Champions League 2017/2018 -גומלין רבע הגמר - יובנטוס רוצה רימונטה!

יובנטוס

(humusman) #1

היום בשעה 19:00 בערב תתקיים הגרלת שלב הבתים של הצ’מפיונס ליג לעונת 2017/2018.

חלוקת הדרגים:

בעקבות חלוקת הדרגים השונה העונה, ההגרלה יכולה להיות לא קלה, כשבדרג השלישי אפשר למצוא קבוצות איכותיות מאוד,
במקרה שלנו לדוגמא, אנחנו יכולים להגריל את ליברפול או טוטנהאם מקבוצת הדרג השלישי.
שיהיה לנו בהצלחה.

הגרלת חצי גמר ליגת אלופות: ריאל מדריד מול באיירן מינכן, הגומלין בברנבאו
הגרלת חצי גמר ליגת אלופות: ריאל מדריד מול באיירן מינכן, הגומלין בברנבאו
(humusman) #2

בית D:
יובנטוס
ברצלונה
אולימפיאקוס
ספורטינג ליסבון

(Sanxxsys) #3

הגרלה מעולה !!
הגרלה שמחייבת אותנו להיות דרוכים מהרגע הראשון. אני מודאג בעיקר מספורטינג, בארסה של השנה היא משוכה בדרג בינוני מבחינתי. 4 נק’ מספורטינג ובארסה ואנחנו ראש בית.

(BannedT) #5

שמע, אני גם משוכנע שאנחנו חייבים לקחת מבארסה לפחות 3 נק’, אבל אם אני זוכר נכון אולימפיאקוס כבר עשו לנו בעיות בעבר, גם ספורטינג כמובן משוכה קשה. בית שבשביל האופי של יובנטוס הוא די מוקש, אבל שוב, צריכים לעלות ואני לא רואה רלוונטיות למקום ראשון או שני.

(humusman) #6

לוח המשחקים:

(קאלצ'יוהוליק) #7

איזו הגרלה!
ה"אקשן" מתחיל מוקדם מאד השנה כשכבר עוד 3 שבועות נשחק בקאמפ נואו. אם למצוא נק’ טובה בהגרלה הזו אז כמו שנאמר פה - היא תחייב את יובנטוס לדריכות שיא החל מהמחזור הראשון.

(humusman) #8

ucl

הדרך לקייב מתחילה בקאמפ נואו!

ברצלונה - יובנטוס
יום שלישי, 21:45 קאמפ נואו

בשעה טובה, הליגה הטובה בעולם חוזרת, ואחרי האכזבה מהגמר מול ריאל, יובנטוס
פותחת מחר את העונה במשחק סופר קשה בקאמפ נואו, במטרה ברורה, להגיע לקייב בסוף העונה
ולסמן וי על הגביע המקולל הזה.
הבית של יובנטוס בליגת האלופות הוא בית לא קל בכלל, מעבר לברצלונה כמובן, גם אולימפיאקוס וספורטינג ליסבון,
הן קבוצות ביתיות מאוד, שיכולות לעשות בעיות, לכן המשחק מחר הוא מאוד חשוב, גם במלחמה על ראשות הבית,
אבל בעיקר כדי לפתוח עם ביטחון ולא להיכנס ללחצים מיותרים.
ברצלונה מגיעה למשחק מחר אחרי תצוגה נהדרת בליגה במשחק הדרבי מול אספניול כאשר הביסה את היריבה העירונית
5:0, כאשר ליאו מסי כובש שלישיה ומגיע למשחק בכושר נהדר.
מהצד שלנו, יש את פאולו דיבאלה, שנכנס כמחליף במשחק נגד קייבו ונתן הצגה אדירה בכל נגיעה שלו בכדור, וגם כבש
את שער הליגה החמישי שלו ב3 משחקים, גם דיבאלה מגיע בכושר נהדר ויהיה מעניין מאוד לראות את המפגש בינו לבין מסי מחר.
יובנטוס תגיע למשחק מחר ללא קייליני, חדירה, מנדג’וקיץ’ ומרקיסיו הפצועים, ללא הובדס וללא חואן קוודראדו המושעה.
אחרי הפתיחה הנהדרת בליגה, נקווה לפתוח את הקמפיין בליגת האלופות ברגל ימין, למרות הסגל החסר, אפשר לעשות את זה.

