מחזור 37 בפרמיירליג: הפסד בברידג' שולח את ההכרעה על זהות ה-Top4 למחזור האחרון

ליברפול

(iTvi) #1

ליברפול תצא היום למשחק חוץ בלונדון במה שיהווה קרב ישיר על ה-Top4.

ליברפול ממוקמת במקום השלישי עם 72 נקודות, בעוד שצ׳לסי ממוקמת במקום החמישי עם 66 נקודות (ומשחק חסר, אותו תשחק ברביעי נגד האדרספילד).

כמה המשחק הזה חשוב לליברפול? היא צריכה נקודה על מנת להבטיח שצ’לסי לא תוכל לעקוף אותה בטבלה, בכך תבטיח את מקומה בליגת האלופות בעונה הבאה. בנוסף, היא תוכל להגיע רגועה למחזור הסיום (משחק בית נגד ברייטון) ולתת מנוחה לכמה מכוכביה לקראת גמר ליגת האלופות. צ’לסי מבחינתה חייבת לנצח היום על מנת להעביר את ההכרעה על זהות ה-Top4 למחזור האחרון, מכיוון שכל תוצאה אחרת תשאיר אותה במרחק גדול מדי מליברפול וכמעט בלתי ניתן לסגירה מטוטנהאם, לה 71 נקודות ומשחק עודף על צ’לסי.

משחק על 6 נקודות, אליו מגיעה צ’לסי במומנטום טוב עם 4 ניצחונות רצופים בכל המסגרות וליברפול מגיעה אחרי שהבטיחה את מקומה בגמר ליגת האלופות, על אף שהפסידה לרומא בחוץ.


#2

עושה רושם שקלופ סובל מסגל קצר ועייף ונאלץ להמר במשחק מפתח: טא"א מוסט לקישור, קליין יפתח כמגן ימני והנדו ינוח בספסל.


(iTvi) #3

אכן סגל קצר בגלל הפציעות המרובות, יש לליברפול כרגע רק 3 קשרים בכירים כשירים כשמקווים במועדון שאמרה ג’אן ואדם לאלאנה (כמו גם ג’ו גומז, הבלם/מגן ימני) יוכלו להיות מוכנים לגמר מול ריאל.

לגבי אלכסנדר-ארנולד, לא ראיתי את זה בעצמי אבל ממה שקראתי פעם העמדה המקורית שלו בנוער/נערים הייתה קשר, כך שבעצם הוא חוזר למקורות :wink:


(iTvi) #4

ליברפול לא ניצלה את המצבים המועטים שקיבלה אתמול וצ’לסי מצידה התגוננה מעולה, השיגה שער אחד מראשו של ג’ירו וניצחה 0-1. עקב כך, נשארה צ’לסי בתמונת ה-Top4.

סיטי ויונייטד כבר הבטיחו את השתתפותן בליגת האלופות בעונה הבאה אך מחזור אחד לסיום העונה (לטוטנהאם ולצ’לסי נותרו 2 מחזורים עקב משחק חסר), מקומות 3-4 באנגליה (המובילים ישירות לשלב הבתים של ליגת האלופות) טרם נקבעו סופית.

ליברפול עדיין תלויה בעצמה (עקב יחס שערים עדיף בהרבה על זה של צ’לסי) ואם תנצח את ברייטון באנפילד ביום ראשון, היא תסיים ברביעייה הראשונה, עד אז - טוטנהאם וצ’לסי תשחקנה את משחקן החסר ברביעי הקרוב, אחריו נקבל בבירור את תמונת החמישייה הראשונה טרם המחזור האחרון, בו כל קבוצות הליגה משחקות באותה שעה (17:00).