Champions League 2017/2018 -גומלין רבע הגמר - יובנטוס רוצה רימונטה!

יובנטוס

(t-rix) #82

לא חושב שלריאל וסיטי יהיה טיול בפארק.
אבל כן, כל דרג 1 קיבל דרג 2.

מצד שני, נקבל חצי גמר מהסרטים עם 4 הגדולות באירופה.

(קאלצ'יוהוליק) #83

לא מעניין אותי יפה או סרטים.
רוצה רק סרט אחד שבסיומו ג’יג’י מניף גביע גדול.

(humusman) #84

הגרלה קשה לא רק בגלל שאנחנו עם ריאל, העניין הוא שכדי לזכות העונה אנחנו צריכים לפגוש 2 מתוך סיטי-בארסה-באיירן גם במידה ונעבור את ריאל.
זאת אומרת שיש מצב שכדי לזכות העונה צריך לעשות מסלול של טוטנהאם, ריאל, באיירן, בארסה(או משהו בסגנון).
דיי חולני הייתי אומר.

(titi camara) #85

אני רואה כאן זילזול לא מובן בקבוצה הכי מלהיבה כרגע בכדורגל העולמי ומרגיש חובה להגיב…

הסיכויים של ליברפול מול סיטי הם 50-50, ליברפול ברוב הדקות העונה מול סיטי (כשזה היה 11 מול 11) הייתה הרבה יותר טובה מהקבוצה של פפ, סיטי(וברצלונה וגם באיירן) היא מסוג הקבוצות שליברפול הכי אוהבת לשחק מולן, סיטי משחק כדורגל פתוח והתקפי בדיוק כמו ליברפול, ליברפול נותנת הצגות כשהיא פוגשת כדורגל כזה וקצת נחנקת כשהיא פוגשת אוטובוסים חונים.

ריאל, ליברפול, כמו גם ברצלונה ובאיירן(שקיבלו פטור מרבע הגמר) יופיעו בהגרלה הבאה.

(קאלצ'יוהוליק) #86

אסור למצמץ לרגע!

הערב, תארח יובנטוס את ריאל מדריד למפגש הראשון של שלב רבע הגמר בליגת האלופות.
אחרי שלב בתים מגומגם, יובנטוס סבלה מאד גם בשמינית הגמר מול טוטנהאם אך הצליחה לחזור מפיגור ולהעפיל לשלב הבא אחרי ניצחון דרמטי בלונדון.
היריבה הבאה שהוגרלה היא לא אחרת מאשר אלופת אירופה ואולי הנמסיס של יובנטוס - ריאל מדריד לקרב שיהווה שחזור של גמר 2017.
בטורינו עוד מלקקים את הפצעים, זכר לגמר בקארדיף לפני פחות משנה, בה ריאל דרסה את יובנטוס, שנראתה חסרת אונים במחצית השנייה. ביובנטוס הודו שהרימו מעט ידיים, דבר שאסור לעשות לרגע מול קבוצה איכותית כמו ריאל.

"אנחנו נפגוש את הקבוצה הטובה באירופה, ללא ספק. השאיפה שלנו היא לשחק באותה רמה כמותם ולנצח".
במסיבת העיתונאים, מציין אלגרי את העובדה כי ריאל מדריד הינה קבוצה טכנית ומהירה מאד וכי על יובנטוס להיזהר מאד כי היריבה מסוגלת להגיע לשער ב2-3 מסירות מהירות. יסוד ההתקפה של יובנטוס יהיה ההגנה והכי חשוב - הריכוז. הלקחים מקארדיף הופקו. אסור לקבוצה לאבד ריכוז אף לא לדקה במהלך המפגש הכפול, שכן ריאל היא מהקבוצות שמענישות על כך.

"אנחנו מכבדים מאד את ריאל, אך זה לא אומר שלא נוכל לנצח. רונאלדו שחקן מדהים שכובש מול כל קבוצה אך ריאל לא מסתכמת רק בו"
קייליני משוכנע שהמשימה אפשרית, שכן משחקים מסוג זה ממלאים כל שחקן במוטיבציה. לדעתו, המשחק יהיה שקול ולא יזכיר את הגמר בקארדיף.
עם זאת, גם הוא מבין כי על יובנטוס לשחק את המשחק שלה באותה איכות למשך 180 דק’ כי ריאל יכולה להכות בך בדיוק שאתה חושב שאתה שולט במשחק.

