Calcio Mercato 17/18 :: קאנסלו חתם , מוסטאפי יגיע?

אינטר-מילאנו

(Kurason) #279

סוף סוף החתמה רשמית וראשונה, פורסם באתר הרשמי של אינטר - מילאן סקריניאר מסמפדוריה חתם! האמת שלא יצא לי לראות אותו משחק אז למישהו שכן ראה ויש רשמים שיכול לשתף אז אשמח :slight_smile:

(רז) #280

הוא נבחר ל11 של הטורניר ביורו הצעירות האחרון שהיה לפני חודש. מאמין שיהיה טוב.

(Interista) #281

הנשיא של פיורנטינה: “בורחה ואלרו נמכר לאינטר”, הספרדי כבר כתב מילות פרידה מהויולה בטוויטר.

על פי די מרציו, אינטר תשלם עליו 5.5 מ’ יורו + 1.5 מ’ בונוסים, החוזה יעמוד על 3 מ’ יורו ל-3 שנים. ביום שני צפויות הבדיקות הרפואיות.

(Interista) #282

אינטר סגרה את הגעתו של פקונדו קולידיו מבוקה ג’וניורס. הארגנטיני בן ה-17 יגיע תמורת 6 מיליון יורו, אך בשל גילו הצעיר יוכל להגיע רק בינואר כשימלאו לו 18 שנים.

אומרים שמדובר בכישרון רציני. בכל מקרה, מבחינתי זה יהיה הזוי אם החלוץ הפותח הבא שלנו אחרי איקארדי (כשזה יימכר או כשירד ביכולת שלו) לא יהיה אחד מכל הצעירים שיש לנו (פיאנמונטי, אודגארד, פלגרי, מרולה, קולידיו…).

(Interista) #283

די מרציו מדווח שהעברתו של עמנואל צ’קיני מבאנפילד לג’נואה סגורה והקשר הארגנטינאי יגיע בשבוע הבא לאיטליה. הוא מציין שהעסקה נחתמה בתיאום עם אינטר והוא אמור לעבור אלינו בהמשך (מניח שעוד שנה או בגג שנתיים).

(רז) #284

https://scontent.ftlv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19961634_940187016121427_3258706924848265657_n.jpg?oh=d2166114e17682fcff0007d410abd099&oe=5A0ECA65

בורחה ואלרו הגיעה למחנה האימון של אינטר בברוניקו יחד עם רוב שחקני הסגל הבכירים שחזרו ממשחקי הנבחרות. הוא כרגע עובר את הבדיקות הרפואיות.

https://scontent.ftlv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19875219_1479415328748058_7201298304460723403_n.jpg?oh=ffb964699ce0eb61452239fbf9ba6226&oe=59C9CC7C

גם מילאן סקריניאר כבר פה.

(JZ4) #285

שקט מופתי :\

(yuri_Djorkaeff) #286

לא קורה כלום כבר כמה עונות למה להרוס את השקט (:

(Kurason) #287

לא ברורה לי ההתנהלות הקיץ, בנתיים רכשו שני שחקנים, ואלרו וסקריניאר, שניהם לא עלו הרבה כסף. מה עם רכישות רציניות? לא ברורה לי גם ההתעקשות על פריסיץ’, שחקן טוב אבל לא יציב בעליל ואם אפשר לקבל עליו סכום שאפילו מתקרב ל50 מיליון אז יאללה לשחרר.

(Filippo Tramontana) #288

אוסיליו: “אנחנו לא ממהרים, יש לנו עד 31.8 לשקול את צעדינו”. איזו התבטאות ליצנית בחיי. בואו נביא 5 שחקנים ביום האחרון של החלון ואז נבכה שהם לא מתואמים עם הקבוצה ולא התאקלמו בכדורגל האיטלקי.

(INTER BOYS) #289

בהחלט לא ברורה לי האדישות הזאת, מילאן מתחזקת בקצב מפחיד ואנחנו פשוט עומדים במקום עם ההתנהלות הזאת, חוץ משמועות לא מציאותיות שמקושרים לאינטר אין כלום ושום דבר, כמו שאמר מעליי בסוף נגיע לסוף החלון ונמהר להביא כל זבל שיביאו לנו ונבכה בסוף העונה על החרא הזה, מקווה שיוציאו את הראש מהתחת ויתחילו להתעורר שם…

