Champions League 2016/17 :: הגמר הגדול מול ריאל מדריד! (הלילה, 21:45)

יובנטוס

(bixente) #322

שלא תטעו במה שאני אומר חלילה.
ה0-0 הזה היה מהנה בעיניי גם אם לא הייתי שונא בארסה.
אני דווקא מעריך מאוד משחק הגנתי מאורגן וטוב.
וזו הייתה עיקר הביקורת שלי על פריז. מעבר לזה שהם פשוט השפילו ראש מול בארסה וזה היה מביך ועלוב אחרי 4-0 , יובה באה לשחק כדורגל, ללחוץ איפה שהיא יכולה , ועדיין למרות שאני חושב שהיא יכלה לעשות יותר בהתקפות , גם בהתקפות שהיא כן עשתה היה חסר לה רק חדות ומחשבה יותר מהירה ומינוס היגוואין כדי ליצור שער.

יובה פשוט באה והסתכלה לבארסה בעיניים (אין סיבה שלא, היא קבוצה טובה יותר).
על פריז עיקר הביקורת שלי הייתה כמה טיפשות זו הייתה וכמה הם התנהגו כמו אוהד מפגר שחושב שאם תשים 10 שחקנים בהגנה בלי תוכנית משחק זה יספיק.
היו 3 אמירות מרכזיות שיצאתי איתן מהמשחק של פריז :

1. "איך קבוצה שבאה לעשות בונקר חוטפת 6 שערים ביום התקפי לא גדול של בארסה פרט לניימאר? " (2 פנדלים, מצב נייח, שער עצמי , טעות שוער והגול האחרון שהוא בלאגן שלם. שום מהלך מסודר)
  2. איך מצליחים לחטוף 3 גולים ב7 דקות במעמד כזה ובדריכות שיא שאמורה להיות ?
  3. "כמה מטומטם צריך להיות כדי לנסות לצאת לנבדל עם 10 שחקנים שעומדים ברחבה בדקה 95? " וזה בעיניי סימן את כל הערב הזה של פריז שפשוט לא ידעה מה עושים במעמדים האלו

(Ofer g) #323

אני חוסך את הביקורת מיובנטוס במשחק הזה בעיקר בגלל שכל הטעויות בהתקפה היו מובנות.
יובנטוס עלתה למשחק הראשון בטירוף וכבשה שער מוקדם שאיפשר לה לשחק את המשחק שלה בקלילות יותר ולכבוש 3-0. גם בטורינו יובנטוס יכלה לכבוש עוד 3 שערים שהוחמצו ברשלנות, אבל כמו שנאמר פה, זו יובנטוס, יובנטוס מעולם לא הייתה קבוצה שדורסת את היריבות שלה ומעטות הפעמים שיובנטוס השפילה יריבה או סיימה משחק עם 6-7 שערים.

אני זוכר משחק של יובנטוס נגד אמפולי בו יובנטוס הובילה 3-0 כבר במחצית הראשונה והורידה הילוך, בדקה ה70, לאחר שאמפולי סיימה את מכסת החילופים שלה, נפצעו לה גם אחד השחקנים וגם השוער ולכן אמפולי שיחקה עם 9 שחקנים כשאחד מהם עומד בשער ואינו שוער. מאותו הרגע יובנטוס פשוט התמסרה בינה לבין עצמה בלי לנסות ולבעוט לשער בכלל. זוהי ספורטיביות לשמה וזה אחד הדברים שאני אוהב ביובנטוס, הכבוד ליריבה וחוסר הרצון לרמוס את היריבה שלך. אין לי ספק שבארסה, פ.ס.ז, באיירן, סיטי או ריאל של היום היו מסיימות את המשחק הזה עם עשירייה.

לגבי המשחק של אתמול, יובנטוס עלתה לדשא במטרה לכבוש שער מהיר. במשך 10 דקות היא לחצה את ברצלונה ואפילו הייתה מסוכנת, אבל באופן ברור והגיוני, יובנטוס החליטה לשמור את הכוחות שלה ל80 הדקות שנותרו ולשחק על התקפות מעבר תוך כדי שמירה על ריכוז מוחלט בהגנה. יכול להיות שיובה הייתה כובשת שער או שניים אם הייתה ממשיכה לתקוף אבל כנראה שגם הייתה סופגת, נותנת בוסט של אנרגיה לברצלונה ונכנסת ללחץ מיותר שיכל לעלות לה ביוקר.
יובנטוס יצאה להתקפות יפות במהלך המשחק ויצרה היזדמנויות מעולות לכל אורך המשחק בהתקפות מעבר מהירות אבל לא הייתה חדה מספיק בעיקר בגלל שהמשחק הטקטי אותו שיחקה אתמול דרש מהשחקנים המון אנרגיה וראו כמה שהם עייפים.
נגד כל יריבה אחרת יובנטוס תראה אחרת כי אלגרי תמיד מתאים את הקבוצה שלו ליריבה שלו.

אני לא מרגיש שיובנטוס עשתה לברצלונה כבוד. להפך, לדעתי יובנטוס לא נתנה לברצלונה כבוד בכלל. יובנטוס הסתכלה לברצלונה בעיניים כשווה, שיחקה את המשחק שלה ברוגע מופתי וניצחה באופן מוחץ את צמד המשחקים האלה רק בגלל שהיא הכתיבה את סגנון המשחק כמעט בכל שלביו. יובנטוס הייתה מוכנה לכל מה שקרה במגרש וגרמה לברצלונה לשנות את המשחק שלה פעם אחר פעם בכדי לנסות ולמצוא פירצה. יובנטוס ענקית, היא נמצאת בטופ ביחד עם באיירן, ריאל וברצלונה והיא יכולה להרשות לעצמה להסתכל לכל אחת מהן בעיניים.

לגבי היגוואין, מסכים לחלוטין עם ההשוואה לרובן. אני מקווה מאוד שנצליח להוריד לו את הקוף מהגב ושהוא יכבוש במשחקים שנותרו לנו באירופה.

(titi camara) #324

אני לא חושב שהיה כבוד בשום רגע בצמד המפגשים, יובנטוס באה ועשתה את העבודה כמו מנתח שעושה את העבודה שלו בדייקונות ובקור רוח.
מי שרואה את ברצלונה באופן קבוע יגיע להבנה שישנם 2 דרכים לעצור אותה(כלומר את ה-MSN).

1. לחץ גבוה על מניע הכדור מאחורה מה שמשבש את הנעת הכדור שלהם דבר שמונע העברת כדור בצורה מסודרת ושיטתית ל MSN, וגם על הדרך יוצר ברדק וגורם להרבה איבודי כדור ולמצבים יחסית קלים, דבר מאוד מפתיע לכשעצמו כשמדובר בברצלונה, אבל זה המצב העונה.
  2. הגנה נמוכה וסגירה הרמטית של הרחבה מה שלא משאיר מספיק שטחים שמהם ה-MSN יכולים לעשות נזק, בזה יובנטוס כקבוצה איטלקית מצטיינת(לקראת הסוף ברצלונה אף התייאשה ושלחה את פיקה שישחק חלוץ והתחילה לשלוח כדורי גובה, ככה ברצלונה לא יכולה לנצח, ריאל מדריד כן )

יובנטוס עשתה את שני הדברים האלה בצורה הכי טובה שיש ושילבה ביניהם בצורה נפלאה, לחצה מתי שאפשר וצריך ואם הלחץ לא הצליח אז חזרה מהר לאחור ושמה חומה.

נגד ריאל מדריד(אם וכאשר) השיטה תהיה חייבת להיות שונה והיא תהיה שונה.

(bixente) #325

נגד ריאל השיטה תהיה שונה מסיבה פשוטה - ריאל לא יודעת לשלוט בכדור כמו בארסה ולהחזיק בו 70 אחוז מהזמן. יובנטוס תוכל להכות אותנו חזק יותר ברגע שהיא עם הכדור.
ואם ריאל תתבסס על הרמות אינסופיות כמו שהיא רגילה היא תכנס לבעיה לטעמי.
אמנם ההרמות של קרבאחל ומרסלו לרוב טובות יותר מאלו שבארסה מספקת , וגם יש לנו יותר מטרות גבוהות שיכולות לנגוח, אבל מול הגנה מאורגנת כמו של יובה זה יהיה קשה עד בלתי אפשרי. לכן אמרתי שריאל תצטרך לשנות שיטה ולהמציא משהו חדש יותר

(קאלצ'יוהוליק) #326

הגרלת חצי גמר ליגת האלופות 2016-17
ריאל מדריד, אתלטיקו מדריד, מונאקו ויובנטוס

בעוד זצן קצר תחל בניס הגרלת שלב חצי הגמר.
לאחר שהדיחה את ברצלונה ברבע הגמר, תחכה יובנטוס לראות מי תהיה היריבה הבאה בדרך לקרדיף.

