשאנחנו נמצאים אחרי איבוד נקודות.
מעבר לזה, כל כך הרבה בעיות יש לנו, לא חשבתי שהעזיבה של בונוצ’י תשפיע ככה, מודה ומתוודה, אבל ההגנה שלנו לראשונה
אחרי הרבה שנים, נראית כמו בדיחה אחת גדולה, כל כך הרבה חורים, כל כך הרבה איבודי כדור, קייליני עם כדורים שאין לי ולו
מושג לאן הם היו אמורים להגיע, חדירה פרווה מדי וחסר כל יצירתיות, היגוואין במשחק מזעזע פשוט, פעמיים יכל לבעוט לשער במחצית הראשונה והשתהה סתם עד שאיבד את הכדור, לא השתלט במחצית שניה על כדור 5 מטר מהשער ושלא לדבר על ההחמצה מול השוער.
ודיבאלה עם החמצה שניה ברציפות מהנקודה, כנראה משהו מנטלי מההחמצה הקודמת, או סתם צירוף מקרים.
אני יודע שעוד מוקדם, אבל מרגיש לי ואני באמת מאמין שאנחנו לא ניקח את הסקודטו העונה, אלגרי אמר בראיון שההגנה לוקחת סקודטו,
אז ההגנה שלנו לא נראית כמו הגנה שהולכת לקחת סקודטו, אם נאפולי תנצח היום המצב יהיה רע מאוד, יש לנו עוד בסיבוב הזה משחקי חוץ מול מילאן ונאפולי, העונה הזאת הולכת להיות קשה מאוד.

(Sanxxsys) #33

אחרי הרבה מאוד זמן שזה היה באויר הבלוף יוצא החוצה סופסוף. המחצית השנייה מוכיחה חד משמעית שלקבוצה הזאת אין שיטה, אין גישה ואין כיוון. שחקנים לא יודעים מה לעשות עם הכדור, חילופים שרק מחלישים את הקבוצה ומעל כולם אלגרי אחד הזוי ופחדן. כמות הרוטציות הלא כפויות שאלגרי עושה היא פשוט לא הגיונית, בחירת ההרכבים על גבול המגוחכת והקרדיט המוגזם והלא מוצדק שהיגוואין, סטורארו וחדירה מקבלים והמחסור בקרדיט לרוגאני הם פשוט אסון.

בקיץ הקרוב הקבוצה תעבור שוב מהפך, אני רק מקווה שחדירה, סטורארו, אסאמואה גם יהיו חלק מהחבילה ומפנטז על פרידה מהיגוואין .

אלגרי באמת מיצה את עצמו ביובנטוס ואני באמת מקוווה שבהנהלה כבר עובדים על מחליף. אפשר וצריך לתת קרדיט לאלגרי על מה שהשיג אבל במצב הנוכחי אני חושב שפרידה תטיב עם שני הצדדים.

(BannedT) #34

עזבו את כל זה, כל ההתבטאויות של מארוטה בתקשורת גם מראים לכם כמה נמוך הקבוצה הזו מכוונת. “אין יותר סמלים בכדורגל”=ניתן לדיבאלה את מספר 10 ונהפוך אותו לכוכב בשביל שיהיה יותר קל למכור אותו.
מארוטה הוא ג’נרל מנג’ר נורא ואיום לקבוצה כמו יובה ואלגרי הוא יס מן שפשוט זורם עם ההנהלה. תראו איך קבוצה כמו נאפולי שיש לה בסיס של שחקנים שהיא לא משחררת עושה חיל.
היה לי ברור שיובה-בונוצ’י זו עסקה גרועה לשני הצדדים, מצד אחד שני בלמים מבוגרים שעכשיו צריכים להיזכר איך משחקים ביחד ומהצד השני בלם שאף פעם לא היה שחקן הגנה מוכשר מידי, אבל הסתגל מעולה לסגל היובנטיני.

מה שכן, אין לי מושג איך אלגרי מציב קישור אפור להחריד עם חדירה, מאטווידי ובנטנקור, שלושה קשרים אפרוריים שלא ייצרו שער גם אם ימות העולם, ואז שם מלפניהם את מנזוקיץ’ באגף שמאל עם היגוואין בחוד. פשוט טמטום שאין לתאר, אם כבר שמת אותם בקישור, אז מה עוזרים לך עוד שני עמודים שלא יודעים להוביל כדור מקדימה? כמובן שמכל השחקנים שיכלו לקבל קרדיט דווקא דאגלס קוסטה שהוא לא כ"כ תכליתי מקבל המון זמן משחק, כששני איטלקים צעירים ורעבים בדמות רוגאני וברנרדסקי רק מוכיחים לנו כמה שהמאמן האיטלקי מאוהב בעצמו ולא מאמין בשחקנים האיטלקים הצעירים. ועזבו את זה שעמדת המגן השמאלי והימני לא קיבלו חיזוק ראוי, שחסר לנו חלוץ על הספסל ושמישהו חושב ששצ’ז’ני הוא מחליף ראוי לבופון, הליגה הזאת פשוט הופכת להיות גדולה על מארוטה ואלגרי, שחושבים שעם הסגל הקיים אפשר לקחת סרייה א’ וליגת אלופות. עם איך שזה נראה, אנחנו לא יכולים לקחת שום תואר.