סגל הקבוצה למשחק מחר:

פורצה יובה!

(קאלצ'יוהוליק) #9

אלגרי כנראה מבין שזה “רק” משחק על 3 נקודות ולא נוק-אאוט ולכן מעדיף לא לסכן את קייליני, חדירה ומנדזו’קיץ’ שאמנם התאמנו עם הקבוצה אך הוצאו מהסגל. לגבי הובדס - לא ברור לי למה הוא לא בפנים. מקווה שהוא כשיר כי אני ממש סקרן לראות אותו כבר משחק.
באגף ימין יש ליובה בעיה. די שיליו רך מדי ויהיה חייב עזרה מהקישור בשביל שג’ורדי אלבה לא יחגוג.פורסם בעיתונות באיטליה שאולי סטורארו יפתח כ"ווינגר" בימין או מעין קשר שלישי לצד פיאניץ’ ומאטווידי.

(BannedT) #10

טענות לאלגרי אין לי יותר מידי, אני כן חושב שהיה מקום לרוגאני על המגרש ושדאגלס קוסטה הוא לאו דווקא השחקן שאנחנו צריכים. רק בקשה אחת, אם אפשר להחזיר כבר את הצוות הרפואי של קונטה ולהעיף את זה של אלגרי אני אשמח. ואיזה קשר ברמה גבוהה בבקשה, כי ההגנה שלנו פשוט לא בנויה לסגנון המשחק שאלגרי מנסה להנחיל בגלל שהקישור לא בנוי להחזקת כדור.

דווקא דוגלאס קוסטה היה בסדר גמור( הפתי אותי למען האמת, הייתי בטוח שהוא שחקן טיפש אבל עשה כמה פעולות יפות ).

פיאניץ’ היה רך מדי עם מסי ונתן לו חופש פעולה, והרגע שדה שיליו יצא אגף ימין היה בית זונות.

יובה לא צריכה להתרגש יותר מדי, הרבה פצועים ואני בטוח שאפריל אתם תראו הרבה יותר טוב.

(humusman) #12

קייליני היה לי מאוד חסר בסוג המשחקים האלה, דגלאס קוסטה דווקא היה בסדר גמור, דיבאלה היה חלש מאוד וברגע שדה שיליו יצא גם נשארנו עם קשר אחורי מחליף בתפקיד מגן ימני.
למרות הכל, עד לפציעה של דה שיליו היינו בסדר גמור.
מסכים שרוגאני היה צריך לשחק, יכול להיות שאלגרי רצה בלמים עם יותר ניסיון במשחק הזה, הדרך שהפסדנו יותר מעצבנת מההפסד עצמו,
אבל תחילת עונה, הרבה שחקנים חדשים, סגל מאוד חסר, ההגנה עם הובדס וקייליני תיראה אחרת.
סך הכל, במצב שהגענו למשחק הזה וביום כזה של מסי, עדיף שזה יבוא במשחק שמותר לנו להפסיד, הכי חשוב כרגע זה לקחת 6 נקודות במשחקים הקרובים מול ספורטינג ואולימפיאקוס ולא להסתבך בבית הזה, אנחנו ניראה יותר טוב בשלבים המתקדמים יותר של העונה.

