סופרקאפ אירופי : ריאל מפסידה לאתלטיקו 4-2 בתום הארכה

ריאל-מדריד

(titi camara) #1

משחק מאוד מוזר הסתיים בזה הרגע…ריאל מדריד הייתה עדיפה על אתלטיקו בפער ניכר ובסוף יצאה מובסת, יש משחקים כאלה בכדורגל.

ההגנה ובעיקר וראן עשו המון טעויות ואתלטיקו הצליחו לנצל כמעט כל טעות שלנו לשער.

ברוב המשחק ריאל שלטה במשחק הניעה כדור נכון אבל לא הצליחה לייצר מספיק מצבים, אבל כן הצליחה להבקיע 2 ולהגיע לעוד 2 מצבים טובים.

במשחק הזה ראינו שיש בסיס מצויין לכדורגל טוב אבל חסר הסיומת, לא יודע אם לופטגי סגור סופית על זה שבנזמה ובייל יביאו את השערים שהלכו עם רונאלדו, אני אישית חושב שחייבים להחתים עוד שחקן מהרמה הגבוהה כדי שישים כדור ברשת.

בכל מקרה היו רגעי כדורגל מאוד טובים, רואים שיש חלודה ועדיין לא מצליחים לשחק את השיטה כמו שצריך אבל אני מאמין שזה עוד ישתפר ונציג כדורגל מצויין.

אתלטיקו יכולים לחגוג היום, אבל אנחנו הרבה יותר טובים.

חדשות, העברות, הנהלה ושמועות 2018/19: לופטגי פוטר, סולארי מחליפו
(saharsacc) #2

קוטלים את הקבוצה ממש שלא בצדק. עד לגול השני זה היה נראה כאילו יגמר 4-1 לנו, לא להם. הם כבשו 4 מ5 בעיטות למסגרת, אחת מהן היא וולה לחיבורים והשניה בעיטה מטווח 0. אם יש קבוצה אחת באירופה עם יותר תחת מאיתנו זה הם.
בכל מקרה עד להתפרקות בהארכה ראינו כדורגל באמת נפלא, ובנזמה ובייל באמת הגיעו למשחק, אבל זה לא משנה את העובדה שאין מי שישים גול כרגע. לאיסקו אין שום תועלת במשחק והוא לא ממש יוצר מצבים ואסנסיו גם כשפעיל לא סקורר גדול, הוא בעיקר יוצר הזדמנויות לחברים שלו ליצור מצבים. אני לא יודע מה יש לנו למכור איתו בהתקפה ביחד עם בייל ובנזמה, במיוחד שהצרפתי אוהב להעלם לכמה חודשים בעונה והוולשי אוהב להפצע לכמה חודשים בעונה.
כל ההגבהות לרחבה הופכות חסרות תועלת(למעט הגול המזלי משהו של קרים) כי אין מי שיקח כדורי גובה. אני לא רואה מצב שמתעוררים ומביאים איזה 9 נורמלי לפני סגירת החלון אבל זו לא הולכת להיות עונה קלה. מאמין שבמקרה הטוב נבליץ איזה תואר חשוב.
חבל שלופטגי יהיה זה שישלם את המחיר למרות שבינתיים נראה שהוא עושה עבודה טובה

(Eido Eliyahu) #3

מדד הxG מראה אחרת…ריאל שלטה בכדור אבל לא איימה.
התחושה שלי היא שאוהדי ריאל הולכים להתעצבן המון השנה מהשיטה של לופטגי, ריאל מאז ומתמיד שיחקה כדורגל מהיר וישיר ולופטגי הוא בדיוק ההפך.

(titi camara) #4

המדד שאתה מדבר עליו לוקח בחשבון גם את ההארכה, ריאל התפרקה אחרי השגיאה הגדולה של וראן והשער השלישי בנוסף לחילופים לא כ"כ טובים של לופטגי ורוב המצבים של אתלטיקו הגיעו אז.
ב-90 דקות אתלטיקו כמעט ולא הגיעה למצבים, השער הראשון זה נדיר ששערים מובקעים ממצבים כאלה והשער השני אחרי טעות נוראית של מרסלו, בין שני השערים אתלטיקו לא הצליחה לייצר כלום.

נכון שריאל לא הגיעה למספיק מצבים וצריכה לשחק יותר לעומק, אבל צריך לקחת בחשבון שהיא שיחקה מול אתלטיקו שהיא אחד הקבוצות ההגנתיות הכי טובות בליגה(ויש שיגידו הכי טובה אולי בעולם כולה), ככה שזה לא מדד מדוייק, לא כל יום אתלטיקו.

ועדיין עשינו מספיק כדי לנצח את המשחק הזה יחסית די בקלות, החמצה לא מובנת של אסנסיו וטעות אומללה של מרסלו הפכו את הכל.

מה שהכי הפריע לי זה אי ההתאמה של קרבחאל לשיטה החדשה, הרבה מאוד איבודי כדור שלו, לא ידוע אם זה חד פעמי או בעיה אמיתית, קרבחאל לדעתי מגן מדהים אבל לא בטוח שהוא מתאים לשיטה כזאת שמתבססת בעיקר על הנעת כדור.

(Eido Eliyahu) #5

הנקודה שלי פה היא הxG נמוך של ריאל…

(titi camara) #6

אכן, והתייחסתי לכך כבר בפוסט הראשון שלי, לריאל חסר מחץ אין ספק, אבל בנוסף המשחק מול אתלטיקו הוא גם לא מדד מדוייק כי מדובר בקבוצת הגנה משובחת, תשובה יותר מפורטת כמה מחץ באמת חסר נקבל מהמשחקים הקרובים.

(saharsacc) #7

שיחקנו נגד אתלטיקו, לא נגד חטאפה. אני בטוח שגם עם כריסטיאנו במשחק הקודם נגדם המדד הזה נראה ככה בערך. מה גם שהוא לא מודד הזדמנויות טובות להבקעה שלא הסתיימו בבעיטה(לדוגמה-המצב של אסנסיו שלשום כשהגיע מול השוער לבד ולא בעט). בקיצור, התוצאה הייתה מאוד לא משקפת והיה לריאל משחק טוב. לא הכל זה ססטיסטיקה ומדדים