(humusman) #35

מחזור 9:
אודינזה - יובנטוס
ראשון, 19:00, שידור בספורט 5 פלוס.

לאחר 2 משחקים ללא ניצחון בליגה ואחרי ניצחון בדקות האחרונות בליגת האלופות מול ספורטינג ליסבון,
בתקופה שהכל הולך קשה, יובנטוס תצא למשחק חוץ מול אודינזה, בתקווה לצאת לדרך חדשה ולחזור למסלול
הניצחונות ולנצל את תוצאת התיקו מהמשחק של נאפולי ואינטר כדי לצמצם את הפער בצמרת.
יובנטוס תגיע למשחק ללא מטווידי, סטורארו(למי אכפת) ובנעטיה(שוב, למי אכפת) עקב פציעות קלות,
אך תקבל חזרה לסגל את קלאודיו מרקיסיו.
מי שיתפוס את מקומו של מטווידי בהרכב יהיה כנראה סמי חדירה, וגם דניאלה רוגאני יחזור בשעה טובה
להרכב של מקס אלגרי, שאישר את הידיעה במסיבת העיתונאים.

מערכים והרכבים משוערים:

(קאלצ'יוהוליק) #36

הדיבור בקבוצה הוא שנכנסים לתקופה קריטית עד לפגרת הנבחרות בנובמבר. תקופה שבה המטרה היא לקחת את כל 12 הנקודות בליגה והכי חשוב - לא לספוג יותר שערים.
ביובנטוס משדרים שהם עובדים על זה ועובדים קשה.
פיאניץ’ צוטט אומר: “אם נצטרך להתאמץ כפול ממה שעשינו עד עכשיו - זה מה שנעשה”.

(קאלצ'יוהוליק) #37

סמי בורקס!

איזו הצגה הייתה לנו הערב באצטדיון דאצ’יה שבאודינה. דרבי הזברות של הסריה A. משחק מלא אירועים, מלא שערים ותוצאה הזויה.
פתיחת המשחק היתה שייכת למארחים כשכבר בדקה ה-7 הם מנצלים טעות של רוגאני ופריצה כובש מול קייליני ובופון.
אלילת המזל עמדה לצד יובנטוס שכן כמה דק’ מאוחר יותר קיבלה מתנה מאודינזה בדמות שער עצמי הזוי של סמיר שנגח לשערו מקרן של דיבאלה, ממש כמו חלוץ.
יובנטוס לא אמרה נואש ועד לסיום המחצית השלימה את המהפך כשסמי חדירה נוגח לרשת. 2:1.
ואז הגיע הרגע ההזוי במשחק. מריו מנדזו’קיץ’ ספק הופל ברחבה. הקרואטי והמגן שלו נקלעו לדין ודברים והשופט שלף צהוב לשניהם. מריו, שלא אהב את ההחלטה מחה בפני השופט שהוציא מיידית את הצהוב השני ושלח את מנקדזוקיץ’ למקלחת מוקדמת. 2:1 במחצית.
פתיחת המחצית השנייה היתה של המקומיים. כדור חופשי של אודינזה מוצא את הראש של דנילו שכובש מול בופון. השופט מאשר את השער.
כשנראה היה שמזה יובה כבר לא תחזור, רוגאני נוגח כדור חופשי של פיאניץ’ ומחזיר את החוב. 3:2.
5 דקות עברו לחדירה משלים צמד מבישול של רוגאני.
לקראת סיום, שוב ח’דירה פורץ לרחבה ובועט מימין חזק ולפינה. שלשער לגרמני!
נגמר? לא. פיאניץ’ מצא גם הוא את הרשת אחרי שבעיטה שלו פוגעת בשחקן יריב, מטעה את השוער ועפה לרשת.
וואו.
משחק מוזר שאין לי כל כך מושג איך מסכמים. יובה לא שיחקה מי יודע מה ובכל זאת כבשה שישייה (לדעתי, מאז ה7-0 על פארמה לפני כמה שנים, עם טבס, לא כבשנו כל כך הרבה…).
מה שצריך לקחת מהמשחק הזה - זה את העוצמה שיש ליובה. גם ביום סביר היא מסוגלת לכתוש יריבות בינוניות בליגה ובעשרה שחקנים.

ביום רביעי ספאל מגיעה ליובנטוס סטדיום.

(AlexDP) #38

כל מה שאני רוצה זה שאלגרי יפסיק לעשות רוטציות עם הבלמים וישים את קייליני-רוגאני וינתן להם ללמוד אחד את השני ולעבוד ביחד. רק כך נוכל לבנות חולייה הגנה שתתקרב לזו שהייתה שנה שעברה. הבעיה היחידה היא אלכס סנדרו, שהוא עוד לא שם, אבל עוד טיפה והוא יהיה הירוש הראוי למולינאו… אני כמובן מגזים, אבל זה לא סוד שהברזלאי נמצא בכושר רע מתחילת העונה, וכולנו יודעים שאסאמוה הוא לא תחליף הולם. חוץ מזה, ליכשטנייר בנייתים משחק טוב ועושה את המוטל עליו, אבל אין בתוכו עונה שלמה טובה לתת. דה שיליו צריך להתחיל להוכיח את עצמו שיחזור מפציעה.