הסגל של יובנטוס יחסר את פיאניץ’ ובנעטייה המוצהבים ואת ברנדסקי שמחלים מפציעה. מי שיחזרו לסגל הם אלכס סנדרו, קוואדראדו ומריו מנדז’וקיץ’.
חסרונם של המושעים יאלץ את אלגרי לפתוח עם רוגאני או ברצאלי במרכז ההגנה ועם מרקיזיו או בנטנקור בקישור. במשולש ההתקפה נראה את קוסטה, דיבאלה והיגוואין.

ריאל מדריד אוהבת את ליגת האלופות, זה לא סוד. למרות יכולת פושרת בליגה ואיבוד האליפות ליריבה הקטאלונית, כשבריאל מריחים צ’מפיונס - זו קבוצה אחרת. ואולי דווקא איבוד התארים המקומיים מאפשר לה להתרכז במפעל האהוב.
לזידאן יעמוד סגל כמעט מלא, למעט נאצ’ו שנפצע. ההתלבטות שלו תהיה אם לפתוח עם איסקו או בייל בקישור.

הרכבים משוערים:

(קרדיט תמונה - Facebook - Curva juventus).

על יובה להשיג תוצאה טובה לקראת הגומלין כשהמטרה היא לכבוש ולא לספוג.
זה חייב להתחיל בלעצור את רונאלדו, שכבש 7 שערים בחמישה משחקים מול יובנטוס.
אם לסמוך על ההיסטוריה, יובנטוס הפסידה רק פעם אחת באליאנץ סטדיום במסגרת אירופית (0:2 לבאיירן מינכן אי שם בעידן קונטה). כמו כן, למרות ההפסד בגמר, במפגשי נוק-אאוט ביניהן, יובנטוס ביתרון על פני ריאל מדריד.

(t-rix) #87

במפגש האחרון לדעתי אלגרי שגה ועלה עם ה 352 מול ה 442 של ריאל ובעצם שיחק לידיים של זידאן. שכן משחק ריאל מתבסס על האגפים ובכך נפל הדבר של 2 מול אחד פעם אחר פעם.
הפעם אני מצפה ממאמן על כמו אלגרי ללמוד מהטעויות ולהעמיד מערך טוב יותר בתקווה להחלחק את התחת הלבן חזרה למדריד.

המערך שהייתי עולה איתו ;
בופון
סנדרו קייליני ברזאלי לכשטיינר
מטוידי פיאניץ’
קוסטה דיבלה קואדראדו
פפיטה

(aldrrian) #88

דווקא נשמע לי כמו מערך הגיוני להתחשב בזה שה4-2-2 של ריאל לא נוטה להיות בעל משקל רב לאגפים. כאשר השלישיה במרכז פותחת בנוסף לאיסקו, רק המגנים תוקפים מהאגפים, שזה די מינימלי. כמובן שזה משתנה אם הוא משתמש בשחקנים כגון ואסקז\בייל.

(matan_z) #89

למה לעזאזל ליכטשטיינר לא פותח על חשבון דה שיליו.
ובטאנקור זה לא שחקן לרמות האלה.
בכל מקרה עונה טובה של יובה בליגת האלופות מסתיימת ברבע.
בשביל להיות באמת בטופ של הטופ צריך שחקן 50\50 ועוד שחקן בשפיץ ברמה הגבוה ביותר.

