Calcio Mercato 17/18 :: קאנסלו חתם , מוסטאפי יגיע?

אינטר-מילאנו

(LIOROM12) #111

באזור הוא קשר אחורי מוכשר מאוד שיתאים במיוחד ל4-3-3(שאני מאמין שדה בור מתכנן) לצד שניים מבין קונדוגביה/ברוזוביץ’/באנגה. כרגע יש בקישור האחורי את מדל ופליפה מלו שהם ללא ספק לא ברמה(מדל חייב להיות בלם. אין מקום לשחקן מוגבל כמוהו בעמדה קדמית יותר). יש גם את גנוקורי הצעיר, אבל לא ראיתי מספיק ממנו כדי להעריך את היכולות שלו.

(Filippo Tramontana) #112

אולי אני לא מספיק בקיא, אבל באיזה עולם ז’ואאו מריו שווה סכומים כאלה? ראיתי הרבה קטעי ווידאו שלו מספורטינג ליסבון וראיתי כל משחק של פורטוגל ביורו הזה, ובכנות לא נפלתי מהכיסא. למה צריך להוציא עליו סכום שיכול להספיק להביא שחקן ברמה עולמית? או אפילו מס’ איטלקיים מוכשרים כמו ספונארה וגביאדיני. חוץ מזה הוא וקנדרבה משחקים על אותה עמדה ומלבד עניין הגיל, לדעתי האיטלקי עולה עליו בכל פרמטר.

(רז) #113

לא זוכר מקרה שכל כך התאכזבתי לקום בבוקר ולקרוא על רכישה שאינטר עשתה. כל העיתונים באיטליה ובפורטוגל בטוחים - ז’ואאו מריו זה עסקה סגורה , ספורטינג קיבלה את ההצעה של אינטר , 45 מיליון יורו (!!!)
זה מאוד משמח ומפתיע לראות שיש כסף לבצע רכישות כאלה , אבל יש כל כך הרבה דרכים יותר חכמות להשקיע את הכסף הזה - בטח שמדובר בשחקן בעמדה של קאנדרבה שנרכש לפני שבוע ובטח שמדובר בשחקן כל כך אוברייטד ביחס למחיר המוגזם הזה.
המגנים לא מספיק טובים , הקישור האחורי לא מספיק עמוק , פאקינג ראנוקיה בלם שלישי … יש מקומות אחרים לחזק על המגרש ושמות אחרים שהיה עדיף שיגיעו

(Filippo Tramontana) #114

זה באמת סכום לא מידתי. בכסף הזה יכולנו להביא שניים מבין וויטסל, גביגול וגביאדיני, או אפילו להצליח לחלץ מנאפולי את אינסיינה. זה עוד לא רשמי, אבל אם וכאשר הפורטוגלי יחתום - מה לעזאזל יעשו עם קנדרבה? הם משחקים על אותה עמדה!

לפי הדיווחים, אינטר תגיש הצעה לוולפסבורג על לואיס גוסטבו הברזילאי, שמשחק על העמדה של מדל ומלו. בנוסף, סוכן השחקנים קיה ח’ור-משהו מנסה לשדך לאינטר את הלקוח שלו קרלוס טבז מבוקה ג’וניורס(כאשר בוקה מעוניינים להחזיר לשורותיהם את מדל). צ’לסי תיכנס למירוץ להחתמת איקרדי לאחר שלא הצליחה להגיע לסיכום עם אברטון על רכישת לוקאקו.

(Il Capitano Zanetti) #115

ז’או מריו יכול לשחק כמעט בכל עמדות הקישור בנוסף להיותו ווינגר ימני. הוא יכול להיכנס במקום ברוזו והמערך יכול להיראות גם כך:

בכל מקרה אני כן מסכים בקטע שזה לא הרכישה הכי דחופה עכשיו. יש עוד מספר שחקנים בינוניים שחייבים להיפטר מהם ולהחליף בשחקנים ראויים. לא יודע כמה אני סומך על ארקין בתור מגן שמאלי אני מקווה שהוא יפתיע לטובה. מדל צריך להיות בלם שלישי ואנדרואלי צריך להיות בלם רביעי. ראנוקיה, פלאסיו ונגאטומו חייבים לטוס החוצה מהקבוצה. אני מקווה שלא ישאירו אף שחקן מחוסר ברירה.