(Kurason) #290

גם לא ברור לי למה כל שחקן שאינטר רוצה אז עד שמחתימים אותו יוצא המיץ, שיקחו דוגמה ממילאן, אתה שומע על שחקן שיש מצב שחותם שם ויום למחרת הוא כבר שם. אצלנו כל שחקן שבא זה אחרי מלחמת התשה. ויאללה שיתעוררו על עצמם, השחקנים הבאמת טובים שפנויים הקיץ לרכישה לא ישארו פנויים לאורך זמן

(רז) #291

לא צריך להגזים חברים , הסגל של אינטר פרט להגנה הוא סגל טוב.
ההשתוללת של מילאן גורמת לאינטר להיראות רע , אבל את כל המהפכה הזאת אינטר כבר בשנתיים האחרונות עשתה ותאכלס חוץ מחיזוקים בהגנה אין צורך בשיפור משמעותי. החיזוק הכי חשוב כבר נעשה והוא בעמדת המאמן.
דאלברט כנראה יהיה שלנו , והוא נראה אחלה של מגן. סקריניאר רכש מבטיח נבחר ל-11 של הטורניר ביורו הצעירות האחרון ומכיר את הליגה האיטלקית כבר.אם תהיה הזדמנות להביא את נאיינגולן אז כמובן אני בעד להתנפל וזה מה שקורה כרגע, מחכים לראות האם יאריך את החוזה , ואם לא? אין צורך ממשי בקשר. גליארדיני-קונדוגביה-מריו-ואלרו זה אמור להספיק לליגה בלבד (וברוזו אם לא יימכר). ליזרוק מלא כסף על קריכוביאק או אנזונזי נראה לי מיותר. בנוגע להתקפה אנחנו יותר ממסודרים , רק פריסיץ’ רוצה ללכת (ועדיף למכור לדעתי) , ואני מקווה שבאמת אם יילך יגיע די מאריה/אלכסיס למרות שלא ברור אם זה בעל סיכוי ריאלי. יובטיץ’ כרגע שלנו וגם אדר וגאביגול, ואני האמת מאוד אוהב את שלושתם וחושב שהם שווים מקום ברוטציה.
עד סוף החלון תנו לי את דאלברט , אורייר/דרמיאן , שחקן התקפה תותח במקום פריסיץ’ אם ילך ולא הכרחי אבל אם אפשר אז את נאיינגולן והסגל שלנו תחת ספלאטי שווה מקום 4.

(Kurason) #292

אני לא יודע עד כמה הסגל שלנו באמת טוב, העונה האחרונה הוכיחה שהסגל שלנו לא יציב בעליל וצריך חיזוק של שחקנים משמעותיים, אומנם לא בכמות שמילאן מחתימה, אבל יש צורך בחיזוק משמעותי בכל חולייה ובנתיים ההחתמות של סקיניאר ו-ואלרו לא מספיקות. גם אם דאלברט יגיע אין לנו מושג מה נקבל ממנו, זה חתול בשק, כמו רוב ההחתמות שלנו בשנים האחרונות שלא הובילו אותנו לשום מקום.

(Filippo Tramontana) #293

סבאטיני התבקש להגיב על מסע הרכש המרשים של מילאן ואמר: “אינטר לא מנהלת את המרקאטו שלה לפי אחרות. חוץ מזה, הקבוצה שלנו כבר מספיק חזקה במצבה הנוכחי”. מאוד חזקה, בגלל זה גירדנו מקום 7 בליגה ועפנו משלב הבתים בבית בינוני בליגה האירופית. צפו להרבה נגאטומו את מדל בעונה הקרובה.

למרות הסרת איום הFFP, אני חושב שלאינטר פשוט עדיין אין כסף זמין כמו שיש למילאן, אחרת רכש משמעותי היה מגיע. מדברים על די-מריה אבל הוא מרוויח בצרפת כפול מהמקסימום שבאינטר יכולים להציע לו ובגיל 29 אני חושב שהוא רוצה לנצל את האפשרות לשחק בליגת האלופות ולא להתמודד על מקומות 5-6 באיטליה. באינטר כנראה מעדיפים לבנות מודל מצליח כלכלית ולא מקצועית, ומזכירים במובן מסוים את ארסנל של העשור האחרון. הלוואי ואקום בבוקר עם דיווחים על כך שאינטר סגרה עם דרמיאן, ברארדי וברנרדסקי - אבל כאשר רבע מחלון ההעברות כבר מאחורינו, קשה שלא להתאכזב.