(humusman) #90

יש לי המון ביקורת על המשחק הזה, גם על אלגרי וגם על השחקנים.
אני חושב שבסך הכל עד ל2-0, שהגיע דווקא בדקות טובות שלנו שלחצנו קדימה, היינו דיי טובים ובטח שלא פחות טובים מריאל,
הרבה הזדמנויות פוטנציאליות הלכו לפח בגלל חוסר ריכוז וחוסר דיוק במסירות האחרונות, ריאל כן היתה פגיעה וכן הגענו לאיזורים מסוכנים, ובגלל קבלת החלטות גרועה פיספסנו הזדמנויות טובות, וגם צריך לומר את האמת, גם המזל לא היה איתנו, מהצהובים של פיאניץ ובנעטיה שהיו מאוד חסרים לדעתי, והגול שקיבלנו תוך 2 וחצי דקות שנתן המון שקט וביטחון לריאל, ומצד שני הכניס אותנו ללחץ, ונבאס שלקח מהיגוואין גול של 100% שהיה משנה את כל מהלך המשחק, זה לא היה היום שלנו ללא ספק.
אז אם אני שם את הדברים בפרופורציות, עד כמה שזה נשמע לא משהו אחרי תוצאה כזאת, בסך הכל היו לנו 64 דקות לא רעות בכלל.
ופה בדיוק הבעיה, מבלי לגרוע לשניה מהאיכות של ריאל מדריד כקבוצה ורונאלדו בפרט, שאין ספק בכלל שריאל הקבוצה הכי ווינרית בליגת האלופות, ואני לא חושב שיש עוד קבוצה שמענישה אותך כל כך מהר על הטעויות שלך.
אתמול 2 הגולים הראשונים נבעו אך ורק מטעויות שלנו, אחת של ברצאלי ואחת של קייליני ובופון.
אני חושב שההבדל העיקרי בין הקבוצות, הוא בעיקר מנטלי, בסופו של דבר, במפגשים האלה מה שמכריע זה הדברים שמעבר ליכולות הפיזיות והאיכות האישית, ריאל רגועה, מנוסה, מרוכזת, לא מתבלבלת ולא מאבדת את עצמה בשום שלב במשחק, גם כשלוחצים אותם, לא מרגישים מהם פאניקה בשום שלב.
לעומת זאת, אנחנו בדיוק הפוך, אנחנו קבוצה בטראומה, בפאניקה, הטעות של קיילני ובופון זה נטו פאניקה מרונאלדו, טעות שאתה לא מצפה מ2 שחקנים כאלה מנוסים.
חוסר הריכוז וחוסר הדיוק בפעולות ליד הרחבה, הכל מראה על קבוצה מפוחדת, קבוצה שנותנת יותר מדי כבוד, שלא לדבר בכלל
על מה שקרה אחרי ה2-0, זהו?קיבלנו 2-0 נגמר המשחק? דיבאלה מאבד את הראש ומשאיר אותנו ב10 שחקנים, כל הקבוצה נפולה ופשוט ויתרה על המשחק, ממש העתק של מה שקרה בקארדיף.
אז אלגרי יכול לדבר על הפקת לקחים מהגמר ההוא כמה שהוא רוצה, אבל חווינו אותה נפילה מנטלית כמו אז, גם שם סיימנו
עם 10 שחקנים, בשני המשחקים פשוט התפרקות מוחלטת ברגע שהדברים לא הלכו לכיוון שלנו.
לגבי אלגרי, אני חושב שאחרי הגמר בקארדיף, היה אפשר לראות שברצאלי למרות שהוא בלם מחונן, כבר כבד לסוג המשחקים האלה, נכון שאני מדבר בדיעבד, אבל האמת שכבר לפני המשחק אמרתי ללא מעט אנשים שאני ממש פוחד מהחיסרון של בנעטיה,
אבל בוא נאמר שההחלטה בינו לבין רוגאני היא דיי גבולית, אבל למה לעשות ניסוי כלים דווקא מול ריאל מדריד? למה שחקן כמו ליכשטיינר שבזכותו עברנו את טוטנהאם והוכיח שהוא לא עושה במכנסיים במאני טיים, למה הוא לא מקבל את הקרדיט, הוא בדיוק השחקן למשחקים כאלה.
למה לא לתת לקוואדראדו לפתוח בימין ולשים את קוסטה בשמאל? באמת עדיף לתת לסנדרו לשחק בתפקיד שהוא מכיר משחק וחצי מאשר לתת ל2 שחקנים כל כך מוכשרים לשחק בעמדות הטבעיות שלהם?
באמת עדיף לשלוח למערכה ילד בן 20(למרות שהיה לא רע בחלקים גדולים מהמשחק)במקום מרקיסיו או מטווידי?
אני באמת שלא מצליח להבין את ההחלטות ההזויות האלה, אני חושב שאלגרי הוא אולי גאון במקרים מסויימים אבל הטעויות שלו מורגשות לא מעט, והוא מונע מהרבה פחד, אין לי בעיה להפסיד, קורה לטובים ביותר, אבל יש לי בעיה עם זה שמפסידים מהסיבות הלא נכונות, או יותר גרוע, שפשוט מפחדים לנצח.
יובנטוס צריכה להשתפר קודם כל בגישה ובמנטליות, ושם יש לנו הרבה מה ללמוד מריאל מדריד.

