Champions League 2017/2018 -גומלין רבע הגמר - יובנטוס רוצה רימונטה!

יובנטוס

(Mr.Maestro) #103

אגב לבנעטיה הגיע צהוב שני על ההכשלה בפנדל שהשופט בצורה לא מובנת לא שלף לו. על דחיפה דומה לשופט הורחק בתחילת העונה ל-5 משחקים

(Dovi) #104

אני לא אדון עוד על הפנדל והמומחים מרחבי הרשת לא כל-כך מעניינים אותי. כמו שכבר כתבתי, די ברור לי מה היתה דעת המומחים אם המוכשל היה שחקן ברצלונה. שיהיה.

לגבי הדחיפה של בופון, מזמין אותך לראות סוף של תקציר מהמשחק צלסי ברצלונה מ2008 ולראות את באלאק ותגובתו לשופט אחרי שלא שרק ליד של פיקה בדק׳ האחרונות ותבין איך שופט עם שכל פועל.

(Dovi) #105

עוד קטע מעניין של אוהדי ריאל שדי חוזר על עצמו, לקחת מקרה שיפוטי אחר ולאזן.
אז א. כן היה נבדל של איסקו. פלג הגוף העליון שלו לפני קייליני וזה מה שקובע
ב. יחי ההבדל בעיתוי של ׳טעות׳ השיפוט

(Xavi H) #106

דובי, צריך להשתחרר מצ’לסי, זה אשכרה היה לפני כמעט 10 שנים(!), ואם אנחנו לא היינו מרגישים בסתר ליבנו שהגביע לא הגיע לנו אז לא היינו ממשיכים להזכיר את זה גם היום.
טעויות קרו ויקרו. אנחנו מעצימים טעויות של ריאל ובארסה ומתעלמים (כמעט) לחלוטין מטעויות שקורות למשל בסיטי ליברפול.
ברור שיש מקרים יוצאי דופן כמו באיירן ריאל של שנה שעברה ובארסה צ’לסי של 2009, אבל בעיקרון זה פשוט זכוכית מגדלת…

(titi camara) #107

לא כ"כ ברור כפי שאתה מנסה להציג, פלג הגוף של איסקו לפני פלג הגוף של הבלם נכון, אבל מה שקובע כאן זה הרגל של הבלם שנמצא לפני פלג הגוף שלו, האם פלג הגוף של איסקו נמצאת מעבר לכף רגלו של הבלם ברגע הקובע ? אני ממש לא בטוח…אבל אף אוהד ריאל לא היה מדבר על זה אם היינו מודחים.

(Mr.Maestro) #108

אני לא מנסה להציג את זה לטובתי כיוון שאני אוהד ריאל, פשוט היה פנדל. אם לא אדום לבופון אז צהוב שני לבנעטיה ואדום. 111
וזה הגול שפסלו לאיסקו, שים לב לרגליים של קייליני

(קאלצ'יוהוליק) #109

ההתמודדות הזו היתה צריכה להימשך לעוד 30 דק’ ולהיות מוכרעת ספורטיבית.
לא עפנו בגלל השופטים אלא בגלל 4-3 בסיכום אבל השיפוט הכריע את ההתמודדות. חד משמעית.

(Mr.Maestro) #110

לטענתך לא צריך לשרוק לפנדל, כאשר אין בכלל ספק שהיה? למה בגלל שזה דקה 93? אכן השופטים הכריעו את ההתמודדות כאשר פסלו את השער החוקי של איסקו, בזה אני אסכים איתך! twitter.com/peinado90/status/984175942254911493 זה לא פנדל? נו בחייאת…

ועוד משהו קטן, כנראה שהגיע באמת הזמן לשופטי טלוויזיה גם באלופות, לפחות היום היה נמנע כל הוויכוח, גם לגבי הפנדל וגם לגבי השער שנפסל שלא בצדק!

(Z.ZIDANE) #111

התחלתי את הערב כאוהד ריאל, סיימתי אותו כאוהד בופון. פשוט נשבר הלב, וזידאן רואה הכל מהקווים. מי כמוהו יכול להבין את התחושה. 12 שנה אחורה זה היה בופון שראה את המתרחש מהצד, ומאז לא הייתי מעורער ככה אחרי משחק כדורגל
משחק פשוט אכזרי, סעמק עם קיילור שהיה חייב לתת ליובה תקווה, ממש ממש כואב לי על בופון.
מישהו יודע אם עוד נזכה לראות אותו בצמפיונס?

(matan_z) #112

לא! זה ממש לא פנדל.
הוא זורק את עצמו. הידיים של בנעטייה בקושי נשענות עליו. הרגל בכלל לא פוגעת בו. יש שם בקושי מגע וממש אבל ממש לא פנדל.
בכל מקרה שיפוט חד צדדי לטובת ריאל, מעניין מאוד שאף אחד לא מדבר על 2 צלילות של רונאלדו ברחבה שלא סיפקו אפילו כרטיס צהוב אחד.
לידיעה, אחד כזה קיבל דיבאלה במשחק הקודם.