(קאלצ'יוהוליק) #327

אם מותר לי להמר:

אתלטיקו - יובנטוס
מונאקו - ריאל.

(Ofer g) #328

זה גם ההימור שלי כי אני מאמין שאופא תתערב כדי שהסיכוי לגמר מעניין יהיה גבוה יותר. עכשיו זה מתחיל נחכה ונראה.

(Ofer g) #329

ריאל תשחק נגד אתלטיקו מדריד בחצי הגמר!!! ריאל תארח את המשחק הראשון.

יובנטוס תשחק נגד מונאקו!
יובנטוס תארח את המשחק השני!

(קאלצ'יוהוליק) #330

WOW!

(קאלצ'יוהוליק) #331

מונאקו מארחת ראשונה.

הגרלה טובה ומעניינת.

(קאלצ'יוהוליק) #332

יובנטוס או מונאקו “יארחו” את הגמר.

(Ofer g) #333

יובנטוס תפגוש את מונאקו בחצי הגמר. מונאקו תארח את המשחק הראשום כשהמשחק השני יהיה ביובנטוס סטאדיום.

מונאקו עשתה דרך מדהימה, אסור לזלזל בה לדקה, יהיה משחק סופר קשה וצריך להילחם עד הרגע האחרון.
פורצה יובה!!!

(omer1) #334

בתור אוהד בארסה,
דיר באלק אתם לא מגיעים לגמר, ודיר באלק אתם לא לוקים אותו.
ואל תקשיבו לשטויות של אוהדי ריאל על היגוואין. בשנים שלו בריאל הקבוצה בכלל לא הגיעה למספיק מעמדים גדולים כדי שאפשר יהיה להגיד שהוא “משקשק במשחקים גדולים”. בארגנטינה הוא נראה רע, אבל כך גם כל ההתקפה שלה חוץ ממסי, שגם הוא לא אותו אחד של ברצלונה. ככה זה שאין לנבחרת שיטה או מאמן.
עם כל מה שאומרים עליו, עדיין אין יותר מידי חלוצי רחבה שאפשר לבוא ולהגיד שהם טובים משמעותית מהיגוואין. בטח שבנזמה לא יותר טוב ממנו…

(humusman) #335

אין הגרלות קלות, מונאקו קבוצה מאוד מסוכנת ולא סתם הדיחה את סיטי ודורטמונד, ועדיין מכל האפשרויות וכשאנחנו מארחים את המשחק השני, באופן יחסי ההגרלה היא הגרלה טובה בשבילנו, אסור לזלזל במונאקו היא קבוצה מאוד מאוד מסוכנת ומענישה מהר מאוד על טעויות,מאוד מקווה שנצליח לנצח במשחק הראשון ואם לא אז לפחות תיקו עם שערי חוץ.
יובה קבוצה שיודעת לצאת החוצה ולהשיג את התוצאה שהיא צריכה, ככה היה העונה עם ברצלונה, ככה היה בחצי גמר מול ריאל ובגדול גם מול באיירן בחוץ לולא הגול בדקה ה91, הפעם זה יהיה שונה כי יובה תבוא למשחק השני כשהיא פייבורטית ועם הלחץ עליה, ומונאקו הוכיחה שהיא באה בלי פחד גם למשחקי חוץ ומנסה לכבוש תמיד, צריכים תוצאה טובה כבר במשחק הראשון.

(NoamD) #336

בינתיים בשלבי הנוקאאוט נראה שניסיון במפעל משחק תפקיד בקביעת זהות העולות לשלב הבא.

מחזיק לכם אצבעות - אם יש מגיע בכדורגל (ואין), אז בופון צריך לשים את ליגת האלופות בארון הגביעים שלו לפני שהוא נועל אותו סופית.

(La leggenda Alex) #337

יששששש ידעתי!! הרגשתי שנקבל את מונאקו כבר ברבע ואחרי ברצלונה אז בחצי.

מותר לשמוח חבר׳ה. זה לא אומר שמזלזלים והניצחון בכיס. אבל מה לעשות שמונאקו הקבוצה הכי פחות חזקה.
צמד המשחקים תלוי לחלוטין ביובה.
אם יובה תבוא מוכנה מנטאלית ותהיה מרוכזת, נעבור. אם יובה תזלזל, נקבל בראש. שוב- צמד המשחקים תלויים באלגרי.
נכון שלמונאקו יש התקפה אדירה, אבל עדיין לא ברמה של מסי ניימר וסוארס. ולהזכירכם אותם עצרנו על האפס.