(orinky) #116

אני מאוד קיוויתי שהעסקה הזו לא תצא לפועל. על מה 45 מיליון יורו על ז’ואו מאריו? הבאנו את קונדוגביה ב 40 מיליון יורו ~ (אני כבר לא זוכר בדיוק), והשחקן בקושי שיחק, למרות שאני חושב שהוא שחקן מעולה, אבל עדיין לא ראינו את זה מספיק (זה משהו שהוא תלוי מאמן). לעומת זאת, דה בור רוצה את בלינד (מגן שמאלי! סופסוף) ממנצ’סטר ואת באזור ששיחק תחתיו באייאקס. אם הם היו מגיעים הם ישחקו וגם כנראה “יחזירו” את ההשקעה על המגרש. ז’ואו מאריו אני בספק אם הוא שחקן שדה בור בנה עליו. כלומר, מי כן? מאנצ’יני? הנשיא? לא יודע… הם לא מאמנים את הקבוצה…
עכשיו מגיע הזמן למכור, מכיוון ולא עשינו את זה טוב עד עכשיו, בסוף נאלץ למכור את השחקנים הכי טובים שלנו ונמצא את עצמנו ללא איקארדי (מה שאני ממש לא רוצה לראות קורה). סאנטון, יובטיץ’ ביאביאני, דאמברוזיו, מדל- הם שחקנים שהיו צריכים להכניס כסף לקופה (הם גם ככה לא הולכים לשחק יותר מדי). אני לא רואה אותם נמכרים.
אני לא מבין למה אתם אומרים שמאריו וקנדרבה משחקים על אותה עמדה, מאריו קשר אמצע מגרש וקאנדרבה שחקן התקפי/ כנף יותר, לא? אני רואה את ההרכב שלמעלה פחות או יותר …

(Azzurro) #117

אינסינייה היה עולה לפחות 30, וגאביגול כבר עכשיו עולה 25. זה לא שיכולנו להביא שני שחקנים בסכום הזה.

שחקנים טובים וצעירים עולים הרבה כסף, במיוחד שבועיים לפני סיום מועד ההעברות ובמיוחד מקבוצות מפורטוגל.

אין מה לעשות.

(napels) #118

אם אינטר מציעה 45 מיליון על מריו אז היא יכלה להוסיף עוד 10-15 ולרכוש את אינסינייה וגביאדיני.
אני בספק אם בשוק של היום נאפולי הייתה משחררת את אינסינייה תמורת 30 מיליון. הוא שווה 50 לפחות. בקיצור לא בהישג יד.

לפי ההרכב המסתמן, לאינטר יש שני מגנים שהם לגמרי סימן שאלה גדול. לא מובן לי מדוע היא לא טרחה להתחזק במגינים יותר בכירים. הקישור נראה טוב אם מריו אכן יגיע. אני הייתי שם את יובטיץ’ במקום פריסיץ’.

(Azzurro) #119

אני מאמין שבקבוצה מאוזנת יותר ממה שהייתה בשנה שעברה, אנסאלדי וד’אמברוזיו יהיו בסדר גמור. אני לא מכיר את ארקין.

(קפה קולומביה) #120

ושוב אביא לכם מה שאלעזר כתב לי. הוא דובר איטלקית.

אז הבן של מאנצ’יני צדק?