(קאלצ'יוהוליק) #113

אמת. ריאל התחזו יותר מדי פעמים ללא תגובה של השופט.
היה לי מוזר לראות את רונאלדו בוכה לשופט על כל נגיעה ומבקש שריקה. אתה רונאלדו. אתה ממש לא צריך את זה.

(matan_z) #114

היה צריך לקבל 2 צהובים על התחזות. גם היה עוד צהוב לשחקן שלנו שקיבל על עבירה שבכלל לא הייתה על שחקן ריאל מדריד.
שיפוט לא הוגן.

(humusman) #115

כואב מאוד מה שקרה אתמול, כולנו כבר השלמנו עם ההדחה, והקבוצה שלנו פשוט עשתה את הבלתי יאומן, ואז בא השופט ולקח את ההצגה, גם אם המקרה הוא מאוד גבולי, לא שורקים על דבר כזה פנדל, בנעטיה נגע בכדור בצורה נקיה, ואני לא קורא לליטוף הזה דחיפה, רונאלדו זכה לכבוד שמשחק לפני זה דיבאלה לא זכה לו, צלילות שלו לא זכו אפילו לצהוב אחד. ואסקז זכה לכבוד שקוודראדו לא זכה לו במשחק הקודם באותה דקה, בתוצאה פחות משמעותית.

אני לא יודע אם היינו עוברים או לא בהארכה, ההרגשה היתה שכן, כל הלחץ היה על ריאל, לזידאן נגמרו החילופים, לאלגרי נשארו עוד שניים, אחרי מאמץ כזה במשחק כזה ובהארכה של 30 דקות זה סופר משמעותי.
מעבר לזה, אם אנחנו היינו מקבלים גול בהארכה, היינו יכולים להגיב עם שער משלנו ולעלות ובמצב שאנחנו מבקיעים ראשונים, ריאל היתה צריכה 2 שערים, היינו אתמול במצב מעולה לעשות את הבלתי יאומן ואני לגמרי מרגיש שנעשה לנו עוול.

מעבר לזה, אם אני מסתכל על 2 המשחקים, במשחק הראשון, עם הרכב חסר מאוד, היינו יותר טובים מריאל עד לגול השני שלהם, במשך 64 דקות ואז בא השער המדהים של רונאלדו וההרחקה המטופשת של דיבאלה, שגמרו את המשחק.
לבוא לברנבאו אחרי מכה כזאת, בלי הכוכב הכי גדול שלך, לתת לריאל 3 יום אחרי שרומא עשתה את זה לבארסה, מה שהיה אמור להוריד מריאל את השאננות לקראת המשחק מולנו, זה לא פחות ממדהים וכל הכבוד לשחקנים.

אני בכנות חושב שהגיע לנו לעבור שלב וחבל מאוד, בעיקר על בופון ולמרות חוסר המזל, השופט או כל דבר אחר, עדיין אני לא מסכים עם ההשקפה של אלגרי, במצב של 3-0 לנו, בשיא המומנטום ובשיא הלחץ על ריאל, הרגיש שאלגרי רוצה הארכה, משהו שקשה לי להבין אותו, יש לך 2 חילופים, ריאל עייפה, לריאל אסור לקבל עוד שער חוץ כי שער של יובה וריאל צריכה לתת 2, והיא היתה חייבת להיות מאוד מבוקרת במשחק שלה, זאת ההזדמנות למקסם על ריאל את הלחץ ולדחוף אותה אחורה, וככל שהזמן היה עובר, ריאל היתה יכולה לקחת פחות סיכונים עד להארכה, אלגרי כנראה חשב שעדיף אחרת וחבל שתמיד אחרי שיש לנו מה להפסיד, הפחד מכה בו, ראינו מה קורה שלא נותנים יותר מדי כבוד ליריבה ומשחקים קשוח, עובד לך? תמשיך.

היה יכול להיות קאמבק מושלם של איטלקיות על ספרדיות יום אחר יום, כואב אבל צריך להרים את הראש, לקחת דאבל ואולי שנה הבאה.

(קאלצ'יוהוליק) #116

הצלחת לבטא במילים בדיוק את התחושות שלי מאז אתמול בלילה.
המשחק אתמול היה בניגוד גמור לציפיות שלי.
למעשה, הייתי בטוח שזה יסתיים בניצחון של ריאל או תיקו מכובד. אחרי הגול הראשון של מריו חשבתי שאוקיי, ריאל עשו את מחוות הכבוד שלהם ועכשיו הם יגיבו. ואז עוד גול ועוד אחד ועדיין לא הייתי רגוע. לא ציפיתי לכזה קאמבק. זה לא מה שיובנטוס שידרה לפני ובמהלך המשחק. גם ב3-0, לא היה טירוף במשחק של יובה. היגוואין היה כבוי מאד במשך 90 הדק’ ואפילו מנדז’וקיץ’ היה רגוע יחסית (אם נזכרים בו מול מסי בשנה שעברה).
חבל שכזה משחק מדהים נגמר כמו שנגמר.