מקווה ומצפה לראות צמד משחקים עם כמות שערים של דיבאלה והיגוואין. מול הגנת מונאקו היחסית רכה והבלמים שלה שהם לא ברמה הכי גבוהה בעולם, לחלוצים הנפלאים שלנו יהיו את השטחים.
זה משחק שאני רוצה לראות את החלוצים שלנו עושים להם קרקס.

אני מרגיש שיובה תעלה לגמר מול ריאל. שיחזור של חצי גמר וגמר של 98. דיבאלה והיגוואין על תקן דל פיירו, וסופר פיפו אינצאגי!

(BannedT) #339

תקשיבו לי טוב עכשיו, ניסיתי להתרכז ביובה-גנואה אבל צפיתי גם בקלאסיקו וזה היה אחד המשחקים הכי טובים שראיתי אי פעם. מסי הזה חתיכת שחקן וזה עלבון לאינטילגנציה שבכלל משווים אליו את רונאלדו. מדברים על תקופה לא טובה של בארסה אבל כשאני רואה את מה שהלך במשחק הזה אני לא יכול שלא להתפעל בטירוף מההגנה שלנו שהצליחה למנוע מווינרים ברמה הגבוהה ביותר של הכדורגל העולמי לכבוש מולנו בשני משחקים.

(Ofer g) #340

אפילו לא הסתכלתי על הפלאפון כדי לבדוק את התוצאה. בארסה-ריאל משחק ענק, אבל זה לא יובנטוס גנואה.
יובנטוס נתנה תצוגה אדירה ואלגרי ניצח בנוקאאוט בכל מה שקשור לטקטיקה במשחק הזה.

שמח שמעניין בצמרת בספרד, מקווה שזה יהיה עד הרגע האחרון ושגם אתלטיקו יכנסו למירוץ בצורה מוזרה כדי שהן ישקיעו את כל המרץ שלהן בליגה. אנחנו כרגע חייבים להתרכז במונאקו.

(La leggenda Alex) #343

אני לא יודע מה איתכם, אבל אני חש סיפוק וגאווה שאני רואה את הפרסומות למשחק של יובה בפריים טיים בערוץ 2 (המקולל). ועוד לדעת שזה יובה-מונאקו במקום ברצלונה - מונאקו, אז בכלל…
בעבר הלא רחוק אמרתי שיובה הגדולה של קאפלו ולפני הפרשה עדיין לא חזרה. היום אפשר להגיד בפה מלא שאנחנו שם, בין הקבוצות הטובות בעולם, לא רק השנה, אלא גם בשנים הבאות- כל עוד לא תבוא אלינו עוד איזה פרשה מקוללת.

(Ofer g) #344

מונאקו נגד יובנטוס: חצי גמר ליגת האלופות, כמה צעדים מהחלום בקרדיף.

יובנטוס נמצאת בחלום. אין אחד בתחילת השנה, כשהקבוצה הייתה אפורה ולא פוגעת, שחלם שבמאי נהיה תחרותיים ב3 מפעלים בצורה כל כך משכנעת. היה ניצוץ, הייתה כוונה, ראו את השינוי בגישה של ההנהלה והשחקנים, אבל בצורה כל כך משכנעת? אחרי היכולת האפורה שיובנטוס הראתה בשלבים הראשונים של העונה?
אני לא יודע, לא מסוגל לעכל את זה בכלל.

כיף לראות את השינוי המיוחד שהמועדון עבר ב6 השנים האחרונות. יובנטוס הייתה במצב רע כל כך ב2 העונות שלה עם פרארה ודל נרי והיה נראה שאם לא יהיה שינוי רציני, המועדון לעולם לא יוכל לחזור למה שהוא היה. ואז הגיע השינוי הרציני. הפתיחה של האיצטדיון ביחד עם המינוי המעולה של אנטוניו קונטה היובנטיני והכניסה של אניילי לעניינים אחרי עונה של “חפיפה”, היוו תריגר לחזרה של יובנטוס לאופי האמיתי שלה, לרעב המטורף שכל כך מאפיין את המועדון הזה. עברו כבר 6 עונות ויובנטוס חזרה בענק וכרגע ממש לא נראה שזה הולך להיגמר.