עוד מעשה כוחני מבית היוצר של סוכני השחקנים…
קיה ירובוכיאן שעמד מאחורי עזיבתו של מנצ׳יני מצליח לבצע את זממו…
מתווך בעסקת יואו מריו לאינטר תמורת 45 מיליון, מתוכם רק 37.5 לספורטינג ליסבון…
מילא עמלה של 7/8 מיליון יורו… שיהיה לו לבריאות… אבל למה שחקן בעמדה שאנו לא צריכים ??? למה בכוח ??? זהו כנראה כוחו של הכסף…
יואו מריו יכול לשחק בעמדה של בנגה כקשר התקפי או ככנף שמאלי בעמדה של פריסיץ…
בתקווה שאחד מהשחקנים הללו לא יימכר, לא נותר לנו אלא למכור את ברוזוביץ…
אבל מה… שאר הקבוצות מודעות לצורך של אינטר למכור… לכן המחיר יהיה בהתאם…
אסיים בציטוט של אחד מותיקי הסוכנים, עוד מאלו שלא פעלו בכזאת כוחניות… שמו קנובי… בין השאר הוא משמש כסוכן של טיאגו מוטה…
״פיטורי מנצ׳יני הינם בגדר חיסול חשבונות ונקמה בין סוכני כדורגל…״
מה נותר לומר ? פורצה ירובוכיאן אינטר… על משקל יאללה מכבי מגדל תל אביב…
האחד אמנם ספונסר של הקבוצה… השני ספונסר של חשבון הבנק שלו…
אבל בשני המקרים באינטרסים כספיים עסקינן…

(קפה קולומביה) #121

דה בור הוא יסמן.

הרה יותר נוח להנהלה כוחנית ואינטרסנטית מאשר מישהו כמו מאנצ’יני.

(Filippo Tramontana) #122

לא יודע אם הוא יס-מן, אבל העיתוי שבו הוא הגיע בטוח תרם לנושא. אני מתאר לעצמי שהוא הסכים “לעבוד עם מה שיש” עד הקיץ הבא לפני שמינו אותו, ובמידה וישרוד בתפקיד עד אז(מה שכלל לא מובן מאליו) אז יוכל לבנות קבוצה לפי ראות עיניו.

לגבי ז’ואאו מריו, לפי מה שראיתי הוא משחק בספורטינג בעיקר בכנף ימין. בנבחרת ביורו האחרון, הוא התחיל במרכז שדה ולאחר שהציג יכולת לא משכנעת, הוסט לכנף הימנית וגם שם לא בלט יותר מדי. מקווה שיגרום לי לאכול את הכובע.

(קפה קולומביה) #123

אני לא יודע, אבל אם אני אוסף את כל הנקודות, הרכש של מריו, באם ייצא לפועל, מריח רע ונגוע באינטרסים.
זה ממש לא מה שאנחנו צריכים, זאת אומרת זה רחוק מלהיות מה שדחוף לנו.

(Azzurro) #124

לא ממש אכפת לי, האמת.

קונדוגביה אמור לרשת את עמדת הקשר האחורי וז’ואאו מאריו אמור לשחק לידו. מדל, מלו, ברוזוביץ’ - כל החבר’ה האלה לא שחקני טופ בליגה, חלקם אפילו גרועים (מלו).

מנדס, ראיולה, ועכשיו האיראני הזה - הסוכנים דוחפים שחקנים למועדונים בשביל כסף. אין מה לעשות.

העזיבה של מאנצ’יני היא חיובית. הוא לא מאמן טוב, הוא לא מסוגל לקחת אותנו צעד קדימה, הוא לא הוציא מהסגל שהיה לו את המיטב.

(קפה קולומביה) #125

אין טעם להגיד שהעזיבה של מאנצ’יני היא חיובית בלי שום קשרל מי הגיע במקומו. זה פשוט לא הגיוני.

וסוכנים דוחפים להעברות, זה נכון, אבל כשיש לך סוכן שהוא יועץ של בעל הבית שלך והוא דוחף שחקנים שהוא עצמו מייצג אותם על מנת לסגור קופון… זה כבר סיפור אחר.
מועדונים באיטליה לרוב רוכשים קצת יותר בחכמה מזה.

לשלם על מריו סכום כזה זו בערך כנראה הרכישה הכי פחות חכמה בארץ המגף.
|
טוהיר מספיק אינטליגנטי אני מקווה.
אבל אם יתברר שמבזבזים כסף לקנות לפי אינטרסים של פרסונות, אז מצבנו לא טוב בכלל.

(Azzurro) #126

אם היינו ממנים במקום מאנצ’יני את דל נרי, פראנדלי, זנגה או איזה חסר מושג שמעולם לא זכה באליפות, אז הייתי אומר שהחלפנו את מאנצ’יני בשביל “אף אחד”.