דבר אחד שאני אולי חולק עליך זה ההחלטה של אלגרי למשוך להארכה. אני זוכר שב2-0 חשבתי לעצמי שאולי כדאי שנשים את השלישי לקראת הדקה ה-90 כדי שלא יהיה מצב שנתבנקר לאורך זמן. ואז הגיע השלישי.
ובכל מקרה, יובנטוס לא נסוגה לאחור בצורה חד משמעית מיד אחרי הגול אלא ניסתה למצוא את השער הרביעי במשך כמה דקות לאחר מכן.
ההחלטה לנסות להגיע להארכה דווקא מובנת לי. לזידאן נגמרו החילופים, לאלגרי נותרו שניים כשאחד מהם הוא קוואדרדו שהוא ג’וקר רציני והשני סטורארו שיכול להכניס אגרסיביות. המומנטום היה בצד שלנו.
כמו שכתבת, בהארכה יובנטוס יכלה להגיב בשער גם אם היתה סופגת מה שלא היה אפשרי אם היינו סופגים בדקה ה-80 והלאה(מה שלבסוף קרה…)

עוד משהו:
ראיתי שידור של ערוץ איטלקי אחרי המשחק ואת הראיונות של בופון, אלגרי, קייליני ובנעטייה.
בחיים לא ראיתי את בופון ככה. אני אמנם לא מבין איטלקית ב-100% אבל מהקצת שכן הבנתי ומשפת הגוף שלו זה היה יוצא דופן. בופון היה נרגש ואמוציונלי למרות שכבר היה על ‘אזרחי’ והרבה אחרי המקלחת. זה ממש לא בופון הדיפלומטי שראינו בחודשים האחרונים. בופון הפייסן שנותן כבוד לכולם. האמת, הופתעתי.
קייליני גם כן היה נסער וחזר למיקרופונים גם אחרי שנגמר הראיון כדי להגיב בעוד כמה מילים.
בנעטיה לטעמי שידר לחץ. אולי מקננת בו המחשבה שבגללו נגרם כל הבלגן. אחר כך, קראתי את תרגום דבריו והוא טוען שלא היה פנדל וכו’ וכו’.

בשורה התחתונה, אני ממש גאה בקבוצה. רומא ויובה (וכנראה גם לאציו) מביאות הרבה כבוד לכדורגל האיטלקי. חבל שלא היינו חתומים על הקאמבק הגדול בהיסטוריה של המפעל.

(קאלצ'יוהוליק) #119

בואו לא נהפוך את הדיון הזה להתכתשויות אישיות ותגובות לגופו של גולש.

(קאלצ'יוהוליק) #120

ואגב, הטוויטר הזה שמסתובב ברשת ומציג לכאורה הוכחה לעבירה של בנעטיה - הוא לא רציני.
הוא מציג שנייה אחת בלבד, בזום אין בלתי אפשרי ומשהו בזוויות שם לא מסתדר לי.

תשוו לריפליי המקורי ותשפטו בעצמכם:

(קאלצ'יוהוליק) #125

אגב, רונאלדו קיבל צהוב על החולצה שהוריד אחרי הפנדל?

(humusman) #126

כמו שתיארתי כמובן, אני מסכים שהארכה היתה טובה לנו, אבל בדיוק מאותה סיבה גם ב30 דקות שלפני הארכה יש לנו יתרון עצום
עליהם, הפריוולגיה של שער חוץ במצב כזה היא אדירה, זה גם נכון שלא התבנקרנו, אבל ב3-0 יכלנו לנסות יותר להכריע את המשחק
ולנצל את המומנטום, ואם לא היינו מצליחים עד לדקה ה85, אז זה בסדר לנסות להגיע להארכה ולנסות שוב.
הנקודה היא כזאת, שאם אתה מקבל גול בדקה ה65 או 75, עדיין יש לך מספיק זמן להגיב, שער אחד ואתה עובר שלב, ובמידה ואתה כבשת את השער, הם צריכים לכבוש פעמיים, מה שמכריח אותם לשחק מאוד מבוקר ובצורה מפוחדת, אם היינו מעיזים יותר בשלב הזה, אני גם בטוח שהיינו רואים אותם נלחצים אחורה ומאוד מבולבלים מהסיטואציה שהם נקלעו אליה, אני ראיתי את מריו כבר דיי כבד ב20 דקות האחרונות והיגוואין בכלל לא היה במשחק, יכלנו להשתמש לפחות בחילוף אחד של חואן כדי לנצל את זה, אם זה במתפרצות או בדרך אחרת, אבל לא לוותר מראש על האופציה.
מנקודת מבט שלי, זה 20 דקות מבוזבזות שלא ניצלת קלף מאוד חשוב שלך, הרי קוודראדו עדיין היה נשאר טרי להארכה, זה
לא שאתה מאבד מהאפקט שלו.

(humusman) #127

כן, אחד הצהובים היותר שמחים שלו אני מניח.

(bixente) #128

ברור. לא שהיה איכפת לו