(BannedT) #13

קודם כל אני משוכנע שאנחנו חייבים לשחק עם שלושה קשרי אמצע, שבעיניי האידיאל כרגע זה מאטווידי, מרקיזיו ופיאניץ’. אני מרגיש משום מה שדאגלס קוסטה הוא לא באמת השחקן שאנחנו צריכים לרמות הכי גבוהות אבל זו תחושת בטן ויכול להיות שאתבדה. אלגרי בכל מקרה עם החלטה מזעזעת להשאיר את ליצ’י מחוץ לשלב הבתים והחלטה עוד יותר נוראית לשים את סטורארו כמגן ימני, מה שכן אני מרוצה בסך הכל מזה שהוא מנסה לעשות שינויים ודברים עם טיפה יותר אומץ (שכן, עלו לנו ב-3-0) שהוא לא ניסה לעשות בעבר.
ועכשיו לנקודה חשובה-בארסה, בדיוק כמונו, נראו מאוד מבולבלים, היה ברור שמדובר בשתי קבוצות שלא ממש ידעו מה לעשות על המגרש. שימו לב שכשבארסה יצרה הרבה מצבים שחקנים כמו סמיידו ודמבלה לא היו ממש רלוונטיים. באיזשהו שלב היה מן קליק כזה בין אינייסטה, בוסקטס, ראקיטיץ’ ומסי, אותם שחקנים ששיחקו מולנו בגמר לפני כשנתיים וחצי, שלמרות המשחק הלא טוב שלהם עזר להם לנצח אותנו אתמול. לנו אין את זה. כמעט בכל עונה אין לנו את זה אבל עכשיו עם המכירה של בונוצ’י זה כבר עלה לרמה אחרת לגמרי. היגוואין ודיבאלה משחקים ביחד רק עונה אחת, האמצע גם טרי וההגנה עברה מתיחת פנים ואנחנו עדיין לא סגורים על מה ההרכב שלה. יובה לא יכולה למכור עמודי תווך עונה אחרי עונה ולצפות לעמוד ראש בראש מול השלדים היציבים של באיירן, ריאל או בארסה.

אני כבר רואה את הצעד הבא: לקראת סוף העונה ברנרדסקי מתחיל להפציץ וזה כבר ברור, נולד לנו כוכב. אחת מהענקיות מניחה הצעה על השולחן, 180 מיליון יורו על דיבאלה.
מארוטה: אז מה פאולו, רוצה לעזוב?
דיבאלה: לא יודע, אתם רוצים שאעזוב?
מארוטה: שמע, מציעים לך שכר יותר טוב וההצעה מאוד גבוהה, מדובר בהמון חשיפה, ככה שנבין את זה אם תרצה לעזוב.
דיבאלה: אז… אם ככה, אני מניח שאני אתייעץ עם מי שצריך.

-דיבאלה עוזב את יובנטוס-

מארוטה בתקשורת: דיבאלה רצה לעזוב ויובה לא משאירה שחקנים בכוח, בכל מקרה יש לנו את ברנרדסקי שגם הולך להימכר בעונה הבאה ואנחנו מתכננים, למרות הכסף שקיבלנו, להתקמצן על כל גרוש אפשרי, לשחרר עוד איזה שחקן חשוב בסכום מגוחך כי למי יש כוח להתמקח, לקנות רכש טוב אבל לא מספק בזול וכמובן שאל תופתעו לגלות ששילמנו עמלת סוכן, נסיעות ומגורים בעסקת דיבאלה כדי שהכל יצא לפועל, כמו שהשחקן רצה.

בקיצור כמו שאתם יכולים לראות, אני לא הכי אופטימי כרגע וזה לאו דווקא בגלל המשחק מאתמול.

(Sanxxsys) #14

מסכים עם כל מילה שלך.

במוקדם או במאוחר הבלוף הזה יתפוצץ, פשוט אי אפשר להמשיך עם ההתנהלות הביזיונית הזאת ולקוות שיהיה טוב. אתם מדמיינים מה קישור של פוגבה - וידאל - ופיאניץ היה עושה לקבוצה שלנו ? אתם מדמיינים כמה אלבס ובונוצ’י יכלו לעזור לנו אתמול ?
בארסה ויובה נמצאות במגמת היחלשות מתמדת ב 3 השנים האחרונות אך בשונה מהם אצלנו זה קורה מיוזמתנו וזה פשוט הזוי.
במציאות העכשוית סיטי, צ’לסי, פסז’ ואתלטיקו עדיפים על בארסה ויובה.