(קאלצ'יוהוליק) #91

נגעת בדיוק בנקודה. יובנטוס נתנה יותר מדי כבוד.
לפני שנתיים ולפני עשור, לא היית שומע מקהלה של שחקני ומאמני יובנטוס מהללים את היריבה לפני המשחק. לא משנה כמה טובה היריבה. לפני שנתיים עלינו כאנדרדוג מול ריאל, שיחקנו קשוח וניצחנו.
מה ההבדל? הגישה.
בופון משדר גישה הרבה יותר פייסנית ודיפלומטית מאשר ווינרית וזה מקרין על כל חדר ההלבשה. כשלפני המשחק הוא מדבר על רונאלדו, ועל כמה שהוא קילר ברחבה הוא מצד אחד מדבר כאגדת כדורגל כלפי גדול השחקנים (או לפחות אחד מהטופ 3) אבל מצד שני, כקפטן היריבה הוא נותן יותר מדי כבוד.
ואז, במהלך המשחק, בפיגור של 2-0 - מחלחלת לשחקנים המחשבה שהצפוי וההגיוני קרה, ושאין לנו סיכוי מול היריבה האימתנית. מרגע זה, ניסינו לא לקלקל את הערב החלומי של ריאל ורונאלדו במקום לחשוב על איך ממזערים נזקים ונוסעים למדריד עם רעל בעיניים.

(momi) #92

כל מילה בסלע. אבל עדיין ברבע שעה של המחצית הראשונה, יובה לחצה אישיות מדהים, ובכל זאת ריאל הצליחה להחזיק בכדור. יש לריאל איכויות היסטוריות בפן של החזקה בכדור ולטעמי גם אתמול זה מה שניצח את המשחק.

(קאלצ'יוהוליק) #93

מי שמאמין לא מפחד

יובנטוס תתארח הערב בסנטיאגו ברנבאו לגומלין שלב רבע הגמר נגד ריאל מדריד.
בשבוע שעבר, הודות להצגה של CR7, יובנטוס חטפה הפסד ביתי נדיר ומהדהד. אפילו תבוסה. על מנת להשוות את הפיגור מהמשחק הראשון, יובנטוס תצטרך קודם כל לכבוש הערב שלשה שערים ולשמור על רשת נקייה.
משימה בלתי אפשרית בכל יום רגיל אבל אחרי ש24 שעות קודם לכן נרשם אחד הקאמבקים הגדולים בהיסטוריה, כשרומא מדיחה את ברצלונה ומוחקת פיגור של 4:1 - ביובנטוס צריכים להאמין שזה לא נגמר. שיש עוד סיכוי.
אלגרי יקבל בחזרה את בנעטייה ופיאניץ’ שהיו כל כך חסרים במשחק הראשון בטורינו. בנעטייה יוסיף יציבות להגנה שכבר חטפה מספיק. פיאניץ’ ינווט את הקישור ויזין את ההתקפה שתצטרך להיות בשיאה הערב.
מצד שני - בנטנקור, ברנדסקי ודיבאלה יחסרו. חסרונם של השניים האחרונים משמעותי ביותר. בלעדיהם, האפשרויות ההתקפיות של אלגרי מצטמצמות דווקא במשחק בו יובנטוס חייבת לשחק התקפי.
בהגנה, ברצאלי מחוץ לסגל בנוסף להובדס.
אלגרי צפוי לעלות במערך של 4-3-3 כאשר היגוואין, קוסטה ומנדז’וקיץ’ בשלישייה הקדמית, ח’דירה, פיאניץ’ ומאטווידי בקישור ודה שיליו, קייליני, בנעטייה וסנדרו יסגרו מאחור.

ביובנטוס משדרים שעליהם לעלות ולתת הופעה טובה ככל האפשר ועדיין מלקקים פצעים מהמשחק הראשון.
אני אכניס כאן דעה אישית אך אני לא היחיד שחושב כך:
יובנטוס הפסידה וכנראה תפסיד את התמודדות הזו בעיקר בגלל גישה נרפית מדי. לפני המשחק הראשון יובנטוס נתנה הרבה יותר מדי כבוד לריאל מדריד ולרונאלדו. בופון הילל מעל כל מיקרופון את יכולותיו המופלאות של הפורטוגלי (שבאמת פנומן בלתי רגיל), אלגרי גם כן שיבח את היריבה בכל הזדמנות.
כשהקפטן והמאמן נשמעים ככה ולא באים בגישה של גרינטה, רעל ואש בעיניים - זה מחלחל לשאר הקבוצה.
אם חשבנו שהמכה שחטפה יובה בטורינו תוביל לשינוי גישה או אולי המהפך הדרמטי של רומא אמש ייתן השראה בביאנקונרי - שוב נכונה לנו אכזבה.
גם ערב משחק הגומלין, כל מה שיש ליובה לשדר זה שנבוא לתת תוצאה טובה והופעה מכובדת. בופון אף התייחס לאפשרות שאוי זהו משחקו האחרון בליגת האלופות ואין כמו הסנטיגאו ברנבאו שישמש כתפאורה לכך.
זאת לא יובנטוס.
יובנטוס של לפני שנתיים היתה מדברת על ניצחון. על לחימה. בדיוק כמו שרומא דיברה שלשום וכולנו גיחכנו.
יובנטוס שאנחנו רגילים חושבת רק על ניצחון ובכל מחיר. לאן זה נעלם?
מה הסיכוי שנראה את יובנטוס עולה למשחק הערב כמו הזאבים מרומא, לוחצים ותוקפים מהדקה הראשונה ועד להשלמת המשימה?
מה הסיכוי שחוליית ההגנה של יובה תראה לרונאלדו מה זו הגנה איטלקית, חומה בצורה? מה סיכוי שנראה את קייליני מסיים עוד משחק עם תחבושת לראשו ומטריף את בופון אחרי עוד גליץ’ מדוייק?
מה הסיכוי שנראה את פיאניץ’, קוסטה, היגוואין ומריו לוחצים ודוחפים קדימה, ראשונים לכל כדור?