(Filippo Tramontana) #294

בהמשך למה שכתבתי, ע"פ שתי כתבות שקראתי הרגע בסמפרה-אינטר, המצב שונה לגמרי ממה שכל האוהדים חשבו. העובדה שגייסנו 30M ממכירות אמנם מנעו קנסות וסנקציות מUEFA, אך זה רחוק מלהגיד שלאינטר יש כסף לבזבז על רכש. סונינג עובדים קשה מאוד כרגע על גיוס ספונסרים ע"מ שאינטר תוכל לקבל מעט כספים להשקעה במרקאטו, ואסור יהיה לה לחרוג ממינוס 30M הוצאות בעונה הקרובה. לאינטר אין את היכולת הכלכלית להחתים שחקנים בסכומים שמילאן מחתימה כרגע וכל שביכולתם לעשות הוא לחכות להשיג שחקנים בהשאלות חינמיות או סכומים סמליים לקראת סוף החלון. זה, או שיגייסו כסף ממכירות שחקנים(בונים על פריסיץ’, יובטיץ’, ברוזוביץ’, מורייו ומדל שימצאו קבוצה).

(Azzurro) #295

העניין הוא שפריסיץ’ היה אמור להימכר כבר מזמן, אבל ספאלטי ביקש שיישאר. הוא עצמו לא נראה שרוצה להישאר. סבאטיני אמר שאינטר תקבע את המחיר, ושפריסיץ’ הוא שחקן נפלא ורוצים שיהיה איתנו.

(רז) #296

פריסיץ’ מעולם לא ראיתי בו לוחם גדול , והרבה פעמים הפגין אדישות למצב הקבוצה במשחקים שהיינו בפיגור או בתיקו - והדוגמא שעד היום קשה לי להתאושש ממנה זה השער השלישי שחטפנו בטרנר שהתחיל מאיבוד כדור שלו לבן ביטון , והוא אפילו לא עשה בכאילו שהוא רודף אחריו להגנה , כשאנחנו ב10 שחקנים במצב משפיל מול קבוצה בעשירית תקציב.
מה שאני מנסה להגיד זה , שאם הוא לא רוצה להישאר ונשאיר אותו בכח אז המצב יהיה הרבה יותר גרוע , ובכלל אם אינטר רוצה שיתייחסו אליה בתור הקבוצה הגדולה שהיא באמת אסור להשאיר אף אחד בכח. בתמונה הקבוציתית שצולמה אתמול במחנה האימון הוא נעמד בצד רחוק יחסית מכל השחקנים עם פרצוף של הלוויה , כאילו עושה למישהו טובה. שילך ליונייטד ויפה שעה אחת קודם , 30 + דרמיאן ויצאנו ברווח.

לא יודע אם באמת לאינטר אין כסף לשלם על רכישות , הרי סאבטיני הצהיר שאינטר רוצה את נאיינגולן , ולמרות שזה משימה בלתי אפשרית כנראה היא מוכנה להציע 50-60 מיליון אם תהיה הזדמנות. גם הייתה הצעה רשמית של 45 מיליון על חאמס שנדחתה על ידי השחקן. ובכלל , אם לאינטר אין יכולות לשלם אז מאיפה למילאן יש , והפאקינג 200 מיליון שהיא הוציאה בחודש זה בסדר מבחינת הפייר פלאי? ועוד בעונה שהם משתתפים באירופה.
אופ"א ארגון מושחת יותר מביבי.

(Filippo Tramontana) #297

מילאן כבר שנים במגמת חיסכון אדירה(וזה התבטא ביכולת המקצועית שלהם בשנים הללו), לכן אין להם הפסדים כמו של אינטר והם יכולים להרשות לעצמם.
ברלוסקוני גאון, לא סתם הוא משך את המכירה של מילאן שנתיים. הוא רצה לקבל הבטחות שהחובות יכוסו ושיושקעו סכומים משמעותיים במרקאטו, ולא מכר עד שקיבל את אותן הבטחות. גאון.

(רז) #298

דאלברט התראיין הערב ואמר: “ניס , בבקשה שחררו אותי לאינטר. הסוכן שלי קיבל מספר לא קטן של הצעות , ביניהן גם ליברפול. ההצעה שקיבלתי מאינטר היא בלתי ניתנת לסירוב מבחינתי. אהיה אסיר תודה תמיד לניס ולאוהדים , אך אני סומך על ההבנה של ההנהלה על הרצון שלי להתקדם בקריירה , ומקווה שיימצא פיתרון בקרוב”.

כרגע יש פערים בין הקבוצות כשאינטר מציעה 20 מיליון וניס דורשת 25. השחקן כאמור רוצה מאוד להצטרף.