ח’דירה כובש שלושער והוא זוכה לעוד כמה משחקים ב-11 הפותחים עכשיו. אולי זה טוב אם הוא תורם בצורה הזו, אבל אודינזה היא לא ממד לכלום לצערי, וגם מארקיזיו חזר, ויש מטווידי ובנטנקור שכבר ראינו שהם ראויים לדקות משחק, וכל זה על שתי עמדות קישור שפניאנץ’ הוא באנקר, מה שגורם לאלגרי לקרוץ לכיוון ה-433, וזה עושה בעיות מקדימה - אנחנו עוד מעט בנובמבר וקוסטה ובנרנרדסקי עוד לא השתלבו בסגל כל כך. מנז’וקיץ’ והיגוואין ישארו שחקני הרכב פותח ויהיה מה, מה שגורם לאגלרי להחליף בין קוואדרו (שמקבל יותר מדי קרדיט הענה לדעתי), דיבאלה , קוסטה וברנה כשני האחרונים מקבלים הכי פחות דקות משמעותית, ורק אלוהים יודע אם פיאצה יראה דשא עם כל התחרות הזאת על ההרכב.

לדעתי זאת הסיבה שיובה עוד לא שם, וזה טיפה מרגיז שכל שנה מרגיש לי שאנחנו צריכים להתאים את השחקנים מחדש והריץ תכנית עבודה חדשה, אבל בכל שנה אלגרי ידע לייצב את הסירה. והמצב לא עד כדי כך נוראי אגב, לא תקופות שלא ראינו מיובה ב3 שנים האחרונות.

נגד ספאל ברביעי ועם ההרחקה (ההזויה ביותר יש לציין) של מריו זו הזמנות מעולה לעלות עם ברנרדסקי וקוסטה.

(humusman) #39

משחק עם המון אופי, ב2-2 ממש ראיתי אותנו מאבדים שוב נקודות יקרות, בחיים לא האמנתי שזה יסתיים בתוצאה כזאת.
סמי חדירה בהופעה נדירה, מעניין לראות את אלגרי מתמודד עם זה, כשמטווידי אמור להיות סוג של באנקר בהרכב ודיי בצדק, זה ידוע
שאלגרי מחזיק מחדירה, ואחרי ההופעה היום הוא כנראה ירחיב את הרוטציה שלו או יעבור לשחק 4-3-3, ומסכים עם הבחור מעליי שבמקרה
כזה, יהיו לנו יותר מדי שחקנים על מעט משבצות.
היגוואין שוב לא כובש, אבל לדעתי למרות הכל, שוב משחק לא רע בכלל שלו עם המון עבודה על המגרש, מה שכן, אנחנו חייבים לייצב את ההגנה כלשהו, אני מאוד שמח על הדקות שרוגאני קיבל היום, הוא חייב לקבל המשכיות וביטחון, ניצחון חשוב מאוד ואני ממש מקווה שנצא מהמשחק הזה
לתקופה טובה.

(humusman) #40

מחזור 10:
יובנטוס - ספאל
רביעי, 21:45, אין שידור

אז אחרי ההצגה מול אודינזה ב10 שחקנים החל מהדקה ה20, שהסתיימה בתוצאה אדירה של 6-2,
חודש אוקטובר הצפוף מסדר לנו כבר מחר עוד משחק, הפעם מול העולה החדשה ספאל.
אלגרי צפוי לעשות רוטציה רחבה במשחק מחר, שלפחות על הנייר אמור להיות קל, ולתת מנוחה
למספר שחקני מפתח, ביניהם השוער ג’יג’י בופון שזכה לשוער הטוב ביותר של פיפא לשנת 2017,
סופר מריו שהורחק במשחק האחרון, קייליני, פיאניץ, חואן ואולי גם לסנדרו.
למצבת הפצועים הצטרף גם בלייס מטווידי שאמור לעבור בדיקות בכדי להעריך את חומרת פציעתו.
בשבת יש לנו משחק קשה מאוד מול מילאן בסאן סירו ולכן הרוטציה במשחק מחר דיי הכרחית.
דגלאס קוסטה ופדריקו ברנרדסקי צפויים לפתוח בהרכב, כמו כן רודריגו בנטאנקור המצוין.
מתיה דה שיליו חוזר לסגל לאחר שהתאושש מהפציעה, אך צפוי לפתוח על הספסל.
אני באופן אישי רואה במשחק מחר הזדמנות טובה להחזיר את היגוואין למסלול הכיבושים,
מה שחסר לו לאחרונה, למרות כמה הופעות טובות.
מן הסתם, אסור לזלזל, אבל המטרה ליגמור את המשחק כמה שיותר מוקדם וללא פציעות ולהגיע טריים
למשחק בשבת מול מילאן.

מערכים והרכבים משוערים: