Calcio Mercato 17/18 :: קאנסלו חתם , מוסטאפי יגיע?

אינטר-מילאנו

(bianconeri89) #133

[QUOTE=Filippo Tramontana;1691221]יובנטוס תגיש הצעה על סך 25-30 מיליון יורו על ברוזוביץ’. הם הפכו להיות באיירן מינכן של איטליה לאחר שקטפו את פיאניץ’ מרומא והיגוואין מנאפולי. מסתבר שלאינטר אין בעיה למכור עבור הסכום הזה. האוהדים לא יעברו על זה בשתיקה.[/QUOTE]

אני חייב לשאול בתור אחד שלא עוקב אחריי אינטר יותר מדי , הוא כזה טוב שהוא שווה 30 מליון?

(Filippo Tramontana) #134

לדעתי זה מחיר מציאה בשוק של היום, אם ז’ואאו מריו שווה 45 מיליון אז ברוזו שווה יותר מזה.

(Filippo Tramontana) #136

לא מסכים. ברוזו שחקן צעיר עם חכמת משחק של 6-7 שנים יותר מגילו, שליטה טובה בכדור והצטרפות טובה להתקפה יחד עם יכולת בעיטה מכל הטווחים. בתקופה שמנצ’יני סיפסל אותו בכל פעם שהוא עשה טעות קטנה, אפשר להבין למה היו לו משחקים בינוניים. ברוב הזמן הוא היה נקודת האור היחידה בקישור כאשר מדל ומלו האפורים עשו לנו כואב בעיניים וקונדוגביה התייבש על הספסל(שוב, מנצ’יני…).

(Ultras inter) #137

ברור שכשיש לך שחקנים שהם אנטי כדורגל כמו מדל ומלו בקישור אז ברוזו יהיה נקודת האור אבל באופן כללי הוא שחקן בינוני ולדעתי ז’אואו מריו שחקן הרבה יותר טוב ממנו.

(1908) #138

בהתחשב בעובדה שבפורום קיבלתי את הרושם שיש התלהבות מקודוגביה, אני קצת מתקשה להבין את הדחף להעיף את ברוזו מהקבוצה.
הוא לא מודריץ’, ויש סיכוי שלא יהיה אף פעם, אבל בהתחשב בגילו, בקבוצה החולה שהוא שיחק בה, ברוזו היה בסדר גמור, והראה שיש לו לאן להתקדם. ברור לי שהצעה של 30 מיליון יורו היא הצעה מפתה, אבל שווה קצת לחשוב על העתיד, באנגה הוא פיתרון זמני לשנתיים אולי, אחרי זה נצטרך לחפש לו מחליף, ואולי נצטער ששיחררנו את ברוזו.

(רז) #139

אתה לא מתלהב מקונדוגביה? (מעניין אותי לדעת מה דעתך עליו)
הרצח שמאנצ’יני עשה לו רוב העונה (וגם הציונים הנמוכים שקיבל מהתקשורת) זה עוול נוראי. כשהוא שיחק הקישור של אינטר היה נראה כמו קבוצה אחרת , ונכון יש מצב טוב שההרגשה מתעצמת ליד נגריה של מלו ומדל אבל אני בטוח שנקבל ממנו עונת פריצה הבחור הזה הוא משהו מיוחד ועם מחירי השוק שיש היום הוא שווה כל יורו ששילמו עליו. וכן הפוטנציאל שלו לדעתי גבוה מהרבה מברוזו , שגם ממנו אני מחזיק קשר טוב וחכם שצריך להישאר.

(1908) #140

לא שאני לא מתלהב מקונדוגביה, רואים עליו שעם עבודה נכונה הוא יהיה שחקן גדול, אני רק חושב שברוזו הראה יותר ממנו, ואין סיבה לבטל את הקרואטי.

(רז) #142

אני שומע הרבה דיווחים סותרים בנוגע לז’ואאו מאריו - שהוא עבר חלק מהבדיקות , שהנשיא של ספורטינג במילאנו ומצד שני שהקבוצות מתקשות להגיע להסכמה ואינטר נתקלת בקשיים מול חוקי הFFP. אשמח אם מישהו יכול לעשות קצת סדר.
דווקא המרקאטו שהיה די רדום לאחרונה מתעורר - דה בור מבקש חיזוק להגנה והשמות של גאראי ושל מאנגלה (שמחוזר ע"י מילאן) ועולים וכאמור גם בלינד
הדיבור על טבז או גביגול עדיין קיים ואפילו כל מיני שמועות הזויות על אינסינייה. ממש מפתיע אותי שמדברים הרבה על עוד שחקן התקפה אחרי ההצטרפות של קאנדרבה והעובדה שאף אחד לא עזב.
אינטר אכן פתוחה לשמוע הצעות על ברוזו , אבל לא מיובנטוס כמו שזה נראה וטוב מאוד שככה. נאפולי כנראה ירדה סופית מאיקרדי.

ובעניין אחר - רומא סגרה עם ברונו פרס. הלוואי עלינו.

(INTER BOYS) #143

אני היחיד שלא מתלהב ממאריו? כאילו התפקיד שלו זה קיצוני ימני, זה התפקיד של קנדרבה וגם ביורו שניסו אותו באמצע הוא היה רע, לא ברור לי איפה הוא אמור לשחק, ובכלל גם לשחרר את ברוזו בשבילו ממש מאכזב וזה ישאיר אותנו עם מדל ומלו ברוטציה ושוב תהיה לנו נגריה בקישור.
סיבה לחשוש העונה זה החלק של המגנים, פשוט בינוניות גם בימין וגם בשמאל, אנסאלדי וארקין נראים מאוד בינוניים ויוטו כבר כמה שנים טובות מופיע בסיוטים של כולנו וזה משאיר אותנו עם דאמברוסיו שגם לא כזה להיט בהתקפה, אני מאוד מקווה שדודו יקבל הזדמנות אבל זה כנראה בגדר פאנטזיה…

(bianconeri89) #144

[QUOTE=INTER BOYS;1691429]אני היחיד שלא מתלהב ממאריו? כאילו התפקיד שלו זה קיצוני ימני, זה התפקיד של קנדרבה וגם ביורו שניסו אותו באמצע הוא היה רע, לא ברור לי איפה הוא אמור לשחק, ובכלל גם לשחרר את ברוזו בשבילו ממש מאכזב וזה ישאיר אותנו עם מדל ומלו ברוטציה ושוב תהיה לנו נגריה בקישור.
סיבה לחשוש העונה זה החלק של המגנים, פשוט בינוניות גם בימין וגם בשמאל, אנסאלדי וארקין נראים מאוד בינוניים ויוטו כבר כמה שנים טובות מופיע בסיוטים של כולנו וזה משאיר אותנו עם דאמברוסיו שגם לא כזה להיט בהתקפה, אני מאוד מקווה שדודו יקבל הזדמנות אבל זה כנראה בגדר פאנטזיה…[/QUOTE]

ז’ואו מריו קיצוני ימני? איך הגעת לזה?
הוא קשר אמצע ( MC במנג’ר)

(Filippo Tramontana) #145

[QUOTE=bianconeri89;1691430]ז’ואו מריו קיצוני ימני? איך הגעת לזה?
הוא קשר אמצע ( MC במנג’ר)[/QUOTE]
ביורו הוא שיחק בכנף ימין, ואם תצפה במעט קטעי יוטיוב תראה שהוא תוקף הרבה מהכנפיים גם בספורטינג.

גארי מדל מבוקש בליברפול ובוקה ג’וניורס, בואו נקווה שתוגש עליו הצעה יפה עד סוף החלון אלא אם כן דה-בור ישבץ אותו במקומו הטבעי כבלם.

(1908) #146

עזבו אותכם מבלמים גמדים, זה עסק לא משתלם. מקומו של מדל הוא מחוץ לאינטר, בעיקר אחרי הדיווחים האחרונים שמאשרים שדה בור מחפש לחזק את מרכז ההגנה.

(Filippo Tramontana) #147

[QUOTE=1908;1691451]עזבו אותכם מבלמים גמדים, זה עסק לא משתלם.[/QUOTE]
ספר את זה לפאביו קנבארו, שגבוה ממדל אולי ב3-4 ס"מ. מדל היה נפלא בתחילת העונה החולפת כבלם כאשר מירנדה ו/או מורייו נעדרו. אבל כן, אין לי בעיה שיעזוב. אגב, מסתבר שליברפול כבר הגישו עליו הצעה רשמית שנדחתה.

(Tronas) #148

[QUOTE=1908;1691451]עזבו אותכם מבלמים גמדים, זה עסק לא משתלם. מקומו של מדל הוא מחוץ לאינטר, בעיקר אחרי הדיווחים האחרונים שמאשרים שדה בור מחפש לחזק את מרכז ההגנה.[/QUOTE]
כל עוד יש תיאום בהגנה, למה לא? תראה את מסצ’ראנו.

(shai94) #150

אינטר רחוקה מ-5 מיליון יורו על זואו מאריו.
אינטר הציעה שתשלם 10 מיליון יורו השאלה פלוס 30 מיליון יורו עם חובת רכישה.
ספורטינג רוצה בנוסף עוד 5 מיליון יורו על בונוסים שכוללים הופעות.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(acmilan3) #151

הדיווחים כרגע מספרים שיש קשיים במשא ומתן ואינטר כבר סימנה אלטרנטיבה- רמירז

(Filippo Tramontana) #152

[QUOTE=acmilan3;1691515]הדיווחים כרגע מספרים שיש קשיים במשא ומתן ואינטר כבר סימנה אלטרנטיבה- רמירז[/QUOTE]
שיגיע בהשאלה חינמית כיוון שהוא שייך לג’נגסו סנינג. מה שכן, הוא יתפוס מקום של NON-EU וימנע את הגעתו של גביגול(אותה בעיה קיימת עם טבז).

לפי הדיווחים מהיומיים האחרונים, כדאי שתתחילו להיפרד מברוזו. נראה כי אינטר אפילו לא הולכת להתאמץ להשאיר אותו בקבוצה, דבר שכלל לא ברור לי.

(Azzurro) #153

רק שלא ימכרו את ברוזו ליובה. זה יהיה מאד בעייתי, אין שום סיבה שנחזק את הקישור שלהם.

(Ultras inter) #154

למרות שאני לא רוצה שימכרו אותו ליובה אולי זה עדיף לתת להם אותו במחיר טוב מאשר הם יקנו את ויטסל או מטיודי שהם שחקנים הרבה יותר טובים מברוזו ואיתם הקישור של יובה יהיה הרבה יותר חזק.

(shai94) #155

יש דיווחים שאינטר קרובה לרכוש את החלוץ אלבריו תמורת סעיף שיחרור שלו שעומד על 15 מיליון יורו. משכורתו תעמוד על 2 מיליון יורו לעונה. סוכנו של החלוץ ייפגש מחר במילאנו עם הקבוצה.

אלבריו, חלוץ ארגנטינאי בן 23, שחתום בריבר פלייט עד 2018 יש 17 שערים ו-5 בישולים ב-35 משחקים. בנוסף, לשחקן יש דרכון איטלקי.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk