Champions League 2016/17 :: הגמר הגדול מול ריאל מדריד! (הלילה, 21:45)

יובנטוס

(JRM) #406

מה סביר יותר בהרכב הפותח של יובה? לעלות עם ברזאגלי כבלם שלישי או עם שני בלמים וקוואדראדו ?

(humusman) #407

כן, לטעמי לפני הפציעה בין שלושת הקשרים הטובים בעולם.

(humusman) #408

(קאלצ'יוהוליק) #409

https://fb-s-c-a.akamaihd.net/h-ak-fbx/v/t1.0-9/18813630_1839514276075793_4509259232084398747_n.png?oh=6b6e86bc1fc1a96cb6a1fc7337a28481&oe=59DFF497&gda=1508185468_7b8f528c392ed673f426f92250e465d0

אכזבה

יובנטוס מובסת 4:1 בגמר ליגת האלופות ונכנעת למכונה ממדריד שהיתה טובה יותר.
אחרי מחצית ראשונה מאוזנת בתוצאה של 1:1, המחצית השנייה היתה חד צדדית. שני שערים מהירים של ריאל מדריד בדקה ה-60 ו-63 סגרו את הסיפור. שער רביעי הובקע כשהמשחק כבר היה גמור.

מאכזב. מאכזב כי מגיע לבופון לזכות. מאכזב - כי יובה טובה יותר ממה שהציגה אתמול.
אבל למרות הכל, זה הזמן להיות גאים. יובנטוס ללא שום ספק שייכת לטופ של אירופה.
נחזור שנה הבאה רעבים יותר וטובים יותר!

(BannedT) #410

המשחק הזה הוכיח דבר אחד. שלישיית הבלמים צריכה להימחק מהאופציות שלנו לעשור הקרוב. זה לא עוזר מול ליון וזה לא עוזר מול ריאל מדריד. לא מחזק את ההגנה אלא מחליש את הקישור וההתקפה.

(titi camara) #411

אני מסכים, זה לא חכם לעלות עם קשר פחות(ובלם יותר) כשממול ריאל מדריד מעמידה קישור של 4 שחקנים הכוללים את מודריץ’, קרוס ואיסקו.

ועוד דבר על המשחק אתמול, אני ציפיתי שלתחילת המחצית השנייה יובנטוס תעלה עם כמו שעלתה למחצית הראשונה עם לחץ חזק וגבוה למשך 10 דקות כדי לחפש את שער היתרון, להפתעתי(ולשמחתי) היא לא עשתה זאת, אני עדיין לא מבין למה.

אני תמיד אזכור את הראיון עם בופון בסוף המשחק עם קול שבור ודמעות בעיניים, אחד הרגעים הספורטיביים הכי מרגשים שאני זוכר, נותר לנו רק לאחל לבופון ולכם שתזכו בצ’מפיונס בעתיד הקרוב.

(matan_z) #412

חבל על המחצית השנייה. פשוט לא עלינו לשחק במחצית הזאת.
בכל מקרה לדעתי, ותמיד חשבתי ככה, ה3 בלמים הזה זה פשוט הרכב גרוע.
הקישור לא מספיק חזק ככה.
ומשפט אחרון, שוב היגואין הוכיח שהוא לא מגיע למשחקים גדולים. פשוט חלש

(bixente) #413

אני מצטער להגיד אמרתי לכם (לא בא להתגרות , על המשחק עצמו אני לא רושם כלום) אבל היגוואין לטעמי הוא בלוף.
אמרתי את זה עוד לפני חצי הגמר וגם אחרי שכבש בחצי הגמר.
בשביל מישהו שיכבוש הרבה בליגה יכלתם להשאיר את דיבאלה מקדימה , לרכוש חלוץ לא פחות טוב ב60 מיליון או סתם להמר על חלוץ כלשהו. להוציא 90 מיליון על היגוואין כשהמטרה היא ליגת האלופות היה נראה לי תמוה בקיץ וזה לא השתנה.
בתור אוהד ריאל פחדתי מאוד שדווקא מול ריאל הוא יעשה את השינוי אבל הוא פשוט לא מופיע למשחקים האלו

(BannedT) #414

זה נוח להפיל הכל על היגוואין אבל דיבאלה וחדירה שאמורים אשכרה להעביר אליו כדורים היו הרבה פחות טובים לטעמי. בתור אחד שמחטיא במשחקים גדולים הוא אפילו לא קיבל כדור מספיק טוב בשביל להחטיא.
שורה תחתונה, חובה להביא שני שחקנים לקישור שישחקו עם פיאניץ’ ולהעביר את חדירה ומרקיזיו לספסל/רוטציה/תחרות על ההרכב.

(whykds) #415

חדירה, למרות שהוא מבין יפה את הטקטיקה שמקטיקה, הוא בדיוק השחקן שמספיק ל- 95% מהמשחקים, אבל ברמות הגבוהות באמת רואים שהוא לא מספיק טוב.

ההסבה של פיאניץ׳ לפליימייקר אחורי היא לדעתי צעד ענק, יש מצב שהוא הולך להיות מהטופ של הטופ. לדעתי יעשה לו טוב עוד קשר לידו כדי לתת לו חופש מלא לשחק קדימה יותר (בדיוק כמו פירלו), אחרת הוא מסורס.