אבל זה לא המצב. דה בור מאמן די מבטיח שזכה ב-4 אליפויות רצופות בליגה ההולנדית. אתה יכול להגיד שהליגה ההולנדית אינה מדד, אבל האם הליגה האיטלקית שמאנצ’יני זכה בה באליפויות, היא כן מדד? יש מצב שהתחרות בהולנד הייתה גבוהה יותר מאשר אז באיטליה.

לגבי העניין עם הסינים והסוכן האיראני - זה אכן בעייתי, והאמת שלא התלהבתי בכלל מהברנש הזה מסרטוני היוטיוב.

ואני יכול להרגיע אותך -[B]טוהיר [U]אינו [/U]​חכם מספיק.

לאו, בהמשך לתגובתך:
[/B]As it stands, we’re basically throwing away all our previous work done to accommodate for FFP this summer (Banega on a free, getting Erkin instead of Telles) out the window - and let’s not kid ourselves here, this is clearly all Jaroobchian’s doing (which opens a totally different, worrisome can of worms, which I won’t go into detail about here)

מתוך ForzaInterForums.

(Azzurro) #127

ועוד אחד מ-ForzaInterForums (אני מקווה שאתם קוראים שם גם):

hello guys.

first of all im a benfica fan(the arch rivals of sporting lisbon), portuguese, and i watched lots of joao mario games here in portugal besides of course the seleção games.

mario is a great player, no doubt about that and he has quality to represent Inter and to upgrade your squad. last year e was undoubtly in the top 1/2 players of the league. he has great pace, technique and an amazing vision.
he is not a player who you must judge based on stats because he is a team player. in sporting he plays as a lateral midfielder but he is much better as center midfielder where he can connect better with the ball.

in the euro he didnt play up to his potential because the portuguese tactics didn’t allowed him to do that. we didnt see much of the ball.

however, a value of 40/50M€ is a huge rip off and a huge overpayment. his market value should be around 30/35M€ (and I’m being very nice to sporting). he is a late bloomer. he has 23 years old and the last season was the first one that we had big impact. theres a significant chance that we will flop. however i will assure that he seems a very humble kid and for sure a hard worker. he was on loan for many many years and still managed to overcome that and take the spot at sporting and in the national team.

(Filippo Tramontana) #128

הברזילאי הצעיר דניאל בסה הושאל לוורונה מהסרייה B עם חובת רכישה לאחר מספר מסוים של הופעות(דומה לעסקת חואן חסוס עם רומא).
גנוקורי קרוב להשאלה לפסקארה בעסקה דומה.

איקרדי קרוב להארכת חוזה, עם שכר של 5 מיליון יורו לעונה. חבל. אינטר שלחה הודעה רשמית לנאפולי שהם דוחים את הצעתם על סך 60 מיליון יורו + 5 מיליון בונוסים. מקווה שלא נתחרט על זה. אני הולך להתבייש לראות את איקרדי עונד את סרט הקפטן בעונה הקרובה. ופרנק דה-בור עוד ערך איתו שיחות שכנוע על כמה חשוב לו שהוא יישאר, וגם אמר לתקשורת “We need to convince him”. ביזיון.

(Ultras inter) #129

איקרדי ואשתו מגעילים גם אותי ולחשוב עליו כקפטן זה בכלל מחליא אבל שבוע לפני פתיחת הליגה למכור את החלוץ היחיד בסגל שלך שמסוגל להבקיע שערים זו טעות במיוחד שאין מישהו ברמה שלו שאפשר להביא כמחליף. אז עד כמה שנמאס ממנו ומההתנהגות שלו אני חושב שצריך להשאיר אותו בכל מחיר.

(Filippo Tramontana) #132

יובנטוס תגיש הצעה על סך 25-30 מיליון יורו על ברוזוביץ’. הם הפכו להיות באיירן מינכן של איטליה לאחר שקטפו את פיאניץ’ מרומא והיגוואין מנאפולי. מסתבר שלאינטר אין בעיה למכור עבור הסכום הזה. האוהדים לא יעברו על זה בשתיקה.