אחד הדברים שהכי צרמו לי אתמול היה לראות את בופון מצחקק ומחייך עם מסי וחבריו וזה לטעמי אומר הרבה מאוד.
איפה הגאווה שלך, איפה האגו ?? הרגע הושפלת ואתה מחייך ?? אני יודע שאני לא אצא פופולרי אבל בופון באמת כבר לא השוער שהיינו רגילים אליו. ב 3 משחקים מול ספרדיות הוא הוציא 10 כדורים כשלא מעט מהם הם גם באשמתו הישירה. יכול להיות שהוא פשוט איבד אמונה.

(BannedT) #15

בופון ראה כבר אלף ואחד דברים בכדורגל, אחרי כל משחק, הפסד או ניצחון הבחור בן ה-40 יודע לדסקס עם עמיתיו למקצוע מהקבוצה היריבה. אין שחקן עם תשוקה ואמונה כמו של בופון שממשיך לספק הצלות (כן, ממשיך) גם בגילו. רק האמונה והאהבה שלו למשחק מושכת אותו לשחק בגיל כזה, לא תהילה ולא כסף, הבנאדם הפסיד ב-3 גמרים של אלופות, הוא הפסיד בגמר יורו, ניצח בגמר מונדיאל וזכה ב-10 אליפויות איטליה. תאמין לי שהוא יחיה עם ההפסד אתמול שלא היה על הכתפיים שלו, הדבר האחרון שהייתי מפקפק בו זו המקצוענות והרצינות של בופון. האמת, שמבחינת השערים שחטפנו, הייתי בא בטענות להמון שחקנים לפני שהייתי בא לבופון. אני בדעה שבסוף העונה בופון צריך לתלות את הכפפות, אבל אני לחלוטין רואה אותו כמועיל ולא כמזיק, בטח עם השינויים בהגנה כשיש שם עדיין מנהיג. הסיבה היחידה שבגינה הוא משחק היא כי הוא מאמין שהוא יכול לזכות בכל תואר אפשרי ותאמין לי שאם לא הוא לא היה ממשיך עד עכשיו.

המשחק אתמול כמעט לא משמעותי לשום דבר, ובטח שאי אפשר להסיק מסקנות על היכולות של שתי הקבוצות.
קודם כול החיסרון של בונוצ’י זועק לשמיים, אבל צריך לזכור שקייליני פצוע וגם הובדס הנהדר עדיין לא נכנס לעניינים. עם שניהם ההגנה תיהיה הרבה יותר טובה .
אני באמת לא מבין אוהדי יובה שבאים בתלונות להנהלה. ההתנהלות הכלכלית והמקצועית של יובה היא מהטובות בעולם, ולמרות כל השחקנים שנמכרו בכסף גדול, יובה נשארה אחת הקבוצות הטובות בעולם והגיעה ל 2 גמרי ליגת האלופות ב 3 שנים .
מטווידי הגיע ב 20 מיליון יורו, מחיר מציאה בשביל שחקן ברמה כזאת .
דאגלאס קוסטה שחקן מצויין וגם הגיע במחיר סביר.

יובה עם 6 אליפויות איטליה ברציפות. איך אפשר לבוא בטענות להנהלה ?

(BannedT) #17

שמע, הכל טוב ויפה אבל הליגה לא כל כך חזקה והמטרה היא לזכות בליגת האלופות. הסגל של יובה, בכל שנה, לא מספיק טוב, מגוון ומגובש בשביל להתמודד עם ריאל/בארסה/באיירן התורנית. להנחית את השחקנים בזול זו לא איזו תלונה, אני מברך על כך, אבל למשל לשחרר את בונוצ’י ב-40 מיליון יורו (שוב, לא טרגדיה מקצועית בעיניי, אבדה שאפשר להתגבר עליה) כי אנחנו יכולים לאפשר את זה מבחינה כלכלית, להביא את היגוואין ב-90 מיליון יורו אבל פתאום לוותר על טוליסו כי הוא “לא מתאים”, כשידוע שיובה מתווכחת במשך תקופה עם ליון על 5 מיליון יורו, זה נראה תמוה. זה מרגיש כאילו יובה משלמת בהפסדים במשחקים הגדולים על ההחלטות האלו. לשחרר את וידאל ב-35 מיליון יורו כשהוא הקשר הכי יציב שלך במשך כמה שנים כשעדיין יש לו כמה שנים לתת זה די מטופש, לשחרר את פוגבה על השנייה האחרונה כשאתה צריך להביא קשר נוסף ולהביא את פיאניץ’ בלי לדאוג לעוד קשר, גם זה לא רציני. התלונות לגבי ההתנהלות של יובה היא נטו כי אנחנו רוצים את הטוב ביותר ויובה משלמת על ההתנהלות השמרנית והלעתים לא שמרנית אבל סתם מוזרה ברמות הגבוהות ביותר, עוד מעט שאר הליגה תתחזק והמלחמה בשתי החזיתות תהיה יותר קשה, אני הייתי רוצה שהקבוצה שלי תהיה לא רק בעלת סגל חזק אלא גם עם שחקנים שרצים ביחד כמה שנים. עכשיו כשבונוצ’י עזב זה לא קיים באף חולייה אצלנו. מה גם שבתקופת קונטה כמעט לא היו פציעות ומאז שאלגרי הגיע שחקנים נפצעים על ימין ועל שמאל ופעם ב צצים דיווחים מדאיגים בנוגע לצוות הרפואי, זה בכלל לא משמח אותי.

(oded23) #18

אחד הדברים שהכי צרמו לי אתמול היה לראות את בופון מצחקק ומחייך עם מסי וחבריו וזה לטעמי אומר הרבה מאוד.
איפה הגאווה שלך, איפה האגו ?? הרגע הושפלת ואתה מחייך ?? אני יודע שאני לא אצא פופולרי אבל בופון באמת כבר לא השוער שהיינו רגילים אליו. ב 3 משחקים מול ספרדיות הוא הוציא 10 כדורים כשלא מעט מהם הם גם באשמתו הישירה. יכול להיות שהוא פשוט איבד אמונה.

פרט לשער הראשון של איסקו, איזה שער היה באשמתו הישירה? של קסמירו?

איך הסגל לא מספיק טוב, אם הגעתם ל 2 גמרי ליגת האלופות תוך 3 שנים? אני מזכיר לך שאת ריאל עברתם לפני 3 שנים, ובעונה שעברה עשיתם בית ספר לברצלונה.
קח לדוגמא את מנצ’סטר סיטי ואפילו פ.ס.ז : ב 5 השנים האחרונות הן ביזבזו מאות מיליוני יורו, ועדיין ההישג הכי גדול שלהן זה הגעה לחצי גמר ליגת האלופות . יובה לא מסוגלת וגם לא צריכה להתמודד עם הסכומים שהן רוכשות שחקנים . ועדיין יובה מועדון יותר מצליח מקצועית, והרבה יותר שפוי כלכלית.
הטעות היחידה לטעמי של יובה זאת הרכישה ההזוייה של היגוואין ב 91 מיליון יורו, מחיר שערורייתי בשביל חלוץ שלא מגיע למשחקים גדולים .

לגבי וידאל ופוגבה : שניהם רצו לעזוב, ואתה לא יכול להשאיר שחקנים בכוח. ועדיין העזיבה של שניהם לא פגעה מקצועית ביובה . יובה עדיין זוללת תארים ומצליחה גם בליגת האלופות.

לטעמי יובה אחת מ 3 קבוצות טובות בעולם, וגם העונה היא תגיע לפחות לחצי גמר ליגת האלופות.

(Aimarito) #20

אני לא ידוע עד כמה המשחק מול בארסה היה משקף מבחינת היכולת של יובנטוס. אומנם עיניין הפציעות והצוות הרפואי אמור להדליק לא מעט נורות אדומות להמשך העונה, כי בדברים האלה נמדוות קבווצת שמצליחות לרוץ בסופו של יום על כל התארים- כושר משחק.

ברמה הטקטית הייתי אומר שכל סיטואציה בה אתם עולים עם קבוצות מאוד התקפיות כמו ריאל ובארסה במערך שאין בו שלושה בלמים זו בעיה, בטח כשאחד כמו קייליני חסר. המרווח שמסי מצא בגול הראשון שלו לא היה מצליח להתקיים בחיים במערך של שלושה בלמים עם קייליני, ובאופן כללי לא הרגשתי את אותה צפיפות שאפיינה את המשחקים מולכם בשנה שעברה.