(BannedT) #416

אני חושב שבשביל הצורה שבה יובה משחקת לזרוק את חדירה ופיאניץ’ לבד לאמצע יכול להיות טו מאץ’ ואם יובה לא הולכת איכשהו להביא גם את וראטי וגם את טוליסו באותו קיץ לא יהיה אכפת לי לראות אותו משחק שוב גם אם זה ברמות הכי גבוהות, כמובן שעם קשר נוסף ברמה גבוהה. הבעיה היא שכשדיבאלה, פיאניץ’ וחדירה לא עושים את העבודה היגוואין פשוט נמצא מחוץ למשחק וראיתי כבר כמה משחקים השנה שבהם משחק ההתקפה היה תקוע.

-------------בופון—
סנדרו–קייליני—בונוצ’י—אלבס

עם שלושה קשרים באמצע ואז עושה משחק ושני חלוצים/שני קיצוניים וחלוץ חוד נראה לי פשוט הרבה יותר סביר ברמות האלה.

(titi camara) #417

אני מחזיק מח’דירה שחקן מצויין(גם פיאניץ’), ובקשר למשחק עצמו אי אפשר להפיל שום אשמה על הקישור של יובנטוס ! בדקות הטובות שלנו המגינים של ריאל מדריד כרגיל העסיקו מאוד את האגפים של יובנטוס מה שהשאיר את צמד הקשרים של יובנטוס להתמודד מול הקישור הטוב בעולם המורכב מ-4 שחקנים כאשר כולם היו ביום טוב, הם היו פחות גם בכמות וגם באיכות, לא היה להם שום סיכוי.

מסכים מאוד עם BannedT שהפיתרון הנכון הוא פחות בלם ויותר קשר.

(Juanito 7) #418

עוד בתחילת העונה הייתי בטוח שיובה עשתה טעות בקנייה של היגוואין, במיוחד במחיר ששילמה עליו. הסיבה שהבאתם אותו הייתה ברורה מאוד- ליגת אלופות, כבר אז לא הבנתי למה בחרתם דווקא בו כמי שייתן את הבוסט לזכייה בצ’מפיונס. היגוואין הוא גולר גדול, אבל לא למשחקים שלשמם הבאתם אותו. לחורר רשתות בליגה האיטלקית זאת לא חוכמה, ודאבל הייתם לוקחים גם בלעדיו. טחנו את זה מספיק- במשחקים שצריך אותו הוא עושה במכנסיים. חלוץ בסדר גודל כזה אמור לייצר מצבים בעצמו ולא לחכות לדיבאלה ופיאניץ’ שיספקו לו כדורים. וראן שיתק אותו לגמרי ולפרקים במשחק היגוואין ניסה לעשות שטויות כמו לפרוץ מהאגף. הוא היה פשוט אובד עצות מול וראן.

דיבאלה ממש לא בא לידי ביטוי במשחק, אבל אי אפשר לבוא אליו בטענות. בסך הכל, זה הגמר הראשון שלו וגם הוא קיבל קצת פיק ברכיים. נגד קבוצה כל-כך עוצמתית כמו ריאל מדריד הוא עדיין לא שיחק, וקאסמירו סגר אותו באופן מופתי לאורך כל המשחק.

לדעתי, המפתח לניצחון הוא הקישור המעובה שריאל עלתה איתו. הוא ביטל לחלוטין את המשחק של יובה והכתיב את הקצב. אני גם חושב שיובה צריכה לוותר על בלם לטובת קשר. עוד פליימיקר לצד פיאניץ’ יכול להפוך את הקבוצה הזאת לקטלנית.

(whykds) #419

וגם כדי שהוא לא יהיה יותר בנאפולי…

(matan_z) #420

בדיוק ככה צריכים לשחק מאחורה!!!
----------------------בופון----------------------------
סאנדרו - קייליני - בונוצ’י - אלבס

ושוב, היגואין פשוט לא עושה את זה במשחקים הגדולים. אין מה לטחון את הנושא יותר מידי.
שנה הבא חייבים להביא 2 קשרים, ולפחות שאחד מהם ברמה של וידאל + חלוץ. אין לנו עומק בספסל וראינו את זה במחצית השנייה.

(titi camara) #421

אבל לדעתי בהרכב ומערך כזה תתחילו להבין למה ברצלונה ויתרה על אלבס…אלבס כשמאחוריו 3 בלמים זה לא אלבס שחייב קודם כל לעשות הגנה במערך של 4 שחקני הגנה.

(האחיין של קרלס) #422

אני קצת מסכים איתך, למרות שלליגה האיטלקית זה יספיק ולרוב במשחקים גדולים הוא כן יהיה מספיק מחויב בכדי שזה לא יקרה מהיכרותי איתו (בדיוק כמו מרסלו), אבל בארסה בכלל לא ויתרה על אלבס (ולכן גם לא הובא לו מחליף). הוא עזב מרצונו. ויש גם את ליכשטיינר למקרה הצורך.

(titi camara) #423

את האמת אני לא זוכר בדיוק איך הוא עזב, אני הסתמכתי על השדרים של ערוץ הספורט שהזכירו כמה וכמה פעמים שאלבס טען שהוא מקווה שברצלונה יצטערו על זה שוויתרו עליו.

(האחיין של קרלס) #424

הם צודקים בכך שהוא אמר את זה, אבל לא בכוונה כזאת, אלא בגלל שהם התייחסו אליו רע כבר שנים ולא העריכו אותו, וכתוצאה מכך עזב. אלבס האריך חוזה עונה לפני שעזב אבל הציב תנאי וכלל בו במתוכנן סעיף הקובע שהוא יכול לעזוב בחינם בקיץ הבא והוא בחר להפעיל אותו ליובנטוס על דעת עצמו.

(titi camara) #425

לא ידעתי, הבנתי שויתרו עליו ולכן עזב.
בכל מקרה גם אם הייתי יודע את פרטי המקרה הניסוח שלי היה משתנה אבל לא התוכן.