שלב הבתים עבר בהצלחה עם 4 ניצחונות ו2 תוצאות תיקו, שמינית הגמר עברה בצורה חלקה אחרי שפורטו לא באמת היוותה יריב ליובנטוס ורבע הגמר עבר כמו שכבר שנים דמיינו שיקרה, 3-0 יוצא דופן על ברצלונה ביובנטוס סטאדיום, ו0-0 איטלקי ומיוחד בקאמפ נואו.
הגרלת חצי הגמר זימנה ליובנטוס את מונאקו, על הנייר מדובר ביריבה החלשה מבין 3 היריבות שנותרו כאשר במפגש המקביל נזכה לראות דרבי מדרידאי שיקבע את העולה השנייה לגמר.

אסור לטעות. מונאקו היא לא יריבה חלשה בכלל והדרך שהיא עשתה באלופות מוכיחה את זה.
מונאקו עלתה מהמקום הראשון בבית שכלל את טוטנהאם, לברקוזן וצסקא מוסקבה, היא פגשה לאחר מכן את מנצ’סטר סיטי של גווארדיולה ואחרי צמד משחקים פסיכי היא הדיחה אותה בתוצאה כוללת של 6-6 עם יתרון שערי חוץ. ברבע הגמר היא פגשה את דורטמונד, שחוותה אירוע מצער ממש לפני המשחק, וגם אותה היא ניצחה בתוצאה 6-3 לאחר צמד המשחקים.

מונאקו מאוד התקפית. היא מורכבת משחקנים צעירים, רעבים וזריזים שלא נותנים כבוד ליריבות שלהם ומוכנים לנצל כל טעות ששחקני היריבה יעשו כמו שניתן לראות מ12 השערים שכבשו בשלבי הנוקאאוט. גם ההגנה של מונאקו לא פראיירית ויודעת לעמוד יפה מאוד כשהיא צריכה לשמור על שער, כמו שהיה ניתן לראות בגומלין של שלבי הנוקאאוט, שם סיטי ודורטמונד אמנם כבשו שער אחד אבל לא היו מסוגלות לכבוש אחד נוסף ולהשאיר לעצמן סיכוי.

אלגרי, אוי אלגרי. כמה דברים שמענו על אלגרי, כמה תלונות ובכל פעם מחדש אלגרי מאכיל את המבקרים בכובע ענק. המאמן שהגיע במקום קונטה בהתראה קצרה וכמעין “ברירת מחדל”, קיבל בוז מהאוהדים עוד לפני שהתחיל לאמן והצליח לקבל ביקורות בכל תחילת עונה, מביא את יובנטוס למצב של 3 תחרויות בחודש מאי כבר עונה שנייה מתוך 3 כאשר גם העונה שעברה הייתה נחשבת מכובדת מאוד ונקטעה רק בשל מזל רע(ואברה אחד).

אלגרי יעלה למשחק הזה עם סגל כמעט מלא אחרי שרוגאני נפצע ולא יהיה כשיר למשחק וחדירה מורחק עקב צהובים.
אלגרי צפוי לעלות עם ההרכב שניצח את ברצלונה, קייליני ובונוצ’י יפתחו מלפני בופון במרכז ההגנה בזמן שאלבס וסנדרו ישחקו בצדדים. פיאניץ’ יפתח ולצידו מרקיזיו יחליף את סמי חדירה, רביעיית ההתקפה תישאר כמו שהיא עם קוודראדו, דיבאלה, מנדזוקיץ’ והיגוואין.
קיים סיכוי שנראה את סטפן ליכשטיינר פותח במקום דני אלבס או שישולב במהלך המשחק במקומו של אלבס או קוודראדו(מה שיגרום לאלבס לעלות לעמדה הקידמית).

אני סומך על אלגרי בעיניים עצומות. הוא לא מזלזל במונאקו, הוא לא מגיע בשאננות והוא לא חושב שהמשחק בידיים של יובנטוס. אני בטוח שהוא העביר את התחושות הללו לשחקנים ואני בטוח שיובנטוס תגיע למשחק במונאקו בטירוף אמיתי. הדרך לקרדיף עוברת במונאקו, אין שום דרך אחרת לעבור בה עד לגמר והכל תלוי ביונטוס!

בינתיים עד שיתחיל המשחק, לכו תעשו על האש, תהנו מהיומולדת של המדינה שלנו, תנוחו ותנשמו, מחר היום הגדול.

Fino alla fine, forza Juventus!!