Calcio Mercato 17/18 :: קאנסלו חתם , מוסטאפי יגיע?

אינטר-מילאנו

(shai94) #1

[RIGHT]יש דיבורים חזקים על עזיבת האנדנוביץ לפמייר ליג שארסנל המועמדת העיקרית לקלוט אותו. סמיר מאוכזב מעצמו שלא הגיע לצ’מפיונס ליג בגילו המופלג(31). אינטר מבקשת עליו 10 מיליון יורו כשהצעה של 8 מיליון יורו גם יגרמו להם למכור אותו.
בנתיים בגזרת המחליפים עלו השמות של סריגו מפס’'ז, מנדנדה ממארסיי, נטו מיובנוס ומתיאו פארין מגנואה.

לגבי וילהנה, הוא נפגש כבר עם מילאן במילאנו שבוע שעבר כשגם לסטר מעוניינת בו. השחקן רחוק מלהיות שחקן אינטר.[/RIGHT]

(Spaceman Nerazzurro) #2

-שום סיכוי שאינטר תדרוש סכום כזה על אחד השוערים הטובים באירופה, אחריי העונה הטובה שלו בקבוצה, מבלי אינטרס ממשי למכור.

• מדיהסט מדווחים שוילהנה סגור.

(רז) #3

אז מה אתם חושבים על ההחתמה של ארקין? שהיום הפכה לרשמית
הבחור כבר בן 27, שותף ב13 משחקים בלבד בפנרבאחצ’ה.
מגיע בהעברה חופשית. סלחו לי על הפסימיות אבל אם היה שווה משהו כנראה שהייתה עליו קצת יותר תחרות. לא ברור למה זה עדיף על טלס (חוץ מהצד הכלכלי)

(Filippo Tramontana) #4

[QUOTE=רז;1682078]אז מה אתם חושבים על ההחתמה של ארקין? שהיום הפכה לרשמית
הבחור כבר בן 27, שותף ב13 משחקים בלבד בפנרבאחצ’ה.
מגיע בהעברה חופשית. סלחו לי על הפסימיות אבל אם היה שווה משהו כנראה שהייתה עליו קצת יותר תחרות. לא ברור למה זה עדיף על טלס (חוץ מהצד הכלכלי)[/QUOTE]
הייתה תחרות מצד ליברפול, אבל כן אפשר להגיד שהטורקי עדיף על טלס בעיקר בפן הכלכלי. אינטר לא יכולה להרשות לעצמה לשלם 8.5 מיליון יורו על טלס.

גם באנגה כאמור סגור, וגם הכישרון ההולנדי של פיינורד טוני וילהנה יסגור חוזה באינטר במהלך השבוע. 3 העברות חופשיות ואנחנו רק בתחילת יוני - לא רע בכלל. מקווה שיצליחו לצוד גם את ואן-דר וויל ופגולי בהעברות חופשיות. בסוף נצליח לסגור מרקאטו שלם עם 0 דמי רכישה :grin:

בינתיים, הבלם ההולנדי הצעיר ג’פרי ברומה מPSV מועמד להחליף את מורייו במרכז ההגנה במידה והקולומביאני יימכר לאחת הקבוצות המעוניינות בו. קאסרס מיובנטוס, שיחלים מהפציעה הנוכחית שלו רק אחרי פתיחת העונה ויכול גם כן לחתום בהעברה חופשית, נמצא בתמונה יחד איתו.

(Azzurro) #7

[QUOTE=shai94;1682612]תראו את ההבדלים- יובה מחתימה את אלבס, ומצד שני אינטר מחתימה את ארקיו.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk[/QUOTE]

ולפני כמה שנים אנחנו החתמנו את מאיקון, והם החתימו את פאדואין.

הגלגל מסתובב, וגם אנחנו נהיה בחזרה למעלה יום אחד.

(shai94) #8

עשור זה לא כמה שנים. 6 שנים שאינטר משדרת בינוניות.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(Filippo Tramontana) #9

אם היינו מסיימים במקום 2-3 והיו לנו המשאבים הכלכליים של יובנטוס(אולי יהיו אחרי הרכישה של הסינים), היינו יכולים להתחרות על החתמתו של דני אלבס. אינטר לא יכולה להציע השתתפות בליגת האלופות לעונה הקרובה וזה משפיע באופן ישיר על החלטתם של שחקנים איכותיים אם לחתום אצלנו או לא. יכול מאוד להיות שגם נפסיד לרומא את VDW בגלל אותה סיבה בדיוק, וגם פגולי השהה את אינטר כי הוא ממתין להצעות מקבוצות שמשתתפות בCL.

לגבי מכירות - הנדאנוביץ’, מורייו וברוזוביץ’ הגיבו כשנשאלו על עתידם “נראה אחרי היורו/קופה אמריקה”. שלושתם מועמדים רציניים להימכר, כאשר PSG מוכנה להציע את סיריגו+כמה מיליונים על השוער הסלובני(אני בעד!).

(Interista) #10

אבר [B]באנגה [/B]ל-El Desmarque: “יש הסכם ביני לבין אינטר, רק חסרה ההודעה הרשמית. זאנטי היה הראשון שיצר איתי קשר מאינטר”.

סימונה סגדוני, סוכנו של דומניקו [B]ברארדי[/B]: “אינטר נראית נחושה ביותר, אבל הכדור עכשיו בידיים של סאסואולו, נחכה לראות את ההחלטה שלהם”. כך סגדוני בעצם מאשר את הדיווח של הגאזטה דלו ספורט מהבוקר, לפיו אינטר הציעה 25 מיליון יורו + חוזה ל-5 שנים עם משכורת של 5 מיליון יורו ברוטו עבור האיטלקי הצעיר.

(רז) #12

אם אנחנו גונבים את ברארדי מדובר בשיחוק ענק. אני מאוד אוהב גם את קאנדרבה אבל לוטיטו בוודאות לא ימכור אותו בפחות מ20 מיליון , ובגלל גילו עדיף כבר להביא את ברארדי.
מדל הולך וסוריאנו מגיע בנוסף לבאנגה זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לנו. אם מצליחים להנחית פה את יאיא בהחתמה חופשית גם מעולה (למרות גילו אני חושב שהוא עדיין מפלצתי , צריך להיות המנטור של קונדוגביה)

אבל לפני הכל אני הייתי הולך בכל הכח על מגן נורמלי , לפחות לאחד הצדדים. אני די פסימי בנוגע לארקין.

(Filippo Tramontana) #13

ע"פ חלק גדול מכלי התקשורת באיטליה, לאינטר יש הסכם גם עם קנדרבה וגם עם ברארדי, וכעת מנהלת מו"מ מול לאציו וססואולו בהתאמה. האם שניהם יגיעו? זה בוודאות יצביע על מכירה של שחקנים בכירים מהסגל.

(nerazzurro) #15

רק תיקון קטן אנסלדי היה מושאל מזניט ולא לזניט.

(Filippo Tramontana) #16

למרות שהוא מתקרב ל30, אנסלדי הוא מגן מצוין וראוי להיות שחקן הרכב באינטר. לעומתו, חוששני שהיורו החלש של ארקין אולי מצביע על עוד עונה מלאה בנגאטומו :sad:

(JZ4) #17

יובשששששש, גם בשנים שידעתי שלא נוציא כסף, לפחות היו שמועות… מה קורה פה ?

(Interista) #18

יש שמועות - ברארדי, קאנדרבה וגבריאל ז’סוס הם בינתיים השמות הבולטים להתקפה. בהגנה מדברים על גראיי (אם מורייו יעזוב) וגם על קאלדירולה.

והבאנו כבר את באנגה, אנסאלדי וארקין (ועל האחרון היו שמועות כבר שיעזוב…).

(Interista) #19

ע"פ כלי התקשורת באיטליה, אינטר השלימה את רכישתו של ג’יאנלוקה קפרארי לעונת 2017/18 תמורת 5 מיליון יורו. החלוץ האיטלקי בן ה-23 ׁׂ(בחודש הקרוב) כבש בעונה האחרונה בסרייה ב’ 13 שערים והוסיף 12 בישולים. אינטר בדרך להשלים עוד 2 עסקאות עם פסקארה: העברתו של כריסטיאנו ביראגי והשאלתו של ג’ורג’ פושקאש אליהם.

(Spaceman Nerazzurro) #20

מרקו פיאצ’ה מצטרף לאינטר תמורת 15 מיליון יורו.

רכישה אדירה.

(Interista) #21

בינתיים פיאצה והסוכן שלו מכחישים את המעבר. עם זאת, ע"פ SportItalia בית החולים ברוצאנו, בו שחקני אינטר עורכים בדיקות רפואיות לפני הגעתם, העביר הודעה לפיה שחקן כלשהו יערוך בדיקות רפואיות בשני. גם בגאזטה דיווחו שפיאצה יעבור בדיקות רפואיות בשני.

נראה אם ההכחשות אמיתיות או לא.

מי שכן עבר היום ברוצאנו בדיקות רפואיות הוא ג’יאנלוקה קפרארי שבכל מקרה אמור להצטרף לאינטר רק בעונה הבאה.

צריך לציין שאתמול צצו גם שמועות על מעבר של ספונארה לאינטר, לאחר שנצפה במילאנו בזמן שסוכנו ערך פגישה עם אינטר. בינתיים הסיבה הרשמית לפגישה של סוכנו עם אינטר היא הארכת חוזהו של סמואלה לונגו בקבוצה (הוא הסוכן גם של לונגו). אינטר רוצה להשאיר את לונגו בשביל רשימת השחקנים לליגה האירופית שצריכה לכלול שחקנים שגדלו באינטר.

(רז) #23

מנהלה הספורטיבי של זאגרב: “פיאצה? הפרמייר ליג מועדפת עליו.”

מנהלה הספורטיבי של דינמו זאגרב, בראיון ל-FcInterNews: “עתיד פיאצה? השחקן היה מאוד ברור בפוסט שכתב בעמוד הפייסבוק שלו. אין שום הסכם עם אינטר, וכרגע הוא שחקן דינמו זאגרב. כעת הוא נמצא בחופשה, וכשיחזור מהחופשה - הוא עדיין יהיה שחקן שלנו. יעד מועדף? אינני יכול לדעת בוודאות, אך אני יכול לומר שסביר למדי שהפרמייר ליג תהיה היעד הבא שלו, מכיוון שממה שאני יודע - זוהי הליגה המועדפת עליו.”

(JZ4) #24

מישהו יכול לרכז את כל מה שקורה עם אינטר בחלון העברות ? יש התקדמות כלשהו עם פיאצה ?

(Kurason) #25

בנתיים ארקין ובאנגה חתמו רשמית. שחקן נוסף שסגור אך חסרה רק הודעה רשמית זה אנסלדי. בנוגע לשמועות, לפי מה שאני קורא יש ניסיון להגיע לסיכום על גבריאל ג’סוס מפלמיירס, נראה שדי וויתרו על הניסיון להחתים את ברארדי, ובנוגע לקאנדרבה יש הצעה של 18 מיליון פלוס בונוסים שלא מספקת את לאציו. כמו שזה נראה, פיאצה לא יגיע לאינטר. בנוגע לעזיבות: היום מפרסמים שסנטון ימריא מחר לחתום בסנדרלנד, ג’ואן ג’סוס כנראה יעזוב כשיש כרגע שתי הצעות על השולחן, אחת של רומא ואחת של ווטפורד. יש עוד שמות שנזרקים לאוויר אבל מה שציינתי נראה לי הכי קונקרטי ובעל ביסוס כלשהו.