Calcio Mercato 17/18 :: קאנסלו חתם , מוסטאפי יגיע?

אינטר-מילאנו

(visual_boy) #219

[QUOTE=Il Capitano Zanetti;1693456]אינטר משחקת עם 3 שחקני התקפה כל משחק ולעתים בזמן המשחק משנה את המערך לכזה עם 4 שחקני התקפה. מה שאומר שהקבוצה צריכה 6 שחקני התקפה איכותיים בעיקר כאשר משחקים גם באירופה. חלק מהשחקנים כמו יובטיץ’ וגביגול יכולים לשחק גם כקשר התקפי כך שבכלל אני לא חושב שזה מס’ כזה מוגזם של שחקני התקפה וזה גם לא אמור להדאיג אף אחד בעיקר כאשר פלאסיו וביאביאני נמצאים ברשימה הזאת, לא נראה לי שמישהו יזיל דמעה אם הם לא יקבלו הרבה דקות. לא מצליח להבין מה התרגשת מזה, הרבה יותר מדאיג אותי המצב שלנו בהגנה מבחינת מגנים אני חושב שהכרחי שיגיע מגן ברמה גבוהה עד היום בלילה. בנוסף לזה השיבוץ של מדל כקשר מאוד מדאיג אותי.[/QUOTE]

זה מה שבדיוק מדאיג אותי.
איך לעזעזל הגענו למצב שיש לנו 7 שחקני התקפה ובהגנה ובקישור אנחנו במחדל די גדול , כמו בחלון הקודם שמכרנו את קובאציץ’ , גם בחלון הזה אנחנו מנסים להיפטר מברוזוביץ’ כאשר שניהם שחקני כישור מאוד יצירתיים שאין לנו כאלה בסגל בכלל חוץ ממריו שחתם רק עכשיו (קונדו עם אופי הגנתי יותר).

עריכה:
הסוכן של ברוזוביץ מודיע על הישארתו של ברוזו במועדון.
ברוזו יחזור אחר הפגרה לחתום על חוזה חדש.
אף על פי שאני חושב שזה ממש לטובה שהוא נשאר, אני פשוט המום מזה שאינטר לא יודעת לעשות מסע ומתן על שחקנים, לא על שחקנים שהיא מנסה למכור ולא על שחקנים שהיא רוצה לקנות.

Marcelo Brozovic agent: "it’s official, Brozovic will stay at Inter. When he gets back from Croatia, Marcelo will sign a new and improved contract with Inter, even if he’ll earn less than he would have at Chelsea.

"He’s happy at Inter, he knows the city and the club will play in the Europa League.

“There’s a new Coach and a new squad and for that reason he didn’t want to go to England.”

(Il Capitano Zanetti) #220

אני חושב שגם ברוזו וגם יובטיץ’ ישארו. למרות הדיווחים בתקשורת אני חושב שההנהלה לא הייתה מבצעת את הרכישות שהיא ביצעה אם היא הייתה חוששת מהפייר פליי. היא הייתה מוכרת קודם, אני שמח לראות שאינטר לא מתפשרת ולא מוכרת את ברוזו ב20 מיליון (ההצעה של צ’לסי) כשהיא דורשת לפחות 25-30 מיליון עבורו אם בכלל ואף אחד בהנהלה לא ממהר להיפטר ממנו. כנ"ל לגבי יובטיץ’, אף קבוצה לא הגיעה עם הצעה מספיק טובה כשכל אחת רצתה שאינטר תשלם חלק מהשכר שלו וכל מיני דברים כאלה פשוט אומרים לא. צריך לקחת בערבון מוגבל את מה שנאמר בתקשורת. אני חושב שאנחנו נסיים את המרקאטו הזה עם עוד מגן ועם לא מעט משקל עודף שיחכה בעיקר על הספסל ויעזוב בחלונות ההעברה הבאים כשיגיעו שחקנים ראויים אחרים במקומם (פלאסיו, נגאטומו, ראנוקיה).

אינטר היא כעת קבוצה עם עוצמה כלכלית והיא גם מתנהגת ככזאת בשונה מהשנים האחרונות. אני חושב שבהנלה מצאו וימצאו דרכים להתמודד עם הפייר פליי כמו שעושים מועדונים כלכליים חזקים אחרים גם בלי לאבד שחקנים חשובים בסגל.

(רז) #221

הולך ומסתמן שברוזו ויובטיץ’ נשארים , ומבחינה מקצועית זה נהדר.
אבל בצד הכלכלי זה אולי בעייתי - קראתי שאחרי הרכישות אינטר חייבת למכור כדי לא לספוג סנקציות מאופ"א אחרת לא יהיה ברירה וגביגול ז’ואאו מריו וקאנדרבה לא יוכלו לשחק באירופה. עד כמה זה נכון העניין הזה?

(Filippo Tramontana) #222

מילאן תנסה להחתים את יובטיץ’ בעסקת בזק כאשר ע"פ הדיווחים הרוסונרי יהיו מוכנים לשלם את מלוא המשכורת שלו כולל לקחת על עצמם את סעיף הרכישה המחייב מסיטי. הדיווח הזה מגיע בסתירה מוחלטת להצהרה של אוסיליו שיויו נשאר.

ברוזו כנראה יישאר למרות שמאוד סקרן אותי לראות את פברגס במדי אינטר. מקווה שהמוטיבציה של ברוזו לא ברצפה אחרי כל הקיץ הזה כי מול קייבו הוא נראה זוועה.

אינטר תנסה להחתים את ליכשטיינר מיובנטוס לפני סגירת החלון, למרות שיובה רוצים להחזיר לאינטר על מקרה ברוזוביץ’ ולא למכור ליריבה ישירה. חשוב לציין שהשוויצרי דוחף להעברה כיוון שכרגע הוא אופציה שלישית באגף ימין של יובה עם הגעתם של אלבס וקוואדרדו. קרישיטו ודרמיאן ירדו מהפרק(לצערי), אבל אופציית קאסרס עדיין באוויר. ליכשטיינר שחקן טוב אבל קיוויתי לקרישיטו כי אין לנו מגן עם רגל שמאל טבעית.

(Spaceman Nerazzurro) #223

מדהים איך אנשים מוכנים למכור את אחד הבלמים הטובים והיציבים שהיו לנו תמורת נזיד עדשים לסביליה. מדל שחקן מאוד חשוב בגלל הורסטיליות שלו, אין סיבה שימכר אם במצבת הבלמים שלנו יש את ראנוקיה, מורייו ומיראנדה.

ברוזוביץ’ נשאר? סבבה, אבל החדשות הן מכיוון יובטיץ’. להחזיק בספסל שחקן סרייה א’ נחמד (אדר), פרוספקט שאין לנו מושג איך יראה (גביגול), חלוץ שממזמן עבר זמנו (פלאסיו) ושחקן שמעולם לא הגיע זמנו (ביאביאני) זה מתאים לקבוצה ששואפת למקומות 4-6 במקרה הטוב, לא לקבוצה שרוצה להגיע גבוה. יובטיץ’ משנה את כל התמונה. יובטיץ’, פריסיץ’, קאנדרבה, איקארדי, אדר וגאביגול… זה מה שקיוויתי לו.

(shai94) #224

אינטר הוציאה 108 מיליון יורו על רכש מבלי למכור. וואו לא זוכר סיטואציה כזאת שמחזירה אותי לתקופת מוראטי.
אני בטוח שאינטר עשו את המהלך הזה כשהם יודעים את ההשלכות, ויודעים שאם הם עשו זאת אז כנראה יש גב כלכלי ממקור לא ידוע

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(JZ4) #225

המקור ידוע, זה הסינים שילמו, הבעיתיות פה זה שזהכביכול נוגד את הפיירפלי בגלל שזה כסף שבעלי הקבוצה הכניס למועדון שלא בצורה של ספונסר אלא כביכול מכספו האישי בשונה ממה שעושים בסיטי או בפריס שהבעלים הוא גם ספונסר וה"ספונסר" לפי חוזה משלם לקבוצה מאות מליונים בשנה.

(Interista) #226

אני שמח מאוד שיובטיץ’ נשאר. עם זאת, העובדה שעמדנו למכור אותו כנראה מעידה שדה-בור לא כ"כ התרשם ממנו, אז אני מקווה שיו-יו יוכיח לו אחרת ושדה-בור לא יהיה עם ראש בקיר במידה והמונטנגרי אכן יוכיח את עצמו. בסוף העונה שעברה דווקא ההתקפה התחילה להתגבש עם יובטיץ’, פריסיץ’, איקארדי ו… קצת ביאביאני. דווקא כנק’ פתיחה הייתי באמת רוצה לראות איך עובדת השלישייה של יובטיץ’, פריסיץ’ ואיקארדי.

בכל מקרה, פריסיץ’, איקארדי, יובטיץ’, קאנדרבה וגביגול (בהנחה שיצדיק את הציפיות) זו כבר התקפה הרבה יותר טובה ומגוונת ממה שהורגלנו לראות בשנים האחרונות. אני מקווה שאדר לא יהיה אותו אדר של החצי שנה האחרונה ויוכיח משהו מעבר ואז בכלל ההתקפה מעולה. על ביאביאני ופלאסיו (עם כל ההערכה לאחרון) אני לא כ"כ בונה ואפילו אם הארגנטינאי יכול לתרום פה ושם, אני מעדיף לראות אותנו בונים על משהו אחר.

גם בקישור, עם באנגה, קונדוגביה, ז’ואאו מאריו וברוזוביץ’ התקדמנו. אני מקווה שהצרפתי יעשה את קפיצת המדרגה הנדרשת.

אני אמנם לא מכיר לגמרי את הרכשים החדשים, אבל אם הם אכן יצדיקו את ההשקעה בהם אז ללא ספק שבקישור ובהתקפה בנינו את הסגל הכי טוב שהיה פה לאחרונה. אני מאוד מקווה שזה יתחבר.

לעומת זאת, בהגנה יש מקום לשיפור. אני מקווה שדה-בור יראה את אנדראולי לפני ראנוקיה בהיררכיה, כי באמת שעל האחרון אני לא בונה בכלל. מיראנדה, מורייו ומדל בתור בלמים זה לא רע בכלל. מבחינת מגנים אני מאוד מקווה שסאנטון או ד’אמברוסיו יעשו קפיצת מדרגה ושאנסאלדי יהיה טוב. אם לא, לפחות בתקופה הקרובה שווה לבדוק אם יש לנו אופציה טובה מהפרימברה ששווה לקדם אותה, כי זו נק’ התורפה שלנו.

אולי אני אופטימי מדי, אבל באמת אני מאמין שעם סגל כזה לא מתקבל על הדעת שנעבור עוד עונה בלי ליגת אלופות (אם כי לדעתי הציפייה חייבת להיות לרוץ לאליפות, לא משנה מה). מקווה שדה-בור יחבר את השחקנים כמו שצריך ושלא יהיה אטום כמו המון מאמנים שעברו פה.

(רז) #227

מרקאטו שהיה נראה רדום בהתחלה ובסופו של דבר אינטר השקיעה מעל 100 מיליון יורו לרכש ואף שחקן משמעותי לא נמכר. כבר הרבה זמן שלא ראינו קיץ כזה באינטר , אפילו לא בשנה שעברה שהיה נחשב לחלון העברות איכותי ופורה , וכמובן עזבו 3 שחקנים בכירים לעומת 0 הפעם.
רק צריך למצוא את הדרך לעשות את זה “חוקי” (ובכוונה המרכאות) כמו שנעשה בסיטי ובפריז כדי שנוכל להינות מהרכש המרשים גם באירופה.
בגדול שאפו ענק לבעלים על השקעה כספית בקנה מידה שכבר שחכנו שקיימת.
קאנדרבה וגאביגול הצטרפו להתקפה , ז’ואאו מאריו ובאנגה הצטרפו לקישור ועם העזיבה של שחקני מפתח בנאפולי ורומא הפעם באמת הסגל של אינטר איכותי ביחס ליריבות וחייבת למצוא את עצמה במקום השלישי לפחות בסוף העונה. רק המגנים מאכזב - דווקא בעמדה הכי חלשה משמעותית בקבוצה ניסו לחסוך , כל כך קינאתי ברומא על ברונו פרס שיחוק גדול שלהם. אני מקווה שאנסלדי יחזור במהרה ואפילו אם יהיה בינוני זה כבר יותר ממה שאנחנו מקבלים עכשיו.

(Filippo Tramontana) #228

שאלה: אם קאסרס עדיין שחקן חופשי, זה אומר שהוא יכול לחתום בכל קבוצה שירצה למרות שנגמר החלון?

(Ultras inter) #229

כן הוא יכול לחתום בכל קבוצה גם לאחר סגירת החלון ואני מאוד מקווה שנחתים אותו.

(Azzurro) #230

גם אני מקווה שנחתים את קאסרס. מסוג השחקנים שאתה רוצה אצלך, שחקן קשוח שלא מוותר. רצוי שיהיה אצלנו אחד כזה בין נגאטומו וסאנטון.

(Ultras inter) #231

Tuttosport מדווח היום שקאסרס לא יהיה כשיר לחלוטין עד סוף נובמבר ובינואר אינטר נאפולי ופיורנטינה ינסו להחתים אותו.

(קפה קולומביה) #232

[QUOTE=Filippo Tramontana;1693668]שאלה: אם קאסרס עדיין שחקן חופשי, זה אומר שהוא יכול לחתום בכל קבוצה שירצה למרות שנגמר החלון?[/QUOTE]
כן

(Interista) #233

ע"פ הגאזטה, אינטר סגרה את הגעתו של מרסלו סראקי, מגן/קשר שמאלי אורוגוואי בן 18 שמשחק בדאנוביו. השחקן אמור להגיע בינואר אבל רק במידה ויקבל את הדרכון האירופאי עד אז. יש לציין שמי שהמליץ לאינטר עליו הוא רקובה.

(shai94) #234

[B]יש דיבורים ששוב קלופ לא מוכן לוותר על ראנוקיה ורוצה אותו בינואר. בנוסף, יש כבר דיווחים שהאיטלקי לא בתוכניות של דה בור והוא יעזוב בהשאלה בינואר הקרוב לאנפילד.[/B]

(Filippo Tramontana) #235

[QUOTE=shai94;1695944]

[B]יש דיבורים ששוב קלופ לא מוכן לוותר על ראנוקיה ורוצה אותו בינואר. בנוסף, יש כבר דיווחים שהאיטלקי לא בתוכניות של דה בור והוא יעזוב בהשאלה בינואר הקרוב לאנפילד.[/B][/QUOTE]
אולי זה מה שיגרום לצוות המקצועי באינטר לשבץ את מדל כבלם פרופר.

(Interista) #236

השם האחרון שעולה בהקשר מעבר לאינטר בינואר הוא מתאו דרמיאן, מגנה של מנצ’סטר יונייטד. על פי הגאזטה, האיטלקי שגדל במילאן יסכים להגיע לאינטר והקבוצות ינהלו את המו"מ ביניהן כבר בשבועות הקרובות, כשבמידה וזה יצא לפועל העסקה אמורה להיות השאלה עם חובת רכישה.

(shai94) #237

סוכנו של ביאביני התראיין לתקשורת בו הוא מדבר על זה חוסר רצונו בקבוצה, לאחר שהוא לא מקבל דקות בקבוצה. הוא טוען שיש לו הצעות מסין, איטליה, ספרד, צרפת ואנגליה. בנוסף, הוא עוד טוען שמוקדם מדי לחשוב על ינואר, אך עם המצב יימשך הוא יעזוב בחלון העברות הקרוב, למרות שביאביני לא התייאש ואנסה להוכיח את עצמו.

(Filippo Tramontana) #238

ע"פ פוטבול איטליה, ליברפול מעוניינים להביא את קונדוגביה בינואר. מריח כמו מקרה קוטיניו 2…