מחזור 37: בארסה מפסידה לראשונה בליגה ונעצרת ברצף של 43 משחקים ללא הפסד.

ברצלונה

(אוריין יפה) #1

ברצלונה תצא מחר ב-21:45 (שעון ישראל) למשחק חוץ מול לבאנטה. הקבוצה רחוקה 2 משחקים מסיומת מושלמת לעונת 2017/2018 בליגה – ללא הפסדים.

אלופי הליגה כבר עם 90 נקודות, ולא מתכוונים לעצור עד שיקבעו שיא חדש של עונה שלמה ללא הפסד.
27 ניצחונות, 9 תוצאות תיקו. הקבוצה כולה כבשה 94 שערים וספגה 24. במפגש הקודם, בארסה ניצחה את ויאריאל 5-1 בזכות צמד של דמבלה (והופעה מצוינת), ושערים של מסי, קוטיניו ופאוליניו.

מחוץ לסגל: סרג’י רוברטו, אלייש וידאל, מסי (!!!) ואומטיטי.

הקבוצה הקטנה מולנסיה נוסדה בשנת 1909 ועורכת את משחקיה הביתיים באצטדיון סיוטאט דה ולנסיה, המכיל 26,354 מושבים. היא נמצאת במקום ה-16 והצליחה לשמור על הישארותה בליגה הראשונה עונה נוספת. מאזן הקבוצה עומד על 10 ניצחונות, 13 תוצאות תיקו ו-13 הפסדים. לבאנטה כבשה 37 שערים במהלך העונה וספגה 50.
במפגש הקודם, לבאנטה ניצחה את ריאל סוסיאדד 3-0 בזכות שערים של חוסה לואיס מוראלס, אניס בארדי וחורחה מורנו.

מאפייני הקבוצה:
נקודות חוזקה: בעיטות חופשיות, חזרה מפיגור.
נקודות חולשה:שמירה על הכדור, קרבות אווירים.

סגנון משחק: תקיפה משמאל, כדורים ארוכים, אגרסיביות.

המפגש האחרון בין הקבוצות היה קודם לכן בעונה הזו, עונה שעברה לבאנטה הייתה בליגה השנייה.
7/1/18- ברצלונה מנצחת 3-0 בקאמפ נואו משערים של מסי, סוארס ופאוליניו.

תקציר המשחק:

לסיכום, בארסה תנסה להשיג ניצחון ואפילו תיקו על מנת לשמור על שיא משחקים ללא הפסד, עד לסיום העונה.

(t-rix) #2

יהיה מעניין לראות נגד לבאנטה שנתנה עונה טובה לבין ברצלונה בלי מסי אומטיטי ורוברטו.

הרכב שלי;
מאטס
אלבה וורמאלן פיקה סמדו
דניס ראקי בוסקי דמבלה
פאקו קוטיניו.

בחילופים הייתי רוצה לראות אינייסטה נכנס על חשבון ראקי.
את דין על אלבה וג’רי על חשבון ג’רי…

וואמוס.

(khen10) #3

via Imgflip Meme Generator

via Imgflip Meme Generator

(bengi6666) #4

אני ממש מתוסכל. ממש רציתי את השיא הזה, למרות שהתפתח משחק שכונה שלא היה דומה לכולם.
אני לא חושב שזה טוב שהפסדנו, אני לא חושב שיש למישהו ספק שלמרות הדאבל, הסגל הזה צריך רענון רציני ביותר בקיץ. וממש מעצבן אותי הבעיטה הזאת בדלי.