אני לא חושב שההפסד הזה הוא כזו בעיה מבחינתכם בשלב זה של העונה. העונה האירופאית שלכם עוד ארוכה ויש לכם כמה שחקנים שצריכים להיכנס לעיניינים.

(BannedT) #21

קודם כל מבחינה טקטית לאלגרי יש את הנפילות שלו, אבל אני עדיין חושב שהוא טוב יותר מרוב המאמנים באירופה בנושא הזה. הוא עדיף על לואיס אנריקה ולא רואה איך הוא נופל מאנצ’לוטי מהבחינה הזאת. היה לנו קישור שרץ ביחד כמה שנים וחוליית הגנה מאוד מבוססת, שתיהן כבר לא קיימות וזה הולך לעשות לנו חיים קצת יותר קשים, אין מה לעשות.
ואני אגיע לעוד נקודה חשובה, קשרים כמו סמי חדירה וקלאודיו מארקיזיו, טובים ככל שיהיו, הם לא כאלו שאתה יכול להסתמך עליהם שיהיו כשירים לשחק כל הזמן (עכשיו למשל שניהם פצועים והעונה רק התחילה). כשאתה מגלה שנשארת עם סטורארו פתאום כמחליף ראשון לקישור אז יש לך בעיה.

כן, אבל הם פשוט בזבזו, אני לא טוען שיש משהו לא טוב בהתנהלות של יובה מהבחינה של בחירת שחקנים וכו’, אני פשוט חושב שאם היו מוציאים את הכסף שכל הזמן אומרים שיש (והעובדה היא שאנחנו מוכנים למכור כוכבים בזול כאילו המועדון יושב על חביות של נפט), ולא מתווכחים כל הזמן על אלפית היורו כשאנחנו צריכים לרכוש מישהו, ואוהדי יובה יודעים שזה קורה המון עם המועדון הזה, אז היינו יכולים להצליח יותר.

אני מבין, אבל ביובנטוס אומרים כל הזמן שיש את הכסף, המשחקים הגדולים שבהם היגוואין לא הופיע הם בד"כ משחקים בהם לא הרבה שחקנים מופיעים, אם בהנהלה של יובה חשבו שהם מביאים את מסי, אז הם מטומטמים, אבל אני די בטוח שהם הבינו שהם רוכשים חלוץ מטרה שאמורים לייצר בשבילו מצבים. הם הציגו את המצב בצורה שזה לא רלוונטי עם הוא עלה 30 מיליון או 90, זה החלוץ שהם בחרו והפן הכלכלי הוצג כלא רלוונטי.

שוב זה מגיע לנקודה הזו שאני לא בטוח עד כמה היא נכונה. יובה, למיטב הבנתי מראיונות של מארוטה בתקשורת, לא עושה שום מאמץ על מנת להשאיר את השחקנים שלה, ברגע ששחקן מביע רצון לעזיבה משחררים אותו ועוד הולכים לקראתו וגם לקראת הקבוצה הרוכשת עם המחיר. הדבר הזה לא צריך לקרות פעם אחרי פעם עם מועדון כדורגל, בטח לא מועדון שרוצה לשאוף הכי גבוה כל הזמן. יש קבוצות כמו פסז’ שיכולות לוותר לפעמים על סכום עתק על השחקנים שלהם, אבל זה רק אם הן לא רוצות את השחקן או שלא הצליחו לשכנע אותו להישאר ואני חושב שחשוב שביובנטוס ינסו להשאיר את השחקן לפני שמוכרים אותו בסכום מכובד.
בנוגע לזה שיובה קבוצה טובה, כן, מדובר בקבוצה מעולה עם מאמן שלעתים מוציא מהדעת ולעתים לוקח החלטות מבריקות, יש לנו סגל שחקנים מעולה שמתחלף יותר מידי ומהר מידי וזה לטעמי הדבר העיקרי שמנע מאיתנו לקחת את הגביע עם האוזניים בשתי הפעמים האחרונות.