מי שמאמין - לא מפחד.

איזה כאב לב !! .
שלב רבע הגמר העונה יכנס לפנתיאון של הכדורגל העולמי .
יש לי דבר אחד לומר : בופון חייב להמשיך לעוד עונה אחת לפחות . אסור לו לפרוש ולסיים את משחקו האחרוו בליגת האלופות בצורה כזאת .
הוא היה מצויין היום, ומבחינה פיסית הוא יכול להמשיך לעוד עונה . אין ראוי ממנו לזכות בליגת האלופות, ואני מאוד מקווה שהוא ייתן לעצמו ולמועדון עוד הזדמנות אחת .

(GoD iS a Dj) #95

ליבי עם יובה שידעה לחזור מהבור ולעוף רק בגלל שופט.
כל הכבוד על המלחמה החזרתם את הכבוד!

(titi camara) #96

כל הכבוד ליובנטוס אבל היה פנדל ברור…לא יודע איך אפשר לטעון אחרת…

(קאלצ'יוהוליק) #97

לא יכול לכתוב מילה כרגע.
מרגיש כמו אגרוף לפנים.

(Dovi) #98

כשאתה לא אוהד ריאל מדריד אפשר לטעון אחרת.
פשוט תדמיין את סוארס/מסי במקום ואסקז ותנסה לחשוב באובקטיביות (למרות שבטח זה נורא קשה) מה היית אומר.

לא היה פנדל. אבל זו לא טעות שיפוט לטובת בארסה אז מחר זה יישכח.

(titi camara) #99

אם אני רואה פנדל אז אני טוען שזה פנדל ולא משנה מי הקבוצה, הייתה עבירה על ואסקז ולדעתי זה פנדל ב 100%, אם זה היה נשרק בדקה ה-20 אף אחד לא בא בטענות, זה קרה בדקה קריטית אחרי שיובנטוס נתנה משחק ענק והשריקה הזאת הרסה ליובה(וגם לאוהדי ברצלונה) ומשחק כמעט מושלם הולך לפח, זה כואב זה קשה אבל היה פנדל.

(Dovi) #101

זה שאתה כותב שוב היה פנדל ב100% לא הופך את זה לנכון וגם בדקה ה20 היו לי טענות אבל ברור שהשריקה באה בדקה כל-כך קריטית זה מוסיף נופח.

דבר שני, האדום לבופון.
שופט עם שכל בקודקוד צריך להפעיל שיקול דעת, הרגע שרקת פנדל קריטי בדקה קריטית (וגם אם נניח שהפנדל צודק ב100%), תבין את היצרים של השחקנים, תבליג, מקסימום צהוב.
אדום לשוער הראשון ולתת לריאל לבעוט מול שוער שני שגם לא התחמם זה חטא על פשע.

(titi camara) #102

זה לא “אני” קבעתי, מומחים ברשת כבר ניתחו את המהלך הזה מכל כיוון וקבעו שהיה פנדל, אם הבלם היה מגיע לכדור עוד אפשר היה להתווכח, אבל גם דחף אותו מאחור גם בעט בו מאחור וגם מנע ממנו מצב של 100% שער וגם לא הגיע לכדור…

אי אפשר להוסיף חטא על פשע אם פשע לא היה, למרות שיכול להיות שהיה יכול להבליג ולא לתת אדום, אבל בופון ממש דחף את השופט בברוטליות.