הסגל חייב זעזוע רציני(לא חושב שמישהו יחלוק עלי בקביעה הזו), מסי כבר בן 31 והתלות בו היא מפחידה, משמעותית יותר מב2012 רק שאז הוא היה שחקן צעיר וטוב יותר. חלילה אני לא אומר שמסי רע, הוא מדהים גם היום, אבל מה לעשות הגיל משפיע גם עליו. המהירות היא ממש לא מה שהיתה פעם, ואומנם הגאון מצליח להמציא את עצמו מחדש ע"י ביטול שחקנים באמצעות מסירות עומק ותנועה ללא כדור, ופחות על דריבל כמו בעבר, אבל הנקודה היא שהזמן שלנו איתו הולך ונגמר.
אומנם מסי יכול לשחק עוד 4-5 שנים אבל היכולת תלך ותדעך. מסי של השנה יהיה יותר טוב ממסי של עוד שנה, ומזה של עוד שנתיים וכך הלאה כי לצערנו כאמור אי אפשר לעצור את הזמן.

“.Nothing fucks you harder than time”

בארסה חייבת להתחיל לבנות את עצמה לעידן של אחרי מסי כי העידן הזה כבר פה בפתח. התלות בו פשוט מוגזמת, אנחנו אסופה של שחקנים שבמקרה הטוב מסיימים במקומות 3-4.
אנחנו לא יכולים להגיע למאני טיים של העונה הבאה כשעמוד השידרה שלנו נראה כך- מסי בן 32, סוארס בן 32, פיקה בן 32, בוסי בן 31, ראקי בן 31.
קשה לעשות שינויים בקיץ עם מונדיאל, וקשה עוד יותר לעשות את זה עם הנהלה מושחתת ונשיא מחורבן. אבל שינוי דרסטי בסגל חייב להיעשות.

ומילה אחרונה על וורד- הוא כשל בענק במשחק מול רומא, אבל סה"כ עם הסגל הבעייתי הזה לטעמי הוא הוציא את המקסימום מבחינת התוצאות וגם באיזשהו מקום גם מבחינת איכות הכדורגל. אני באמת חושב שזה לצערנו מה שהסגל הזה מסוגל לתת.

(aldrrian) #5

עם סגל שכולל את קוטיניו, דמבלה, סוארז, ראקי, דניס, בוסקטס, רוברטו\סמדו, פיקה, אומטיטי, אלבה וטר שטגן הוא אסופה של שחקנים שבמקרה הטוב מסיימים במקומות 3-4, אני מת לראות איזה סגל היית קונה במנג’ר כדי לרוץ לאליפות.

השלד של ריאל שהגיע לגמר האלופות לדוגמא, בערך באותם גילאים כמו אצלנו ובאופן כללי לא נדיר לראות שלד ראשי של קבוצה באזור גיל 30-31. כמובן שתהליך חידוש הוא דבר דרוש אך הוא מתבצע בהדרגה לאורך שנים ולא על ידי החלפת כל השחקנים שמחזיקים את הקבוצה תחרותית בבת אחת.
באופן כללי, הבעיות שלנו, לדעתי, לא מתחילות בסגל, בטח לא אם לוקחים בחשבון רכישות עתידיות כמו ארתור וגריזמן וגם לא יכולות להתאפיין בהפסד ליגה הזוי אחרי 40 ומשו משחקים.

(bengi6666) #6

אני באמת חושב שללא מסי שתי המדרידיות היו מסיימות לפנינו.

(Eido Eliyahu) #7

אתה ממש אופטימי, הסגל הנוכחי בלי מסי היה נאבק על מקום בליגה האירופית.
לא בגלל שהוא לא איכותי מספיק, הוא כנראה איכותי יותר מכל הליגה חוץ מהסגל של ריאל, אבל זה עניין מנטלי כנראה, התלות בו פשוט גדולה מדי.

(aldrrian) #8

כאמור, לא עניין של איכות סגל.

(dmitrys) #9

איזה שיא? כבר היו קבוצות שסיימו עונה ללא הפסד.

השיא בליגה הספרדית בלבד כמובן, לא הייתה מעולם במתכונת הנוכחית שלה קבוצה שסיימה עונה ללא הפסד.
השיא הנוכחי משותף לבארסה ולריאל ועומדת על הפסד בודד בעונה שלמה.